Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeJul 23rd 2013 zmieniony
     permalink
    Ojej Anula! Najlepszego dla Piotrusia!:clap:
    --
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeJul 23rd 2013
     permalink
    A my na razie nie karmimy się równo 7 godzin, bo rano odwożą mnie i po pracy po mnie przyjeżdżają. Karmimy się w samochodzie, pierś wytrzymują.
    Tosia i M jakoś sobie radzą, wprowadzają żłobkowy rytm dnia tylko teraz przez tą moją chorobę wszystko się popsuje.

    Treść doklejona: 23.07.13 23:02
    Wszystkiego najlepszego dla Piotrusia :flowers:
    --
    •  
      CommentAuthormigg
    • CommentTimeJul 23rd 2013
     permalink
    Katka, a owsianki, płatki jaglane, ryżowe, jeczmienne itp.? Ze świeżymi owocami - z tego wychodzi taka niby kaszka, a lepsze w smaku ;) Lila to wcina na śniadanie. I robię albo na wodzie z łyżeczką oleju rzepakowego czy siemienia lnianego, albo na mleku ryżowym, owsianym, migdałowym :wink: Też je wciągam :)
    --
    •  
      CommentAuthor_hydro_
    • CommentTimeJul 24th 2013
     permalink
    Mleko sojowe dla dziecka? W życiu. Zawiera takie dawki fitoestrogenów, że może nieźle namieszać w organizmie, szczególnie rozwijającym się. To już chyba lepiej podać mleko migdałowe czy ryżowe. Od soi wolę trzymać się z daleka (wiem, że to trudne, ale staram się unikać przetworzonej żywności).
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeJul 24th 2013
     permalink
    Leneczka, no skład wlasnie czytałam. Szczególnie zacheca mnie syrop glukozowo-fruktozowy :wink:
    Jak nie krowie to kozie bym podala,ale na pewno nie sojowe.
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeJul 24th 2013
     permalink
    Dziewczyny, jestem wdzięczna za wskazówki. Dziś pójdę do sklepu, kupię co trzeba i będę kombinować. Ona tak ładnie mi jadła a teraz nawet z obiadkiem jest problem - pewnie przez upały. W nocy zbudziła się o 22.30, zjadła pierś i dopiero przed 1 zasnęła, później po 2 kolejne karmienie, o 4 i przed 7 już pobudka. Mnie już tak słabo, że we łbie mi się kręci, w oczach ciemno robi... Podejrzewam, ze Ona się nie najada z piersi, bo jakiś czas temu miałam nawały, pierś pełną co chwila i przez ten czas (trwało to z tydzień), budziła mi się tylko raz w nocy, góra 2. Nie mam pojęcia, co jej podam w nocy, kiedy laktacja siądzie całkowicie a Ona mi wody nie tknie...
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeJul 24th 2013
     permalink
    Katka, dopóki przystawiasz to mleko będzie. Może teraz ma jakiś skok,albo żeby ida,ze potrzebuje więcej mleka w nocy. Lub poprzez zwiększenie liczby karmien nocnych,,,produkuje ,, sobie mleczko na dzien. A kup maly kartonik tego mleka koziego i podaj trochę, a może wypije.
  1.  permalink
    Acia - ja tez wracam do pracy niestety, ale nie bede korzystac z 7-godzinnej dniowki. Pracuje w fabryce, ale mimo iz mam takie prawo to niechce z niego korzystac. Pracuje na tasmie i na te godzinke by musieli kogos innego sciagac wiec niechce robic problemu bo moge za kilka miesiecy uslyszec "do widzenia" wiec wiesz ;)
    --
    •  
      CommentAuthormadzinka83
    • CommentTimeJul 24th 2013 zmieniony
     permalink
    migg: Katka, a owsianki, płatki jaglane, ryżowe, jeczmienne itp.? Ze świeżymi owocami - z tego wychodzi taka niby kaszka, a lepsze w smaku ;)

    Migg a mogłabyś rozwinąć, jak to robić, jakie to płatki są i gdzie je kupujesz? Ja nigdy w życiu nie jadłam mlecznych śniadań i pojęcia nie mam, jak się za to zabrać. A myslę, że Gosi jakiś mleczny posiłek z rana by się przydał. Około 7-8 je pierś (chociaż bardziej ciumka niż je, bo po nocy czuję pustki) i potem koło 10 śniadanko, zwykle dostaje bułeczkę, czasami trochę wędliny, jajeczko, owocek, co tam mi do głowy przyjedzie, ale taka kaszka to byłby dobry pomysl. Może być na mm, bo Gosia ostatnio zaakceptowała bebiko.
    -- [url=http://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeJul 24th 2013 zmieniony
     permalink
    No pięknie! Moje dziecię jeszcze śpi a za godzinę mam rehabilitację!:devil:
    I to nie drzemka! On śpi od nocy! Obudził się o 7 na karmienie i śpi dalej!

    EDIT: Wiedziałam, ze jak o nim pomyślę to się obudzi! Hehe:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeJul 24th 2013
     permalink
    Dii: I to nie drzemka! On śpi od nocy! Obudził się o 7 na karmienie i śpi dalej!


    oooo ale Ci dobrze :tongue:
    --
    •  
      CommentAuthormadzinka83
    • CommentTimeJul 24th 2013
     permalink
    Dii: I to nie drzemka! On śpi od nocy! Obudził się o 7 na karmienie i śpi dalej!

    Eeee nie lubię Cię :angry:. Gosia się budzi o 7, poszaleje z godzinę, dwie i idzie dalej spać, tylko że ja już nie mogę zasnąć.
    -- [url=http://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeJul 24th 2013
     permalink
    madzinka83: Gosia się budzi o 7, poszaleje z godzinę, dwie i idzie dalej spać


    u nas tak samo
    --
  2.  permalink
    Echhh, Jasiek wstaje o 5.00,bawi sie 3-4 h i dopiero wtedy ma drzemkę,a ja ani nie potrafię juz zasnąć a do czegokolwiek innego tez się nie nadaję taki jestem trupek

    Treść doklejona: 24.07.13 10:43
    P.S. kiedy jest sens zaczynać uczyć dziecko samodzielnego jedzenia łyżeczką...?
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][img]
    •  
      CommentAuthorazniee
    • CommentTimeJul 24th 2013
     permalink
    Moja wstaje punkt 6, mogę od jej pobudki zegar w ciemno nastawiać :devil: Ale dziś się zlitowała i po butli poszła jeszcze spać do 8:30 :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeJul 24th 2013 zmieniony
     permalink
    Kupiłam dzisiaj przez was ostatnio polecane kapciuszko skarpetki i dzisiaj będziemy testować, ale wyglądają fajnie, mam nadzieję, że Kinia nie będzie się już ślizgać
    --
    •  
      CommentAuthormadzinka83
    • CommentTimeJul 24th 2013 zmieniony
     permalink
    CiastoMiłości: P.S. kiedy jest sens zaczynać uczyć dziecko samodzielnego jedzenia łyżeczką...?

    Ja czasami, jak mam ochotę na mega rozpiździel w domu, to daję Gosi łyżeczkę. Coś tam trafia do buzi, a jeszcze więcej jest porozwalane. Nie wiem, kiedy załapie i czy to ma sens, ja mam sprzątanie, a dziecko frajdę:devil:.
    Edit: Zrobiłam pierwszy raz owsiankę, bo znalazłam płatki owsiane w szafce, mąż chyba kupił. Zrobiłam na mm, nie wiem, czy dobrze, że podgotowałam to wszystko, tak jak pisało na opakowaniu płatków, dodałam rodzynki, bo Gosia uwielbia i zjadła troszkę. Fajny pomysł na śniadanko, bo miałam wrażenie, że Gosia za dużo pieczywa je, a to zawsze jakieś urozmaicenie.
    -- [url=http://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeJul 24th 2013
     permalink
    Tośka nie zaakceptowała butelki ze smoczkiem więc pije wodę (ze zwykłej butelki z ustnikiem) żywiec ze swojej małej butelki o pojemności 330 ml.
    A co do łyżeczki to ona na razie trzyma w prawej ręce łyżeczkę wkłada do buzi i nie wie co dalej więc lewą ręką zgarnia do buzi z łyżeczki.
    --
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeJul 24th 2013
     permalink
    U nas łyżeczki są do zabawy, do gryzienia, do rzucania ale na pewno nie do jedzenia :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeJul 24th 2013
     permalink
    sysiajaw: U nas łyżeczki są do zabawy, do gryzienia, do rzucania ale na pewno nie do jedzenia


    U nas tak samo, a dodatkowo ma funkcję uspokajacza co by się nie działo łyżeczka pomoże.

    A ja dziś po otwarciu oczu miałam taki widok
    --
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeJul 24th 2013
     permalink
    bari_87: ma funkcję uspokajacza co by się nie działo łyżeczka pomoże.


    hahaha u nas tak samo!!!

    Treść doklejona: 24.07.13 11:25
    bari_87:
    A ja dziś po otwarciu oczu miałam taki widok



    świetny jest! u nas chyba Kinia nigdy nie wstanie sama.. jak na razie podciągać się próbuje ale nie ma siły
    --
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeJul 24th 2013
     permalink
    Montenia, p. Małgosia bardzo polecała tą chirurg, więc na razie będziemy czekać i smarować tym spirytusem. Mam przyjść jakby nie odpadł jeszcze przez miesiąc, to wtedy go podetnie.
    Teraz powiedziała, że też by mogła podciąć, ale że to dziecko zaboli. Badań żadnych nie kazała robić, bo pępek jest całkowicie ususzony. Pytała też o przewód pokarmowy i jak sika.
    Teraz smaruje spirytusem po każdej pieluszce i już sobie obiecałam że przy następnym dziecku tylko spirytus do pępka a nie żaden Octenisept!
    --
  3.  permalink
    Dziewczyny mam pytanie - Jaś mi od wczoraj wieczorem gorączkuje (podaję mu paracetamol w czopkach 50 mg, tak średnio co 6 godzin), ale temperatura raczej nie spada...cały czas się waha w okolicach 38,6-38,8 (mierzona w pupie). Co mogę podać mocniejszego na zbicie temperatury? Myślę, że to kwestia ząbków bo nic innego się na razie nie dzieje:/
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeJul 24th 2013 zmieniony
     permalink
    montenia, kupię dziś mleko kozie. A czy nie powinno się go podawać od 12mż?
    --
    •  
      CommentAuthor_hydro_
    • CommentTimeJul 24th 2013
     permalink
    CiastoMiłości: kiedy jest sens zaczynać uczyć dziecko samodzielnego jedzenia łyżeczką...?


    Możesz zacząć od zaraz - po prostu daj Jaśkowi łyżeczkę, jak je, nie z nią robi, co chce. Moja Natala od trzech tygodni może posługuje się łyżką i widelcem. Wcześniej nie potrafiła, załapała z dnia na dzień dosłownie. Ale łyżka towarzyszyła jej już od dawna. Nauczyła się naśladując nas, niczego jej nie uczyłam, bo się nie dała (na wszelkie próby pokazania, jak ma trzymać łyżkę i się nią posługiwać był od razu wrzask :devil:).
    •  
      CommentAuthormigotynka
    • CommentTimeJul 24th 2013
     permalink
    Hej dziewczyny:)
    No, wreszcie dojrzałam do tego, aby przywitać się z Wami na tymże wątku:bigsmile:

    Jeszcze mnie na przyszłe ciągnie, kto wie, może kiedyś....:wink:

    Berenika jest cudownym dzieckiem ( wszędzie dodaję 'odpukać'), pięknie ciumka cycusia, przybiera na wadze, świetnie śpi w nocy ( 5-8 godzin) . Także jestem wypoczęta i baaaardzo szczęśliwa, kiedy patrzę i jestem z moją córeczką:)
    Przebrnęłyśmy juz przez pierwsze pleśniawki, ale nystatyna pomogła błyskawicznie:) No i ropiało nam troszkę jedno oczko kilka dni, ale tez już jest ok, pomogły kropelki:)
    Mam nadzieje, że szybciutko przyzwyczaję się do wątku i będę stałą bywalczynią:) Oby tylko pozytywnie:)

    Życzę wszystkim mamo zdrówka dla Maluszków:)
    --
    •  
      CommentAuthorVsti
    • CommentTimeJul 24th 2013
     permalink
    No ja właśnie zaczęłam dawac N. lyzeczke :)
    --
    •  
      CommentAuthormigg
    • CommentTimeJul 24th 2013
     permalink
    Cześć, Migotynka :) Jak fajnie czyta się takie pozytywne wpisy :bigsmile:

    Madzinka, widzę że poradziłaś sobie z owsianką :wink: Ale i tak napiszę Ci priv. Ja daję Lilce takie rzeczy, bo ona z kolei chleba nie ruszy.

    Ciasto - możesz dawać już teraz. Lila jakoś w tym wieku zaczęła próbować jeść łyżeczką i widelcem, a teraz rzadko je rękoma. No i ze swojej strony bardziej polecam widelec (np. deserowy) niż łyżeczkę, bo łatwiej nim nabrać jedzenie - od wspomnianych już owsianek po warzywa, kasze i mięso.
    No i tak, jak Hydro pisze, nie uczyłam Lili jeść łyzeczką, bo nie było jak - sama się nauczyła przez obserwację.

    I jeszcze parę słów o mlekach dopiszę. Nie używam mlek ryżowych itp. jako zamienników mleka, bo one nie mają białka. Dodaję je do kasz, płatków - bardziej dla smaku. Najczęściej kupuję te z rossmanna, bo mają dobry skład. A jak mam czas, to robię sama - np. migdałowe jest obłędnie dobre :) I to akurat ma i białko i wapń. :)
    --
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeJul 24th 2013
     permalink
    Kasiu mleko kozie mozna podawac wczesniej .:tongue:
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeJul 24th 2013
     permalink
    Migg,mozesz podac przepis na mleko migdałowe? :bigsmile:
    Katka, wiesz co nie wiem,ale mysle ze jak dasz troszkę to nic się nie stanie. Na razie karmisz przecież tez swoim,wiec jest jakby pod oslona twojego mleka. Ile razy poije Twoje mleczko? Bo może to wystarcza,a na kolacje by dostawala jakas kaszke bezmleczna np.jaglana z owocami?
    The Fragile podaje Krasnalowi mleko kozie,moze napisze tutaj od kiedy zaczela podawac. Mleko kozie jest bardzo zbliżone skladem do mleka matki.
    •  
      CommentAuthormigg
    • CommentTimeJul 24th 2013
     permalink
    Montenia - zaraz Ci szepnę :)
    --
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeJul 24th 2013
     permalink
    migotynka: Mam nadzieje, że szybciutko przyzwyczaję się do wątku i będę stałą bywalczynią:) Oby tylko pozytywnie:)


    Witamy :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeJul 24th 2013
     permalink
    Migotynka - witaj:) Super, że Berenika grzeczna i niech tak zostanie:)

    Migg, to mi też szepnij proszę:)
    --
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeJul 24th 2013
     permalink
    migg: Montenia - zaraz Ci szepnę :)


    ja też ja też poproszę :tooth:
    --
    •  
      CommentAuthormigg
    • CommentTimeJul 24th 2013 zmieniony
     permalink
    Dobra, to wkleję to publicznie, bo nie jest to jakaś tajemna wiedza :devil:
    Przepis na mleko migdałowe:
    - szklankę migdałów zalać szklanką wody i zostawić na noc
    - dodać jeszcze z dwie szklanki wody (jak chcecie bardziej treściwe w smaku mleko, to dodajecie więcej, jak mniej - to mniej) i pogotować z 20 minut
    - można dodać łyżeczkę cukru/miodu itp.
    - wrzucić do blendera i zmiksować
    - przecedzić
    - przelać do buteleczek (wychodzą ok. dwie po małych kubusiach)
    - gotowe :)
    Jeśli macie migdały w łupinkach, to trzeba je wcześniej zalać wrzątkiem i obrać z łupinek (choć czasem robię z nimi i też jest dobre). Kupuję migdały w takich dużych kilogramowych paczkach w supermarketach np. auchan i wychodzi to taniej niż w małych opakowaniach. Takie mleko może stać z 2-3 dni w lodówce. Przed użyciem trzeba je wstrząsnąć, bo się rozwarstwia. Nie wiem, ile wapnia jest w szklance, ale to fajna alternatywa dla mleka krowiego, którego osobiście nie trawię :)
    ---
    Jeszcze dodam, że z tego miału, który zostaje po odcedzeniu, można zrobić np. "serek" - dodać jakieś owoce czy wanilię, trochę tego mleka i już :)
    --
    •  
      CommentAuthorAnula85
    • CommentTimeJul 24th 2013 zmieniony
     permalink
    Cześć mamusie ślicznie dziękuję w imieniu Piotrusia za życzenia :)
    Jaka pogoda jest dzisiaj u was bo u nas szaro buro i ponura nawet na spacer nie chcę mi się wyjść.
    --
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeJul 24th 2013
     permalink
    Anula85: Jaka pogoda jest dzisiaj u was bo u nas szaro buro i ponura nawet na spacer nie chcę mi się wyjść.


    dokładnie taka sama :neutral:
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeJul 24th 2013 zmieniony
     permalink
    montenia: Ile razy poije Twoje mleczko?

    od 6 do 8 razy na dobę :shocked: z tym, że krótko, bo od minuty do góra 5. I tak na prawdę nie mam pojęcia, ile w ogóle dobowo wypija tego mleka...
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeJul 24th 2013
     permalink
    Katka, to spokojnie. Mysle,ze jak raz dziennie podasz trochę mleka koziego,to nic się nie stanie. Moja pila do niedawna 6 razy na dobe moje mleko i na noc dostaje mleko krowie(ok.100ml do polania platkow). Wczesniej je kolacje normalnie. Oczywiście oprócz mleka je jogurty naturalne,greckie, twarog itp.
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeJul 24th 2013 zmieniony
     permalink
    montenia: Oczywiście oprócz mleka je jogurty naturalne,greckie, twarog itp.

    Misia też je jogurty i twarożki z owocami... poza tym czasem sera żółtego zje plasterek, dziś zjadła jajecznicę z pomidorkiem i szczypiorkiem na 2 śniadanie. Tylko ta kolacja... nie chciałabym obciążać jej żołądka na noc czymś ciężkim, stąd pytam...
    Dziękuję montenia :)
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeJul 24th 2013
     permalink
    Katka, a jeszcze możesz sprobowac dac jej kaszke manna z owocem,na mleku lub na wodzie :wink:
    •  
      CommentAuthorKasiek1234
    • CommentTimeJul 24th 2013
     permalink
    Witajcie. Czy wasze dzieci też na widok włosów (również u kogoś) zaczynają krzyczeć i chcą te włosy złapać i pociągnąć? Zuzia, aż czerwona się robi, a szczególnie jak są to włosy blond, bo czarna ma nacodzień u wszystkich najbliższych. I czy wasze dzieci was szczypią? Ja np. gdy karmię Zuzię to ona jedną rączką dotyka mojej twarzy, tak jakby chciała ją obadać, a w pewnym momencie łapie mnie za policzek, usta czy gdziekolwiek i mocno szczypie. Boli to jak nie wiem. Skąd ona ma tyle siły. :shocked:
    --
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeJul 24th 2013
     permalink
    Anula85: Jaka pogoda jest dzisiaj u was bo u nas szaro buro i ponura nawet na spacer nie chcę mi się wyjść.


    A u nas upał w słońcu nie idzie wysiedzieć.

    kasia151288: I czy wasze dzieci was szczypią? Ja np. gdy karmię Zuzię to ona jedną rączką dotyka mojej twarzy, tak jakby chciała ją obadać, a w pewnym momencie łapie mnie za policzek, usta czy gdziekolwiek i mocno szczypie. Boli to jak nie wiem. Skąd ona ma tyle siły. :shocked:
    --

    Ojjj tak, jakbym o Kacprze czytała.
    --
  4.  permalink
    A ja dziś po otwarciu oczu miałam taki widok
    - pieknie, ale Twoj Kacperek pedzi z rozwojem :)
    Czy wasze dzieci też na widok włosów (również u kogoś) zaczynają krzyczeć i chcą te włosy złapać i pociągnąć?
    - on nie krzyczy, po prostu lapie :)

    Maks tez wstaje po 6 i ani mysli spac dalej ;)
    Dzisiaj mial drzemke od 10:45 do 12:40 - pierwszy raz w swoim zyciu tak dluga, az niewiedzialam co robic z nudow ha ha
    Teraz od 10 minut ma druga drzemke, moze tym razem nie wstanie w nocy :devil:
    --
  5.  permalink
    A moje dziecie pospalo dzis az (?UWAGA!!!) 20 minut:shocked: poszlam z nim na spacer, poltorej godziny lazilam, zeby usnal... jak w koncu usnal byla 13:20, wrocilam kolo domu byla 13:40 i koniec drzemki. Za nic nie chcial usnac drugi raz jak go probowalam uspac, no i efekt taki, ze marudzi ;/
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeJul 24th 2013 zmieniony
     permalink
    kuleczko u nas tak samo. Kacper spał co prawda godzinkę z małym haczykiem ale do 14:10 i więcej nie chciał a teraz jest śpiący a ja nie chcę żeby zasnął - czekam do 20:tongue:

    bari widzę, ze jesteście na takim samym etapie rozwoju jak my, tyle, ze nasz Kacperek jest starszy...!:devil: Gratuluję!:bigsmile:

    EDIT: jednak nie udało się przetrzymać... Kacper zasnął mi na rękach jak tylko mu smoka wsadziłam do buzi... To znowu wieczór z bani... Jak mi radziłyście zrobić jedną drzemkę i zrezygnować z drugiej tak teraz on samo na mnie tą drugą wymusza. Tak wyszło czasowo, nie wiem czemu... Pewnie dlatego, że długo spał rano...
    --
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeJul 24th 2013
     permalink
    Kasiu kup moze takie gotowe mleko do picia dla niemowlat firmy Humana ,moze Misi posmakije.Jamkupuje takie gotowe Hippa od 12msc i Oktawia je pije.
    http://mamosfera.pl/humana/produkty/mleka_gotowe_do_spozycia/mleka_nastepne

    Treść doklejona: 24.07.13 17:46
    Dii u nas jak robilam malej jedna drzemke to szla spac o 20 i o 21 wstawala.Skroc druga drzemke drzemke do 30 minut .:wink:
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeJul 24th 2013
     permalink
    Nie musiałam skracać. Sam się obudził bo walnął kupsztola:tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeJul 24th 2013
     permalink
    A mi Majka zaczęła wcześniej wstawać. Jak dawniej spałyśmy do 9-10, a nawet bywało, że do 11, tak teraz budzi się po 8, a dziś wstała o 7. Później około 10-11 mamy około 1-1,5 godzinną drzemkę(mamy, bo kimam razem z nią:devil:), potem kolejna około 15 i już staram się ją przetrzymać do 20. No i wczoraj zasnęła na noc po 20, po kąpieli. Teraz też już śpi, bo zasnęła w wózku, jak wracałam od mamy. Ciekawe, czy już na noc...

    Co do bicia, to Majka też mbie leje po buzi, szczypie, ciągnie za włosy i kopie ;p W ogóle to dobiera się do cyców sama. Jak leżę topless to podłazi i rzuca się na cyca z paszczą, albo łapie sutek w rękę i pcha do buzi, jak krome chleba ;p

    I już zaczyna wstawać na nogi, szatan mały:devil:
    --
  6.  permalink
    Kochane wpadam się pochwalić,że mój Synek oficjalnie chodzi:crazy:
    Robi sobie wycieczki od kuchni do swojego pokoju bo ma po prostej-jestem przeszczęśliwa:)
    -- ,
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.