Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeAug 28th 2012
     permalink
    Dziewczyny, nic na ten temat nie ma na 28, a chciałam się zapytać, czy któraś z mam miała taki przypadek albo zna dziecko z przypadkiem niedrożności jelit u noworodka (nie smółkowej). Czy jest jakiś szpital w Polsce, który się specjalizuje w operacjach tego typu? Czy są po tym w przyszłości jakieś powikłania?
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 28th 2012
     permalink
    The Fragile najlepiej dostac sie na skierowanie do Centrum Zdrowia Dziecka ale ze tam zawsze kolejki i tylko skierowanie na cito moze przyspieszyc to ja bym radzila zlapac kontakt z jakims lekarzem z oddzialu chirurgii CZD (osobiscie polecam dr Bacewicz, wspanialy lekarz i czlowiek );
    Moj syn urodzil sie z wytrzewieniem jelit i byl tam operowany no i jest w grupie podwyzszonego ryzyka niedroznosci (tfu tfu tfu nic sie przez 5lat nie wydarzylo) ale synek kolezanki tez od wytzrzewieniana poczatku mial potem operowana niedroznosc wlasnie w centrum i teraz jest zdrowym chlopaczkiem.
    Powiklania w przyszlosci to zaleza w duzym stopniu od stopnia niedroznosci i zabiegu wykonanego od najgorszego czyli odzywiania pozajelitowego do typowego ktorym zagrozony jest kazdy z nas czyli ewentualne zrosty i nawroty niedroznosci
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeAug 28th 2012 zmieniony
     permalink
    MrsHyde, bardzo dziękuję, przesyłam namiary na tego lekarza dalej! Dzięki!

    I zdrowia dla synka!
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.