Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorbaskawawa
    • CommentTimeSep 25th 2013 zmieniony
     permalink
    Zapraszamy na bezpłatne spotkanie dla przyszłych i młodych mam z cyklu Akademia MamaPyta.pl.

    PROGRAM:
    ABC poród – lek. med. Krzysztof Pancześnik, ginekolog położnik, Centrum Medyczne Damiana
    Woda w diecie przyszłej i karmiącej mamy – fakty i mity – Aleksandra Kozłowska, Warszawski Uniwersytet Medyczny
    Standardy opieki okołoporodowej – Daria Omulecka, Fundacja Rodzić po Ludzku
    Krew pępowinowa – cenne źródło komórek macierzystych – Justyna Morgaś, Bank Komórek Macierzystych NOVUM
    Poród rodzinny, rodzić z doulą? – Izabela Frankowska, doula, Stowarzyszenie DOULA w Polsce, doule3
    Mleko mamy to więcej niż pokarm – dr n biol. Aleksandra Wesołowska, prezes Fundacji Bank Mleka Kobiecego
    Jak wspomagać zdrowie i prawidłowy rozwój dziecka – Sequoia
    Mamo, tato, co Ty na to? O opiece, pielęgnacji i rozwoju małego dziecka – Paweł Zawitkowski, fizjoterapeuta NDT-Bobath, konsultant Kliniki Neonatologii i Intensywnej Terapii Noworodka w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie.

    ponadto:
    pokaz wiązania chust – LennyLamb
    bra-fitting, czyli jaki ja właściwie mam rozmiar? – warsztat dopasowania staników
    pokaz niemedycznych metod ułatwiających poród

    Termin: 27 września 2013, Sala Żółta, Budynek FOCUS, Al. Armii Ludowej 26, Warszawa
    Czas trwania: 12:00 - 16:15

    Warunkiem uczestnictwa w konferencji jest wypełnienie i przesłanie formularza zgłoszeniowego.
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.