Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMk28dni
    • CommentTimeJun 6th 2012
     permalink
    Witajcie.
    Jestem w trakcie intensywnych starań o dziecko (stymulacja CLO). Wczoraj na usg dowiedziałam się że mam kamienie w woreczku żółciowym.
    Lekarz ginekolog mówi "starać się" bo czas działa na moją niekorzyść (na operację też czeka się kilka miesięcy). Lekarz na usg powiedział to samo, a jednocześnie jak zapytałam - co gdy w ciąży pojawią się silne objawy - wzruszył rękami, że może być różnie..
    Z tego co czytam to częsta przypadłość.
    Podzielcie się proszę doświadczeniami. Może macie jakieś dobre sposoby by wyciszyć na jakiś czas kamienie. Zabieg zrobiłabym po ciąży.

    Treść doklejona: 23.10.13 21:42
    Gdyby ktoś kiedyś szukał tak jak ja pocieszenia to odpowiadam - u mnie cała ciąża przebiegła bez absolutnie żadnych objawów. Co pomogło? Dieta wątrobowa, nie ukrywam, małe grzeszki się zdarzały, ale ogólnie byłam ostrożna ze smażonym itp. Poza tym złoty środek na woreczek - ostropest. Nie ma nic lepszego. Mała już jest na świecie, woreczek nadal milczy, więc już po strachu :)
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.