Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorCalypso77
    • CommentTimeAug 22nd 2013 zmieniony
     permalink
    Katka, ja nie wiem już sama, co o tym myśleć. To jest bardzo malutki guzek i faktycznie nie boli, jak naciskam i leciutko się przesuwa pod skórą. Ma ok 3-4 mm. Podobno nie będzie rósł, tylko za 2-3 tyg ma zniknąć. Mam jeszcze jednego znajomego lekarza pediatrę - zadzwonię zaraz do niego i zapytam co on o tym myśli.
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeAug 22nd 2013
     permalink
    Kasiu - no jak go merzylam na psoto to z 86cm mi wychodzilo ;) Wszyscy mowia, ze wyglada na conajmiej roczne dziecko ;) Nikt za bardzo nie wierzy, ze nie skonczyl jeszcze 9 miesiecy ;) wysoki chlopak bedzie. :) to dobrze :)
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeAug 22nd 2013
     permalink
    Calypso77: tylko za 2-3 tyg ma zniknąć.

    kurczę, może rzeczywiście to cysta... W takim razie obserwujcie, czy zniknie. I zasięgnij opini znajomego, będziesz spokojniejsza.
    madziauk: Kasiu - no jak go merzylam na psoto to z 86cm mi wychodzilo ;) Wszyscy mowia, ze wyglada na conajmiej roczne dziecko ;) Nikt za bardzo nie wierzy, ze nie skonczyl jeszcze 9 miesiecy ;) wysoki chlopak bedzie. :) to dobrze :)

    o rety :) Ależ przystojniak Wam rośnie :)
    --
  1.  permalink
    A ja muszę się pochwalić moją niunią:-) Jesteśmy po skoku, ufff:-) Przez dwa dni była nieznośna no a dzisiaj...macha grzechotką a jak się znudzi to ją wyrzuca daleko i czeka aż ktoś poda, wyciąga ręce jak chce żeby ją ktoś wziął na ręce, śmieje się sama na głos bez zabawiania, pełza bardzo sprawnie ale do tyłu, robi samolot na brzuszku (ponoć to w tym wieku dobrze) no i przymierza się chyba do raczkowania, tyłek do góry, kolana oderwane od podłoża i zapiera się na stopach no i co najważniejsze je:-) Ale jestem z niej dumna, wszystko nauczyła się w jeden dzień oprócz jedzenia oczywiście bo to umiała wcześniej tylko, że jeść nie chciała:-)
    --
  2.  permalink
    wazy 8800..
    -Maks teraz 8300. ja z drugiej strony martwie sie malo je, dzisiaj mial gdzies obiad, wolal flache.
    Ciekawe co tam u Madzik, kciuki zacisniete!!! Jak synus?
    - dziekuje za pytanie, mlody szaleje i podrywa wszystkich. Dalej czekam naanestezjologa. Maly wlasnie drzemie. Siostry codziennie chca go wazyc i jakos im nie idzie, bo mlody nie ma czasu na glupoty he he. Jutro wielki dzien ale jeszcze niewiem o ktorej.
    Pozdrawiamy
    --
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeAug 22nd 2013
     permalink
    Dziewczyny dziękuję za odpowiedzi. U nas to jest na środku między uchem a potylicą. Nie boli na pewno.
    Calypso77: Podobno nie będzie rósł, tylko za 2-3 tyg ma zniknąć


    u nas to jest na pewno już ok. miesiąca po prawej stronie, a po lewej właśnie chciałam wymacać i nie ma tego. Więc ciekawe co to. Zapytam lekarki przy okazji.
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeAug 22nd 2013
     permalink
    Akirka, to sa wezly chłonne.
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeAug 22nd 2013 zmieniony
     permalink
    Dziewczyny szybkie pytanie. Pierwsza @ jest obfita czy jak to jest?
    Właśnie zauważyłam, że plamię ale tak blado i lekko śluzowato no i jakoś i mało. I tak myślę, czy to pierwsza wyczekiwana @ czy może od przeciążenia, bo właśnie wnosiłam na 2 piętro najpierw zakupy a potem śpiącego Kacpra w spacerówce (bez kół - wózek 3w1) i to dosyć ciężkie było i opierałam o brzuch. Ale też po sobotnim serduszkowaniu (:tongue:) przez dwa dni czułam kłucia w jajniku... No i nie wiem... CO to może być?

    Treść doklejona: 22.08.13 17:21
    Użyłam na wszelki wypadek wkładki ale patrzę, pusta, to nie wiem co to....?
    --
  3.  permalink
    Dowiedzialam sie, ze zabieg bedzie prawdopodobnie kolo 10:30. O 4 mam podac mlodemu ostatnia butle a pozniej jakcos dostanie kroplowke.
    --
    •  
      CommentAuthorAnula85
    • CommentTimeAug 22nd 2013
     permalink
    Cześć dziewczyny ja niedawno wróciłam z lidla i kupiłam ten termometr co jest w promocji.ciekawe jak będzie się sprawował,ale jestem zła na siebie,że nie kupiłam samochodowego podgrzewacza do butelek,chyba jutro po niego wrócę.

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 22.08.13 22:01</span>
    Madzik jaki zabieg ? pisz mi tu szybko bo ja nie w temacie.Kurde lekko się tym zestresowałam.

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 22.08.13 22:02</span>
    Nie mogę przeczytać poprzednich postów bo co chwila latam do Piotrusia więc proszę o streszczenie.
    --
    •  
      CommentAuthorW_P_Gosia
    • CommentTimeAug 22nd 2013
     permalink
    Też kupiłam termometr, póki co zadowolona jestem.
    --
    •  
      CommentAuthorAnula85
    • CommentTimeAug 22nd 2013
     permalink
    No ja też już go sprawdziłam i na razie odpukać jest ok :)
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeAug 23rd 2013
     permalink
    madziik1983 kciuki za Maksa zaciśnięte, daj znać jak już będziecie po...

    U nas dzisiaj kolejna ciężka noc z pobudkami co chwilę...niestety przeważnie budzi się, bo wciśnie coś/ zaryje o szczebelki w łóżeczku i zaraz ryk jest...
    Chociaż w środę odnieśliśmy mały sukces w usypianiu, bo szłam do dentysty na 19 a Misiek po kąpieli i cycku ani myślał spać, więc zostawiłam z nim męża myśląc, że po powrocie znowu zastanę małego w leżaczku z zabawiającym go mężem...a tu ku mojemu zdziwieniu okazało się, że małżowi udało się go uśpić ponoć w 5 minut i to bez żadnych jęków tak jak jest w przypadku np. dziennych drzemek, kiedy próbuję go uśpić bez cycka w zębach...
    Coś czuję, że przy odccyckowywaniu to mąż będzie do niego wstawał w nocy za każdym razem, bo u mnie chyba wyczuwa mleko i nie daje za wygraną dopóki nie pomemła cycka :cool:
    --
    •  
      CommentAuthorKasiek1234
    • CommentTimeAug 23rd 2013
     permalink
    niestety przeważnie budzi się, bo wciśnie coś/ zaryje o szczebelki w łóżeczku i zaraz ryk jest...

    No u mnie jest dosłownie to samo. Jak sobie z tym radzisz, bo ja śpię z Zuzią. Mąż w delegacji to mogę sobie pozwolić, więc dla Zuzi jest jedna połówka wyrka,a dla mnie druga. Często w nocy zastaję ją w nogach w poprzek łóżka, więc nie ma co się dziwić, ze w łóżeczku jest jej ciasno. Gorzej jest w weekendy, jak mąż jest w domu, bo wtedy jedna połówka łóżka jest dla niego, a ja z małą musiałabym się gnieść na drugiej, dlatego odkładam ją do łóżeczka. Zobaczymy jak będzie w ten weekend, bo w tygodniu jak śpi ze mną przesypia mi teraz całe noce.
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeAug 23rd 2013
     permalink
    kasia151288: Jak sobie z tym radzisz


    Wstaję w nocy po 1000 razy, daję cycka do pociumkania i odkładam do łóżeczka :wink:
    --
  4.  permalink
    witam. jestesmy juz po. zabieg trwal ok 30 minut. maly spi pod kroplowka przebudzajac sie co chwile bo w szpitalu to nie ma warunkow do spania. maly mial krwiaka (musial sie uderzyc, wydaje nam sie ze o krzeselko do karmienia- o podnozek, bo innej mozliwosci nie widze). krwiak byl otoczony naczyniakiem. oddali do badania, wyniki za ok. tydzien. jutro lub pojutrze wyjdziemy.
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeAug 23rd 2013
     permalink
    Madziu, wracajcie szybko do domku a dla Maksiulka szybkiego powrotu do pełni sił :*
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeAug 23rd 2013
     permalink
    madziik super, że wszystko dobrze poszło :bigsmile: Wracajcie szybciutko do domku:bigsmile:

    Ja powtórzę moje pytanko, ale w uproszczonej wersji: Co to może być takie blade plamienie? Wczoraj się zaczęło i było tylko troszkę i do wieczora nic. Wieczorem odrobinka i dzisiaj znowu trochę. Tak wygląda pierwsza @? Brzuch mnie nie boli, choć ćmił kilka dni temu po serduszkowaniu.
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeAug 23rd 2013 zmieniony
     permalink
    Dii: Co to może być takie blade plamienie?

    Miesiączka może zaczynać się plamieniem... Ciążę chyba wykluczasz? :wink:
    --
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeAug 23rd 2013
     permalink
    /madziik1983 dobrze że już po

    :cry: a mnie jeszcze do 30 zostawili w gipsie i kazali leżeć.

    Dii nie umiem odpowiedzieć Ci na pytanie, sama jeszcze nie mam @ a w dodatku 2 sie nie zabezpieczyliśmy i teraz sama nie wiem co i jak.
    --
  5.  permalink
    Chodzicie albo chodziłyście z waszymi maluchami na basen?
    Od którego miesiąca?
    -- [/url[/url]
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeAug 23rd 2013 zmieniony
     permalink
    katka_81: Ciążę chyba wykluczasz?

    Szczerze, nie wykluczam, bo byłoby miło, ale robiłam na wszelki wypadek test i negatywny... Ale jak to @ to i tak pewnie nie mogę sobie owulacji wyliczyć, bo na początku to chyba jest rozregulowane wszystko, czy się mylę?

    Treść doklejona: 23.08.13 12:22
    anairda1986 chodzimy na zajęcia, które są od 3 m-ca a nie wiem jak to jest z młodszymi...
    --
  6.  permalink
    Dii: anairda1986 chodzimy na zajęcia, które są od 3 m-ca a nie wiem jak to jest z młodszymi...


    Dii a mogłabyś opisac jak to u was wygląda? Jak się przygotowujecie na takie zajęcia?Ile trwają?

    My planujemy póki co iść na takie zajęcia ale właśnie niech mały skończy 3-4 miesiące.
    -- [/url[/url]
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeAug 23rd 2013
     permalink
    Dii a nie za wcześnie zrobiłaś ten test, bo ja się zastanawiam nad zrobieniem, ale nie wiem po jakim czasie jest sens robienia testu.

    Treść doklejona: 23.08.13 12:34
    anairda1986 my jak szukalismy basenu dla Toski to większość byla od 3 miesiąca.
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeAug 23rd 2013 zmieniony
     permalink
    Dii: Ale jak to @ to i tak pewnie nie mogę sobie owulacji wyliczyć, bo na początku to chyba jest rozregulowane wszystko, czy się mylę?

    jedyną pewność masz podczas wnikliwych obserwacji... wyliczyć się nie da :)
    Dii, może najpierw daj mężowi czas na poskromienie złych emocji, kiedy Mały doskwiera, bo pewnie to troszkę potrwa... Myślę, ze decyzja o drugim dziecku w takiej sytuacji powinna być dobrze przemyślana, bo z dwójką małych dzieci, to dopiero trzeba mieć cierpliwość :)
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeAug 23rd 2013
     permalink
    katka jakbym miała na to czekać, to pewnie bym się nie doczekała:tongue: Na szczęście mąż się uspokoił i teraz liczy do 10 zanim wybuchnie i jest ok:wink: Ja robię tak samo:bigsmile:

    anairda1986 właściwie tu nie ma co przygotowywać. Ogólnie dobrze jest, ale to pewnie później, polewać główkę dziecka wodą, żeby przyzwyczaić. Chodzi też o oczka. A tak to musicie mieć specjalną pieluszkę i tyle. Zajęcia trwają 30 minut:smile:
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeAug 23rd 2013 zmieniony
     permalink
    My też chodzimy z Miśkiem na basen, tzn. w sumie byliśmy 2 razy, bo przerwa wakacyjna, ale od września będziemy już chodzić co tydzień...ciężko powiedzieć jak się przygotować...u nas na pewno wiemy, że musimy chodzić we 2 i mąż pływa z małym a ja go oporządzam przed i po...najlepiej jak już skończy te 3-4 miesiące to idźcie na jakieś próbne zajęcia i na pewno Wam wszystko pokażą/ powiedzą :)
    btw. Anairda Ty z Łodzi jesteś, dobrze kojarzę?

    Madziik super, że wszystko ok - to teraz niech Maks dochodzi szybko do siebie i wracajcie do domku :) No i dobrze, że to tylko krwiak...
    --
    •  
      CommentAuthorIzUK
    • CommentTimeAug 23rd 2013 zmieniony
     permalink
    madziik1983
    dobrze,że już po wszystkim, wracajcie szybko do domku i oby udało się szybko zapomnieć o cąłym zdarzeniu.
    --
  7.  permalink
    sardynka tak z Łodzi :)
    -- [/url[/url]
  8.  permalink
    Dziekuje. Maly placzliwy i marudny. I glodny a jesc nie moze, ma kroplowke. Ukochal strasznie smoczka i jaktylko mu wypadnie zaraz placz. Na zmiane mam go na kolanach ja albo tata, ale ja nawet nie moge do wc wyjsc bo zaraz syrena. Ma kroplowke przez taka pompe regulujaca, ktora jest do pradu podlaczona wiec ani chodzic z nim nie mozna a maly wynudzony. Zebym chociaz tv miala w pokoju to bym reklamy mu puscilaa tak kicha.
    Pozdrawiamy
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeAug 23rd 2013
     permalink
    No i chyba już jestem pewna, że to @.... brzuch mnie ćmi i jakoś tak mi dziwnie (delikatnie piecze podobnie jak przy zapaleniu pęcherza miałam i jest dyskomfort niesamowity):cry::cry::cry:
    --
    •  
      CommentAuthorŻabka221
    • CommentTimeAug 23rd 2013
     permalink
    Witamy się ;) super że z Maksem wszystko ok ;) też chciałabym się wybrać na basen z małą ,muszę coś poszukać w okolicy ;) katka w Gw jest coś takiego dla takich maluchów? Chodziłaś z Misią? ;) A ja mam pytanie : można chodzić na solarium przy karmieniu piersią? Czy są jakieś zastrzeżenia ? Idziemy za 2 Tygodnie na ślub a za miesiąc nasz także nie wiem czy na natryskowe się nie zdecydować, w sumie to się boję efektu po tym bo nigdy nie korzystałam :D i taka robota z tym wszystkim :wink::devil:
    --
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeAug 23rd 2013
     permalink
    Madzik puść mu cos kolorowego w telefonie może go to zainteresuje, moja też miała takie kroplówki z pompą po 5h trwały tylko Kinga miała wtedy 8dni, wiec nieruchliwa praktycznie, biedny Maksio, trzymajcie się:grouphug:
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeAug 23rd 2013 zmieniony
     permalink
    anairda1986: sardynka tak z Łodzi :)


    My chodzimy na Wodnisia wodnis :)
    --
    •  
      CommentAuthorCalypso77
    • CommentTimeAug 23rd 2013 zmieniony
     permalink
    Dziewczyny, od kiedy podkładać dziecku pod główkę podusię do spania? Ja Emilce od 2 tyg podkładam złożony kocyk, który wkładam pod prześcieradło, ale nie jest zbyt gruby. Ostatnio wydaje mi się, że Emilce wygodniej, jak ma główkę trochę wyżej. Nie wiem jednak, czy nie za wcześnie na to.
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeAug 23rd 2013
     permalink
    Na poduszkę zdecydowanie za wcześnie. Lepiej kup klin taki, który unosi główkę do góry i jest twardy (choć ja pod materac podkładałam segregatory:tongue:) Pomaga to w oddychaniu i może dlatego jej się lepiej śpi:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorIzUK
    • CommentTimeAug 23rd 2013
     permalink
    alypso77
    moja Lili dopiero od 2tygodni ma b.płaską poduszke.
    --
  9.  permalink
    Maks spi na plasko
    --
    •  
      CommentAuthorCalypso77
    • CommentTimeAug 23rd 2013
     permalink
    Dzięki :) Mam taką bardzo twardą małą poduszkę płaską w kształcie prawie jak cząstka pomarańczy, którą podkładałam pod brzuch jak byłam w ciąży. Spróbujemy :)
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeAug 23rd 2013
     permalink
    Ja dopiero od niedawna daję Kacprowi płaską poduszeczkę i dzisiaj zmieniłam na większą ale też płaską. On lubi się w nią wtulać jak na boczku leży:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorŻabka221
    • CommentTimeAug 23rd 2013
     permalink
    Dziewczyny ponawiam pytanie odnośnie solarium:czy można chodzic w trakcie karmienia piersią?
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeAug 23rd 2013
     permalink
    Żabka221: Dziewczyny ponawiam pytanie odnośnie solarium:czy można chodzic w trakcie karmienia piersią?

    ja byłam może ze 4 razy :) Spokojnie możesz chodzić :)
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeAug 23rd 2013
     permalink
    Ja nie byłam, ale wiem, że można:wink:
    --
    • CommentAuthorvenus87
    • CommentTimeAug 23rd 2013
     permalink
    Madziauk wszystkiego najlepszego z okazji 3 rocznicy :flowers::flowers::flowers::flowers: Jak się czujesz????
    Madzik jak sie czuje Kacperek?? mam nadzieje, że jak najszybciej wyjdziecie i się męczyć nie będziecie ale najważniejsze, że jesteście już po!!! :hugging:
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeAug 23rd 2013
     permalink
    venus87: Madzik jak sie czuje Kacperek??

    Venus ale gafa!:rolling: Nie Kacperek tylko Maksiulek:jumping:
    --
    •  
      CommentAuthorbilia
    • CommentTimeAug 23rd 2013
     permalink
    Co do poduszki... To nam - taką bardzo płaską - zalecił rehabilitant jakiś miesiąc temu.
    --
    • CommentAuthoravf
    • CommentTimeAug 23rd 2013
     permalink
    Dzięki za cynk o termometrach w Lidlu :-)
    Co do poduszki - smyk czesto spi na misiu dosc dziwacznie wygięty....
    --
  10.  permalink
    venus87: Madzik jak sie czuje Kacperek??Venus ale gafa! Nie Kacperek tylko Maksiulek
    - hi hi, tez ladnie imie. Maks czuje sie dobrze tylko sen poranny sie go nie 3ma ha ha ha
    --
    • CommentAuthorvenus87
    • CommentTimeAug 24th 2013
     permalink
    madziik1983: venus87: Madzik jak sie czuje Kacperek??Venus ale gafa! Nie Kacperek tylko Maksiulek

    O Jezus!!!!!!! Przepraszam kochana!!!! :shamed::shamed::shamed::shamed::shamed:
    A Ja dziś mam urodzinki, 26 :crazy:
    --
  11.  permalink
    Venus Wszystkiego Najlepszego:wink:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.