Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorbaasia89
    • CommentTimeJan 10th 2015 zmieniony
     permalink
    Szanowne Panie, Szanowi Panowie, serdecznie zapraszam do wypełnienia ankiety na temat NPR. Zapewniam, że ankieta jest anonimowa, a zdobyte informacje wykorzystam wyłącznie w celach naukowych. Na życzenie udostępnię wyniki badania (szczegóły w formularzu).
    Link, pod którym znajdą Państwo ankietę znajduje się tutaj

    Bardzo proszę o pomoc, mam straszny problem z zebraniem odpowiedniej ilości ankietowanych, a zależy mi na tym, żeby wyniki były rzetelne i przydatne! Pozdrawiam
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 10th 2015
     permalink
    jesli maja odpowiadac uzytkowniczki tego forum to moze warto byloby zmienic wstep do ankiety? ;)

    Na potrzeby przygotowywanej przeze mnie pracy magisterskiej przeprowadzam badanie na temat opinii użytkowników serwisu (....) o naturalnych metodach planowania rodziny (NPR). Proszę o szczere i prawdziwe odpowiedzi.
    • CommentAuthorbaasia89
    • CommentTimeJan 10th 2015
     permalink
    Słuszna uwaga, dziękuję :) i pozdrawiam! ;)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 11th 2015
     permalink
    pytanie 6 i 25 tez do poprawki :wink:
    • CommentAuthorbaasia89
    • CommentTimeJan 11th 2015
     permalink
    25 jest poprawne- wcześniej jest przekierowanie :smile: Co do 6- musi zostać, ponieważ taki mam (narzucony...) wymóg metodologiczny, że muszę zawęzić do jakiejś konkretnej witryny, natomiast w praktyce chodzi mi po prostu o opinie użytkowniczek/użytkowników metody. Także proszę o kliknięcie w 6 "tak" i przejście dalej. Dziękuję za zainteresowanie, każdy komentarz jest cenny :smile: Pozdrawiam :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 11th 2015
     permalink
    skoro pojawila sie prosba na tym portalu (czyt. 28dni) uwazam ze ten zapis nazwijmy to "lokowanie produktu" w 6 wypadaloby jakos rozwiazac
    • CommentAuthorbaasia89
    • CommentTimeJan 11th 2015
     permalink
    Niestety tutaj nie mogę nic już zmienić :shamed: Przepraszam za te niedogodności i proszę o cierpliwość :smile:
    Dziękuję za te ankiety, które do tej pory Panie wypełniły :smile:

    Treść doklejona: 11.01.15 21:15
    Zachęcam do wypełniania :)
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJan 11th 2015
     permalink
    Ta ankieta jest jedną z najlepszych dostępnych.
    --
    • CommentAuthorbaasia89
    • CommentTimeJan 12th 2015
     permalink
    Dziękuję za komentarz, pozdrawiam!
    •  
      CommentAuthor#Tosia
    • CommentTimeJan 12th 2015 zmieniony
     permalink
    Co dokładnie jest celem badania?

    Zamiast pojęcia naturalne planowanie rodziny raczej użyłabym określenia metody rozpoznawania płodności. To jest szersze i nie powoduje problemów z interpretacją (niektórzy zwolennicy tzw. NPR odrzucają stosowanie antykoncepcji, przez co uważają, że stosowanie tego i tego jednocześnie wyklucza się). Jako użytkowniczka metod naturalnych nie używam określenia NPR, bo moja samoobserwacja nie jest ani naturalnym, ani planowaniem, ani rodziny, tylko po prostu dogodną metodą antykoncepcyjną albo źródłem wiedzy o tym, kiedy antykoncepcji sztucznej nie muszę stosować.
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeJan 12th 2015
     permalink
    Wypełniłam - mimo iż nie stosuję czystego NPR, a MRP (Metody Rozpoznawania Płodności) bazujące na NPR.
    .
    Na ankietę trafiłam przypadkowo. Jest ona słabo widoczna na forum. Dlatego lepszym wyjściem by chyba było napisać do administratora, żeby info o ankiecie rozesłał w formie wiadomości/ogłoszenia do wszystkich użytkowniczek - odzew zapewne będzie sporo większy.
    • CommentAuthorbaasia89
    • CommentTimeJan 12th 2015 zmieniony
     permalink
    Poznanie opinii użytkowników NPR na temat tych metod i ich wpływu na życie.

    Treść doklejona: 12.01.15 09:12
    Dzięki za pomysł, spróbuję :)
    •  
      CommentAuthor#Tosia
    • CommentTimeJan 12th 2015
     permalink
    I jeszcze drobna korekta: protestanci nie są związkiem wyznaniowym ani kościołem, tylko nurtem. Do protestantów zaliczamy przede wszystkim ewangelików (np. luteran, reformowanych itd.).
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeJan 12th 2015
     permalink
    Tosia24 - a to Oooo :) przy moim wpisie, to z jakiego powodu ? :shocked:
    • CommentAuthorbaasia89
    • CommentTimeJan 12th 2015
     permalink
    Musiałam niechcący kliknąć coś, bo nawet nie zauważyłam :shamed: myślałam, że tylko najechałam na to myszką, ale to chyba pozytywne oznaczenie, więc nie będę zmieniać (o ile oczywiście Ci to nie przeszkadza) :smile:
    •  
      CommentAuthor#Tosia
    • CommentTimeJan 12th 2015
     permalink
    Za uwagę o rozróżnieniu, Marion.
    • CommentAuthorbaasia89
    • CommentTimeJan 13th 2015
     permalink
    Dziękuję za odzew :smile: Jednocześnie proszę o dalsze wypełnianie ankietki :bigsmile:
    Link: https://docs.google.com/forms/d/1nlVp3w5JdJD62ECF2ocUKPAKhdvai4UC39LwGynbL08/viewform
    Pozdrawiam!

    Treść doklejona: 13.01.15 16:54
    Drogie Panie, męczę dalej :wink: Zachęcam do wypełniania ankiety :bigsmile:
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeJan 13th 2015 zmieniony
     permalink
    Tosia24: Za uwagę o rozróżnieniu, Marion.

    Aaa :bigsmile:
    baasia89: Drogie Panie, męczę dalej :wink: Zachęcam do wypełniania ankiety :bigsmile:

    Mówię Ci - napisz do Damazego (http://28dni.pl/damazy), niech to info o ankiecie puści wszystkim użytkowniczkom.
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJan 13th 2015
     permalink
    Baasiu, pytanie 16 - są możliwe tylko dwie odpowiedzi, a nie ma jakiejś neutralnej - jest tylko "za" albo "przeciw"...
    --
    •  
      CommentAuthorMyAngel
    • CommentTimeJan 13th 2015
     permalink
    W którymś pytaniu można zaznaczyć odpowiedź "stosuję NPR z połączeniem antykoncepcji", a później jest pytanie "czemu nie stosujesz NPR?"
    --
    • CommentAuthorbaasia89
    • CommentTimeJan 13th 2015
     permalink
    Marion: jakoś mi umknął Twój komentarz, napisałam do Damazego, dzięki :smile:
    Fragile: poprawiłam i jest odpowiedź pośrednia. Jeśli jeszcze nie wypełniłaś to zaznacz mi to tam albo napisz w komentarzu
    My Angel: na początku ankiety jest przekierowanie dla osób niestosujących NPR do pyt 24 (a z pytania 23 też jest przekierowanie) :) Ale zrobię je bardziej widocznymi

    Dziewczyny, dziękuję za przydatne sugestie :smile:
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJan 13th 2015
     permalink
    Baasia, dzięki :)
    --
    • CommentAuthorbaasia89
    • CommentTimeJan 14th 2015
     permalink
    To ja dziękuję :smile:

    Treść doklejona: 16.01.15 12:36
    Hej Dziewczyny :bigsmile: Wiem, że Was męczę tą ankietą, ale brakuje mi jeszcze ok 30 rozwiązanych ankiet.. Z Waszą pomocą na pewno mi się uda :bigsmile: Pozdrawiam Was ciepło :smile:
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeJan 21st 2015
     permalink
    Widzę, że z ankietą dotarłaś też na forum NPR (http://forum.gazeta.pl/forum/w,14906,156109782,156109782,Prosze_o_pomoc_NPR_.html) :smile:
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJan 21st 2015
     permalink
    Mam nadzieję, żd też na Promamę, Mojecykle, MyFertileDays itd.
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.