Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorolga30
    • CommentTimeNov 6th 2012
     permalink
    Czy któraś z was ma łozysko przodujące? trzymają mnie w szpitalu juz ponad 2 tydz i czekają aż się podniesie , jak to jest z tym podnoszeniem , czynaprawdę nie mogę iść do domu, to dopiero 29 tydz, łożysko jest brzeżnie przodujące.
    •  
      CommentAuthoremza
    • CommentTimeNov 8th 2012
     permalink
    Olga, u mnie w okolicach 21tc stwierdzoną łożysko przodujące brzeżne. Miałam lekkie krwawienie, ale powiedziano, że na pewno łożysko się podniesie, bo macica jeszcze dostatecznie nie urosła. I faktycznie po jakimś miesiącu łożysko się podniosło - nadal jest niedaleko ujścia szyjki, ale nie stanowi takiego problemu jak wcześniej.
    Skoro w Twoim przypadku lekarze twierdzą, że jest szansa, że się podniesie, to na pewno tak będzie:) Rozumiem jednak Twoją frustrację. Też wolałabym leżeć w domu, aniżeli w szpitalu.. Trzymam kciuki za szybkie wyjście!
    --
  1.  permalink
    Moja żona ma podobny przypadek w początkowym stadium. Po komentarzach wyżej widzę, że sytuacja jest do przejścia więc się trochę uspokoiłem. Powodzenia dziewczyny
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.