Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorfmartunia
    • CommentTimeMar 23rd 2007
     permalink
    Drogie koleżanki,od pewnego czasu gryzie mnie pewna sprawa.Mianowicie w czerwcu, 23 dnia tego wlasnie miesiaca, wychodze za maz. Moje cykle sa zazwyczaj regularne i trwaja 30 dni.Miesiaczka wypada wlasnie w okolicach 23 kazdego msca.
    Juz w sierpniu postanowilismy ze na poczatku czerwca (okolo 9 dnia cyklu) chcielibysmy po raz pierszy sprobowac z zajsciem w ciaze.
    Jest to przed slubem.
    Moj dylemat jest nastepujacy. Powiedzmy ze sie uda i w dniu slubu bede w drugim tygodniu ciazy, ewent.trzecim.Nigdy nie wychodzilam za maz i nie wiem jak i czy duzy jest to stres.Czy istnieje duze prawdopodoienstwo ze moglabym zaszkodzic plodowi?
    Wiem, ze nie powinno sie planowac, ale to sa dylematy kwestii: probowac od poczatku czerwca, czy poczekac na okres po slubie?
    Bardzo nie moge doczekac sie bycia mama, poczatek czerwca bardzo mi odpowiada,bo chcialabym urodzic w marcu...i nie mialabym poza tym problemu z miesiaczka w dniu slubu.
    Jednakze jezeli jest to wysoce ryzykowne,to moge przeczekac ten okres.
    Jak uwazacie,doswiadczone kolezanki? Jakie macie doswiadczenia z pierwszych dwoch tygodni ciazy??
    Bede Wam wdzieczna za rady i porady, moze to pomoze rozwiac moje watpliwosci.
    Dziekuje
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMar 24th 2007
     permalink
    Doświadczenia pierwszych tygodni ciąży są w "Pierwsze objawy ciąży".
    --
  1.  permalink
    fmartunia może napisz w wątku dla starających się, tam zagląda więcej babek i powinny Ci odpisać :smile:
    •  
      CommentAuthorpani_wonka
    • CommentTimeMar 27th 2007
     permalink
    Dziewczyno, wyluzuj:wink: Wcale nie jest powiedziane, że uda się Wam za pierwszym podejściem, a poza tym - miesiąc czasu to taka różnica? Skoro tak bardzo nie możesz się doczekać startuj od dziś:cool:
    -- "bez pretensji do mądrości, której nie mam, bez odbijania jej na ksero i wpadania w schemat"
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeMar 29th 2007
     permalink
    fmartunia - z zajsciem w ciąże nie jest tak prosto - nigdy nie wiesz kiedy to nastapi - a poza tym jesli nawe sie uda - to w okresie slubu mozesz jeszcze o tym nie wiedziec!!!
    A swoją drogą - ślub jest pewnego rodzaju stresem a bardziej przeżyciem!!!!

    Zyczę powodzenia.
    Lepiej przygotuj się do ciązy - zrob badania i bierz folik
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMar 29th 2007
     permalink
    M.in. u mnie ślub bardzo zaburzył cykl i przesunął owulację.
    --
    •  
      CommentAuthorelli
    • CommentTimeMar 29th 2007
     permalink
    mój ślub, a było to już chwilę temu poprzestawiał wszystko w moim cyklu, później przez 2 miesiące wracało wszystko do normy.
    Skoro jesteście zdecydowani na dziecko szkoda z tym czekać i dokładnie planować kiedy sie pojawi bo bardzo często los płata nam figle i sam wybiera odpowiednia porę.
    życzę powodzenia
    --
    • CommentAuthorskarbie
    • CommentTimeMar 29th 2007
     permalink
    Sluby, komunie, wakacje... Zawsze cos stoi na drodze. A planowanie 'zajscia w ciaze' to jak planowanie powodzi - jedno i drugie kiedys nadejdzie :bigsmile: Co tu mozna planowac ?! Strzelac Prosze Panstwa! Strzelac!
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.