Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorladybird27
    • CommentTimeOct 29th 2013
     permalink
    hej Emigrantki :)
    czy ktoras miala przyjemnosc lub tez nie leczyc sie u jakiegos polskiego ginekologa w Londynie?
    prosze o opinie ;)
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeOct 29th 2013
     permalink
    Ladybird - bylam u Stanislawa Korzyba, ok - ale bez rewelacji. To bylo gdzies w okolicy Acton o ile dobrze pamietam.
    Pozniej bylam u Michala Samemberga przy Regents Park (akurat naprzeciwko mojego biura ;)), ten lekarz jest ok, duzo czasu poswiecil mi, przeanalizowal ze mna wykresy, ponad godzine u niego siedzialam na pierwszej wizycie.
    Za jego pewnie rada zaszlam w ciaze, bo mi wylumaczyl jak hormony potrafia blokowac zajscie itd. A moze to nie dzieki niemu? Jednak sprzet ma kiepski w gabinecie. Chodzi mi o USG.
    Pozniej w ciazy i po ciazy chodzilam do Pani Ewy Gawrońskiej-Schaefer na Aldgate - super babka. Poleca czesto badania na NHS ( pojscie do GP i ta droga, bo wychodzi taniej - to jezeli chodzi o nieplodnosc itd). Ja chodzilam do niej w ciazy, bardzo ciepla osoba, wszystko ladnie tlumaczy i nie naciaga na kolejne USG w ciazy, robi tylko konieczne - po ciazy tez mnie przebadala :) Bada delikatnie :) W ogole super babka. Ta ostatnia polecam kazdej kolezance ;)
    --
    •  
      CommentAuthorladybird27
    • CommentTimeOct 29th 2013
     permalink
    Dziekuje Bardzo :D
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeOct 29th 2013
     permalink
    Ja leczyłam się u dr Pospiecha. Bardzo sympatyczny,cierpliwy i odpowiadający na mnóstwo mich pytan:wink:
    •  
      CommentAuthorladybird27
    • CommentTimeOct 29th 2013
     permalink
    Dr Pospiech mnie do grobu prawie wpedzil .. 3 miesiace temu ..
    Nie umial na kilku usg odroznic skrzepu w macicy od plodu
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeOct 29th 2013
     permalink
    ladybird27: Dr Pospiech mnie do grobu prawie wpedzil .. 3 miesiace temu ..

    O kurde! A co sie stalo? Juz wszystko ok? Ja nie slyszalam nic o tym lekarzu.
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeOct 29th 2013
     permalink
    A na moich oczach uratowal kobiete,ktora slaniajac się z bolami brzucha(kilka razy prosila o pomoc w szpitalu) przyszla na usg i okazało się,ze ma rozlany wyrostek i zapalenie otrzewnej. Jeszcze wolal na potwierdzenie innego lekarza,zeby mieć pewność. Ja wtedy czekałam na wizyte u Niego. I bylam bardzo zadowolona z opieki,a bylam u Niego kilka razy.
    •  
      CommentAuthorladybird27
    • CommentTimeOct 30th 2013
     permalink
    Dr Pospiech prowadzil moja pierwsza ciaze. Bylo ok bo ciaza przebiegala prawidlowo.
    W lipcu kiedy sie okazalo ze jestem poraz 2 w ciazy odrazu w dniu spodziewanej miesiaczki poszlam do niego i mowil ze jest ok,ale ze zobaczyl na szyjce troche brunatnego sluzu dal cyclogest w raize w.aha bo jak powiedzial rowniez mialam krwiak kolo "plodu". mialam przyjsc za 2-2.5 tyg. wiec sie zjawilam po 2 a on mowi ,ze ciaza sie nie rozwija albo jest mlodsza niz myslelismy...co bylo bzdura bo skoro widzial zarodek 4mm czy jakos na pierwszej wizycie to jak mogla byc mlodsza??!! kazal przyjsc za okolo tydz.dobrze ,ze zdecydowalam sie na drugi dzien odrazu isc do szpitala na EPAU. tam po pierwszym skanie stwierdzili ciaze pozamaciczna,mialam juz krwotok wewnatrzny co bylo szokiem bo ja nic nie czulam..tylko strasznie slabo mi bylo i krecilo sie w glowie.
    moj maz po diagnozie w szoku i dzwoni do Pospiecha a on " no wie Pan ,byliscie u mnie wczoraj a od wczoraj sie moglo duzo zmienic...." taka pomoc. Kase za wizyte umieja wziasc a potem nawet sie nie odezwal zeby zapytac co ze mna choc wiedzial ze wzieli mnie na zabieg gdyz mialam zagrozenie zycia.
    dodam ze rowniez bylam tego samego dnia kiedy wyszlam od dr Pospiecha w innej klinice u dr Leszka Klimaszewskiego i ten nastepny konowal nie odroznil skrzepu od plodu i mi powiedzial ze to wczesna ciaza i widocznie owulacja musiala byc pozniej...i kazal przyjsc za tydz.
    masakra
    •  
      CommentAuthormilątko
    • CommentTimeNov 2nd 2013
     permalink
    No ja tez mialam przyjemnosc podwiedzac kilku niby lekarzy:(
    Ja chodzilam cala ciaze do Zielonej przychodni na Greenwich do Dr Krystyna Tajchman
    pierwszy raz bylam u niej jeszcze jak przyjmowala w innej przychodni gdzies w okolicy Acton i nie byla mila
    Trafialm znowu na nia wlsanie w tej przychodni
    Zmienilam zdanie,calkiem fajna,mila babka
    Ceny nie stety wysokie jak wszedzie
    ile wydalam przez cala ciaze lepiej nie mowic
    Przychodnia nalezy do niej i jej meza tez lekarza tylko ortopedy
    •  
      CommentAuthorladybird27
    • CommentTimeNov 3rd 2013
     permalink
    Dzieki :) poczytam na necie jeszcze o niej
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeNov 3rd 2013
     permalink
    Ja o Tajchman slyszalam dobre opinie, ale czytalam w necie zle i nigdy do niej nie trafilam. ;) I nie zamierzam ;) Moja gin jest na Aldgate i naprawde jest dobra :)
    --
    • CommentAuthorbas28
    • CommentTimeDec 20th 2013
     permalink
    Pan Pospiech-stanowczo odradzam, sprzet ma super ale nie umie sie nim poslugiwac, mily jest ok ale co z tego jak chodzi nam tez o kompetencje.
    •  
      CommentAuthorladybird27
    • CommentTimeFeb 25th 2014
     permalink
    dzieki ja u niej bylam w popredznim tyg.popieram bardzo wyrozumiala,empatyczna i pomocna.bede teraz z nia isc do mojej wymazonej ciazy :)
    • CommentAuthorsylwiaka
    • CommentTimeJul 30th 2015
     permalink
    Ja również leczenie zaczęłam u dr. A. Chelminskiego. Polecam.
    -- PCOS, Niedoczynność tarczycy
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.