Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorŁezunia
    • CommentTimeJul 22nd 2011
     permalink
    ja obecnie mieszkam w Chorzowie, ale tęsknie jeszcze za moim Mikołowem :D
    --
    •  
      CommentAuthorAgnike
    • CommentTimeJul 22nd 2011
     permalink
    Łezunia a w którym Chorzowie ? :)
    Bo to moje rodzinne miasto :bigsmile:
    -- Zu 10.2010 & Li 11.2015
    • CommentAuthorŁezunia
    • CommentTimeJul 22nd 2011
     permalink
    Chorzów Batory :D narzeczony tu mieszka :D
    --
    •  
      CommentAuthorAgnike
    • CommentTimeJul 22nd 2011 zmieniony
     permalink
    O..!! ja też ! :D chociaż obecnie od ponad 2 lat moje miasto to Łódź :bigsmile:
    -- Zu 10.2010 & Li 11.2015
    • CommentAuthorŁezunia
    • CommentTimeJul 22nd 2011
     permalink
    no ja od półtorej roku w Chorzowie wcześniej Mikołów i jakoś mi tęskno ale no cóż miłość nie wybiera :D
    --
    •  
      CommentAuthorAgnike
    • CommentTimeJul 22nd 2011
     permalink
    Racja miłość nie wybiera ..;-) chociaż i tak masz bliżej do Mikołowa z Chorzowa niż ja z Łodzi do Chorzowa ;)
    -- Zu 10.2010 & Li 11.2015
    • CommentAuthorŁezunia
    • CommentTimeJul 22nd 2011
     permalink
    no tak o wiele bliżej ale wiesz jednak i tak nie ma się tyle czasu by wszystkich odwiedzać :):):) a jednak ja tam dużo towarzysko się udzielałam :D
    --
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeJul 22nd 2011
     permalink
    Mercie, to witaj w Łodzi - moim mieście:)
    --
    •  
      CommentAuthorAgnike
    • CommentTimeJul 22nd 2011
     permalink
    Karko, witam witam :)
    -- Zu 10.2010 & Li 11.2015
  1.  permalink
    A ja jako jedna z niewielu pozdrawiam z podlasia;) konkretnie z Łomży;-)
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJul 22nd 2011
     permalink
    andziula1989: konkretnie z Łomży;-)

    oo! mam rodzinę w Łomży - mój Tatko urodził się w Sławcu - to gdzieś pod Łomżą podobno :wink:
    --
  2.  permalink
    No widzisz;-) Świat wbrew pozorom jest mały;-)) A łomża to już w ogóle maleńka;)
    --
    •  
      CommentAuthorJade
    • CommentTimeJul 22nd 2011
     permalink
    ooo ile ludzi znam z Lomzy :rolling: moj malozn jest z Pisza to tylko godz z hakiem
    -- "My thoughts are nothing like your thoughts," says the Lord. "And my ways are far beyond anything you could imagine."
    •  
      CommentAuthorJade
    • CommentTimeJul 22nd 2011
     permalink
    dudzianka: sporo tu nawet jest dziewczynw Usa,jednak nie spotakalm jeszcze nikogo z NJ;
    ja tez nie :tooth: jestes pierwsza
    -- "My thoughts are nothing like your thoughts," says the Lord. "And my ways are far beyond anything you could imagine."
    •  
      CommentAuthormartitap
    • CommentTimeJul 22nd 2011
     permalink
    W Chorzowie mam rodzinę:bigsmile: a Mikołów to 20 min jazdy autem:bigsmile:
    --
    • CommentAuthorŁezunia
    • CommentTimeJul 23rd 2011
     permalink
    martitap no wiem że Mikołów to 30 min jazdy autem :D chodzi mi o dzielnice w której ja mieszkam :D ale ja nie mam samochodu więc autobusami to ponad godzinkę. :D
    --
    •  
      CommentAuthorsabi030281
    • CommentTimeJul 25th 2011
     permalink
    sylcia ja tez mam do bielska bliziutko i pozdrawiam żory bo tez mam blisko
    --
    •  
      CommentAuthormartitap
    • CommentTimeJul 26th 2011
     permalink
    Łezunia: martitap no wiem że Mikołów to 30 min jazdy autem :D chodzi mi o dzielnice w której ja mieszkam :D ale ja nie mam samochodu więc autobusami to ponad godzinkę. :D

    Chodziło mi o to, że ode mnie jest 20 min. samochodem:wink: nawet w sobotę odwiedziłam Twoje miasto:wink:

    sabi030281: sylcia ja tez mam do bielska bliziutko i pozdrawiam żory bo tez mam blisko

    Super, skąd dokładnie jesteś?
    --
    •  
      CommentAuthorsabi030281
    • CommentTimeJul 27th 2011
     permalink
    ja jestem z Wilkowic / bielsko - biała
    --
    • CommentAuthorŁezunia
    • CommentTimeJul 27th 2011
     permalink
    martitap :) ja byłam w niedzielę na urodzinach brata... jejku jak ja tęsknię za moim rodzinnym miastem - jakoś czuję się tak tak kameralnie, i mieszkam w dzielnicy gdzie jest bardzo zielono, a w Chorzowie to niestety szaro buro ale może kiedyś się przyzwyczaję
    --
    •  
      CommentAuthoralszta1986
    • CommentTimeAug 4th 2011
     permalink
    A ja z Białej Podlaskiej:)
    Chociaż obecnie mieszkam w Islandii:)
    --
    •  
      CommentAuthorbiedrona16
    • CommentTimeAug 22nd 2011
     permalink
    a ja jeszcze rok temu Gliwice a teraz Francja..... może ktos tu jest z okolic lyon??
    •  
      CommentAuthorKokieteria
    • CommentTimeAug 23rd 2011
     permalink
    Oooo Islandia - bardzo ciekawe :smile: Ja mieszkałam w Danii (Kopenhadze) przez dłuższy czas. No, a teraz zapuszczam korzenie w moim rodzinnym mieście - Szczecin się kłania :swingin:
    --
  3.  permalink
    My z woj.lubelskiego...Kresy, prawie pod Ukraińską granicą:D
    Ja pochodze z Hrubieszowa, mąż z okolic Zamościa (Cześniki) .Obecnie mieszkamy w Cześnikach . W planach wyjazd do UK na 2-3 lata ;)
    --
  4.  permalink
    witam
    Okolice Łodzi Stary Adamów :))
    pozdrawiam :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorjako
    • CommentTimeAug 29th 2011
     permalink
    Witam całą Polskę a szczególnie dziewczyny z okolic Radomia :)
    •  
      CommentAuthoriborkowska
    • CommentTimeAug 30th 2011 zmieniony
     permalink
    alszta1986: obecnie mieszkam w Islandii

    :-)
    Mój brat i bratowa mieszkają 5 lat już w Islandii - Borgarnes. A Ty?? :-D Byłam w Blue Lagoon i przy gejzerach i wodospadach Skogafoss i innych. Cudne miejsce!! :-D http://28dni.pl/pictures/1121709.jpg
    -
    A ja z Zabrza - obecnie Portslade (UK)
    •  
      CommentAuthoralszta1986
    • CommentTimeAug 31st 2011
     permalink
    iborkowska:


    :-)
    Mój brat i bratowa mieszkają 5 lat już w Islandii - Borgarnes. A Ty?? :-D Byłam w Blue Lagoon i przy gejzerach i wodospadach Skogafoss i innych. Cudne miejsce!! :-D


    Ja mieszkam w Reykjaviku. To zakosztowalas maly % cudów natury Islanii, ale jednoczesnie najbardziej znanych miejsc:) Musisz odwiedzic rodzinke jeszcze raz bo cudów tu bardzo duzo:)))
    --
    •  
      CommentAuthoriborkowska
    • CommentTimeSep 1st 2011 zmieniony
     permalink
    alszta1986: Musisz odwiedzic rodzinke jeszcze raz bo cudów tu bardzo duzo:)))

    No niestety nie zdążę odwiedzić rodzinki, bo wracają za m-c do PL. W Reykjaviku też oczywiście byłam w centrum handlowym (cud natury?? hehe) ale zapomniałam, jak się ono nazywało... Ale łatwo było się pogubić, gdzie jest samochód :shamed: Jedyny sklep Is jaki pamiętam, to BONUS :-D
    • CommentAuthorSkiti
    • CommentTimeSep 1st 2011
     permalink
    CH, Genève. Wczesniej to Kielce, W-wa.
    •  
      CommentAuthorShatinena
    • CommentTimeSep 1st 2011
     permalink
    witajcie;))
    woj. Śląskie ok/ Będzin
    --
    •  
      CommentAuthoralszta1986
    • CommentTimeSep 1st 2011
     permalink
    iborkowska: No niestety nie zdążę odwiedzić rodzinki, bo wracają za m-c do PL. W Reykjaviku też oczywiście byłam w centrum handlowym (cud natury?? hehe) ale zapomniałam, jak się ono nazywało... Ale łatwo było się pogubić, gdzie jest samochód :shamed: Jedyny sklep Is jaki pamiętam, to BONUS :-D


    Hehehe Pewnie chodzi ci o Smáralind. Bonus jest najlepszy, rózowa swinka, najtanszy sklep ale produkty jak w kazdym innym.
    --
    •  
      CommentAuthoriborkowska
    • CommentTimeSep 2nd 2011
     permalink
    alszta1986: najtanszy sklep ale produkty jak w kazdym innym.

    Nie no! Co Ty?! Ty wiesz jakie ja tam GIGANTYCZNE avokado kupiłam?!!!! Matko Boska!! :bigsmile:
    Miałam taaaką na nie ochotę. Postało na lodówce dwa dni. Otwieram a tu kurna zgniło :sad:
    A mandarynki - pyyyyyyyyyyyychota :wink: BONUS jest najlepszy kwik kwik :devil:
    A to centrum handlowe pewnie tak się nazywało :tongue:
    •  
      CommentAuthoralszta1986
    • CommentTimeSep 2nd 2011
     permalink
    Ojoj tak mi przykro z powodu avokado :( Może to dlatego bo było takie GIGANTYCZNE na szprycowane czymś z Chin?:)
    --
    •  
      CommentAuthoriborkowska
    • CommentTimeSep 2nd 2011
     permalink
    alszta1986: Może to dlatego bo było takie GIGANTYCZNE na szprycowane czymś z Chin?:)

    Może... kto wie?! :-P W Isl najbardziej podoba mi się to, że wchodząc do sklepu nie musisz pytać "Do you speak english?" tylko po prostu mówisz po angielsku i już! :-D A jak z Twoim islandskim?? Niesamowity język - jak dla mnie to brzmi jak mieszanka wszystkich języków świata. Pamietam tylko "Jał" hehe dużo, co nie?? I reklamę Suzuki, która leciała co chwilę w radio :-)
    •  
      CommentAuthoralszta1986
    • CommentTimeSep 2nd 2011
     permalink
    Uwielbiam ten ich język staram się nie używać angielskiego, a jeśli już to tylko w razie konieczności. Nie mówię bardzo dobrze po Islandzku, ale się dogaduję i cały czas się uczę:)Jak tu pierwszy raz przyjechałam język wydawał mi się jak jeden wielki ciągnący się bełkot!
    iborkowska: Pamietam tylko "Jał" hehe dużo, co nie??

    "Já" zawsze to coś! możesz się pochwalić że wiesz co to znaczy po Islandzku( myślę, że jako jedyna wśród znajomych).
    --
    • CommentAuthorbeata1322
    • CommentTimeSep 3rd 2011
     permalink
    Czesc wszystkim. Wlasnie dolaczylam i pochodze z Chojnic (pomorskie) a obecnie srodkowa Anglia.
    •  
      CommentAuthoriborkowska
    • CommentTimeSep 3rd 2011 zmieniony
     permalink
    Byłam w Chojnicach :smile: w Borach Tucholskich i miejscowości Swornegacie :-) Nad jez. Charzykowym (Charzykowskim??) nie pamiętam :tongue: ale było fajnieee :bigsmile: Obecnie też w UK (Brighton / Portslade)
  5.  permalink
    Hej,

    jestem tutaj nowa i melduję się, że jestem z Warszawy a rodziców mam w Łodzi :)
    --
  6.  permalink
    Hej, hej!
    Wałbrzych pozdrawia :)
    --
    • CommentAuthorNiezalogowana (tęskniąca)
    • CommentTimeSep 9th 2011
     permalink
    uderzyłyście w czuły punkt bo ja również baaardzo tęsknie za domem i miastem rodzinnym, które mieści się tuż przy czeskiej granicy. Obecnie od 5 lat mieszkam w Łodzi i mimo że już się przyzwyczaiłam to chyba nigdy się do tego miasta nie przekonam. No ale wiadomo, miasto rodzinne to przede wszystkim najpiękniejsze wspomnienia. Rodzina, znajomi, wydeptane ulice. Pamiętam gdzie z dziadkiem w dzieciństwie chodziłam na kasztany i jak z rodzicami jeździliśmy do Czech na zakupy. Pamiętam jak potem sobie liczyłyśmy z siostrą pieczątki w paszporcie :)) Wakacje z kuzynostwem u dziadków w górach, kulig w zimie. Dziwne, ale nawet szkołę miło się teraz wspomina:) Tam jest moje przedszkole, podstawówka i liceum. Aż się łezka w oku zakręciła ...
    •  
      CommentAuthormad1
    • CommentTimeSep 9th 2011 zmieniony
     permalink
    Alszta1986

    Miło mi, że poza mną jest ktoś z Białej! Ty za granicą a ja obecnie w Warszawie. Ale zawsze fajnie "spotkać" kogoś ze swoich regionów. Pozdrawiam!
    --
    •  
      CommentAuthorMrsCreme
    • CommentTimeSep 9th 2011
     permalink
    kuleczko, mój narzeczony z Wałbrzycha :) Skąd dokładniej?
    --
    •  
      CommentAuthorjowita
    • CommentTimeSep 9th 2011
     permalink
    niezalogowana ja też spod granicy :))
    --
  7.  permalink
    MsMartina, ja z dzielnicy Biały kamień, a Twój narzeczony?:)
    --
    •  
      CommentAuthoralszta1986
    • CommentTimeSep 12th 2011
     permalink
    madrill Witaj az mi sie milo zrobilo. Poczulam sie jakbym w domu byla hahaha
    Biala nie taka mala przeciez, ale mysalam, ze sama tu jestem.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsCreme
    • CommentTimeSep 12th 2011
     permalink
    kuleczka_69: MsMartina, ja z dzielnicy Biały kamień, a Twój narzeczony?:)


    z Podzamcza :) Mam dwie koleżanki pochodzące z Białego :)
    --
    •  
      CommentAuthorsabi030281
    • CommentTimeSep 15th 2011
     permalink
    witam wszystkie nowo przybyłe :)
    --
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeSep 19th 2011
     permalink
    MsMartina: z Podzamcza :)

    Mam rodzinę na wałbrzyskim Podzamczu, mieszkają przy ul. Palisadowej :)
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthorAshanti_88
    • CommentTimeSep 21st 2011
     permalink
    Hej :)

    Ja jestem z Woj. Małopolskiego, a dokładniej - Chrzanów ;)
    -- , , ,