Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorZona2204222
    • CommentTimeJul 7th 2013 zmieniony
     permalink
    Witam wszystkie mamy które borykają się z problemem dystocji barkowej. Pozwoliłam sobie utworzyć nowy temat ponieważ moja córeczka urodziła się z dystocją barkową i pomimo iż uczęszczamy na rehabilitację metodą Vojty i jesteśmy pod stała opieka neurologa. Nie bardzo radzę sobie z tym problemem więc chciałam zapytać mamy które maja ten problem jak sobie radzicie i jak rozwija się wasze dziecko?
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeJul 7th 2013
     permalink
    kochana, chyba chodzi o dystocję a nie dystację...? Masz dziecko z takim "problemem" i nie wiesz, jak to się wymawia???
    --
  1.  permalink
    Katka dziękuje za tą uwagę. Nawet nie zwróciłam uwagi,że popełniłam błąd literowy:shamed:
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeJul 7th 2013 zmieniony
     permalink
    Proponuję wejść na wątki: "mamusie rozpakowane", "Maluchy 1-3" i tam napisać, że utworzyłaś taki wątek i zapraszasz mamy dzieciaczków z dystocją barkową.
    --
  2.  permalink
    katka jeszcze raz dzięki:)

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 08.07.13 21:44</span>
    Czy jest jakaś mama która boryka się z dystocją barkową?? Chciała bym wiedzieć jak rozwijają się wasze dzieci? Czy rehabilitacja Vojty daje duży rezultat? Jestem do niej sceptycznie nastawiona nie potrafię znieść płaczu mojego dziecka.. Jak sobie radzicie emocjonalnie? Bo mi jest naprawdę ciężko.
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.