Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorisiula
    • CommentTimeAug 16th 2013
     permalink
    Dziewczyny, był temat chrztu i chrzestnych, więc wyraziłam swoje zdanie na temat naszego chrztu. Wy możecie wierzyć w kościół czy ufo i nic mi do tego :))

    Treść doklejona: 16.08.13 21:45
    Madzik , trzymam kciuki, żeby to nie było nic poważnego!!
    •  
      CommentAuthorW_P_Gosia
    • CommentTimeAug 16th 2013
     permalink
    Madziik, trzymam kciuki by to była błahostka...
    --
  1.  permalink
    Dzieki dziewczyny. No niby lekarz powiedzial ze roslo od dawna, ale ja nic nie zauwazylam. Pieluche mu moj zmienial kolo 15 i nie bylo nic zadzwyczajnego a po 19 juz wielka gula... Ale obojetny byl strasznie to mnie najbardziej zdenerwowalo. Wogole przede mnie byla babka z 5 letnim synem i jej wogole kazal wyjsc jak mu zszywal brode.. czujecie?? makabra jakas
    --
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeAug 16th 2013
     permalink
    Dziewczyny a ja mam pytanie o wkładanie rączek do buzi. Bo Marcelina ostatnio namiętnie pcha rączki i zastanawiam się na ile to jest "poznawanie świata" a na ile po prostu ssanie. Smoczka nie akceptuje, a nie chciałabym, żeby zaczęła ssać paluszka dla uspokojenia. Mam jej rączki zabierać z buzi, czy jej to samo przejdzie?

    Madzik oby to nic groźnego! Lekarze są paskudni, a Ci na IP to mam wrażenie, że są wybitnie poobrażani, że muszą pracować.
    --
  2.  permalink
    Mam jej rączki zabierać z buzi, czy jej to samo przejdzie?
    - przejdzie jej :)
    --
    • CommentAuthormamakasi
    • CommentTimeAug 16th 2013
     permalink
    Madziik, współczuję, ja bym chyba umarła ze stresu,a lekarza bym opieprzyla .
    Ale czy to możliwe ze nie zauwazyliscie ze coś rosło od dawna ?
    A lekarz zbadał dokładnie, pomacal , jakieś badania zlecił ?
    Obserwuj to, a jak by było choć trochę większe znowu jedz na pogotowie i nie daj się splawic . Jak coś tak szybko uroslo to muszą zrobić badania a nie na oko oceniać i zostawić do pon, bo długi weekend. Tak to jest, w polsce służba zdrowia działa od pon do piątku:devil:
    --
    •  
      CommentAuthormadzinka83
    • CommentTimeAug 16th 2013
     permalink
    Bari odnośnie tych butków, to mnie dziewczyny polecały takie skarpetki z podeszwą skórkową, są do kupienia w rossmannie. Mam jedną parę i fajnie nam służyły na takie sytuacje, jak opisujesz. W Bartku widziałam też takie butki niechodki, one były skórkowe a na podeszwie miały abs, pani nam mówiła, że dla niechodzących dzieci, raczej do stania i raczkowania i jako ozdoba, fajnie wyglądały, ale takie coś kosztuje 99zł. Mnie by było szkoda kasy :devil:.
    -- [url=http://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeAug 16th 2013
     permalink
    madzinka83: ale takie coś kosztuje 99zł. Mnie by było szkoda kasy


    Mhm mnie też już się odechciało. Popatrzę za tymi skarpetkami z gumową podeszwą. Dzięki.
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeAug 17th 2013 zmieniony
     permalink
    Sysiu, głowa do góry :smile: nie pozwól, by ta sytuacja popsuła ten wyjątkowy dzień :)
    U mnie sytuacja wyglądała w ogóle odmiennie. Na chrzestną Misi wybraliśmy moja siostrę a na chrzestnego - Przemka przyjaciela. Niestety Przemek średnio co miesiąc wyprowadzał się do mamusi, więc Jego przyjaciel zapowiedział i mnie i Jemu, ze nie będzie chrzestnym, gdyż nie rozumie nieodpowiedzialności Przemka a nie chce później - jeśli się rozstaniemy - zaniedbywać chrześniaczki i nie mieć z Nią kontaktu... I postanowiłam, ze... Misia będzie miała tylko chrzestną. Nie chciałam na szybko i tylko po to, by chrzestny był, bo tak wypada, wybierać kogokolwiek. Więc Misia ma tylko matkę chrzestną :) I nie uważam, by była w jakikolwiek sposób "uboższa" od innych dzieci :)
    --
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeAug 17th 2013
     permalink
    katka_81: Więc Misia ma tylko matkę chrzestną :)


    To ja nawet nie wiedziałam że tak można. Myślałam, że obligo obydwoje chrzestni muszą być. A swoją drogą, może trochę Twojemu m. zrobiło się głupio, że nawet jego przyjaciel jego nie odpowiedialność zauważył...
    -- ,
    • CommentAuthorvenus87
    • CommentTimeAug 17th 2013
     permalink
    madziik1983: A ja sie dzisiaj strachu najadlam...... Marcin trzyma malego na rekach i wyczul u niego jakas gule tak nad wyrostkiem.Podciagam bluzke a tam taka wielka gula jakby czeresnie polknal. My zaraz w te pedy do przychodni (na pogotowie), babka do nas ze nie wie czy to przepuklikna i nas wyslala do szpitala do pediatry. Ta mowi ze nie przepuklina tylko moze kaszak i nas do chirurga. A on ze to chyba wlokniak i nas do przychodni na poniedzialek.. ANi czy to powazne ani nic, gbur taki ze masakra :( Nawet jak pytalam to nic nie opowiadal,tylko ze zyciu nie zagraza. Maly oczywiscie pogodny i usmiechniety ale i tak sie wystraszylam. Zobacze czy wogole nas w poniedzialek przyjma czy dopiero rejestrowac beda :(

    Lekarz to debil!!!! widzi, że rodzice się martwią to powinien uspokoić Was a nie zbyć, mam nadzieje kochana, że to nic poważnego

    Treść doklejona: 17.08.13 09:08
    katka_81: Więc Misia ma tylko matkę chrzestną :)

    Nie wiedziała, że tak może być :shocked: :smile:
    --
    •  
      CommentAuthormadziik1983
    • CommentTimeAug 17th 2013 zmieniony
     permalink
    Madziik, współczuję, ja bym chyba umarła ze stresu,a lekarza bym opieprzyla .Ale czy to możliwe ze nie zauwazyliscie ze coś rosło od dawna ? A lekarz zbadał dokładnie, pomacal , jakieś badania zlecił ?
    - no powaznie ci mowie ze nie widzialam a jeszcze rano moj mu pieluche zmienial a ja po poludniu.Wieczorem wczesniej dzien caly byl kremowany itp i bym chyba widziala cos takiego. A dzieciak chudziutki wiec nawet jak cos bylo to pewnie myslalam ze zebereko mu widac :( Lekarz macal, uciskal, "przesuwal" a maly nic, tylko sie usmiechal. Powiedzial ze od tego sie nie umiera i w przychodni zrobia mu badania.


    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 17.08.13 09:13</span>
    katka_81: Więc Misia ma tylko matkę chrzestną :)Nie wiedziała, że tak może być
    - moze, moj kuzyn tez ma tylko matke chrzestna :)
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeAug 17th 2013
     permalink
    hmmm szkoda, że usg nie zrobili, w końcu to okolice wątroby...no ale miejmy nadzieję, że lekarz wiedział co mówi i że to nic poważnego...
    --
  3.  permalink
    hmmm szkoda, że usg nie zrobili
    - mysle ze w poniedzialek sie dowiem dokladnie. Sciskal to i ruszal tym. powiedzial ze masa plastyczna jakas i bez konkretnych badan nie powie nic. W koncu izba przyjec.. jak sie krew nie leje to maja cie w d... :( Pocieszam sie tylko tym, ze go to nie boli i jest pogodny i radosny w dzien.
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeAug 17th 2013
     permalink
    A nie macie jakiegoś innego szpitala? W końcu to zrobiło się nagle, więc powinni sprawdzić co to jest...szczególnie, że Maks jeszcze jest niemowlakiem...
    --
    •  
      CommentAuthorDorit
    • CommentTimeAug 17th 2013
     permalink
    akirka: Dziewczyny a ja mam pytanie o wkładanie rączek do buzi. Bo Marcelina ostatnio namiętnie pcha rączki i zastanawiam się na ile to jest "poznawanie świata" a na ile po prostu ssanie. Smoczka nie akceptuje, a nie chciałabym, żeby zaczęła ssać paluszka dla uspokojenia. Mam jej rączki zabierać z buzi, czy jej to samo przejdzie?

    tu ciekawy artykul o ssaniu kciuka co prawda, wklejany juz na forum, nie wiem czy znasz, moze sie przyda
    mi tez do tej pory dzicko z raczka w buzi sie zle kojarzylo...ale ten artykul troche zrewidowal moje poglądy, w sumie co za roznica czy smok czy paluszek...ale opory rozumiem...ale Twoja Marcelinka tylko pcha raczki i zabawki pewno tez, wiec nie jest to ssanie dla uspokojenia poki co.
    --
  4.  permalink
    A nie macie jakiegoś innego szpitala?
    - no wlasnie pogotowie jest na jednym gdzie jest oddzial dzieciecy. Jest jeszcze onkologiczny, ginekologiczno - polozniczy. Powiedzial ze to nic powaznego i badanie hispatologiczne wykarze co to.
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeAug 17th 2013
     permalink
    Madzik, a usg nie miał robione? Zrob jak najszybciej. Może to być torbiel, moze narosl ja bym z tym nie czekala.
    A nie możesz jeszcze raz podejść do tego szpitala,moze będzie inny lekarz i Was potraktuje dobrze.
    Oni pobierali cos z tego guzka? Tutaj usg już pokaze co to jest.dobry diagnosta Ci powie od razu na co to wygląda.
    •  
      CommentAuthorW_P_Gosia
    • CommentTimeAug 17th 2013
     permalink
    dżasti: To ja nawet nie wiedziałam że tak można. Myślałam, że obligo obydwoje chrzestni muszą być.

    wg prawa kanonicznego musi być jeden chrzestny/chrzestna. Wiem, bo na czasie temat dla mnie :) My mieliśmy brata mojego męża i moją bratową (która została "świadkiem chrztu św." ze względu na to, że żyje z moim bratem bez slubu -brat po rozwodzie). Nam znajomy ksiądz powiedział, że moglibyśmy jako drugą osobę kogokolwiek postawić gdyż wg Kościoła moja bratowa jest tylko os postronną nie chrzestną. Z tym, że my akurat wybraliśmy tak ponieważ wiemy, że będzie kontakt no i że ona już go kocha :)
    --
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeAug 17th 2013
     permalink
    dżasti: Sysia - a ja myślę, że brat wcale nie ze złej woli. Jakby moja siostra, która będzie chrzestną miała akurat możliwość wylotu do londynu, to bym wcale nie była na nią zła, że nie ma jej na urodzinach Maksa.


    Możliwość wylotu to oni mają cały rok, lecą do znajomej, która tam mieszka na stałe, moja mama mówiła żeby przebookowali bilety, przecież to też nie problem tak jak madzia napisała, skoro ja próbuję się do nich dostosować to czemu oni nie mogą do mnie, po za tym u nas zawsze organizuje się 1 urodzinki, tak było w przypadku mojej starszej córki, oni też organizowali roczek dla swojej córki więc nie wiem skąd niby miał nie wiedzieć że my akurat dla Kingi nie będziemy organizować, tu w ogóle pod tym względem słabe wytłumaczenie, może dla was to nie jest ważne żeby chrzestny nie był na roczku ale dla mnie jest cholernie ważne, bo to są wg mnie jej najważniejsze urodziny, i chcę aby moje dziecko miało kiedyś piękną pamiątkę, nie wymagam aby przyjeżdżali co roku na jej urodziny, do mojej starszej też nie przyjeżdzają co roku, ale na ważne wydarzenia chciałabym aby był, skoro jest niby taki nieświadomy to po co się godził być chrzestnym? Niestety ale z tym się wiążą pewne obowiązki, po za tym ma już jednego chrześniaka i każdy jakoś miał organizowany roczek...

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 17.08.13 10:17</span>
    katka_81: I postanowiłam, ze... Misia będzie miała tylko chrzestną. Nie chciałam na szybko i tylko po to, by chrzestny był, bo tak wypada, wybierać kogokolwiek. Więc Misia ma tylko matkę chrzestną :) I nie uważam, by była w jakikolwiek sposób "uboższa" od innych dzieci :)


    gdybym wiedziała, że tak można to też bym tak zrobiła..., chodzi mi o to że myślałam, że znam mojego brata, gdyby u nch była taka sytuacja, że chrzestny by się nie pojawił na roczku u ich córki, byłaby awantura na pół miasta i obraza na cały świat.... a ja się próbuję dostosować i zmienic datę, ale jeśli nasza mama nie da rady przenieść urlopu roczek będzie bez niego i mam go w nosie wtedy
    --
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeAug 17th 2013
     permalink
    Dorit, roznica w ssaniu smoczka i paluszka jest taka, ze smoczek zabierzesz i dziecko sie oduczy, a paluszek ma zawsze przy sobie. Ja juz widzialam dzieci 5, 6 letnie ssajace kciuk, do tego oczywiscie wada zgryzu i wymowy.
    Artykul przeczytam jak na komputer wejde, dzieki:)
    --
  5.  permalink
    Madzik, a usg nie miał robione? Zrob jak najszybciej. Może to być torbiel, moze narosl ja bym z tym nie czekala.
    - no tez bylam zdziwiona, ale widzisz jak to na izbie przyjec... zyje?? to do domu.. juz tak mialam nie raz. Obserwuje go bacznie, jak sie zacznie powiekszac albo maly zacznie goraczkowac to jade tam zaraz z powrotem
    --
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeAug 17th 2013
     permalink
    madziik1983: - mysle ze w poniedzialek sie dowiem dokladnie. Sciskal to i ruszal tym


    ja bym się na usg w takim razie prywatnie wybrała, skoro nie chcieli zrobić na nfz, lub pojechać jeszcze raz i powiedzieć że chciałabyś aby było wykonane usg, to że teraz go nie boli nie znaczy, że nie zacznie go później boleć, a za dużo w naszej służbie zdrowia jest przypadków, że nie pomogli dziecku bo nie wyglądało źle a później niestety to się źle kończyło...
    --
  6.  permalink
    No szukam prywatnie ale na weekend trudno cos znalesc :(
    --
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeAug 17th 2013 zmieniony
     permalink
    madziik1983: No szukam prywatnie ale na weekend trudno cos znalesc :(


    no niestety wiem tym bardziej, że dużo lekarzy sobie długi weekend zrobiło :sad:

    Treść doklejona: 17.08.13 10:33
    Słyszeliście o wadliwych łożeczkach w ikea?

    http://wiadomosci.wp.pl/kat,18011,title,Uwaga-lozeczka-z-Ikei-grozne-dla-dzieci,wid,15904535,wiadomosc.html

    Treść doklejona: 17.08.13 10:49
    akirka: Dorit, roznica w ssaniu smoczka i paluszka jest taka, ze smoczek zabierzesz i dziecko sie oduczy, a paluszek ma zawsze przy sobie. Ja juz widzialam dzieci 5, 6 letnie ssajace kciuk, do tego oczywiscie wada zgryzu i wymowy.
    Artykul przeczytam jak na komputer wejde, dzieki:)


    Nie ma zasady, moja Kinga nie używała smoczka w ogóle, ssała kciuka w wieku 4-5 miesięcy ale jej przeszło niczego jej nie wzbraniałam, teraz nie ma ani smoka ani nie wie co to ssanie kciuka, ale owszem są takie przypadki ssania kciuka do tak późnego wieku ale nie jest to regułą. Mojej koleżanki córka też bezsmoczkowa i kciuka też nie polubiła
    --
    • CommentAuthormamakasi
    • CommentTimeAug 17th 2013
     permalink
    Madziik, jak jesteś z dużego miasta to poszukaj jakiejś większej kliniki prywatnej i na pewno ktoś będzie przyjmował.
    Jak nie będzie czynnego usg to chociaż dobry pediatra lepszy niż lekarz co ma zlewke z pogotowia.
    Tak na marginesie, to Warto mieć prywatnie dobrego pediatrę co zawsze pomoże w nagłym przypadku. Ja mam super i Bogu za niego dziękuje.

    O lozeczkach słyszałam,aż mnie zmrozilo bo mam właśnie z ikei , na szczęście inny model.

    A tak przy okazji jak już o lozeczkach mowa to czym przykrywacie dzieci, zwłaszcza zimą. Bo ponoć do 1 rż dziecka nie powinno się przykrywac kolderka . I mam problem. Kaśka najpierw spala w rozku , teraz lato więc lekki kocyk, ale co potem ?.
    --
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeAug 17th 2013
     permalink
    mamakasi: A tak przy okazji jak już o lozeczkach mowa to czym przykrywacie dzieci, zwłaszcza zimą. Bo ponoć do 1 rż dziecka nie powinno się przykrywac kolderka . I mam problem. Kaśka najpierw spala w rozku , teraz lato więc lekki kocyk, ale co potem ?.


    ja od urodzenia i jednej córki i drugiej przykrywam je kołderką od pierwszych dni życia, nie które dziewczyny chwalą śpiworki :wink:
    --
    • CommentAuthormamakasi
    • CommentTimeAug 17th 2013
     permalink
    Oj, ale ja z tych bojacych się o wszystko:shamed:
    Wiem że niektórzy kolderki używają, pozwalają spać na brzuchu,ale ja mam stracha . Czytałam kiedyś artykuł o nagłej śmierci lozeczkowej i byłam bliska kupna monitora oddechu. Na szczęście mi przeszło .
    Spiworek próbowałam, ale mala się wybudza jak ja wkladam lub wyjmuje.
    --
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeAug 17th 2013
     permalink
    mamakasi: Spiworek próbowałam, ale mala się wybudza jak ja wkladam lub wyjmuje.


    to nie wiem co ci poradzić :shamed:
    --
  7.  permalink
    Dzwonilam do mojej pediatry i jej mms-a wyslalam. powiedziala ze usg nic nie da, ze potrzebny chirurg dzieciecy i to chyba przepuklina. mam czekac do poniedzialku i isc z rana do przychodni. lekarz ktory byl na ip to taki wlasnie typ (buc) i jakby mnie cos niepokoilo to moge sprubowac dzisiaj bo moze bedzie inny lekarz, ale ona by poczekala do poniedzialku skoro maly pogodny i nie goraczkuje.
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeAug 17th 2013 zmieniony
     permalink
    Mamakasi zimą Twoja córa będzie już na tyle duża, że spokojnie będzie mogła spać pod lekka kołderką, ale nie wiadomo czy spanie pod czymkolwiek przypadnie jej do gustu ;) Misiek też najpierw spał w rożku, później w śpiworku (na karmienie w nocy brałam go ze śpiworkiem, więc się nie wybudzał) ale w pewnym momencie (ok 5mc) zaczął być w nocy bardzo mobilny i przykrycie go czymkolwiek mija się z celem bo po 5 sek jest na wierzchu, dlatego staram się go nadal upychać w śpiworek, ale jak próbuje się w nim poruszać to mam wrażenie, że jest jeszcze gorzej ;)
    --
  8.  permalink
    Poczytalam o czyms takim i by nawet bylo podobne
    http://www.lubecki.pl/schorzenia/14,kaszaki,_tluszczaki_i_inne_guzki_podskorne.html
    --
    • CommentAuthora_net_a
    • CommentTimeAug 17th 2013
     permalink
    Mamakasi, ja wsadzam Hanię do śpiworka przed karmieniem na noc, na nocne karmienia nie wyciągam jej z niego i już :) Hania się tak rozkopuje od urodzenia, że tylko śpiworki zdają egzamin u nas. Kołdry nawet nie mam :wink:
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeAug 17th 2013
     permalink
    Madzik, dziwnie ten lekarz potraktowal. To,ze cos nie boli,to nie oznacza ze jesto to niegroźne. Jeśli to przepuklina,to tez to nie jest takie blahe.
    Jak usg nic nie da? Przeciez wykaze czy to przepuklina czy guz czy torbiel czy jeszcze co innego. Tylko jeśli to przepuklina to w dziwnym miejscu,bo tak na chłopski rozum,zeby przepuklina powstala to musi być oslabiona powkloka brzuszna chyba, a to ze zdjęcia widać,ze jest pod zebrem. Przewaznie pojawia się albo przy pępku, albo w pachwinach.
  9.  permalink
    No dlatego lekarz powiedzial ze przpuklina na pewnie nie....
    --
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeAug 17th 2013
     permalink
    Z tymi lekarzami na pogotowiu to na prawdę czasem o pomstę do nieba woła. Madzik - mam nadzieję, że u Was wszystko będzie dobrze.
    -- ,
  10.  permalink
    Ja takze, maly oki, radosny dzisiaj jak nigdy. Chyba tak "grzecznego" dnia nie mialam od daaawna z malym. Sam sie bawi i niewiele marudzi :) Rozmawialam z kolezanka i jej corka tez miala tluszczaka (jezeli to to) i jej sie wchlonelo. Oby to bylo "to" a nie nic innego.
    --
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeAug 17th 2013 zmieniony
     permalink
    Dziewczyny czy przy pełnym karmieniu piersią (tzn. przynajmniej 8 razy na dobę, minimum 100 minut, be złdugich przerw i nie dokarmianiu ) jest możliwość, żebym już dostała @? Dziś mam jakieś dziwne różowe, wodniste plamienie. Nic mnie nie boli @-owo. Miałyście takie coś?

    Edit- już wyczytałam, że po 12 tygodniach może wracać płodność :)
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeAug 17th 2013
     permalink
    dżasti: A swoją drogą, może trochę Twojemu m. zrobiło się głupio, że nawet jego przyjaciel jego nie odpowiedialność zauważył...

    Niestety tato Michasi nie zna takich uczuć jak wstyd... On jest bezkrytyczny wobec siebie.
    --
  11.  permalink
    Dziewczyny czy przy pełnym karmieniu piersią (tzn. przynajmniej 8 razy na dobę, minimum 100 minut, be złdugich przerw i nie dokarmianiu ) jest możliwość, żebym już dostała @? Dziś mam jakieś dziwne różowe, wodniste plamienie. Nic mnie nie boli @-owo. Miałyście takie coś?
    - ja tak po poltora miesiaca dostalam okres, trwal 3-4 dni a pozniej dopiero po skonczonym 8 miesiacu.
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeAug 17th 2013
     permalink
    akirka ja od jakiegoś czasu mało karmię, w sensie krótko i tylko 5 razy na dobę i nie dostałam jeszcze @:smile:
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeAug 17th 2013 zmieniony
     permalink
    Dziewczyny nie mam czasu dokładnie przefiltrować postów czy już było , a na wyprawkowy temat może nie każdy zagląda więc daję cynk iż w biedronce mają obecnie body Disney'a na długi rękaw, dwupak za 19,99
    Rozmiary jakie widziałam to od 68 do 86
    --
  12.  permalink
    U mnie byl dwupack koszulek na dlugi rekaw za 17.99. kupilam :)
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeAug 17th 2013
     permalink
    jeszcze są dwupaki legginsów , ale takie większe rozmiary na ponad 100.
    --
    • CommentAuthorvenus87
    • CommentTimeAug 17th 2013
     permalink
    eveke: Rozmiary jakie widziałam to od 68 do 86

    Kochana Ja kupiłam 80 :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeAug 17th 2013
     permalink
    venus87: Kochana Ja kupiłam 80


    a ja 2x74, 2x80 i 1x86

    na szczęście 2 paczki sponsorowała teściowa hihi
    --
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeAug 17th 2013 zmieniony
     permalink
    Też kupiłam te body, ale w smyku były jeszcze lepsze upusty bo za 3 szt bodów z dł.rękawem dalam 20 zł.
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeAug 17th 2013
     permalink
    ale też Disney?
    --
  13.  permalink
    Też kupiłam te body, ale w smyku były jeszcze lepsze upusty bo za 3 szt bodów z dł.rękawem dalam 20 zł.--
    - jest jeszcze promocja?
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeAug 17th 2013
     permalink
    Ja wczoraj byłam i nie widziałam tych bodów...A w Smyku się nie rozglądałam.
    Zła jestem tylko na siebie, że tak późno pojechałam do mothercare'a przy M1, bo kurcze wózki za 2000 zł. wyprzedawali za 500 zł. a fotelików samochodowych już nie było ani spacerówek... Że też wcześniej nie pojechałam...:angry:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.