Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    witam
    założyłam ten wątek - dotyczący leku "Dexamethason", ponieważ został mi on przepisany przez ginekologa z powodu bardzo podwyższonego DHEA - mój wynik 28,21 ng/ml (normy: 1,3 – 9,80) czyli mocno podwyższony.
    Chciałabym dowiedzieć się czy któraś z Was stosowała go podczas starań i z jakim skutkiem :-) przeczytawszy ulotkę jestem lekko przerażona skutkami ubocznymi i samym faktem że jest to lek z grupy sterydów - a wiem że po terapiach sterydami należy odczekać kilka cykli przed staraniami. Ginekolodzy/endokrynolodzy jednak często go stosują. Oniemiałam wręcz kiedy wyczytałam gdzieś w necie że podwyższone poziomy hormonów nadnerczy może powodować występowanie obojnaczych narządów płciowych u płodów - więc nie zastanawiałam się długo ewentualnymi skutkami ubocznymi tylko zaczęłam go przyjmować bez mrugnięcia okiem.
    Boję się też tycia - a mam skłonności :-(
  2.  permalink
    agnesss1986: Chciałabym dowiedzieć się czy któraś z Was stosowała go podczas starań i z jakim skutkiem :-)


    Ja stosowalam, skutek pozytywny :) ale ja go stosowalam razem z Clostilbegytem.

    agnesss1986: wyczytałam gdzieś w necie


    nie czytaj, bo sie niepotrzebnie nakrecasz :)
    agnesss1986: Boję się też tycia - a mam skłonności :-(


    nie przytylam nic podczas brania tych sterydow.
    --
  3.  permalink
    miałam zaplanowane też CLO przy następnym cyklu, ale w związku z tym że po pegnylu nie pękł pęcherzyk i zrobiła sie torbiel 6 cm - lekarz powiedział że nie może mnie stymulować CLO w takim przypadku i spróbujemy naturalnie :-(
    •  
      CommentAuthororanda
    • CommentTimeOct 20th 2013
     permalink
    Te skutki uboczne to zależą chyba głównie od dawki i czasu brania. Ja dexa łykalam nie przy staraniach co prawda w trybie 10 dni cyklu pół tabletki i nic się nie działo raczej :)
    -- <a href="http://suwaczki.maluchy.pl/li-70390.png">mój suwaczek</a>
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.