Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthormadzinka83
    • CommentTimeJul 15th 2013
     permalink
    PENNY: bo moja gwiazda przez pierwsze trzy miesiące w łóżeczku to była dwa razy może, bo tak to parzyło

    A Gosia przez pierwsze 3 miesiące spała w koszu mojżesza, potem ze 3 miesiące w swoim łóżeczku, brałam ją do siebie rano na przytulanki i tak dosypiałyśmy, a teraz... łóżeczko parzy, gryzie i jest najgorszym miejscem, w jakim dzidziuś może się znaleźć, drze paszczę, jakby ją ze skóry obdzierali :devil:, więc (dla mojej wygody, nie powiem, bo sama zaczęłam praktykować ten proceder w celu wyspania się) śpimy razem. Tak że to różnie jest, co dziecko to inaczej podejrzewam. Trzeba słuchać dziecka i swojego instynktu, tak, żeby wszystkim było wygodnie, bo wyspana mama, to szczęśliwa mama :devil: - pisze to ta, co od nie wiadomo kiedy żadnej nocy nie przespała w całości:wink:.
    -- [url=http://lilypie.com][/url
  1.  permalink
    pisze to ta, co od nie wiadomo kiedy żadnej nocy nie przespała w całości
    - znam to, maly wstaje czesto, wczoraj np co godzine sie budzil bo cos tam... na palcach wylicze kiedy spalam "hurtem 3-4" h ;)
    --
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeJul 15th 2013
     permalink
    No właśnie u nas różnie jes:t raz śpi w łóżeczku do rana, innym razem już o 24.oo ląduje u nas i tak już śpimy sobie do 8.oo z przerwą na mleko. Ja lubię spać z Nadią, mamy bardzo duże łóżku więc nikt na tym nie cierpi. Ale Nadii to chyba wsio ryba czy śpi z nami czy bez :tongue: Ale jak karmiłam piersią często w nocy, to było to dla mnie o wiele wygodniejsze, niż wstawać milion razy do niej. Bo pobudki bywały z różnych powodów, nie tylko jedzeniowych.. dopiero ostatni jest w miarę ok.
    sardynka85: dzisiaj od 23 do 5 zaliczyliśmy 6 pobudek...

    U nas to była norma, jeśli nie więcej... tak do roku :tongue: oczy na zapałki, nie wiem czy to takie modele czy cuś, ale też włosy z głowy czasem rwałam :wink: Czasem bywały wyjątki, ale takie czasem przez małe c :P
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
  2.  permalink
    Ale jak karmiłam piersią często w nocy, to było to dla mnie o wiele wygodniejsze, niż wstawać milion razy do niej.
    - ja nie umiem karmic na lezaco :( Strasznie nie wygodnie, wolalam wstac i na siedzaco.
    --
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeJul 15th 2013 zmieniony
     permalink
    Niezalogowana0: jak jak nie przejdzie to po tygodniu mamy się zgłosić i będzie miała czyszczone kanaliki,


    U nas było tak samo ale montenia nam poradziła, żeby

    montenia: Ja bym masowala,az do skutku. I przemywać herbatka z nagietka lekarskiego(działa przeciwbakteryjnie).


    Pomogło już po pierwszym przemyciu, a wcześniej maści i kropelki nie dawały rady. Z wymazu wyszedł gronkowiec.
    --
  3.  permalink
    moja juz miala masowane cały czas i przemywane niestety to nic nie dało, mam nadzieję , że te kropelki co dostała to jej pomogą.
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeJul 15th 2013
     permalink
    Dzięki dziewczyny za rady. No właśnie tak myślałam, że za częste odciąganie może nie być dobre, ale on tak się męczy z tym katarem, że na pewno 3 razy dziennie mu odciągam. Jutro idziemy zapisać go do pediatry i od razu pójdę z nim na wizytę. Niech wszystko dokładnie sprawdzi, osłucha go, zobaczy te oczka i zważy go. Bo położna, która u nas była po porodzie miała zepsutą wagę. Oczko dziś ropieje mniej. Ale katar dalej jest, no i niestety podbarwiony na zielono. Do tego jakieś krostki na buzi wyskoczyły, więc nie będę zwlekać i idę do pediatry.

    A u nas pierwsza noc całkowicie w swoim łóżeczku. Uparłam się, że jednak będę go odkładać i trochę zajęło mi uspanie go, ale nie płakał ani razu. Jednak spanie razem w łóżku jest o wiele wygodniejsze, tylko ja się wtedy kompletnie nie wysypiam, bo śpię w jednej pozycji i jak się budzę to nie wiem gdzie mam rękę a gdzie nogę - wszystko odrętwiałe.
    -- ,
  4.  permalink
    Dziewczyny a kiedy maly moze kosztowac kapuste biala, papryke taka zielona czy zolta- -oczywiscie ugotowane i nie przyprawione na ostro?? Bedzie miec po tym wzdecie??
    --
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeJul 15th 2013
     permalink
    madziik1983: a kiedy maly moze kosztowac kapuste biala


    Mój już kosztował surówki z kapusty i co prawda nie zasmakowała więc nie powiem czy mu coś bylo czy nie:wink:
    --
  5.  permalink
    Bo zrobilam potrawke taka, kapuste, kielbasa, papryka i ziemniaczki i sie boje mu dac troszke
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeJul 15th 2013
     permalink
    venus, ciasto, dziękuje w imieniu Michasi :)
    --
  6.  permalink
    Michasia sto lat! Katka może jakąś fotkę wstawisz na "nasze dzidzie"? :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorKasiek1234
    • CommentTimeJul 15th 2013
     permalink
    Ja też składam najlepsze życzenia dla Michasi:flowers:
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeJul 15th 2013
     permalink
    Buziaki dla Michalinki!!!:clap:
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeJul 15th 2013
     permalink
    cytrynka251: Michasia sto lat! Katka może jakąś fotkę wstawisz na "nasze dzidzie"? :wink:

    cytrynko, wczoraj wstawiłam :) Może z wieczora coś dorzucę z dnia dzisiejszego ;)
    cytrynko, kasiu, Dii - Dziękuję w imieniu córci :)
    --
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeJul 15th 2013
     permalink
    100 lat dla prześlicznej :heartsabove: Michasi:flowers:
    --
  7.  permalink

    katka nie poznałam Misi. Jaka z niej blondyneczka:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeJul 15th 2013
     permalink
    Dziękujemy bari :*
    Cytrynko, tak na tym zdjątku wyszły włoski ale nie powiem, pojaśniały Jej ciutkę :)
    --
  8.  permalink
    Sto lat dla Michalinki:bigsmile::bigsmile::bigsmile:Moc buziaczków ode mnie i e-koleżanki Amelki:flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers:
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeJul 15th 2013 zmieniony
     permalink
    Dziękujemy Dominiczko :)
    Dziewczyny, to ja może przy tej okazji pochwalę się troszeczkę... ;) moja Misia prowadzi już ze mną „dyskusje” :) Tak gada po swojemu, gestykulując przy tym rączkami, ze boki zrywać :) Pękam ze śmiechu za każdym razem :) Wczoraj pod balkonami grała na akordeonie cyganka, zbierając pieniążki. Kiedy wyszłyśmy na balkon a Misia ją zobaczyła, to gestykulując rączką krzyczała zawzięcie do Niej po swojemu :D Mówię Wam, myślałam, ze się posikam :D
    Poza tym, ja Jej bardzo często śpiewam i kiedy to robię, to Ona od jakichś 2 dni śpiewa ze mną w tym samym czasie, powtarzając „łałałałałała” :) No cudowna jest :) Tyle radości mi daje :) Poza tym przytula się do mnie a ja się wtedy rozpływam :)
    --
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeJul 15th 2013
     permalink
    Mam problem z Kacprem.
    Wieczorem po umyciu posmarowałam mu pupę kremem, dałam kropelki fenistil i położyłam spać. Po jakimś czasie obudził się z okropnym płaczem, myślałam że to ząbki więc posmarowałam i przysnął, p0o chwili się powtórzyło więc go wzięłam ale nie mógł się uspokoić i było coraz gorzej. Po jakimś czasie wyczułam dziwny zapach z pieluszki więc wzięłam się za przewinięcie, kupka jakoś specjalnie inna nie była poza zapachem i odparzyła mu pupę przy każdym dotyku płakał. I tak się zastanawiam czy to mogła być reakcja na kropelki? Czy przy ząbkach może być coś takiego? Dodam, że temperatury nie ma. Jak myślicie? Może lepiej nie podam mu jutro fenistilu.
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeJul 15th 2013
     permalink
    bari to może być od ząbków, ale też może coś mu zaszkodziło. Podobno odparzenia są po marchewce.
    A nie miał podrażnionej pupy? Bo może teraz mu kupka bardziej podrażniła i go faktycznie boli...
    Biedny Kacperek...
    Kurcze coś kojarzę powiązanie ząbków z kupą, ale nie mogę sobie przypomnieć co...
    Może inne dziewczyny się wypowiedzą w tym temacie bardziej.
    Ucałuj Kacperka.
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeJul 15th 2013
     permalink
    Bari - u nas przy zabkowaniu sa 4-5 a czasem 6 kupek dziennie. Sa one taki bardziej wodniste, pewnie u Was tez. I dlatego zwracam szczegolna uwage na pielegnacje pupci i smaruje jak tylko widze lekkie zaczerwienienie, by do odparzenia nie dopuscic. Do tego u nas od ponad tygodnia codziennie upaly po 30st :( ehh.

    Treść doklejona: 15.07.13 23:04
    Ja smaruje pupke Karolka Bepanthenolem :)
    --
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeJul 15th 2013 zmieniony
     permalink
    Dii: Podobno odparzenia są po marchewce.


    Trochę jej dziś zjadł ale wcześnie nie było problemów po niej.

    Dii: A nie miał podrażnionej pupy?


    Po kąpaniu miał ładną.



    madziauk: Ja smaruje pupke Karolka Bepanthenolem :)


    Ja zazwyczaj też ale dziś posmarowałam po kapaniu nivea na odparzenia. Teraz zasypałam mu pudrem z penaten. Zaglądałam do pampka i jest troszkę lepiej.

    Jadł dziś też rybę ale czy ją mogę o to podejrzewać?
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeJul 15th 2013
     permalink
    Bari, a może ten krem nivea winny?
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeJul 15th 2013
     permalink
    Bari - z ryba to ja nie pomoge, moj synus coraz mniej stalych pokarmow je, mojej zupki to ostatnio lyzeczke zjadl. Albo to przez upal, albo zabki..albo nie wiem czemu :( Samo mleko by chcial, kilka dni temu zjadl na kolacje kaszke i sie ucieszylam. Ale za szybko, teraz jak widzi kaszke to placze bardzo glosno. Mleko chce. :confused: Na szczescie pol jabluszka startego zjadl ;) Zawsze cos.
    --
    •  
      CommentAuthoraszlim
    • CommentTimeJul 15th 2013
     permalink
    Hey Bari,
    U nas bylo tak: byl fenistil i pewnego dnia doszla marchewka. Nastepnego dnia pupa byla tak odparzona jak nigdy wczesniej i nigdy pozniej. A fenistil dostaje nadal, choc juz sporadycznie i jest ok. U nas na pewno byla to "marchewka".
    --
  9.  permalink
    To mi się dzieć trafił wyjątkowy, bo idą mu na górze 4 zęby (2 się przebiły) a dwójki idą, no i synio spał dziś od 20.00-7.00 rano:shocked: Normalnie się wyspałam dziś. Bo ostatnio męczył go od 4 kaszel przez godzinę i uspokajało go dopiero ciepłe mleczko.
    --
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeJul 16th 2013
     permalink
    Czytam dziewczyny o tym ząbkowaniu i chłonę :) Widzę, że nie będzie to zbyt łatwy okres. :shocked:
    -- ,
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeJul 16th 2013 zmieniony
     permalink
    Dzięki dziewczyny, wstrzymam się z podawaniem fenistiłu d6 wizyty u dermatologa, zństaniemy przy zyrtec chodź mam wrażenie, ze níe działa.
    Dziś za to od godz 5 uruchomił swoje nie wyczerpane pokłady energii. Zostaliśmy zmiażdżeni w łóżku, a eM to nawet z niego spadł bo tak się Kacper rozpychał.

    Misia ale u was to ekspresowo idzie:bigsmile:
    --
  10.  permalink
    WItamy sie ze slonecznego poranka :)
    Dziewczyny czy jakis czas kiedy mlode zaczyna kumac, ze jest zmiana pieluchy i przydaloby sie lezec chwile?? Maks nie ma czasu na te rzeczy, od razu siada i mam mega problem bo niczym nie jestem w stanie go zabawic wtedy he he
    Bari - wspolczuje Kacperkowi, Maks tez ciezko sypia ostatnio :(
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeJul 16th 2013 zmieniony
     permalink
    dżasti: Widzę, że nie będzie to zbyt łatwy okres. :shocked:

    dżasti, każde dziecko jest inne. Spokojnie :) Moja Misia ząbkowanie przechodzi bezobjawowo zupełnie :) Ostatnio szły Jej 4 - jeden za drugim i był spokój :) Z tego, co wiem - przepraszam Reginko, ze się wypowiem - ale Oktawia Naszej Regi79 też przechodzi ząbkowanie bez jakichkolwiek objawów :)
    --
    •  
      CommentAuthormilka1984
    • CommentTimeJul 16th 2013
     permalink
    dziewczyny ktorych dzieci sa uczulone na marchewke - po jakim czasie od podania wyszła u was wysypka lub jakieś inne objawy? jak byly inne to jakie? wczoraj podalam malemu marchewke z jablkiem w celu prowokacji bo podejrzewalam uczulenie ( na podstawie mojej diety), na razie wysypki brak, do ilu dni moze sie ona pojawic po zjedzeniu marchewki? marchewka byla z mojego ogrodka, zero chemi
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorW_P_Gosia
    • CommentTimeJul 16th 2013
     permalink
    katka_81: dżasti, każde dziecko jest inne. Spokojnie :) Moja Misia ząbkowanie przechodzi bezobjawowo zupełnie :)

    OO! Właśnie to :) Mojej koleżanki Synek też i Mamusia nawet się nie kapnęła mocno tylko tak jakoś wpadła na pomysł by łyżeczką sprawdzić bo coś się wyrzynało :)
    A ja się chcę pochwalić, że mój Synek spał od 20:00 do 3:15 a później od 4:00 do prawie 7:00 :D Jestem szczęśliwą, wyspaną Mamusią :)
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeJul 16th 2013
     permalink
    W_P_Gosia: Jestem szczęśliwą, wyspaną Mamusią :)

    jak pięknie to czytać :) Wspaniale :)
    --
  11.  permalink
    dziewczyny ktorych dzieci sa uczulone na marchewke - po jakim czasie od podania wyszła u was wysypka lub jakieś inne objawy?
    - kochana u mnie na wieczor juz robili sie czerwone w kacikach ust, ale teraz zauwazylam ze mu przeszlo, bo podalam wczoraj i przedwczoraj i jest oki, wiec sie ciesze ze mu alergia mija. Zyje coraz wieksza nadzieja, ze i na mleko mu minie :)
    --
    •  
      CommentAuthormilka1984
    • CommentTimeJul 16th 2013
     permalink
    madziik - u nas tez mleko glownie jest winowajca, jestem na diecie , wysypka zeszla calkiem, kupy lepsze a jem wiele rzeczy i nic mu nie ejst, ale glowne alergeny wykluczylam, teraz ta marchewke testujemy, zobaczymy czy zle na nia zareaguje, mam nadzieje ze nie bo ekspozycje na gluten przydaloby sie robic a do tego musi nie miec zadnych wysypek itp

    Treść doklejona: 16.07.13 10:25
    mnie gastrolog powiedziala ze jak maly bedzie na scislej diecie bezmlecznej to moze sie okazac ze kolo roku bedzie mogl powoli jesc produkty mleczne, wiec na to licze a na razie sie dietuje i jest mi z tym ciezko, ehh
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeJul 16th 2013 zmieniony
     permalink
    No to mamy wyrżnięta drugą dolną jedynkę :bigsmile: jeszcze tylko 18 i koniec :smoking:
    --
  12.  permalink
    mnie gastrolog powiedziala ze jak maly bedzie na scislej diecie bezmlecznej to moze sie okazac ze kolo roku bedzie mogl powoli jesc produkty mleczne
    - no ja tam wciamam czasem jakies ciastko wiec scisle bezmleczna nie jest, ale mam ochote i musze bo miejsca nie umiem sobie znalesc:/
    --
    •  
      CommentAuthoraszlim
    • CommentTimeJul 16th 2013 zmieniony
     permalink
    Milka mysle ze zalezy to od poziomu alergii u dziecka, czy jest podatne.. objawy reakcji alergicznej moga sie pojawic w chwile od podania alergenu do 3 dni, w skrajnych przypadkach (gdy dziecko ma juz alergie na kilka produktow, wtedy moze ujawnic sie tzn alergia krzyzowa) do 5 dni nalezy obserwowac :) U nas reakcja pojawila sie w ciagu doby.

    I faktycznie jesli dziecko jest przez rok na diecie bezmlecznej to jest wiecej niz 75% szansy ze w wieku 2 lat bedzie moglo jesc nabial :))
    --
    • CommentAuthorvenus87
    • CommentTimeJul 16th 2013 zmieniony
     permalink
    Hej mamusie:) proces ząbkowania się zaczął na dobre :neutral: Czytałam w necie o objawach przy ząbkowaniu i wszystko się zgadza :neutral:
    http://zabkowanie-niemowlaka.pl/article/objawy_zabkowania
    Tutaj jest link dla mam, które pociechy zaczynają lub zaczną ząbkować.
    sardynka85: No to mamy wyrżnięta drugą dolną jedynkę jeszcze tylko 18 i koniec

    Sardynko między naszymi pociechami jest 3 tygodni różnicy i po Twoich opisach co się dzieje z Mikołajem wiem, że ząbek może wyjść w ciągu miesiąca, wiec jesteś moją przepowiednią :smile: Leszek budził się 3 razy w nocy z płaczem, jest marudny :confused: Na rączkach Go mam i przytula się do mnie i zasypia na piersi, coś pięknego :heartsabove: On mnie potrzebuje :heartbounce:
    dżasti: Czytam dziewczyny o tym ząbkowaniu i chłonę :) Widzę, że nie będzie to zbyt łatwy okres.

    Jeszcze miesiąc temu mówiłam to samo co Ty :bigsmile:
    Milka i Sardynka między Waszymi pociechami jest 1 dzień różnicy, możecie opisać jak tam u Waszych pociech ząbkowanie? wiem, że każde dziecko jest inne.
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeJul 16th 2013
     permalink
    Venus, takie objawy mogą być na skok, albo po szczepieniu. niekonieczne to zabki.
    • CommentAuthorvenus87
    • CommentTimeJul 16th 2013
     permalink
    Montenia mam nadzieje, że ząbki.
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeJul 16th 2013
     permalink
    W_P_Gosia: A ja się chcę pochwalić, że mój Synek spał od 20:00 do 3:15 a później od 4:00 do prawie 7:00 :D Jestem szczęśliwą, wyspaną Mamusią :)

    No to i my się pochwalimy. Kacperek ostatnio śpi od 20-21-22 do 8-9 z jedną przerwą ma karmienie:crazy: i też się wysypiam jak za czasów noworodkowych, bo wtedy była tez rewelka do czasu ząbkowania i nagłego rozwoju!
    --
    •  
      CommentAuthordagus84
    • CommentTimeJul 16th 2013
     permalink
    A czemu jest taki nacisk aby ząbki wyszły jak najszybciej?? Mi i moim braciom pierwsze ząbki wyszły w 10 miesiącu, brat szybciej chodził niż miał ząbki.
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeJul 16th 2013
     permalink
    U nas niestety dwie pobudki. Ale podczas tej nad ranem, gdy Maz poszedl zrobic mleczko. Poglaskalam mojego Skarba i dalam mu smoczek (plakal). Zasnal bardzo szybko. Bidulek moj. Nie wiem czemu on sie tak budzi. Moze w te upaly chce mu sie pic? Tylko on nie chce nic pic procz mleka. Kilka lykow wody wczoraj zrobil - i to byl sukces.
    Teraz umylam kubki Momma, jednen mam po 6 miesiacu, a drugi z rurka po 9. Ten z rurka bierze do buzi i gryzie. Wiec moze nauczy sie pic z niego. ;) Jak naleje mu wiecej wody. Mam dosc tych upalow w UK. Juz bodajze 2 tygdzien, i ten tez ma byc po 28 i 30st w Londynie :sad: Dla mnie idealna temperatura to 23st i sloneczko.
    --
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeJul 16th 2013
     permalink
    Noo, masakra z tymi upałami ostatnio. Jest tak gorąco, że wczoraj jak wyszłam na dwór, to mówię, że skwar jak na Teneryfie ;x Tak słońce praży, że po każdym wyjściu mam czerwone plamki na ramionach i dekolcie, chyba uczulenie. No i Majka ma cały brzuszek i plecy w potówkach, a cieniutko ją ubieram. W domu lata i śpi w samym pampku i cały czas okna są pootwierane. Mogło by się troszkę ochłodzić.

    Ah i przy okazji się pochwalę, że mamy już 4 ząbki. I w jakiej dziwnej kolejności wychodziły :D Najpierw dolna jedynka, potem dwie górne i ostatnia dolna. Ciekawe, kiedy wyjdą następne i czy też będzie przy tym tyle marudzenia.

    A ze spaniem problemy jak były, tak i są dalej ;/ Chodzi spać o 22-23, na rękach się nie daje uśpić, na cycu się wygina, no porażka jakaś. W dzień tak samo, mam problem, żeby ją uśpić. Ile się muszę namęczyć, żeby w końcu zasnęła..
    --
    •  
      CommentAuthorAnula85
    • CommentTimeJul 16th 2013
     permalink
    Cześc mamusie nie było mnie jakiś czas bo nie miałam neta ,ale już jest ok.Muszę się wam pochwalić,ze mojemu Piotrusiowi wyszły naraz 2 dolne żabki i od 3 dni gada mama mama mama a ja chodzę i ryczę ze szczęścia :)
    --
    • CommentAuthorvenus87
    • CommentTimeJul 16th 2013
     permalink
    Anula85: Piotrusiowi wyszły naraz 2 dolne żabki i od 3 dni gada mama mama mama a ja chodzę i ryczę ze szczęścia :)

    Gratuluję kochana :clap::clap::clap: ucałuj mocno Piotrusia :kissing::kissing::kissing:

    Treść doklejona: 16.07.13 13:47
    Malisiek: Ah i przy okazji się pochwalę, że mamy już 4 ząbki

    No ślicznie :rainbow: gratuluję, nie mogę się doczekać, aż napiszę Wam, że mam pierwszego ząbka u Lesia :rolling:
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeJul 16th 2013
     permalink
    Malisek - gratuluje zabkow :) Straszne sa te upaly, widzialam, ze w sobote ma byc juz chlodniej. 25st. Ja mam tu fajna miejscowke przy parku nad Tamiza, sa takie wielkie, stare drzewa i jest tam cien caly dzien. Cicho i sa lawki. Tam wlasnie sie wybieram, posiedze troszke. Popatrze na barki plywajace po Tamizie ;) I wrocimy do domciu. Wlasnie sie zbbieram + prowiant (moj obiad i Karolka jedzonko) ;)
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.