Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 9th 2008
     permalink
    MamoDusi ciesze sie ze Dusia chetnie skonsumowala zupe z mojego skromnego przepisu ;)

    Krzys dzisiaj tez przechodzi samego siebie... najpierw na spacerze spal 3godziny z malym hakiem a pozniej jeszcze 45min za to teraz maz go nie moze uspac wiec pewnie zaraz wkrocze do akcji ;) na dodatek dzisiaj 3 razy sam stanal w lzoeczku... raczkowac nie raczkuje, pozycje do raczkow rzadko nawet przybeira. dupsko w gore idzie ale nie wspolgra z raczkami... no coz widac jemu sie stania na nogach zachcialo.... srednio mnie ten fakt cieszy bo wczoraj obnizylismy lozeczko na 2 poziom dopiero a tu juz dzisiaj trzeba na najnizszy ale coz... to bylo ostatnie miejsce w ktorym go smialo zostawialam... no to teraz oczy do okola glowy czas wlaczyc :wink:
    • CommentAuthorkozera
    • CommentTimeFeb 9th 2008
     permalink
    ANIA M o tej porze ,krzysia usypiasz,to fajnie masz.Ja usypianie zaczynam o 22.30...
  1.  permalink
    Moi znajomi zawsze chwalili moją kuchnię, a wg Hani chyba marna ze mnie kucharka...Domowymi zupami pluje na odległosc- a te ze słoików są ok:confused:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 9th 2008
     permalink
    Aga to moze wpadnijcie do nas... poczestuje ja moja zupa i zobaczymy czy jej posmakuje ;)
  2.  permalink
    Dobra :)
  3.  permalink
    ja cały dzien spedziłam na wsi u tesciów.mały jakim marudny póki nie zasnął na 2 godziny.potem juz obudził sie wypoczety i usmiechniety i fika do teraz..



    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeFeb 9th 2008 zmieniony
     permalink
    Dusia zasnela ciekawe jak bedzie dalej :confused:

    Aniu Dusi chyba twoja skromna kuchnia tez posmakowala wiec czekam na kolejne przepisy zreszta mi tez sie trochu dostalo z jakies 2 lyzeczki mniam mniam :wink::wink::wink:

    Wlasnie Jemma gdzie jestes co u was???:shamed:
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeFeb 10th 2008
     permalink
    U nas druga noc po której czuje się martwa, jakkolwiek dzisiaj tylko raz wstawałam ok.3.30 i o dziwo po 15 minutach zasnął. Obudził się po godzinie, o 4.50, więc już go karmiłam, ale odnoszę wrażenie, że całe to niekarmienie od 23 do 5 jest całkowicie bez sensu. Bo skąd on wie, czy jest 5 czy nie jest 5... Pani dr powiedziała, że 4 dni, więc zobaczymy, co będzie po kolejnych dwóch nocach.
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeFeb 10th 2008
     permalink
    Witam ja tez padam Dusia nadal marudna w nocy budzila sie co rusz juz nie mam sil i nie wiem co zrobic zeby spala i nie budzila sie na cycusia co 2 godz a nawet czesciej :cry::cry:
    --
    •  
      CommentAuthormonikapo
    • CommentTimeFeb 10th 2008
     permalink
    Wiajcie,
    ja usypiam Stasia i Antosia ok 22. Staś rutynowo wie, że po kąpieli jest spanko. Jakieś pół godziny przed kąpielą je, a po kąpieli tankuje aż uśnie. Jest najedzony i śpi do 5 rano. A dziś dostał jeść raniutko, a po 15-stu minutach usną i obudził się o ... 8.30. Aż się trochę martwię i zastanawiam dlaczego spał tak długo.
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeFeb 10th 2008
     permalink
    Matuś już drugą noc z rzędu wstaje o 1 i nie chce spać w łóżeczku, tylko śpi z nami w łóżku.Już nie wiem co robić zeby tam spał, trudno najwyżej tak bedziemy spać.
    Aniu gratulacje dla Krzysia, a wczoraj siostra mi powiedziała że jej starszy syn wcale nie raczkował tylko pewnego dnia wstał zaczął chodzić.
    --
    •  
      CommentAuthormonikapo
    • CommentTimeFeb 10th 2008
     permalink
    moja rada dla mam maluszków budzących się w nocy. sprawdziłam na antosiu. /piszę jedną ręka, na drugiej jest staś/ zostawiałam mu zapaloną lampke nocna. jak sie budzil poznawał miejsce, którym spi i usypiał spokojny dalej. dodatkowo mam kołysane łózeczko i tystarczyło czasami pokołysac spokojne chilke. nie jestem zwolenniczka bujania czy w łózeczku czy w wózku. ale bywały takie noce jak opisujecie. wtwedu, co mialam zrobic, brałam toska na rece i troche spacerowalam, przytulalam, ale nic nie mówiłam. noc jest od spania a nie do zabawy dla dzieci.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 10th 2008
     permalink
    Myszorko wg terapeutow raczkowanie u dzieci jest niezbedne. pominiecie tego etapu ponoc oznacza ze lewa polkula nie wspolpracuje z prawa no i czesto kolejne symptomy to brak koncentracji czy adhd... na szczescie pelzanie traktowane jest jako rodzaj raczkowania i ciesze sie ze Krzysio chociaz to sobie funduje :)
    •  
      CommentAuthorwydra86
    • CommentTimeFeb 10th 2008
     permalink
    widze ze jakoś nasze dzidzie się zmówiły i spać nie chcą:)
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeFeb 10th 2008
     permalink
    Wydra chyba tak a mamy zmeczone jak diabli chodza i nie dlugo popadaja jak kawki :wink::wink:
    --
    • CommentAuthorkozera
    • CommentTimeFeb 10th 2008
     permalink
    a moja sie budzi w nocy i ja rozumiem,bo sama wstaje zeby sie napic wody,a taki dzidzus to glodny pewnie,moja veve to w nocy tak pije lapczywie ,ze szok...
    •  
      CommentAuthormarta50000
    • CommentTimeFeb 10th 2008
     permalink
    Dziewczyny ja mam ten sam problem!!Jak juz sie unormowalo jedzonko tzn ze mniej wiecej co 3 h to jak sie w nocy obudzi to potrafi do 2h nie spac.Masakra.Nie placze ale jak juz dluzej lezy to zaczyna marudzic .Ale ciesze sie z jednego ze kolki troche ustapily!!!:bigsmile:
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeFeb 10th 2008
     permalink
    U nas w miarę ok, wkrótce pewnie wrócę ale chwilowo jakos nie chce mi się pisać. Pozdrowiam wszystkie mamuśki :smile:
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeFeb 10th 2008
     permalink
    a umnie znow krwawienie i to masakryczne :cry::cry::cry::cry::cry: do tego Dusia marudna :cry: juz nie wiem co ze mna jest boje sie ze cos przegapili:cry::cry::cry:
    --
  4.  permalink
    moniko ja od samego poczatku śpie przy lampce-niestety nie jest to zaden sposób na moje dziecko.Dzisiaj spał dosyc ładni e mleko o 1 i o 5.30 a potem spanko do 9.Dzisiaj z M bylismy na długim spacerze i jestem taka wymeczona ze nie mam siły prania powiesic:)Mamodusi trzymaj sie kobieto idz do lekarrza jeszcze raz przeciez miało byc juz tylko lepiej a z tego co piszesz nic si enie poprawia.Mój mały jak wnocy wypije mleko( z zamknietymi ślepkami) to odbije sobie i kłade go z powrotem do łóżeczka i śp i dalej takz że zabawy mu nie w głowie ale niestety na noc zasypia dopiero koło 22



    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeFeb 10th 2008
     permalink
    Ciacho bylo lepiej po tych szewkach dwa dni plamilam trzeci dzien byl super i znow wrocilo to samo jutro pedze do lekarza bo juz strach mnie nie opedza:cry::cry:
    --
  5.  permalink
    wierze Ci ,że sie denerwujesz-idz idz w końcu biore Ci lekarze duże pieniadze niech sie Tobą zajmą jak nalezy i napisz nam tu jutro co i jak.Zycze Ci oby Dusia była wyrozumiała dla Ciebie i była grzeczna bo wyobrazam sobie że Ci jeszcze cieżej gdy ona marudna



    --
    •  
      CommentAuthor100krocia
    • CommentTimeFeb 10th 2008
     permalink
    Dziewczyny pomocy. Zobaczcie - czy to zabki wychodza??



    Od gornej trojki?? dziwacznie jakos :confused:
    --
  6.  permalink
    MamoDusi - :hugging: Niefajnie Ci sie narobilo:confused: Miejmy nadzieję,ze lekarz jutro pomoze

    Stokrociu- Hania takie zgrubienia ma od 3 miesięcy. W tym miejscy rzeczywiście wyrośnie ząbek- ale wcale nie jest powiedziane,ze będzie on pierwszym i że stanie się to w najbliższym czasie
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeFeb 10th 2008
     permalink
    no nie fajnie i juz chyba nie ufam zadnemu lekarzowi bo mam to od miesiaca i bylam juz u 3 lekarzy i czwartego swojego i ciagle jakies leki i pomagaja na 3 dni po czym znow to samo :cry::cry::cry::cry:
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeFeb 10th 2008
     permalink
    100krocio jak ci sie udało zrobic takie zjecie?? moj to jak sie lekko dotknie warge to odrazu ja zaciska na maxa;) to cud ze udało mi sie znalesc te dwa ząbki:P
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 10th 2008
     permalink
    MamoDusi - popros koniecznie lekarza o skierowanie na morfologie, przeciez przy takim dlugim krwawieniu mozesz sie nabawic strasznej anemii... no i koniecznie niech zaczna szukac przyczyny dokaldnie bo takie krwawienie nie jest normalne... 3mam kciuki za dobre wiesci

    100krociu Krzys cos takiego mial w miejscu dolnej trojki.. po jakims tygodniu czy 2 mu zeszlo oczywiscie zeba brak ;)
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeFeb 10th 2008
     permalink
    AniuM tak zrobie bo juz nerwy spac nie daja

    PS Aniu pewnie ze zapraszam na rozpoczecie sezonu przy moim grillu a to zasluga M sam go robil nawet mozecie zostac dluzej dom mamy 3 pietra i poddasze :wink::wink: wiec jest duzo miejsca a na wiosne planujemy kupic dlaDusi mini plac zabaw wiec i dzieci beda mialy ubaw:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 10th 2008
     permalink
    MamoDusi uwazaj co piszesz bo sobie u ciebie zlot dzieckowy zrobimy :P
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeFeb 10th 2008
     permalink
    a co ja uwielbiam dzieci a dom jest taki pusty ze dla samych dusinych krzykow to i tak wielki :wink: wiec zapraszam wszystkie dzidzie juz teraz:thumbup::boogie:
    --
  7.  permalink
    ooo... czuję się zaproszona :tooth:
    Przywieziemy mięsko, coś procentowego i czapkę dla Dusi w prezencie :crazy:
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeFeb 10th 2008
     permalink
    oooo jak fajnie :) Mamodusi jak dobrze ze mam blisko ;) ja uwielbiam grile i ogrodki :) chcemy z mezem kupic sobie jakis mały ogrodeczek ale chyba nie w tym roku moze na drugi rok jak bedzie mega okazja :) teraz to nam tesciowa kawałke ogrodka malego udostepni wiec posieje sie trawke i mały bedzie miał gdzie lezakowac:) minus to to ze trzeba wchodzic przez garaz ogordek jest pod oknami tesciowej i jest strasznie mały :P
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 10th 2008
     permalink
    to ja biore ciacha i zakaski :P
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeFeb 10th 2008
     permalink
    Mamodusi Kacperek po slubie zamieszka z tesciową :P:P:P
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeFeb 10th 2008
     permalink
    Kwiatuszko oki moze byc ......... no i juz dzis na wszystkich czekam z niecierpliwoscia
    :wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeFeb 10th 2008
     permalink
    Dobranoc Babeczki - kolorowych snów

    Mamodusi to ja ci podeślę priorytetem może moje dzieci? tak na 3 dni chociaż ... a ja odpocznę w ciszy i spokoju = gwarantuję Ci ze jak ich odeślesz docenisz co to cisza w domu :rolling:
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeFeb 10th 2008
     permalink
    ok And ja dobra kolezanka jestem wiec zajme sie nimi jak najlepiej moge a ty odpocznij babeczko :wink::wink::swingin::peace:
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeFeb 10th 2008
     permalink
    to ja sie zbieram zaraz tam u Ciebie będe:D
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeFeb 10th 2008 zmieniony
     permalink
    czekam Kfiatuszku :crazy::jumping:

    Kwiatuszku tylko w zabrzu mamy mieszkanko a dom mamy w piekarach sl :wink: to sie nie zgub:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeFeb 10th 2008
     permalink
    postaram sie :D
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeFeb 10th 2008
     permalink
    jak co to mapke podesle :wink:.....a zresztą przeciez Kapulek wie gdzie chadza do narzeczonej to mame zaprowadzi:rolling::rolling:
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeFeb 10th 2008
     permalink
    to on juz był u was???:D chyba musze z nim pogadac pewnie sie wymyka po cichu a ja nic nie wiem :D
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeFeb 10th 2008
     permalink
    ale tylko nocą:rolling:
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeFeb 10th 2008
     permalink
    Dobra dosc żarcikow ide spac jutro znow lekarz ciekawe co tym razem wymysli az sie boje :sad::sad:

    dobranoc dziewczyny spijcie dobrze :grouphug:
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeFeb 10th 2008
     permalink
    dobranoc:) daj znac co i jak :) 3mam kciuki :*:)
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeFeb 10th 2008
     permalink
    dzieki napewno jutro napisze buziaki pa :kissing:
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeFeb 11th 2008
     permalink
    Mamodusi leć do lekarza i daj znać co u Ciebie, bo się martwimy. I wpadnę też na grilla jak mogę :bigsmile:
    Matuś drugą noc z rzędu jakoś nerwowo śpi, chyba te zęby nas trochę pomęczą. Aha i nauczył się robić papa :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeFeb 11th 2008
     permalink
    Witam !!
    My weekendowo byliśmy poza domem. Dzieciaki znowu rozpieszczone przez dziadków :shamed: ale grzeczniejsze niż zazwyczaj ...
    Ja również będę na grillu - uwielbiam skrzydełka grillowane i jeszcze karkówkę hmmm :bigsmile:
    Myszorko moje chłopaki też papa robią rączką - :wink:
    • CommentAuthorkozera
    • CommentTimeFeb 11th 2008
     permalink
    jeju ta pogoda jest nie wloska i znowu kisz w domu...wiatr okropny
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 11th 2008
     permalink
    MamoDusi czekam yna wiesci polekarzowe

    Izunia - nie ma to jak rozpieszczanie po dziadkow :) a powiedz oni to papa robia jedna raczka?? bo Krzys obydwoma macha i zastanawiam sie czy mu to przejdzie :)

    Myszorko powtarzalas juz te wyniki na alergie??

    kozera - a ty masz wozek gleboki?? bo ja to nawet w wiatr chodze, deszcz jesli maly i w mroz... dobrze malucha otulic i mozna smigac
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.