Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    To jest naprawdę brzydki kaszel, ale pojawia się rano i pod wieczór
    - Maks w tym wieku tez kaszlal i polecialam do lekarza to mi lekarka powiedziala, ze to nadmiar sliny mu sie gromadzi i to od tego. Zwiekszyla sie produkcja i lykac nie wyrabia. Przeszlo mu. I tez bylo glownie rano i pod wieczor...
    --
    •  
      CommentAuthorKasiek1234
    • CommentTimeJul 12th 2013
     permalink
    No ja się pytałam, czy to nie od nadmiaru śliny. Ale to nie jest taki kaszelek. To jest tak, jakby przy kaszlu troszkę jej się odrywało, ale nie wszystko i troszkę jak się trzyma rękę na żebrach to czuć takie rzężenie. Jak normalny kaszel przy chorobie. Żadnych innych objawów brak. Nie ma temperatury, ani kataru. Kaszel pojawia się troszkę rano i troszkę na wieczór.

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 12.07.13 21:59</span>
    nasz miał robione rtg jak miał miesiąc i nie było problemu - jeden z rodziców po prostu musi dziecko przytrzymać ;)

    Zuzia nie uleży spokojnie w miejscu. Albo przekręca się na boki, albo intensywnie macha nóżkami- taka ruchliwa z niej dziewczyna, a jakbym ją trzymała, to płacz byłby niesamowity.
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeJul 12th 2013
     permalink
    kasia151288: Zuzia nie uleży spokojnie w miejscu. Albo przekręca się na boki, albo intensywnie macha nóżkami- taka ruchliwa z niej dziewczyna, a jakbym ją trzymała, to płacz byłby niesamowity.


    No Mikołaj też teraz bardziej ruchliwy, ale myślę, że radiolodzy mają swoje sposoby na takie maluchy jak trzeba zrobić zdjęcie ;) w końcu to tylko chwilka w bezruchu :)
    Jednak na Waszym miejscu dałabym sobie póki co spokój z rtg i spróbowała z syropem :) a może to faktycznie od nadmiaru śliny?
    --
    •  
      CommentAuthorKasiek1234
    • CommentTimeJul 13th 2013
     permalink
    No ja na razie nie będę panikowała. Dam syrop i mam od brata inhalator, a inhalacje z soli fizjologicznej jej nie zaszkodzą.
    --
  2.  permalink
    Witam :bigsmile:
    Ostatnio mało się udzielam ale podczytuje za to regularnie:bigsmile:
    Oczywiście mam pytanie.Mała kawał czasu od kąpania budziła się dopiero 4-5 na mleczko a od ponad tygodnia wstaje po3-4 razy w nocy...Jak myślicie czy to skok i może przez to ma taki apetyt.
    Chodzę normalnie jak zoombie a już tak pięknie przesypiała nocki:confused::confused:
    --
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeJul 13th 2013 zmieniony
     permalink
    Witajcie Mamusie:)
    Ja dziś się wyspałam bo Marcelina spała ze mną a wtedy ładnie i spokojnie śpi. Przebudziła się o 5 i w półśnie ja nakarmiłam i spała dalej do 8.30. Za to teraz wisi juź prawie godzinę i opróżnia drugiego cycka.
    Milka może warto zainwestować w nosidełko lub chustę? Ja mam Marsupi i jak mam robić obiad to małą pakuję i mam 2 godz. spokoju.
    --
  3.  permalink
    Mała kawał czasu od kąpania budziła się dopiero 4-5 na mleczko a od ponad tygodnia wstaje po3-4 razy w nocy
    - mialam podobnie, poczatek super bo mlody przesypial po 4-5 h pierwszy sen, a pozniej juz norma, wstawanie co 3 h... I nie przeszlo, teraz dopiero jak mu kaszke daje to spi te 4-5 h ;), Ale nie ma opcji bym nie wstawala w nocy po kilka razy bo mu sie pic chce np ;)

    Dzisiaj ciezkawa noc, maly sie budzil po kilka razy, chyba go brzuszek bolal, bo wzielam na rece i to sobie beknal, to puscil baka, dawno tak nie bylo, wiec jestesmy niewyspani :(
    --
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeJul 13th 2013
     permalink
    Cześć dziewczyny.A ja byłam taka stanowcza przed narodzinami Maksa - nie będzie spał z nami w łóżku, tylko zawsze w swoim łóżeczku i.... Mały co noc śpi z nami w łóżku. Czasem nie odłożę go po jednym karmieniu, a czasem (tak jak w tą noc) regularnie całą noc z nami. Ale po kąpieli tak marudził, nie mógł zasnąć, ma straszny katar i chyba sam nie wiedział czego chciał a przy nas to spokojnie zasypia i przesypia te 3 godziny do karmnienia. Mam nadzieję, że go łatwo tego oduczę. Ale mąż jest takim namawiaczem. On to by chciał, żeby Maks cały czas z nami spał i to najchętniej między nami, żeby mógł go przytulać w nocy.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeJul 13th 2013
     permalink
    dżasti: Cześć dziewczyny.A ja byłam taka stanowcza przed narodzinami Maksa - nie będzie spał z nami w łóżku, tylko zawsze w swoim łóżeczku i.... Mały co noc śpi z nami w łóżku.


    spokojnie zdąży się naspać sam, ja zawsze jak brałam małą do łóżka dawałam cyca i szłam dalej spać a jak się obudziłam to wtedy jeśli mała spała to ją odkładałam do łóżeczka:wink:
    --
  4.  permalink
    Maks przed chwila sam usiadl na podlodze po raz pierwszy!!!
    Przedtem tylko w lozeczku, ale tam latwo bo jest materacyk troche uniesiony ;)
    --
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeJul 13th 2013
     permalink
    Madzia woow to piękny macie stan uzębienia, już 8 ząbków! A u nas mamy ciągle tylko dwa, które wyszły jak Kinia miała 6 miesięcy
    --
  5.  permalink
    Domi ja mam tak samo, nie raz było że mogła spać całą noc i budziła się dopiero koło 6-7 a teraz non stop najlepiej jakby w łóżku z nami spała tak częśto się budzi, normalnie szok i nie wiem co z tym zrobić.
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeJul 13th 2013
     permalink
    madziik super! Gratulacje dla Maksa!:clap: A zaraz będzie chodził:jumping:
    --
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeJul 13th 2013
     permalink
    Nasza Młoda wczoraj próbowała włożyć palce do gniazdka, schowała się pod kominkiem we wnęce później w czasie gdy ja jej mleko robiłam to się dorwała do kabli i ciągnęła zadowolona ech brojas jak nie wiem :shocked:
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeJul 13th 2013
     permalink
    Ja kable mam na szczęście pochowane za szafkami, ale jak Kacper dorwie szufladę to ciąga w te i we wte! Podobnie jest z drzwiami - pod moją asekuracją!:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeJul 13th 2013
     permalink
    Dii: szufladę to ciąga w te i we wte! Podobnie jest z drzwiami - pod moją asekuracją!:bigsmile:


    do tego jeszcze nie doszła! Ale ona pierwszy raz to wszystko wczoraj robiła :devil:, więc z każdym dniem podejrzewam iż będzie gorzej, dzisiaj jade po zabezpieczenia do gniazdek heh
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeJul 13th 2013
     permalink
    No ja już założyłam te zabezpieczenia!:bigsmile: A mały też nam się teraz szybko rozwija. Już leżenie na macie i spokojna zabawa nie wystarcza! Teraz to śmiganie po podłodze na naleśnika jest na czasie i to w tpie błyskawicy! A,ż jestem w szoku, że on tak szybko potrafi się przemieścić! I wszystko co jest wyższe, nawet my na leżąco, jest łapane i momentalnie się Kacper podciąga. Stanie na nóżki i chce jeszcze wyżej, choć się nie da! I bądź tu człowieku mądry...!:tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeJul 13th 2013
     permalink
    Dii: No ja już założyłam te zabezpieczenia!:bigsmile: A mały też nam się teraz szybko rozwija. Już leżenie na macie i spokojna zabawa nie wystarcza! Teraz to śmiganie po podłodze na naleśnika jest na czasie i to w tpie błyskawicy


    u nas tak samo! rozłożyłam jej dywan i obok matę, żeby miała pole do popisu, ale i tak wywędruje gdzie chce i nigdy oczywiście nie siedzi tam gdzie ja jej rozłoże matę
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeJul 13th 2013
     permalink
    sysiajaw: i nigdy oczywiście nie siedzi tam gdzie ja jej rozłoże matę

    Standard.....:rolling:
    --
  6.  permalink
    Dziekuje Dii - narazie maly usiluje gibonowac, ale slizga sie strasznie he he
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeJul 13th 2013
     permalink
    Donosze, ze z pelzania. Karolek czasami podnosi sie lekko do raczkowania. :crazy: Ciekawe ile ten okres przejsciowy bedzie trwal.
    A rehabilitanka mowila, ze bardzo mozliwe, ze on nie bedzie w ogole raczkowal i mamy cwiczyc. Nie wiem czy to te 2 tyg cwiczen, czy po prostu sam z siebie Karolek zaczal pelzac. A teraz powoli unosi cale cialko do gory :thumbup::tooth:

    Do szuflad tez go ciagnie, ale nie potrafi ich otwierac :thumbup: Kable musimy pochowac, bo to numer dwa, zaraz po laptopach, smartfonach i pilocie do tv.

    Jakie zabezpieczenia stosujecie? Kiedy pora na bramke do lazienki? Karolek narazie zwiedza salon.
    Jak to jest z nogami od stolu (u nas sa metalowe), to samo krzesla. Maz mi mowi, ze nic sie nie stanie. Ja jednak sie boje, i chcialabym jakos zabezpieczyc. Folia z babelkami bedzie ok?

    No i pora juz pewnie kupic krzeselko do karmienia. Nie? :tooth: Choc ostatnio Karolek nie chce jesc stalych pokarmow. :confused: Moze przez zabkowanie?

    Treść doklejona: 13.07.13 13:28
    Pozdrawiam z upalnego Londynu :) dzis 30st. Po poludniu idziemy na piknik rodzinny do parku :) Odczekamy troszke, niech ten najgorszy upal minie :) Polezymy sobie w cieniu na trawce :)
    --
  7.  permalink
    Do szuflad tez go ciagnie, ale nie potrafi ich otwiera
    - Maks juz umie :devil:
    --
  8.  permalink
    Kochan chciałam się pochwalić,że mój synek od paru dni stawia pierwsze kroki:)
    Istny szatan z niego wszedzie Go pełno,chodzi przy meblach,otwiera je,stoi sam no i mówi MA-MA,TA-TA,NA-NA,DA-DA,BA-BA
    Poniżej filmik
    -- ,
  9.  permalink
    Brawa dla Karolka i Patryczka :clap:
    --
  10.  permalink
    Dziewczyny jak nauczyć niunię jeść z butelki? Je tylko moje mleczko. Wczoraj musiałam wyjść. Zostawiłam butelke ze swoim mleczkiem. Mam calme medeli. Nie chciała ssać. Mąż przelał mleczko do butelki aventu smoczek imitujący pierś i też nie dało rady. Wróciłam po 4 godz i ją nakarmiłam. Dzisiaj znowu próbowałam. Jakimś cudem zjadła 30ml z butli ale to chyba przez przypadek jej się czasem zassało. Dalej chcę karmić piersią tylko chodzi mi o sytacje że będę musiała niunię na dłużej zostawić. A z łyżeczki jakoś nie widzę żeby teściowa dała radę. No chyba, że jej marchewkę poda:wink: Może macie jakieś sposoby.
    A po szczepieniu niuni nic nie było. Ani gorączki ani na nóżce żadnego odczynu. Wczoraj tylko troszkę marudziła i o 24 30 usnęła. Jak jej mówiłam ciiiiii ciiiiii to ona się śmiała. Za to dzisiaj śpi już 4,5 godz z przerwą na jedzenie.

    Gratuluję dzieciaczkom nowych umiejętności
    :wink:
    --
    • CommentAuthorvenus87
    • CommentTimeJul 13th 2013 zmieniony
     permalink
    Witam się kochane i czytam wspaniałe wieści !!! :clap::clap:
    Wielkie gratulacje i całusy dla MAKSA, KACPERKA I KAROLKA :clap::clap::cheer: KOCHANE URWISY :tooth::heartbounce::heartbounce:
    Leszek przechodzi chyba skok bo w dzień nie chce mi spać, mimo, że oczy czerwone i podkrążone, je dużo i często, marudny, wiecznie by na rękach był :neutral: nic zrobić nie mogę w domu, dopiero jak mąż przyjdzie z pracy, ehhh....
    Cytrynko nie pomogę Tobie :sad: mimo, że Leszek jadł z piersi a potem z butelki to problemu nie miałam ponieważ był młodszy i szybko się przekonał do butelki.
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeJul 13th 2013
     permalink
    Ładnie się te nasze dzieciaczki rozwijają...!:bigsmile: A u nas podobnie... Wszędzie go pełno i cały czas musze być przy nim i go asekurować, bo staje gdzie popadnie i się wkurza jak mu się nogi nagle na boki rozjeżdżają:tongue: Nagle zaczyna drżeć, bo już siły nie ma i nie wie co dalej zrobić... Biedulek...
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeJul 13th 2013 zmieniony
     permalink
    Venus - a Leszek nie zasypia Ci na spacerach? Karolek tez za bardzo w domu nie chce spac w dzien. Tylko rano jest drzemka okolo 1godziny. Dlatego jak widze, ze jest spiacy to idziemy na spacer (chodzimy dwa razy kolo 12, i kolo 16). I wtedy spi. Czasem 1-1,5godz, czasem tylko 30min, ale zawsze cos :)
    --
  11.  permalink
    Dziewczyny jak nauczyć niunię jeść z butelki?
    - Maksowi nauka zajela jakies 3-4 tygodnie. Tez ani myslal jesc z butelki mimo ze byl glodny. Prubowalam dawac na wstepie piers a potem szybka podmianke na butelke. Nie bylo latwo ale zalapal.. Butelke mam z LOVI, ale niewiem czy to kwestia butelki... I zaczynalam jak maly mial tak ze 3 miesiace.
    --
    •  
      CommentAuthormagda_a
    • CommentTimeJul 13th 2013
     permalink
    Co do rtg u małych dzieci, to Zu ostatnio (jakieś 3, może 4 tyg. temu miała robiony rentgen) i wystarczy przytrzymać dziecko. Ja ją trzymałam za rączki (ale rączki musiały być za główką), a A.trzymał ją za kolanka. Trwało to może 5s.i obyło się bez płaczu :wink:
    -- , [url=https://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthor_hydro_
    • CommentTimeJul 13th 2013
     permalink
    magda_a: Co do rtg u małych dzieci, to Zu ostatnio (jakieś 3, może 4 tyg. temu miała robiony rentgen) i wystarczy przytrzymać dziecko.


    Nie wszędzie. U mnie w szpitalu niemowlaka do rtg pakuje się w taką plastikową tubę - ręce w górze, nogi proste. Całość wiesza się na takim haku. Wygląda to makabrycznie, przeżycia niezapomniane :sad: Ale podobno tym sposobem bardziej wiarygodne zdjęcia wychodzą...
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeJul 13th 2013 zmieniony
     permalink
    DominiczkaA: Mała kawał czasu od kąpania budziła się dopiero 4-5 na mleczko a od ponad tygodnia wstaje po3-4 razy w nocy...Jak myślicie czy to skok i może przez to ma taki apetyt.

    Dominiczko, pewnie Cię to nie pocieszy ale Misia do 3-4 miesiąca miała 1 pobudkę na cycusia. Czasem zdarzały się dwie. I od tego 4 miesiąca ma 3 i więcej pobudek do dnia dzisiejszego... także możliwe, ze tak już i u Was zostanie :) Przyzwyczajaj się :)
    --
    • CommentAuthorvenus87
    • CommentTimeJul 13th 2013
     permalink
    madziauk: Venus - a Leszek nie zasypia Ci na spacerach? Karolek tez za bardzo w domu nie chce spac w dzien. Tylko rano jest drzemka okolo 1godziny. Dlatego jak widze, ze jest spiacy to idziemy na spacer (chodzimy dwa razy kolo 12, i kolo 16). I wtedy spi. Czasem 1-1,5godz, czasem tylko 30min, ale zawsze cos :)

    Śpi na szczęście :smile: ale jak jest brzydka pogoda i pada to nie wychodzę z Nim :sad:. Powiem tak: Obudzi się o 6:30/7:30 drzemka o 9:30/10:30 śpi max 45 minut-1 godziny, potem następna drzemka około 13/14, śpi max 30-45 minut a potem drzemka między 17-18. To w sumie nie jest tak źle!, teraz tak piszę Tobie i uświadomiłam sobie, że jednak śpi tylko, że nie jak niemowlę po 2-3 h tylko krócej :wink: Dzięki Madziauk :wink:

    Treść doklejona: 13.07.13 21:36
    katka_81: Dominiczko, pewnie Cię to nie pocieszy ale Misia do 3-4 miesiąca miała 1 pobudkę na cycusia. Czasem zdarzały się dwie. I od tego 4 miesiąca ma 3 i więcej pobudek do dnia dzisiejszego... także możliwe, ze tak już i u Was zostanie :) Przyzwyczajaj się :)

    Małe głodomorki :smile: Leszek się też budzi w nocy i nad ranem :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormagda_a
    • CommentTimeJul 13th 2013 zmieniony
     permalink
    hydrozagadka: Nie wszędzie. U mnie w szpitalu niemowlaka do rtg pakuje się w taką plastikową tubę - ręce w górze, nogi proste. Całość wiesza się na takim haku. Wygląda to makabrycznie, przeżycia niezapomniane :sad: Ale podobno tym sposobem bardziej wiarygodne zdjęcia wychodzą...


    Łoooo matko... Nie zazdroszczę... Czyli, że dziecko wisi w tej tubie, czy jak? No, ale to dla ich dobra...
    Hydro, a dlaczego niby wychodzą bardziej wiarygodne? Zu nam się nie ruszała, bo nie miała jak... Więc co za różnica,czy tuba, czy mama ? Pytam z ciekawości, nie żebym się czepiała, czy coś ;)
    -- , [url=https://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeJul 13th 2013
     permalink
    Venus dzieci im starsze tym mniej spia.Moja mala spi raz dziennie i co ja mam powiedziec.
    Chcialam sie pochwalic ze po probach stawiania pierwszych krokow Oktawia zaczela sama chodzic:tongue:
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    • CommentAuthorvenus87
    • CommentTimeJul 13th 2013
     permalink
    Regi79: Venus dzieci im starsze tym mniej spia.Moja mala spi raz dziennie i co ja mam powiedziec.

    Masz rację, muszę się jeszcze wiele nauczyć :wink:
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeJul 13th 2013
     permalink
    A jak u Was ze wstawaniem w nocy? Karolek od tygodnia budzi sie 3 razy. Wczesniej byla tylko jedna pobudka nad ranem na mleko. Teraz budzi sie z placzem, pewnie te zabki :(
    --
  12.  permalink
    Madzia u nas wczoraj ciezko, bo sie budzil lekko placzac. A tak pierwszy sen troche spokojny, a po karmieniu kolo 23 potrafi co 1,5 h wstac na picie a kolo 4 na jedzenie.
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeJul 13th 2013
     permalink
    madziik to mamy podobnie. Pierwszy sen dłuższy, a potem jak się obudzi to co 1,5-2 h woła. Ogólnie to jak ząbki szły to chodziłam nawet 7 razy w nocy, ale jak dałam smoka to mniej. I teraz ząbki znowu idą, bo pcha paluchy do buzi i się ślini...
    --
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeJul 13th 2013
     permalink
    U nas zeby ida bezobjawowo jak na razie i gdyby nie to ze czesto zagladam w buzke to nie wiedzialabym ze zabki wyszly.
    Dziewczyny mojej malej kilka dni temu wyszly gorne jedynki i w miejscu gdzie jest zabek ,dokladnie tak obok dziaselko wyglada dosyc dziwnie jakby cos tam sie wbilo.Nie boli ja to ale wczesniej czegos takiego nie miala i nie wiem czy to normalne.
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeJul 13th 2013
     permalink
    Regi79: U nas zeby ida bezobjawowo jak na razie
    Zazdroszcze. U nas wychodza i przystopowac nie chca :devil:
    Regi79: miejscu gdzie jest zabek ,dokladnie tak obok dziaselko wyglada dosyc dziwnie jakby cos tam sie wbilo.

    Jak to wyglada? U nas gorne jedynki juz duze, ale jak rosly to nic dziwnego/wbitego pomiedzy nie zauwazylam.
    :confused:
    --
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeJul 13th 2013
     permalink
    Madziu ciezko to opisac,ale to jakby cos sie wbilo miedzy dziaslem a wychodzacym zabkiem.Na poczatku bylo takie ukrwione a teraz jest takie jasne jak brudna biel.
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeJul 13th 2013 zmieniony
     permalink
    Regi, cos pomiedzy gornymi jadynkami ma chyba Kacperek od Dii, o ile dobrze zauwazylam. Wklejala zdjecia gdzies chyba na tym watku. Kilka stron wczesniej.

    Treść doklejona: 13.07.13 23:21
    Przejrzalam kilka stron i nie moge znalezc. Moze to na watku zdjeciowym zauwazylam.

    Wlasnie sprawdzalam i tam wlasnie na zdjeciowym watku widac, na fotkach, ktore Dii wklejala.
    --
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeJul 13th 2013
     permalink
    Wlasnie migg tez mi o tym pisala .Dii jestes wzywana do tablicy :tongue:
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeJul 13th 2013
     permalink
    U nas pomiedzy gornymi jedynkami jest tylko przerwa ;) a po bokach dwa "wampirki" - tak okreslam gorne dwojki Karolka. ;)
    --
  13.  permalink
    U nas dzisiejsza noc lepsza, zabek dalej na etapie wychodzenia, ale popoludnie wczorajsze bylo straszne, plakal tak strasznie.. dalam mu paracetamol bo masc nie pomaga. Swoja droga chyba Maksowi smakuje bo jak tylko widzi tubke to sie cieszy i buzke otwiera :cool:

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 14.07.13 08:44</span>
    Maks siada samodzielnie
    http://www.youtube.com/watch?v=lHtKzaFz5fU&feature=youtu.be
    --
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeJul 14th 2013
     permalink
    Madziu dzisiaj zajzalam do buzki malej i wyglada to juz znacznie lepiej.To bylo chyba wypchniete przez zabka dziaselko ktore juz sie chowa.
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
  14.  permalink
    katka toś mnie kochana pocieszyła:bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    Dziś pobudki o 2 rano i o 6 także nie było źle:bigsmile:
    --
  15.  permalink
    A ja powiem Wam odkąd kupiłam małej żel na dziąsełka przesypia mi noc :)
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeJul 14th 2013
     permalink
    Regi79: Madziu dzisiaj zajzalam do buzki malej i wyglada to juz znacznie lepiej.

    Ciesze sie, ze juz lepiej.

    U nas niestety dzis w nocy 2 pobudki znowu. Wprawdzie moj Maz zawsze w nocy zajmuje sie synkiem : karmi/ przywija/usypia. Ale ja sie rowniez budze ;) i jakas mimo wszystko niewyspana jestem.
    Teraz moje chlopaki spia. A ja dusze miesko na obiad ;)
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.