Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorzola
    • CommentTimeMay 26th 2007
     permalink
    Witajcie Kochane, niedługo będę miała usuwaną tarczycę , niepokoi mnie gojenie się blizny.
    Mój lekarz powiedział że u młodych kobiet istnieje tendencja do przerostu blizny.
    Może macie jakeś sprawdzone maści na tego typu rany a potem blizny????
    • CommentAuthoramcm
    • CommentTimeMay 26th 2007 zmieniony
     permalink
    Moja Mama po operacji używała Galaretki Aloe Vera amerykańskiej firmy Forever ze świetnymi efektami. Rana goiła się szybko i blizna jest niewielka. Ich produkty są dosyć drogie i dostępne wyłącznie w sprzedarzy bezpośredniej i przez internet, ale są bardzo wysokiej jakości i dają dobre rezultaty. Szczegóły na
    http://distrib.foreverliving.com/marketing/pageDisplay.do?page=main&siteID=POL&language=pl
    http://www.flpp.com.pl/index2.php?content=produkty_opis&id=4

    Powodzenia!!!
    •  
      CommentAuthorhimeko
    • CommentTimeMay 26th 2007
     permalink
    polecam Contratubex (ok. 30,00 zł, do leczenia blizn ograniczających ruch, hypertroficznych, obrzmiałych, powodujących przykurcz), używałam tego żelu po usunięciu guzków z piersi, blizny są prawie niewidoczne
    • CommentAuthors_biela
    • CommentTimeApr 8th 2009
     permalink
    dziewczyny ja miałam ostatnio laparoskopię. W jednej z dziurek zaszyta była rurka do odprowadzania płynu z jamy brzusznej, a po wyjęciu jej rana się ładnie zasklepiła. Jednak przy wyciąganiu szwów strupek ze środka wypadł, rana zaczeła się sączyć i niezasklepiła się dobrze ponownie, to znaczy jest tam teraz takie wgłębienie. Co można z czymś takim zrobić??
    -- "kicham na to, czy mój sąsiad czyta o moich cyklach" ngl
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.