Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeMay 12th 2016
     permalink
    Damazy nie rob nam tego!! ten szary wykres to odwzorowanie tego eksperymentalnego rozowego a z niego nikt nie korzysta. Jest masakryczny. Stworz nowy dzialajacy w systemach mobilnych ale wizualnie podobny do starego z ktorego wszystkie korzystamy. Skoro cos sie nie przyjeło latami to wciskanie nam tego na sile tez sie nie uda
    -- mama piątki :)
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeMay 12th 2016
     permalink
    Dziewczyny ale jaki szary wykres? Ja mam różowy tak jak miałam
    --
    •  
      CommentAuthorSony85
    • CommentTimeMay 12th 2016
     permalink
    W nowej wersji jest szary. W sumie kolor nieważny. Ja nie lubię zmieniać czegoś co mi odpowiada na coś nowego co jeszcze nawet nie działa tak jak powinno.
    --
    •  
      CommentAuthor_MIA_
    • CommentTimeMay 12th 2016
     permalink
    No ale przecież różowa wersja zostaje. Nie musicie korzystać z szarego.
    --
    •  
      CommentAuthorkarakal
    • CommentTimeMay 12th 2016
     permalink
    Mały podręcznik rozprowadzany przez portal? Ja pierdziu. To po co są internety? Ogromna wiedzą gdzie każdy znajdzie wszystko. Cofamy się w rozwoju.

    Treść doklejona: 12.05.16 20:02
    Do tego upolitycznienie. DOBRA ZMIANA dotarła także tu jak widzę.
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeMay 12th 2016
     permalink
    Moya ale bylo wczesniej powiedziane,ze docelowo ma byc szary
    -- mama piątki :)
    •  
      CommentAuthorAga19782
    • CommentTimeMay 12th 2016
     permalink
    Ją wogole nie mam cykli na tych szarych.
    Nic nie mam!
    --
    •  
      CommentAuthorLibra1610
    • CommentTimeMay 12th 2016
     permalink
    A ja używam tego eksperymentalnego wykresu od kiedy tylko jest taka mozliwosc i mi sie podoba ;) wiec większej zmiany jie widze, no moz poza tym kolorem... I forum chyba słabiej dziala bo nie ma świeższych postów ktore widac na różowym wykrwsie
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeMay 12th 2016
     permalink
    No ja też nie mam cykli na szarych, stad nie wiem o co chodzi.

    Treść doklejona: 12.05.16 20:59
    A też używam wersji eksperymentalnej. Stara tez różowa.
    --
    •  
      CommentAuthorSony85
    • CommentTimeMay 12th 2016 zmieniony
     permalink
    Zająłam do tej nowej wersji, zakładam cykl, wpisuje temperaturę i co? Nie da się ostatecznie wszystkie wyszły 36 bez możliwości dodania po przecinku. Może mnie ktoś oświeci jak wpisać temp 36,7.
    Poza tym wprowadzając każdy zapis na karcie trzeba za każdym razem klikać zapisz.
    Chciałam sprawdzić żeby nie było że krytykuje a nawet nie spróbowałam. Zrezygnowałam. Niemal czasu dochodzić za każdym razem jak coś zrobić itd.
    --
    •  
      CommentAuthorikaan
    • CommentTimeMay 12th 2016
     permalink
    A da się tam zgrać jakoś bieżący cykl? Bo nigdzie nie widzę takiej opcji.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeMay 12th 2016 zmieniony
     permalink
    Damazy, jestem zdumiona Twoja odpowiedzią na moj post na poprzedniej stronie.
    Ale skoro tak, to ja Ci tu napisze, co uważam, zamiast na privie.
    Z profesjonalnego punktu widzenia - a odpowiadałam przez wiele lat za komunikacje i Pr jednego z najwiekszych w Polsce portali internetowych:
    1. To TY podejmujesz decyzje i powinieneś zachować zdrowy dystans, a nie wdawać sie w tak osobiste dyskusje. Komunikację powinieneś ZAPLANOWAĆ. To, co sie wydarzyło na poprzednich stronach jest konsekwencja braku planu komunikacji.
    2. Zmiany ZAWSZE budzą opór. Jak sam zauważyłeś.
    3. Użytkownika nalezy zawsze szanować. Czy płaci czy nie. A jak płaci, to juz zwłaszcza.
    4. Ponieważ 2 i 3, to niezwykle ważna jest KOMUNIKACJA.
    Niestety, wszyscy spece uważają, ze PR to jakiś wymysł dla polityków i przeciez kazdy zna sie na komunikacji i najcżesciej wlasnie lądują z ręka w nocniku jak Ty teraz, kiedy juz jest dym, dupa i kamieni kupa. I nie wiadomo jak z impasu wyjsć. (dzieki temu ja mam prace :wink:)
    5. Ponieważ 2 i 3, to powinno sie przed wprowadzeniem zmian wysłać wiadomość do zalogowanych użytkowników, ze bedą zmiany, po co, co one oznaczają, w jakich etapach bedą wprowadzane. I zaznaczyć, ze to wersja beta i bardzo cenne sa opinie użytkowniczek, zachęcić do podzielenia sie nimi.
    Nie na forum. W ankiecie.
    Zrobienie tego po czasie i na forum skutkuje powyższym.
    6. Ostatnie lata z kolei tworzyłam strony internetowe i aplikacje, do ktorych dostęp był płatny. I nie, Damazy, nie wszystko jest jasne, nawet dla mnie, a jestem gikiem. FAQ powinien byc i to zanim zaprezentowałeś zmiany.
    Weszłam na szara stronę i od razu milion pytań. Gdzie moje wykresy? Niby mozna zaimportować, ale jak? Gdzie lista moich przyjaciółek? Co Robic, by tu sie pokazały?
    Moze cie zaskoczę, ale wartością tej strony w mniejszym stopniu sa wykresy i ich funkcjonalności, wiesz? Pod tym względem jest wiele innych rynkowych produktów.
    Wyjątkowe sa relacje, ktore nas tu tyle lat trzymają. To za nie chcemy płacić.
    Nowa wersja nie spełnia moich potrzeb w obszarze utrzymywania relacji (kluczowe zatem: komentarze, dyskusje, forum, lista przyjaciółek). Wykres jest ok, czytelny. Responsiwdizajn mam szczerze mówiąc gdzieś. Ale to mnie nie robi, jak to sie dzisiaj mowi.
    Ja jestem otwarta na zmiany. Ale jesli one idą za potrzebą użytkowniczek. Taką rzeczywiście powinno byc odchudzenie strony, by szybciej sie ładowała, uproszczenie jej, by na mobajlu dała sie łatwo obslugiwac. Ale główna naszą potrzebą tutaj jest prosty kontakt. Szybkie i proste sprawdzenie, co ktos napisał, odpowiedział nam, co nowego u naszych "przyjaciółek". I ofc uzupełnienie wykresu. Ale to nie jest podstawa. Wystarczy przeciez, ze sprawdzisz w statsach, jak korzystają z serwisu najaktywniejsze userki. Patrzą na wykres o podziwiają harmonię po jędzy oznaczeniem śluzu szyjkowego a linią pokrywającą? Nie sądzę :wink:
    .
    Szczerze mówiąc, troche mnie zażenowało, ze otwarłeś dyskusje o kierunkach (ta lista tematów od myślników).
    Duuuuude, you are THE BOSS.
    Z całym szacunkiem dla nas wszystkich, ale to ty tutaj powinieneś powiedziec: Laski, strona musi byc lżejsza, bo widze po statystykach, ze większosc z was korzysta z niej na telefonie i taki jest trend. Trzeba ją uprościć. Mam taki pomysł, będą niedługo zmiany. Ale to Wy tworzycie 28, wiec sie wypowiedzcie. Nic dla Was bez Was.
    .
    I tyle.
    Ja tam się nie burzę. Słownik zamienił w moim poprzednim poście słowo "potestować" na "protestować", ale naprawde rozumiem potrzebę zmian. Nawet na poczatku czułam solidarność z Tobą, ze Tu sie taki dym zrobił. Ale jak czytam, że sam nie jesteś pewien kierunku i po co to, no to juz troche za wiele.
    Zbieraj sie do kupy, Damazy, zrobiłeś zajebisty, unikalny serwis, wiele produktów internetowych marzy o takim audytorium, spędzającym tyle czasu na witrynie, płacącym, lojalnym... Masz z czego byc dumny, wiec po prostu teraz wykmiń program naprawczy i jedziemy z tym koksem.
    .
    A do Dziewczyn mam prosbe. Wszystkie sie zgadzamy, zdaje sie, ze mleko sie rozlało. Ale chyba żadna nie ma ochoty szukac sobie teraz innego miejsca w sieci (musiałybyśmy jakoś masowo zmigrowac, hehehe), wiec wykażmy sie teraz zrozumieniem, dajmy Adamowi chwile i potem pomóżmy.
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeMay 13th 2016 zmieniony
     permalink
    Magda, z większością się zgodzę, ja akurat również lubię zmiany (moim zdaniem rewelacyjna jest zmiana w mBanku) i także się zgadzam, że zmiany=początkowe protesty. Aaale - wielkie tak jeśli to są zmiany na dobre. Nowa, być może testowa wersja niestety wygląda tak jak Tosia wkleiła na poprzedniej stronie jako Google ;) Cofamy się, cofamy, zamiast iść z stronę bardziej nowoczesną, przejrzystą (nasze forum do takich niestety nie należy - wątki po xxxxxx stron) i dostosowane do klienta, do czego dąży sporo serwisów.
    .
    Mnie się też nie bardzo uśmiecha szukać innego miejsca, chociaż przyznam szczerze, że teraz częściej mam kontakt z dziewczynami "moimi" na fb niż tutaj. I widzę jak wiele z nas ucichło akurat tutaj, już nie piszą, znikają. Na fejsie za to są i ciekawe dlaczego? Być może powodem jest właśnie brak apki 28? FB ma swoją, lekką, całkiem sprawną i łatwą. A tu? Nic, null, zero.
    .
    I jak dla mnie masz mega nieprofesjonalne podejście Damazy, pomijam już aspekty PR, o których wspomniała Magdalena - mówienie, że Ty się znudziłeś internetem, więc będzie tak i tak jest po prostu słabe. Jeśli tak mówisz do swoich klientów, obytych z tym światem to jest ignorancja. A czy możliwa jest migracja chociażby kręgu przyjaciółek? Przykład fb pokazuje, że tak.
    .
    Z chęcią zobaczyłabym nowe, nowoczesne 28dni, ale z tego co widzę robimy jakieś 100 kroków w tył :( A szkoda, bo to i moje miejsce. Jak mówisz, że apka "może przyjdzie czas" to witki opadają...
    .
    Mąż czyta mi przez ramię i mówi "to nie macie do tego apki?" :shocked: Ano właśnie.
    --
    • CommentAuthorkarolciat
    • CommentTimeMay 13th 2016
     permalink
    Jak się dostać do tej testowej wersji?
    Jak się wyświetla szara strona to jest albo opcja rejestracji albo różowe wykresy.
    Jak widać mało sprytna jestem...
    --
    •  
      CommentAuthorKaroolka
    • CommentTimeMay 13th 2016
     permalink
    Karolcia, wychodzi na to, że ja tez inteligencją nie grzeszę ;) Bo mam dokładnie tak jak Ty i jeszcze nie wykombinowałam jak dostać się do tej nowej wersji.
    --
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeMay 13th 2016
     permalink
    To i ja dołączę do "sprytnych" :)
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeMay 13th 2016
     permalink
    Obok rejestracji jest też "zaloguj się"- logujecie się nickiem i hasłem z normalnego 28dni.
    --
    •  
      CommentAuthordaga310
    • CommentTimeMay 13th 2016
     permalink
    Lexia no ja tak.wchodze i nie mam nic
    Ani wykresów,.ani przyjaciolek.czy komentarzy
    Pustka.totalna:devil:
    --
    •  
      CommentAuthorKaroolka
    • CommentTimeMay 13th 2016
     permalink
    A ja jak się zaloguję to mnie przekierowuje na tę starą stronę -różową.
    --
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeMay 13th 2016 zmieniony
     permalink
    daga, bo tam nic nie ma :devil: Jak wejdziesz chyba w wykresy to będzie testowy od Damazego.
    Karoolka, a logujesz się na "różowe wykresy" czy na szare? Bo jak wchodzisz na 28dni.pl to wyskakuje "Jesli nie masz konta, zarejestruj się i 3 opcje poniżej: rejestracja, nowe hasło, zaloguj". Poniżej jest opcja "Różowe wykresy: forum, wykresy-zaloguj się i m.28dni.pl". Jak chcesz wejść na szare, to klikasz w opcję "zaloguj" , co jest pod "jeśli nie masz konta, zarejestruj się"
    Swoją drogą, pokręcone to jak nie wiem i mylące. Ale to mnie już nie dziwi...
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMay 13th 2016
     permalink
    A nie sadzicie, ze to powinno byc bardziej...hmmm...intuicyjne? :wink:a my tu na "rozowym" forum dyskusje jak dostac sie na "nowa", w domysle "lepsza" wersje:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorCaris
    • CommentTimeMay 13th 2016 zmieniony
     permalink
    Jestem laikiem, więc zapytam... Czy nie dałoby się testować nowych produktów bez utrudniania korzystania z serwisu? I dopiero jak produkt będzie gotowy (wykresy, na które będzie można wprowadzić wszystkie dane, czy co tam Damazy chcesz osiągnąć), to połączyć "logowanie"?
    W sensie, że kto chce testować i mieć wpływ na ostateczną wersję wykresów, niech testuje, a kto nie, niech się loguje po staremu do momentu wprowadzenia gotowej wersji nowego produktu? Tak jak jest z wykresem eksperymentalnym- nie korzystam z niego, ale to że jest, niczego mi nie utrudnia.
    Tak jak robią banki, fb... Informują: dzisiaj będzie zmiana. Koniec kropka. Wtedy zmiany przeszkadzają na początku- po tygodniu, dwóch się przyzwyczajam.
    Mam nadzieję, że nie zamieszałam za bardzo :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeMay 13th 2016 zmieniony
     permalink
    daga310: Lexia no ja tak.wchodze i nie mam nic
    Ani wykresów,.ani przyjaciolek.czy komentarzy
    Pustka.totalna

    No ja weszłam na ten nowy.... jest mój jeden wykres, ale żeby dostać się do komentarzy, to muszę w nową "zakładkę" wejść i nie ma możliwości by były pod wykresem :confused: Przyjaciółek żadnych nie ma. Wygląda to tak jakby ktoś początkujący stronę zrobił.. albo ja się nie znam, nie wiem. Jak czasem wejdę gdzieś na jakieś stare fora internetowe, to tak właśnie strony kiedyś wyglądały. Źle mi się tego używa, wolę starą wersję.
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeMay 13th 2016
     permalink
    Ja też weszłam na tą wersję nową i... mam wrażenie, ze Damazy to troll :bigsmile: Przecież to jakieś jaja są...
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMay 13th 2016
     permalink
    Ta nowa to sredniowiecze, ale aktualna, rozowa tez juz troche traci renesansem:wink: widzialam inne tego typu strony i wizualnie bija 28dni na glowe.
    --
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeMay 15th 2016
     permalink
    Witam niedzielnie, kolejne usprawnienia już w szarym systemie. Ponownie zapraszam do korzystania, szczególnie używając w tym celu telefonu, tabletu.

    I tak:
    1. Ikonki zostały powiększone, rzeczywiście poprzednie mikruski trudne były w odbiorze.
    Teraz są czytelniejsze, ale jeszcze praca nad wyświetlaniem informacji po kliknięciu/tapnięciu (dymki).
    http://w.28dni.pl/pictures/2596918.png

    2. O wiele lepiej zachowuje się formularz dodawania danych, już nie ucieka gdy następuje skrolowanie okna. Wcześniej gdy strona była rozwinięta pod formularzem pojawiały się komentarze.
    Mocniej przyciemnione elementy (temp, mestr, współ) wskazują, że w tym dniu są już dane. Przyciski na górze formularza pomagają przeskoczyć do poprzednich/następnych dni.
    http://w.28dni.pl/pictures/2596923.png

    3. Formularz dodawania danych przy wyborze kilku obserwacji (bez zapisu) blokował się. Jeśli chcesz dodać obserwacje np o temperaturze, a za chwile o menstruacji, konieczny jest zapis tej obserwacji, aż okienko się zamknie. Zawsze naciśnij przycisk ZAPISZ, aby system mógł zachować dane.
    http://w.28dni.pl/pictures/2596928.png

    Z góry zapewniam, że kolory się pojawią, jednak zaprojektować je musi osoba ze smakiem graficznym. W tej chwili jeszcze nie ustalone kiedy i kto będzie pomagał. Prace są koncentrowane na zmianach.
    Na pewno system będzie oferował palete kolorów do własnych upodobań. W tej chwili kolory to wielki problem i ich wprowadzenie bardzo utrudnia zmiany. :)

    Dziękuję za komentarze w dyskusji.
    Magdalena dziękuję za punkty, masz racje.
    Sony, tak przecinek oczywiście nie nie wprowadzał poprawnie temperatury. Już nie ma problemu.
    PENNY, komentarze są pod wykresem, ale aby je załadować trzeba kliknąć na przycisk. Przyjaciółek nie ma, bo nie jest to operacja przeniesienia. Dodasz przyjaciółkę, będzie :) Nie będzie przenoszenia danych, bez Twojej zgody/chęci.
    Caris, dałoby się testowac bez utrudniania. Upieram się, że wystarczy przeskoczyć do rożowych wykresów. W instytucjach i innych portalach siedzi dużo osób, na 28dni jest mocno ograniczona moc przerobowa i trzeba coś za coś.
    Daga, nie ma komentarzy, nie ma wykresów, nie ma danych, bo nie ma zamiaru przeniesienia aktualnych. Zadecydujesz, że chcesz mieć swoje cykle w nowej wersji, zaimportujesz.
    Fragile, aktualna dostępność do urządzeń mobilnych wymusza na mnie to co jeszcze jest szare i niezbyt wygląda, ale zobacz jak ładuje się wykres i dane. Nie ma systemu, który będzie miał problem z wyświetleniem wykresu - a o to głównie chodzi.
    •  
      CommentAuthorelfika
    • CommentTimeMay 15th 2016
     permalink
    Damazy, k. nędzy zajmij się tym co już jest i się wali!
    nie rozumiem jak można zabierać się za nowy projekt kiedy stary leży i kwiczy?!
    nie od dziś wiadomo, że łatwiej jest ulepszać coś co istnieje...
    na kompie nie jestem w stanie nic napisać na forum bo muszę się zalogować. kiedy jestem zalogowana!

    teraz piszę z komórki.
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeMay 15th 2016
     permalink
    Elfika, w tej chwili ważniejsze są dane niż otoczka wizualna. Do nowego projektu powolutku będą adoptowane, jeśli sobie zażyczysz.
    Ulepszanie idzie w dobrym kierunku, ulepszany jest aktualny projekt. W tym ulepszaniu dochodzą wersje oprogramowania i inne, których nie da się przeskoczyć. A to czy stary/nowy wygląd to idziemy w kierunku komórek/tabletów, szeroko rozumianej mobilności.

    Dodam jeszcze, że całkiem nieźle jak na początek prezentuje się wydruk pdf wykresu. Od ręki wygenerowała się kartka z wykresem, a jeśli by dodać komentarze, to wszystkie pojawią się w podziale na strony. To tylko efekt zastosowanych opcji, zupełnie bez planowania.
    Pobierz mój wygenerowany plik pdf. Możesz wykorzystać testowy do sprawdzenia, zaloguj się i w wykresy wybierz wydruk na swojej przeglądarce. Podkreślam, generowanie wydruku odbywa się z przeglądarki.

    Treść doklejona: 15.05.16 12:19
    Elfika, był problem z logowaniem, powinno być już dobrze.
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMay 15th 2016 zmieniony
     permalink
    Damazy, a co z ta rozowa wersja? Nie moge sie dzis do niejj zalogowac z kompa. Nie chce mi sie juz bawic w slaba, bardzo slaba szara wersje, ale mam kurde oplacone konto do konca roku i chcialabym chociaz z tej starej wersji moc korzystac. Potem juz stad spadam, bo faktycznie jest sporo tego typu stron, ale chyba fachowcy sie nimi zajmuja:wink: badz ze czlowiekiem i chociaz zostaw ta stara wersje do konca roku:wink: okropna jest ta nowa...cofacie sie.
    --
    •  
      CommentAuthorelfika
    • CommentTimeMay 15th 2016
     permalink
    Damazy: Elfika, w tej chwili ważniejsze są dane niż otoczka wizualna. Do nowego projektu powolutku będą adoptowane, jeśli sobie zażyczysz.

    człowieku, o czym ty do mnie rozmawiasz? gdzie ja ci pisałam o wizualizaci?!

    Damazy: Ulepszanie idzie w dobrym kierunku, ulepszany jest aktualny projekt.

    idź się lecz. prawie wszystkie, jak jeden mąż ci piszemy, że nowa wesja jest do dupy a ty tego nie widzisz. takie coś się leczy.

    i ja nie mam problemu z logowaniem jako takim. normalnie jestem zalogowana na w.28dni.pl
    Ja w momencie przejścia przez zakładkę na forum jestem jakby wylogowana. co dalej nie działa. a pisać z telefonu nienawidze!
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMay 15th 2016
     permalink
    elfika: Ja w momencie przejścia przez zakładkę na forum jestem jakby wylogowana.


    To samo mam.
    --
    •  
      CommentAuthor_MIA_
    • CommentTimeMay 15th 2016
     permalink
    A to nie wina waszego sprzętu dziewczyny?
    Ja mogę się normalnie zalogować, i na telefonie i na kompie . korzystam z wersji różowej.
    Wszystko działa bez problemu.
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMay 15th 2016
     permalink
    Z tel tez moge, z kompa nie, s chcialam.suwaczek zmienic:wink: cos najwyrazniej grzebia w tamtej wersji skoro i elfika to samo:confused: i wczesniej sie nie zdarzalo.
    --
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeMay 15th 2016
     permalink
    No wlasnie mam ten sam problem. Nie moge sie zalogowac na kompie. Wywala mnie natychmiast. W telefonie poniewaz bylam zalogowana wczesniej dziala normalnie.
    -- mama piątki :)
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeMay 15th 2016
     permalink
    Tak, to rano przez upartą Elifke sie tak narobiło. Pomieszało się w logowaniu.
    Czy dalej nie loguje?

    Treść doklejona: 15.05.16 17:58
    Proszę o info, gdy dalej z logowaniem problem.
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeMay 15th 2016
     permalink
    Damazy, proste pytanie- czy nie można tej szarej strony "wyrzucić" na czas testów? Zbierz sobie grupę chętnych osób, które będą Ci ją testowały i dzieliły się z Tobą uwagami.

    Mi nowa kolorystyka jakoś bardzo nie przeszkadza- rzecz gustu. Do nowej funkcjonalności strony pewnie też się będzie można przyzwyczaić- kwestia czasu.
    Natomiast szczerze irytuje mnie to,że od dobrego roku, jeśli nie dłużej pisałeś nam o nowej-super-zmianie, że będzie remedium na wszystkie dotychczasowe problemy. W tym roku dwa razy nas prosiłeś o cierpliwość, zapewniając, że przedstawisz nam swoje nowe "dziecko".
    Tymczasem odnoszę wrażenie,że dopiero coś sobie potworzyłeś i szukasz przysłowiowego jelenia do testowania, wniosków i uwag. Prawda jest taka,że zaprezentowałeś nam nawet nie prototyp, zaprezentowałeś nam byle jaki szkic.
    Najgorsze jednak w tym wszystkim jest to,że ten szkic utrudnia korzystanie z obecnej strony, tj.zmiana adresu www, problemy z logowaniem, problemy korzystania z forum. Korzystanie z nowej strony przez Twoją postawę też mocno zniechęca. Wpadasz sobie w twórczej radości co kilka dni, jakbyś nie wiedział,ze właśnie teraz powinieneś tu być 24/24h.
    Pomijam już taki szczegół,że czytasz wybiórczo to, co się do Ciebie pisze. Nie, nie chodzi o kolorystykę Damazy... Chodzi o to,że to NIE DZIAŁA! Chodzi o to, że to niekorzystnie wpływa na funkcjonowanie obecnej strony.
    Rozdziel te dwa projekty.
    Wróć do przedstawienia nam nowej strony jak już BĘDZIE GOTOWA I SPRAWNA!
    --
    •  
      CommentAuthorelfika
    • CommentTimeMay 15th 2016
     permalink
    Damazy: Tak, to rano przez upartą Elifke sie tak narobiło.

    wal się.
    do sierpnia mam opłacone konto. więcej ani jednej złotówki nie zobaczysz skoro nie szanujesz PŁATNIKÓW.
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeMay 15th 2016
     permalink
    Przepraszam Jaheira, nie można oddzielać i nie szukam jelenia tylko proszę o możliwość sprawdzania. Wpisz proszę na stałe adres w.28dni.pl i tędy loguj. Nie jest to trudne, jest nowy adres i działa. Dzisiejsze problemy z logowaniem wyszły całkowicie z innego tytułu.

    Jeszcze raz, Szara wersja jest systemem, który będzie zmieniał funkcjonalność i dedykowany jest dla osób nowych. Zmiany nie będą zakłócały korzystania z różowych wykresów, to tak jakby dwie oddzielne strony.

    Elfika, zrób coś z emocjami :) Kipisz strasznie. :devil::devil::devil:
    •  
      CommentAuthorelfika
    • CommentTimeMay 15th 2016 zmieniony
     permalink
    Damazy: Elfika, zrób coś z emocjami :) Kipisz strasznie.

    zamień się ze mną miejscami cwaniaczku to pogadamy.
    bo ciekawa jestem jakbyś znosił trudne początki ciąży w połączeniu z jeszcze większymi stresami związanymi z typową polską rodzina po śmierci jednego z członków. z chamem na deser.
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeMay 15th 2016 zmieniony
     permalink
    Damazy, a powiedz proszę jak przy tej nowej/szarej wersji będzie wyglądało forum? Pytam od strony technicznej - czy również będzie takie "wyszarzone", czy zmienisz coś z forum w ogóle, czy nadal będzie tak samo (jeśli chodzi o podział wątków, o wyświetlanie, o prywatność np. wątków ze zdjęciami)?
    .
    Mnie strasznie denerwuje (korzystam tylko z komórki i dzieje się tak raz na jakiś czas, nie wiem od czego to jest zależne) jak klikam na jakiś wątek, przenosi mnie na ostatnią stronę, ale nie widzę wpisów, tylko jest puste pole pod numerami stron. Musze się cofnąć na stronę wcześniejszą (np.522, gdy próbuję wejść na 523), a potem znowu kliknąć na ostatnią - w ten sposób zżera mi transfer.
    --
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeMay 15th 2016
     permalink
    Damazy: Jeszcze raz, Szara wersja jest systemem, który będzie zmieniał funkcjonalność i dedykowany jest dla osób nowych. Zmiany nie będą zakłócały korzystania z różowych wykresów, to tak jakby dwie oddzielne strony.


    Świetnie, że bedąc tu prawie 5 lat stałym klientem moje potrzeby i dbałość o mnie jako o stałego klienta jest Twoim ostatnim priorytetem.
    Bo póki co zmiany zakłócają korzystanie z różowych wykresów. Jakoś przez ostatnie 4,5 roku awarii nie było, nagle w przeciągu kilku miesięcy były ze 3. Nie wierzę, że to nie ma związku z super-mega-hiper-funkcjonalną-nowoczesną-wspaniałą-czemuwamsięniepodoba-wersją.
    --
    •  
      CommentAuthorbrombap
    • CommentTimeMay 15th 2016
     permalink
    Damazy, pisanie, że coś nawaliło przez "upartą Elfikę" jest dla mnie totalnie nieprofesjonalne.
    Podejrzewam, że inne użytkowniczki są tu w analogicznej do mojej sytuacji - nie jesteś kolegą, ale usługodawcą. I z usterek tłumacz się profesjonalnie, a nie zwalaj na innych winy.
    Nie wiem, jak szara wersja - weszłam raz i się wycofałam. I nie to jest dla mnie problemem.
    Denerwuje mnie sposób podejścia do klienta - na dzień dzisiejszy szykuję się do wyprowadzki.
    --
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeMay 15th 2016
     permalink
    Poza tym, weszłam na ten nowy wykres i cóż- dalej nie ma dodanych nowych oznaczeń śluzu charakterystycznych dla poszczególnych metod. Wszystko przeklejone jak leciało ze starego wykresu. Sam wykres- kopia tego, który jest już dostępny jako "nowy eksperymentalny" od nie wiem kiedy, z rok na pewno, jak nie więcej, część kopia tego, co jest na starym wykresie.
    Innowacji nie widzę, poza tym, że dodawanie obserwacji do wykresu jest gorsze, jak na możliwości dzisiejszych stron netowych, niż okienko do wpisywania w starym wykresie.
    Brak podziałki co 0,1 stopnia, co sprawia, że beznadziejnie się patrzy na wykres temperatur. Objawy i odczucia nie wyskakują, nie da się ich podejrzeć.
    Plusów nie widzę.
    --
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeMay 15th 2016
     permalink
    Damazy powiem tak. Troche nas tu jest, tworzymy mniej lub bardziej zgrana grupe, zostawiamy Ci corocznie niemale pieniadze. Ale nie jest problemem przeniesc sie w calosci gdzie indziej. Wiem bo juz raz to przerabialam gdy nasz bocian przestal wydalac i grupa ok 100 dziewczyn zgodnie przeniosla sie na inne forum. Tu moze byc tak samo. Nie jestes jedyny w przestworzach a traktujesz nas jakbyś miał monopol.
    -- mama piątki :)
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeMay 15th 2016
     permalink
    Fragile, 3 wątki rzeczywiście miały liczniki przekręcone. Gdy zauważysz znowu taki wątek, napisz proszę. Co do transferu, to emotki i suwaczki troche danych zliczają, każde wyświetlenie strony i załadowanie elementów, zjada transfer.
    Całkiem możliwe, że forum będzie podzielone na publiczne i prywatne. Tak jak na m.28dni.pl suwaczki będą widoczne lub ukryte w zależności o opcji, oszczędzi to transfer.

    Lexia, doskonale wiadomo że telefonie postępują w taki sposób. Nie przyklejaj łatki w tym przypadku, nic takiego się nie dzieje.
    Nowa wersja to nowa wersja, na 28dni wchodzą nowe osoby i trafiają odrazu do szarej strefy :)

    Prawda jest taka, że różowy system jest zaprojektowany dawno temu i rozwój na tej wersji oprogramowania jest utrudniony. Dlatego szara wersji po okresie adaptacji może zapewnić istnienie 28dni. Nie ma innej drogi, bo w pewnym momencie dostępne zasoby są limitowane przez niekompatybilność oprogramowania czy inne techniczne problemy.

    Mooniia, 28dni nie ma monopolu.
    Brompap, każdy może się zapędzić.
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeMay 15th 2016
     permalink
    brombap: Denerwuje mnie sposób podejścia do klienta - na dzień dzisiejszy szykuję się do wyprowadzki.


    Ja niestety też - powoli przenoszę ważne dla mnie rzeczy spod wykresów na kompa. Opłacać nie będę, a jak dziewczyny się gdzieś przeniosą to ja razem z nimi, dla mnie to też nie jest problem.
    --
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeMay 15th 2016
     permalink
    Lexia, być może. Ale dodanie nowych charakterystycznych oznaczeń na nowym wykresie nie będzie stanowiło żadnego problemu.
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeMay 15th 2016
     permalink
    Damazy: Lexia, doskonale wiadomo że telefonie postępują w taki sposób. Nie przyklejaj łatki w tym przypadku, nic takiego się nie dzieje.
    Nowa wersja to nowa wersja, na 28dni wchodzą nowe osoby i trafiają odrazu do szarej strefy :)


    Szkoda, że wolisz równać się z gorszymi podając za przykład telefonie komórkowe. Jak nowe użytkowniczki wejdą do tej "szarej strefy" to cóż, chyba sam się zorientowałeś (chociaż nie, nie zorientowałeś się) po naszych opiniach, że raczej tam nie zostaną. No chyba, że na tej nowej wersji uczyni się jakaś rewolucja jeszcze ale cóż- doświadczenie mnie nauczyło, że raczej nie ma co na to liczyć.

    Damazy: Ale dodanie nowych charakterystycznych oznaczeń na nowym wykresie nie będzie stanowiło żadnego problemu.


    Ciekawe, czy nastąpi, a jak tak, to kiedy. I nie musisz odpowiadać, ileś razy już odpowiadałeś wcześniej, nic się nie zmieniło.

    Treść doklejona: 15.05.16 20:10
    Poza tym, nie odniosłeś się wcale do całej reszty kwestii, które poruszyłam.
    --
    •  
      CommentAuthorSony85
    • CommentTimeMay 15th 2016
     permalink
    Jaheira: .. Chodzi o to,że to NIE DZIAŁA! Chodzi o to, że to niekorzystnie wpływa na funkcjonowanie obecnej strony.
    Rozdziel te dwa projekty.
    Wróć do przedstawienia nam nowej strony jak już BĘDZIE GOTOWA I SPRAWNA!

    Dokładnie tak.
    To że Damazy nie wie czym jest profesionalizm to już ustaliłyśmy.
    Ja zaczynam wątpić w jego inteligencje.
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeMay 15th 2016
     permalink
    Damazy: Gdy zauważysz znowu taki wątek, napisz proszę.


    Proszę bardzo - Maluchy 1-3 kilka sekund temu.
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.