Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    witam dziewczyny ,
    byłam wczoraj u neurologa musze wykonać wiele badan w tym resonans magnetyczny . jestem z wrocławia , niestety nie moge nigdzie nie moge znalezc gdzie wykonuja resonans u malych dzieci .Nicolas ma 20 miesiecy . przy takim badaniu nie mozna sie ruszac wiec musza mu podac lek na spanie musi byc anestezjolog . niestety wszedzie gdzie dzwonie odsyłają mnie. Nie wiem co mam zrobić . Moze wy znacie miejsce gdzie robią takie badania . Prosze pomózcie mi
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeJul 10th 2014 zmieniony
     permalink
    rezonans robia na traugutta nieodplatnie (ale kolejki sa, chyba ze nagle) i na kaminskiego odplatnie - 600 zl. u malych dzieci wlasnie.
    masz skierowanie od neurologa?
    szkoda, ze tak nie mozna bo bym ci oddala swoj termin, bo mamy na 28 sierpnia a ja nie skorzystam.
    -- ;
  2.  permalink
    dziekuje bardzo zadzwonie teraz i popytam . No szkoda ale dzękuje. Zadzwonie i napisze co i jak. chciałabym miec to juz za sobą

    Treść doklejona: 10.07.14 15:00
    traugutta to ten szpital im. T marciniaka ??
    jesli tak to dzwoniłam wczoraj to mi powiedzieli ze bm musiała dziecko połozyc na oddział najpierw
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeJul 10th 2014
     permalink
    zgadza sie.musisz polozyc i poczekac tydzien.a kaminskiego prywatnie
    -- ;
  3.  permalink
    a kamiskinskiego to w szpitalu wojewódzkim??

    Treść doklejona: 10.07.14 15:14
    dzwoniłam na kaminskiego kazala mi na koszarową dzwonic ahhh
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeJul 10th 2014
     permalink
    eh,mi mowili na traugutta ze rezonans prywatny dla dzieci jest na kaminskiego.ale widze ze masakra

    Treść doklejona: 10.07.14 17:58
    tak a propos traugutta - niby trezba polozyc dziecko, ale jak my bylismy i sie wkurzylam ze mam lezec tydzien bezczynnie i czekac na rezonans to ordynator oddzialu neurologii nas zapisala na rezonans planowany. stad mam termin na 28 sierpnia. mamy sie po prostu zglosic rano i tyle. ale nie pojde bo nie uwazam zeby to bylo pottrzbne. objawy byly jednorazowe.
    -- ;
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.