Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorvitani_82
    • CommentTimeApr 3rd 2013
     permalink
    A ja polecam MOJE SŁONECZKO na Wilanowie. :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeJul 14th 2013
     permalink
    Dziewczyny! Ja w prawdzie nie z warszawy, ale w trakcie poszukiwania niani, a widzę, że watek również tego dotyczy. A że mam pytanie ogólne, to tutaj je zadam, by nie tworzyć nowych wątków.

    Jakie wymagania macie wobec niań?

    Oczywiście swoje wymagania posiadam...
    Ale nie chciałabym czegoś przeoczyć...

    Jutro pierwsze spotkanie z nianią...
    babka wydaje się być fajna (z głosu hihih). Ma doświadczenie z opieka nad dziewczynka. Muszę się jakoś przygotować do tej rozmowy. Pierwszy raz w sumie tak pełna para szukam opiekunki i mam kurdę! tremę....
    --
    • CommentAuthorszlendak24
    • CommentTimeAug 11th 2013
     permalink
    Spis i zbiór opinii o żłobkach w Warszawie - Żłobki Warszawa
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJan 30th 2014
     permalink
    Dziewczyny, nie wiem, gdzie zadać to pytanie to zadam tutaj. Wrzuciłam Krasnala w system rekrutacyjny do żłobków, zawiozłam papiery do żłobka pierwszego wyboru jakiś czas temu. Ale mam teraz dodatkowe punkty i nie wiem jak to zmienić - w systemie się chyba nie da? Nie mam żadnej możliwości edycji, tylko mogę sprawdzić, na którym jest miescu. Czy po prostu podjechac do żłobka I wyboru i tam zgłosić zmianę?
    --
    • CommentAuthoragatekf
    • CommentTimeJan 30th 2014
     permalink
    The Fragile- możesz zmienić tylko osobiście w żłobku pierwszego wyboru. ale masz jeszcze dużo czasu na to.
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJan 30th 2014
     permalink
    Dzięki :) No niby tak, ale może jak więcej tych punktów to będę miała większą szansę na wrzesień... Bo na razie jesteśmy 180, a miejsc 120...

    A jak to jest z tą listą oczekujących w ogóle? Jeśli chciałabym żeby Skrzat poszedł do żłobka dopiero od przyszłego roku to zaznaczam odpowiednią datę, to kumam. Ale wtedy też już jest wpisywany na listę oczekujących i może się przesuwać w górę?
    --
    • CommentAuthoragatekf
    • CommentTimeJan 30th 2014
     permalink
    a gdzie Ty zapisałaś młodego do żłobka ??? kurcze, niezłą ma pozycję, mój starszy nie dostał się w tamtym ani poprzednim roku do żłobka, a teraz jak zapisywałam młodszego to był na 520 miejscu!!!!teraz zaczyna to się przesuwać , ale i tak marne szanse raczej mamy! liczę że straszak chociaż do przedszkola się dostanie... ja w tamtym roku zapomniałam zaktualizować wniosku przedłużającego , to pani kierowniczka powiedziała że bardzo szkoda bo na pewno by się dostał, bo dzieci które oczekują kolejny rok na przyjęcie mają pierwszeństwo. wydaje mi się że nie możesz zapisać Skrzata do żłobka na następny rok, bo rekrutacje są rok bieżący- chyba że coś przeoczyłam.
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJan 31st 2014 zmieniony
     permalink
    Agate, na Pradze Południe, tu jest sporo żłobków, może dlatego... 520 miejsce?! A ja myślałam, że u nas kiepsko...

    agatekf: wydaje mi się że nie możesz zapisać Skrzata do żłobka na następny rok, bo rekrutacje są rok bieżący- chyba że coś przeoczyłam.


    Poczytałam jeszcze regulamin i zrobię tak, że zapiszę Skrzacika i najwyżej jeśli się na wrzesień dostanie (ale szanse na to marne) to go nie poślę - wolałabym dopiero od przyszłego roku.
    --
    • CommentAuthoragatekf
    • CommentTimeJan 31st 2014
     permalink
    ja zapisałam na Ursynowie- na całą dzielnicę mamy tylko 3 żłobki........
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJan 31st 2014
     permalink
    O kurka...
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.