Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorkreseczki
    • CommentTimeOct 28th 2012
     permalink
    hej dziewczyny ja troche z innej beczki. czy ktoras z was uzywala bielizny wyszczuplajacej/uciskowej (mam na mysli glownie majtki)w czasie ciazy?slyszalam rozne opinie na temat stosowania jej i jestem ciekawa waszej opini najlepiej z pierwzej reki :)
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeOct 28th 2012
     permalink
    kreseczki: bielizny wyszczuplajacej/uciskowej (mam na mysli glownie majtki)w czasie ciazy?


    :shocked::shocked: Chyba żartujesz? Szczególnie z tą uciskową...
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeOct 28th 2012
     permalink
    Gdybym nie siedziała, chyba bym usiadła z wrażenia:shocked:
    --
    • CommentAuthorkreseczki
    • CommentTimeOct 28th 2012
     permalink
    ok to przyjmijmu ze o te chodzi . w pierwszej ciazy ich nie uzywalam ale teraz zastanawiam sie nad nimi i chciala bym wiedziec jaka jest wasza opinia na ich temat czy rzeczywiscie podtrzymuja dobrze brzuch itd?
    • CommentAuthoralekola
    • CommentTimeJan 24th 2013
     permalink
    Bielizna uciskowa nie jest dobrym pomysłem w czasie ciąży- uciska na brzuch a tym samym na macice. Brzuch podtrzyma się sam, a taka bielizna jest tyle niekomfortowa co może być niebezpieczna jeśli zbyt mocno uciśnie brzuch
  1.  permalink
    Ojej, gdybym była w ciązy to bym o czymś takim jak bielizna uciskowa nawet nie pomyślała!!
    -- ,
  2.  permalink
    Warto pamiętać, że brzuch w ciąży rośnie z jednego prostego powodu- rozrasta się nasz maluszek, a tym samym macica. Hamując/ uciskając brzuch zmniejszamy mu przestrzeń i możliwość swobodnego rozwoju i ruchu. A warto pamiętać, że maluszek na początku ciąży jest bardzo aktywny- kręci piruety i "tańczy" w macicy.
    Jeśli chodzi o estetykę- ciążowego brzuszka i tak się nie ukryje, a warto znaleźć kreację, która go podkreśli i sprawi że kobieta będzie czuła się pięknie!
    -- wyjatkowyczas.blogspot.com
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.