Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorpaplinka87
    • CommentTimeSep 10th 2013
     permalink
    Hej dziewczyny jestem w 24tygodniu ciazy ijestem posiadaczka lozyska przodujacego. Lezalam nawet od 13 do17tygodnia z mocnym krwawieniem w szpitalu ,ale naszczescie jakos sie uspokoilo.Teraz mam nakaz lezenia w domu moge wychodzic na krotkie spacerki 15minut.Od kilku dni mam dziwne klucia w pochwie jakby skurcze i chyba troch mi twardnieje brzuch na samym dole wizyte u lekarza mam w poniedzialek moze ja przyspieszyc jak sadzicie?
  1.  permalink
    paplinka ja bym przyspieszyła wizytę. Tym bardziej że z łożyskiem przodującym nie ma żartów, krwawiłaś na początku ciąży więc uważam że każdy ból powinien byś skonsultowany z lekarzem. Lepiej wyjść na hipochondryczkę niż coś przeoczyć.
    -- [/url[/url]
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeJan 15th 2014
     permalink
    To ja podbijam wątek. Dziś lekarz potwierdził, że mam łożysko przodujące brzeżnie, ale to dopiero skończony 16 tc. Mam pytanie do dziewczyn, które już urodziły i były w takiej sytuacji. Czy jest duża szansa, że to łożysko się jeszcze podniesie ? Czy miałyście wskazania do CC i czy udało Wam się urodzić siłami natury ? Nie ukrywam, że dość mocno mnie to zmartwiło :neutral:
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.