Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthor_zibi_
    • CommentTimeMay 16th 2007
     permalink
    myszorka :bigsmile: jaki sliczny i duuuży chłopczyk ,naprawde bez uroku ale normalnie nie mogę wzroku oderwac :clap::clap::clap::clap::clap::clap:
    -- [url=http://www.szipszop.pl][/ur
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 16th 2007
     permalink
    Myszorka Mateusz sliczniutki, no i jakie wlosy bujne :) ciekawe czy zostanie czarnulkiem czy sie w blondyna przeistoczy :) slodki malec!!!
    • CommentAuthorHoga
    • CommentTimeMay 16th 2007
     permalink
    No, no same przystojniaki na 28 dni, rewelka Mateuszek, fajne ma włosieta, teraz tylko czekac na reszte forumkowych dzieciaczków. Jeszcze raz gratulacje dla Myszorki i Małża :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMay 16th 2007 zmieniony
     permalink
    piękności, śliczności i nie wiem jakich jeszcze użyć słów!
    przystojniak - nie ma co , myszorka, jak urodzę dziewczynkę to możemy zacząć rozmowy matrymonialne! hahahahahahahahahaha
    :bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMay 17th 2007
     permalink
    Iwa poczekaj ja też się chętnie załapię! Chociaż tam jeszcze takich dwoch identycznych rośnie no no muszę się zastanowić..... hihihihihihihih
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMay 17th 2007
     permalink
    No własnie Magg - mamy wybór nie ma co, narazie same chłopaczki, a mówią,że więcej dziewczynek się rodzi, a u nas na forum odwrotnie narazie!:bigsmile::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorblask_gwiazdy
    • CommentTimeMay 17th 2007 zmieniony
     permalink
    myszorka ogromnie gratuluję!!! :cheer: :cheer:
    ślicznego maluszka urodziłaś :bigsmile:
    Dużo zdrowia i uśmiechów pisków wrzasków i zabawy moc sporo radości z tupotu malutkich nóżek, łez szczęścia z pierwszego uśmiechu, ząbka, słowa i kroku porozrzucanych wszędzie klocków przytulenia okrągłej główki i uścisków małych rączek.
    GRATULACJE
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMay 17th 2007
     permalink
    Dziekuję Wam ślicznie za wszystkie dobra słowa i cieszę się że mogłam się pochwalić moim skarbem. Teraz czekam aż Wasze się pojawią na świecie i Wy dumne mamy się bedziecie chwalić swoimi pociechami.:bigsmile:
    --
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeMay 17th 2007
     permalink
    Myszorka - ale tako podobnego niemowlaka do mamusi - to ja jeszcze nie widziałam:) he he - super - zdarta skóra:cheer::cheer::cheer:
    --
    • CommentAuthormaja83
    • CommentTimeMay 17th 2007
     permalink
    i ja gratuluję :swingin:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 17th 2007
     permalink
    Myszorko masz ślicznego i słodkiego SYNECZKA - buziak od cioć netowych Niech zdrowo rośnie !!! raz jeszcze gratuluje Wam !
    W którym tyg urodził się Mati? Czy mamy już wcześniaki poza Bliźniakami ?
    --
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeMay 18th 2007
     permalink
    he he - teraz dopiero bedzie "wysyp" efektow 28 dni:)
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMay 18th 2007
     permalink
    Brak ciąży to też efekt 28dni, w zależności od planów.
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMay 18th 2007
     permalink
    Myszorka to Ty miałaś rodzić w wodzie bo nie pamiętam? Jak tam pierwsze kąpiele, kiedy pępuszek odpadł napisz nam troche jak będziesz miała chwilkę a i jeszcze miałam zapytać czy coś bys teraz juz z doświadczenia dorzuciła nam do wyprawki szpitalnej może doradzila... :wink:
    --
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeMay 18th 2007 zmieniony
     permalink
    And222s: Czy mamy już wcześniaki poza Bliźniakami ?

    to jest odpowiedz na powyzsze pytanie na tym topiku "teraz dopiero bedzie wysyp efektow 28 dni"

    Amazonko jest to toipk dla nowo narodzonych dzieci z 28 dni - wiec wiadomo o jakie efekty chodzi i to ze piszesz że efektem jest brak ciąż - to nie w tym miejscui nie w tym czasie - wiec pomysl zanim napiszesz - takie cos powinnas pisac w topiku dla odkladajacych!!!!!!!!!
    --
    • CommentAuthoramcm
    • CommentTimeMay 20th 2007
     permalink
    Przewaga chłopaków wynika pewnie z planowanych staranek; wiadomo, że im bliżej owulacji, tym łatwiej o chłopaka, a tu wszystkie panie wiedziały kiedy najlepiej działać:wink:

    Serdeczne gratulacje!!!:bigsmile:
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMay 21st 2007
     permalink
    to tylko chwilowa przewaga.....
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeMay 21st 2007
     permalink
    w najblizszym czasie bedziemy tu miec niunke IWY chlopaczka mojego niunke Magg niespodzianke AniM i niunke Lady .. hmm zapomniałam o kims ??? mam nadzieje ze nie :) tak sie bedzie prawie po rowno rozkladac płciowo :D
    --
  1.  permalink
    myszorka piekny bobas...a tak przy okazji jak mi sie teskni za tym widokiem z okna....wieza tv katowice....tez jestem z siemianowic....ale od dwoch lat w uk..:(
    --
  2.  permalink
    myszorka ja wlasnie pisalam o twoim widoku z okna...:) ja jestem z michalkowic....ale fajnie tak popatrzec na znajome okolice...bede tam dopiero w pazdzierniku....:( chetnie poogladam sobie zdjecia. moj mail to kfiatek4u@yahoo.com. a tak na marginesie jak sie czuje maluszek??? ja mojego spodziewam sie w styczniu...:) jeszcze tyle czasu.....
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJul 1st 2007
     permalink
    patrycja przepraszam że dopiero teraz ale pośle ci jakieś fotki z siemianowic, jak najszybciej
    Mati ma już 5,5kg i 60 cm i rośnie jak na drożdżach
    --
  3.  permalink
    myszorka nie ma problemu...rozumie ze mozesz nie miec czasu....:) czekam z niecierpliwoscia....:) ucaluj matiego ode mnie
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJul 7th 2007
     permalink
    Pati posyłam Ci zdjęcia, mam nadzieję że dojdą, pozdrawiam
    --
  4.  permalink
    buuu jak na razie nie doszly.....
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJul 8th 2007
     permalink
    posłałam zdjęcia na mail który podałas, to wyśle jeszcze raz
    --
  5.  permalink
    buuu zdjec dalej nie mam buuuu....... to moze sprobuj na kfiatek4u@onet.eu przepraszam za zawracanie glowy wiem ze masz strasznie duzo roboty przy matim ale ja tak strasznie tesknie...a wiesz co nie mialam pojecia ze za takim miateczkiem jak siemianowice mozna zatesknic...
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJul 16th 2007
     permalink
    pati idzie na nowy adres mam nadzieje ze tym razem dostaniesz fotki, pozdrawiam
    --
  6.  permalink
    dostalam....dziekuje bardzo...przynajmniej przez chwilke poczulam sie blizej....
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJul 18th 2007
     permalink
    cieszę się że mogłam coś dla ciebie zrobic
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.