Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthordagus84
    • CommentTimeJul 24th 2013
     permalink
    Leneczka - wielkie gratulacje dla Patryka!!
    Moja zaś ma dziś dzień obracania się na brzuszek i oglądania wszystkiego dookoła :)) tzn miała bo już śpi.
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeJul 24th 2013
     permalink
    Gratulacje dla Patryczka!
    Co do łapania, to Kacper ma manię łapania za nos i drapania, ściskania go:tooth:
    No i stał się cud. On już śpi!!!:crazy:
    --
    •  
      CommentAuthorazniee
    • CommentTimeJul 24th 2013 zmieniony
     permalink
    Baśka też wykazuje zachowania "agresywne", to już nawet pisałam :devil: Oszalała dziś, bo od 6 rano prawie nie piła mleka...zjadła duże śniadanie blw, w tym całego banana, mleka nie chciała, później ogromną porcję zupy, później znowu nie chciała mleka, zjadła max 30 i teraz też nie chce. Nie wierzę, że zaśnie bez jedzenia, a już późna godzina jak na nią.
    --
  1.  permalink
    Gratulacje dla Patryka. Maks dzisiaj tez z jedzeniem na bakier. Zjadl troche rosolu o 13:30 i dopiero piers o 20. A dzisiaj w lozeczku zlapal sie za gore i podniosl na tyle by zjesc obrecz z lozeczka :bigsmile:. Oczywiscie padl zanim zdarzylam wlaczyc aparat ;). Dzisiaj mlody spal rano 10:45 - 12:35, pozniej 16:30 do 17:20 i zasnal 20:20 i tak by mi odpowiadalo.. ciekawe tylko o ktorej rana wstanie...
    --
  2.  permalink
    Dziekuję w imieniu Patryka:)
    -- ,
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeJul 24th 2013
     permalink
    azniee to niezły głodomór Ci rośnie! W sensie BLWowym:wink:
    madziik1983: A dzisiaj w lozeczku zlapal sie za gore i podniosl na tyle by zjesc obrecz z lozeczka

    No takie są początki! Zaczekaj do jutra! Zaraz się zacznie!:devil: I ładnie Ci faktycznie spał! Mój zasnął ciut później ale podobnie. No ciekawe jak nasze dzieci się jutro pobudzią:tongue:
    --
  3.  permalink
    I ładnie Ci faktycznie spał! Mój zasnął ciut później ale podobnie
    - specjalnie go rano 3malam by zasnal pozniej bo on juz o 9 marudzil, ale moze dzieki temu usnal po poludniu. Zobaczymy jak jutro bo planujemy wycieczke, moj ma wolne :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeJul 24th 2013
     permalink
    O jak Wam dobrze... Mój znowu znika na pół dnia - ok. 12 godzin... On tak pracuje, że czasem wraca po 15 godzinach... :cry: Zawsze tylko na weekendy czekamy... No i na sierpniowy urlop, o ile dostanie!:devil:
    --
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeJul 24th 2013
     permalink
    Gratulacje dla Patryka.
    Tośka mnie tylko ciągała za włosy, ale zawsze jej tłumaczyłam że to mnie boli i pokazywałam jej jak można wyprostowana rączką głaskać mamę i już się prawie nauczyła.
    Natomiast męża szczypie ciąga za włosy, ale chyba nie bije.
    I chyba z tysiąc razy już zwróciłam uwagę niektórym dorosłym co im przyszło do głowy aby np poklepać babcię po buzi, albo powalić łapkami w stół.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 24th 2013
     permalink
    KU PRZESTRODZE

    nie wiem czy juz ogladalyscie ten film o zsotawianiu dzieci w autach, wstrzasajace
  4.  permalink
    On tak pracuje, że czasem wraca po 15 godzinach...
    - a pracujesz?? bo moj robi 8, wolne ma za prace w weekendy, a ja juz musze wrocic :(

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 24.07.13 22:20</span>
    nie wiem czy juz ogladalyscie ten film o zsotawianiu dzieci w autach, wstrzasajace
    - wiem ze instruktarzowy ale sie poplakalam...
    --
    •  
      CommentAuthorazniee
    • CommentTimeJul 24th 2013
     permalink
    My akurat w niedzielę znaleźliśmy dziecko zamknięte w samochodzie na parkingu- fakt nie na słońcu, a na takim kilkupoziomowym parkingu (Galeria Mokotów w Warszawie), dosyć dusznym. Dziecko ok. 4 lat, spało (bo jakby nie spało, a płakało, to rodzice na bank nie mieliby co najmniej jednej szyby w samochodzie). 15minut trwały próby sprowadzenia ochrony, najpierw przez sklep przy wejściu z parkingu, a później osobiście przez mojego męża. Akurat w momencie, kiedy weszłam na chwilę do sklepu sprawdzić czy nie idą- samochód odjechał.
    Do tej pory mam mieszane uczucia...

    Dii, zupa akurat serwowana metodą tradycyjną :wink: Ona tak chętnie je, że żal by jej było nie dać :bigsmile: Natomiast co do blw, to ludziom oczy wychodzą- mojej babci np.- jak ona potrafi jeść, gryźć i przełykać spore kawałki :wink:
    --
  5.  permalink
    Dii - i jak u Ciebie?>? Maks wstal 23:30 i sie bawil 30 minut, a rano 5:50.. gorzej niz jak zasypial o 18... wtedy przynajmniej mielismy 2h wieciej dla siebie :(
    Melduje ze przebila sie lewa jedynka:D
    --
    •  
      CommentAuthorKasiek1234
    • CommentTimeJul 25th 2013
     permalink
    Dii mój Rafał pracuje w delegacji od poniedziałku do piątku i jestem sama. Zawsze odliczamy dni do weekendu. Dobrze, że mam mamę blok obok, chociaż też pracuje i wpada późnym popołudniem na 1,5godz.
    Madziik Gratuluję drugiego ząbka.:clap:
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeJul 25th 2013
     permalink
    Gratulacje dla Patryka :)

    A ja miałam dzisiaj kolejną ciężką noc :confused: nie wiem czy to skok rozwojowy czy inne dziadostwo, ale Misiek położony spać tak jak zwykle po kąpieli od kilku dni zaczął się co chwilę wybudzać z płaczem - oczywiście nie pomaga nic oprócz cycka (nie jest głodny bo nie je z niego tylko ciumka, ale smoczkiem się nie da oszukać...)- tzn. pewnie musi poczuć bliskość i ok, tylko nie wiem skąd mu się to nagle wzięło... wczoraj od 19 do 22 budził się tak chyba 4 razy, a później już co 2-1,5h do rana...
    niby wszędzie piszą, że od 22 tygodnia zaczyna się skok rozwojowy z problemami ze snem ale nie wiem czy to to... ma/ miała któraś z Was podobnie w takim okresie?
    Dodam, że w dzień jest wszystko ok, więc pewnie nie ząbki itp.
    --
  6.  permalink
    niby wszędzie piszą, że od 22 tygodnia zaczyna się skok rozwojowy z problemami ze snem ale nie wiem czy to to... ma/ miała któraś z Was podobnie w takim okresie?
    - tak ja, bylo strasznie, pobudki wlasnie co 1,5-2 h i do cyca. Budzenie sie z placzem. Nawet nie pamietam ile to trwalo ale chyba nie dlugo.
    --
    • CommentAuthorvenus87
    • CommentTimeJul 25th 2013
     permalink
    MrsHyde: nie wiem czy juz ogladalyscie ten film o zsotawianiu dzieci w autach, wstrzasajace
    --

    Głupota, zabiła bym tą kobietę gdybym była świadkiem!!!! :cry::cry::cry::cry: popłakałam się i teraz jestem w szoku
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 25th 2013
     permalink
    venus87: zabiła bym tą kobietę gdybym była świadkiem!!!!

    to akurat byl film instruktazowy, nikomu nic sie nei stalo
    dla osob ktore nie znaja angielskiego lub nie obejrzaly do konca, na samym koncu byly po9dane statystyki takich wypadkow ze stanow, przerazajace jakie to tam 'powszechne' :/
    zreszta sama znam 2 matki wyskakujace po zakupy czy nawet do kawiarni na chwile i zostawiajace dziecko w aucie bo spi; na szczescie nie w upaly (chociaz ja w aucie dziecka bym nie zostawila bo zawsze moze sie cos wydarzyc az po samozaplon i pozar czy zlodzieja chcacego samochod ukrasc)
    •  
      CommentAuthordoti_p
    • CommentTimeJul 25th 2013
     permalink
    Obejrzeliśmy to i mój m. W trakcie filmu mówi, że to trochę przesadzone, że przecież nikt rozsądny by tak nie zrobił. Tym bardziej zszokowały nas statystyki na końcu. Moje laski czasem dosypiają w aucie, ale w cieniu i z otwartymi drzwiami i ja jestem obok. Wczoraj jak mi usnęły nawet zmieniłam plany i zamiast do domu pojechałam do rodziców do domu, żeby właśnie w ten sposób sobie dospały.
    •  
      CommentAuthormadziik1983
    • CommentTimeJul 25th 2013 zmieniony
     permalink
    A moj maly od rana tylko placze i placze :( Te zeby to jakas masakra... Teraz spi ale nawet przez sen sie zanosi i budzi, placze i znow zasypia :cry:
    --
  7.  permalink
    Podaj mu moze troszeczke ibum? albo innej zawiesinki? Ja Matiemu tak podaje nieraz i sie uspokaja ( ale to juz jak bardzo placze)
    --
  8.  permalink
    Podaj mu moze troszeczke ibum?
    - podalam juz syrop i zasnal spokojnie w koncu, ale dac mu syrop to tez mega wyzwanie, bo On wlasnie jak go boli to sie dotkac nie da. Nie z tych co to mega gryza zabawki, wrecz przeciwnie, nawet mu sie nie da dentinoxem smarowac bo zaraz jezykiem wypycha.
    --
    •  
      CommentAuthorAnula85
    • CommentTimeJul 25th 2013
     permalink
    Cześć ja też obejrzałam ten film i uważam ,że jest trochę przesadzony ale to nie mój problem,bo ja Piotrusia mam zawsze na oku i nigdy bym go samego w aucie nie zostawiła.
    Leneczka gratulacje dla Patryka :)
    Dii czemu nie mogę kliknąć w twój profil? Jak klikam to mi wyskakują cykle innych forumowiczek.

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 25.07.13 10:43</span>
    Melduje ze przebila sie lewa jedynka:D
    Gratulacje :)
    --
  9.  permalink
    Madziik ja mam to samo, ale w koncu uda mi sie Mlodemu zaaplikowac. A dentinox to On je :P ja mu smaruje dziaselka a on ta masc probuje zjesc mi z palucha :P
    --
  10.  permalink
    A dentinox to On je
    - no Maks jak mu tak bardzo nie dokuczaja to tez z radoscia buzie otwiera ale jak juz wielce meczy to nie da sie nic. i oczywiscie nie je...
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeJul 25th 2013
     permalink
    madziik1983: Dii - i jak u Ciebie?>? Maks wstal 23:30 i sie bawil 30 minut, a rano 5:50.. gorzej niz jak zasypial o 18... wtedy przynajmniej mielismy 2h wieciej dla siebie :(
    Melduje ze przebila sie lewa jedynka:D

    U nas dziwnie. Też o 23:30 obudził się, stanął przy łóżku i gadał... Potem poszłam do niego, nakarmiłam i musiałam lulać... Potem amciu o 1:30 i o 5 ale o 5 to podobnie. Nie mógł zasnąć. Pół godziny go lulałam. Potem spał do 9....
    Gratuluję ząbka!
    kasia151288: Dii mój Rafał pracuje w delegacji od poniedziałku do piątku i jestem sama.

    O to masakra!
    MrsHyde poryczałam się i chyba Kacper to odczuł bo też zaczął płakać...
    madziik1983: A moj maly od rana tylko placze i placze :( Te zeby to jakas masakra...

    Mam wrażenie, że i u nas to samo. O 5 jak Kacper się obudził, był strasznie rozpalony, zrobił kupę... Po 9 znowu kupka, woda w nosku, rozpalony, Dentinox pomógł, więc chyba też ząbki...
    Anula85: Dii czemu nie mogę kliknąć w twój profil? Jak klikam to mi wyskakują cykle innych forumowiczek.

    Nie mam pojęcia... Może coś się przycięło...
    --
    •  
      CommentAuthorKasiek1234
    • CommentTimeJul 25th 2013
     permalink
    Sardynka u nas jest tak samo i powiem Ci, że to trwa do dziś, a zaczęło sie od 5 m-a. Nie wiem czym to jest spowodowane, ale Zuzia śpi ze mną, bo nie daję rady wstawać. A do 5 m-a potrafiła przespać od 20 do 6 bez przerwy. I wieczorami też właśnie tak do od 20 do 22 budzi się kilka razy. Wystarczy, że dam cycusia i zasypia dalej. A potem od 22 śpi do 24.
    Jeszcze tak sobie myślałam, ze może jest to spowodowane tym, że mała polubiła przekręcanie się na boczki w czasie snu. Ja wieczorem zawsze odkładałam ją do wózka na pleckach i chyba tam nie miała możliwości przekręcenia się. Potem zaczęłam odkładać ją od razu do łóżeczka, ale po przekręceniu się na boczek prostuje przed sobą nóżki (układa się w "L") i w łóżeczku zahacza nóżkami o szczebelki i też się budzi. Albo jak to ją nie obudzi, to później jak wraca w czasie snu na plecki to ląduje w poprzek i zahacza i główką i nóżkami o szczebelki i to już zawsze ją budzi. W łóżku ze mną ma dużo swobody, ale i tak częściej budzi się niż kiedyś.
    --
  11.  permalink
    Ja ostatnio już nie mam siły, chodzę dosłownie jak zombie. Przez te jej wychodzące ząbki :sad: Już bym chciała żeby jakiś jej wyszedł! W dzień zazwyczaj jest ok, ale wieczorami masakra. Już nie wiem co robić. Chyba pozostało tylko czekać :(
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthormilka1984
    • CommentTimeJul 25th 2013
     permalink
    u nas jest różnie - raz maly zasypia pieknie i spi ladnie w nocy, raz budzi sie po 3 razy ( u nas to duzo bo przewaznie spi po 8g ciagiem choc od 5 mies wlasnie juz gorzej ). ostatnio ma takie akcje ze je i zaczyna nagle plakac, nie chce zadnego cyca, a po chwili lapie i znow je i potem sie wygina i placze, na rekach tez chwile poplakuje a potem wraca mu humor, chyba tez mu zeby zaczynaja isc bo ma mocno napuchniete dziąsełka i gryzaczka gryzie i generalnie wszystko, odpukac ze snem na razie zle nie jest.
    Do tego maly oszalal na punkcje brzoskwini i brokuła. Brzoskwinie zjadl dzis 1,5 malej sztuki i zjadlby wiecej jakbym mu dala, a brokula je prawie z taka sama checia jak brzoskwinie. ja mu nie tre ani nie miksuje na gladko tylko je rozgniecione i bardzo mu to podchodzi, marchewka i jablko srednio. Jutro sprobujemy ziemniaczka :)
    niezalogowana i sardynka - zycze cierpliwosci, mnie pewnie tez niedlugo czekaja gorsze nocki przez te zabki ehh
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeJul 25th 2013
     permalink
    Niezalogowana0: Ja ostatnio już nie mam siły, chodzę dosłownie jak zombie. Przez te jej wychodzące ząbki :sad: Już bym chciała żeby jakiś jej wyszedł! W dzień zazwyczaj jest ok, ale wieczorami masakra. Już nie wiem co robić. Chyba pozostało tylko czekać :(


    niekoniecznie przez zęby, u nas masakra ze spaniem i usypianiem trwała do 6 miesiąca. Kinga chodziła spać o 24-1 i to wiecznie z wielkim rykiem, usypianie to była istna masakra do tego pobudki co 2h, przeszło jak mała miała prawie 6 miesięcy i od tamtej pory to jest inne dziecko idzie spać o 21 dodam, że usypia sama w łóżeczku i wstaje o 7:30 bez płaczu, leży i gada sobie nie budzi się w ogóle w nocy, pierwszy ząb wyszedł jak miała prawie 7 mies.

    Treść doklejona: 25.07.13 14:22
    dodam, że nie odkryłam czemu była taka paskudna w spaniu
    --
    •  
      CommentAuthorŻabka221
    • CommentTimeJul 25th 2013
     permalink
    witam:)
    wpadłam na chwilkę i potrzebuję porady,
    Byłam dziś z Olą na spacerze takim 1,5h nie było słońca więc złożyłam troszkę daszek żeby niunia sobie poobserwowała ,wróciłyśmy do domu i ma zaczerwieniony nos i okolice , mam się martwić? boję się ,że oparzyła jej się skórka w tych okolicach, Co radzicie? znacie jakieś sposoby na pozbycie się zaczerwienienia ?
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeJul 25th 2013
     permalink
    Żabka221: Co radzicie? znacie jakieś sposoby na pozbycie się zaczerwienienia ?
    --

    Zabko, może natłuszczaj Oleńce te okolice jakimś kremikiem dla niemowląt...? I pamiętaj mama o kremie z filtrem :)
    --
    •  
      CommentAuthorŻabka221
    • CommentTimeJul 25th 2013
     permalink
    właśnie ciężko znaleźć taki krem z filtrem dla takiego malucha:neutral:
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeJul 25th 2013
     permalink
    a no tak, nie spojrzałam na suwaczek. Żabciu, może kup parasolkę do wózka...? Budki wówczas nie trzeba rozkładać...
    --
    •  
      CommentAuthorŻabka221
    • CommentTimeJul 25th 2013
     permalink
    właśnie muszę się zaopatrzyć , bo ostatnio myślałam ,że to bez sensu bo słoneczka nie było a tu taka niespodzianka ;)
    --
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeJul 25th 2013
     permalink
    Żabka krem Avene mineralny można stosować już od 1msc.
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthorŻabka221
    • CommentTimeJul 25th 2013
     permalink
    a gdzie go można dostać ? apteka?
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeJul 25th 2013 zmieniony
     permalink
    Mój kochany Kacperek jest chory...:cry::cry::cry:
    Jak pisałam wcześniej, jest cały rozpalony. Wiedziałam, Że to ząbki, ale wolałam sprawdzić temperaturkę na dole w przychodni, bo moje dwa termometry pokazywały coś dziwnego. Jeden 36,5 a drugi 37,5... A Kacper rozpalony... Poszłam na dół, zmierzyliśmy temperaturkę a tu 39,1. Lekarz od razu go zbadał a tu zapalenie gardła. Wirusówka, bo zajrzał i do mnie i też mam gardło zawalone. A Kacper ma po jednej stronie jakieś pęcherzyki... Mam mu dawać Calcium, Stodal, Ibufen na zmianę z Paracetamolem co 4 h. i Tantum Verde do buziola.
    Jak mi go szkoda... Czopka nie chciał przyjąć, tak się zaciskał i w końcu się udało. A teraz mi zasnął na rękach... Jak go trzymałam to cała byłam mokra. Tak grzał!
    A to mój mały chorowitek:

    Ciężka noc przed nami...
    --
    •  
      CommentAuthormilka1984
    • CommentTimeJul 25th 2013
     permalink
    duzo zdrowka dla Kacperka i ciebie Dii, no i przespanej nocy :*

    Treść doklejona: 25.07.13 18:41
    moje dziecie od pewnego czasu buntuje sie na spacerach, najpierw myslalam ze to kwestia gondoli a teraz w spacerowce chodzi od tygodnia i wytrzyma 30min i ryk i kazdy spacer konczy sie w nosidle, co ja bym bez niego zrobila. a Kubus caly zadowolony oglada drzewka i ludzi i czuje sie jak w raju, wiec chyba na razie kazdy spacer tak bedzie wygladal, nawet czasem mi zasnie w nosidle co bardzo lubie bo to takie mile, dobrze ze sa takie wynalazki jak nosidla czy chusty :)
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeJul 25th 2013 zmieniony
     permalink
    milka dzięki, teraz Kacper się obudził z płaczek i miał dziwne drgawki... Wzięłam go na ręce i drgał co jakiś czas i usnął znowu...

    Pytanie mam.
    Skoro mam mu podawać czopka co 4 godziny to mam go też w nocy budzić czy poczekać aż sam się obudzi?
    Drugie pytanie:
    Kąpać go czy mu darować?
    I jeszcze jedno:
    Ogólnie jest ciepło i nie wiem jak on to odczuwa. Przykrywać go kocykiem jak jest taki gorący?

    Odnośnie nosideł: nie zaopatrzyłam się w dobre i zastanawiam się nad zakupem, ale czy to nie za późno? Kacper zaraz będzie chciał biegać...
    --
  12.  permalink
    Żabka ja używam od początku tego i jestem zadowolona
    http://allegro.pl/linomag-sun-krem-50-ml-spf30-i3404092540.html

    on jest dla dzieci i niemowląt od pierwszych dni życia
    --
  13.  permalink
    Dii - wspolczuje Kacperkowi i zycze zdrowia.
    A u nas chyba zeby w polaczeniu ze skokiem.. tragedia istna jest... rano tylko i wylacznie placz, jesc ani myslal, pojechalismy na wycieczke to w aucie i na spacerku oki, cos tam pociumal z obiadku, troche bananka i ciut buleczki, mleko beee. Po powrocie do domu od razu placz, ale na reklamach cicha, jak mu sie da to co chce (gazeta, kable, piloty) to cisza, a jak tylko zabierze czy odlozy to wrzask. We wannie teraz tez sie pieknie bawil a ledwo odlozylam juz wrzeszczy. Tragedia jakas, jestem wykonczona i nie wyspana :( Nie mam juz sily i niewiem co robic:cry:
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeJul 25th 2013
     permalink
    Kacperek pospał godzinkę i czuje się lepiej. Już nie jest tak rozpalony:bigsmile: Czy to znaczy, że gorączka już nie wróci? Pierwszy raz mały jest chory, więc jestem zielona...
    I powtórzę moje pytanka:
    Skoro mam mu podawać czopka co 4 godziny to mam go też w nocy budzić czy poczekać aż sam się obudzi?
    Kąpać go czy mu darować?
    Ogólnie jest ciepło i nie wiem jak on to odczuwa. Przykrywać go kocykiem jak jest taki gorący?
    --
    •  
      CommentAuthorkuleczka_69
    • CommentTimeJul 25th 2013 zmieniony
     permalink
    Kapac mozna, ale w letniej wodzie :) Mati jak mial 39,6 to spal pod kocykiem. Ja bym nie wybudzała. Mateusz sam sie budzil z placzem jak mu wracala temperatura. Aha, no i u nas goraczka wracala zawsze na noc.
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeJul 25th 2013
     permalink
    ech w zasadzie dobrze wiedzieć, że ktoś ma podobnie, gorzej, że nie wiadomo dlaczego :/
    kasia u nas też Misiek zrobił się bardzo mobilny i właśnie przed chwilą wyciągałam go zaryczanego z pomiędzy szczebelek łóżeczka :confused:
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeJul 25th 2013
     permalink
    dzięki kuleczko, a już myślałam, że ten jeden czopek zdziałał cuda... Ehhh....
    --
    •  
      CommentAuthorKasiek1234
    • CommentTimeJul 25th 2013
     permalink
    Dii współczuję bardzo i zdrówka dla Kacperka życzę. U nas też był poszczepienny prawie półgodzinny płacz i nic nie uspokajało małej, ale w końcu zasnęła w ramionach babci. Jestem tak wykończona, że nie dam rady już nic robić. W domu można się przewrócić.
    --
  14.  permalink
    Dii: dzięki kuleczko, a już myślałam, że ten jeden czopek zdziałał cuda... Ehhh....--


    Kochana, przechodzilam przez to calkiem niedawno, tyle, ze u nas infekcje gornych drog oddechowych leczylismy antybiotykiem ;/ Goraczka zawsze wracala na noc ;/

    Treść doklejona: 25.07.13 21:05
    Aha, i na goraczke pani z pogotowi polecila nam pedicetamol, zeby uzywac na zmiane z ibumem, jesli po jakims czasie nie przejdzie.
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeJul 25th 2013
     permalink
    Dii biedny Kacperek, zdrówka życzę
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeJul 25th 2013 zmieniony
     permalink
    to mi podobnie polecił pediatra - ibufen na zmianę z jakimś paracetamolem (który z resztą posiadamy, bo wcześniej kupiliśmy na zapas - Paracetamol Hasco) Narazie gorączka chyba nie wraca. Apetytu mały złapał a już 3,5 h. od ostatniego czopka. Zaraz idziemy się myć i kolejny czopek... Mam nadzieję, że normalnie uśnie...

    Treść doklejona: 25.07.13 21:29
    Dzięki kasiu i sardynko
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.