Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    sto latek dla Lesia i Zuzi:):bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorazniee
    • CommentTimeSep 10th 2013
     permalink
    Basia zaczęła stabilnie siedzieć mając ponad 8m-cy. Usiadła sama na krótko przed ukończeniem 9m-cy, a ok tydzień później(!)- raczkować- wcześniej tylko stawała na rękach i kolankach, ale przemieszczała się turlając i pełzając. Niedługo po tym, zaczęła się podciągać i w tej chwili staje i stoi trzymając się jedną ręką i próbuje bez trzymania, ale z tym musi chwilę poczekać :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeSep 10th 2013 zmieniony
     permalink
    Witam się po mikro wakacjach nad morzem:)
    Byłyśmy z Marcelinką i teściami na parę dni w Gdańsku. Pogoda była przepiękna, także obie się trochę opaliłyśmy i nawdychałyśmy jodu.
    Mam pytanie do mam dzieci ze skazą białkową - czym to się objawiało? Czy wysypka Wasze dzieci swędziała? Marcelka ma na budzi coraz wyraźniejszą wysypkę - taką kaszkę, która robi się sucha i szorstka. Na plecach z kolei dwa suche placki z łuszczącą się skórą. Pediatra jak zobaczyła, to powiedziała, że to CHYBA nie skaza, bo by było na całym ciele. Do tego wczoraj wypiłam kefir, a M. w nocy strasznie męczyły bąki, co chwile się budziła i popłakiwała, a rano zrobiła luźną i spienioną kupę. Później wstawię zdjęcia tej wysypki.
    Aha i jeszcze co do siadania, to mój mąż długo nie siadał i nie raczkował, bo miał przepuklinę, której mu nikt nie zdiagnozował. Dopiero po operacji ruszył, a miał wtedy już ponad 10 mscy.
    --
    •  
      CommentAuthormilka1984
    • CommentTimeSep 10th 2013
     permalink
    z tym siadaniem i siedzeniem to jak widac bardzo indywidualna sprawa i norma jest chyba szeroka, moje dziecko jest jakies hiperszybkie i siedzi juz stabilnie i siada od paru dni z czworakow takze u nas to z kolei szybko nastapilo, do tego sam juz zaczal stawac w lozeczku - chwyta sie za szczebelki i staje i potrafi postac tak 5 min, takze dzieci sa rozne
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorazniee
    • CommentTimeSep 10th 2013
     permalink
    Dokładnie, nie ma się co sugerować- moja mała dla odmiany bardzo dużo gaworzy, wydaje różne dźwięki, naśladuje- ruchowo wydawało mi się, że się wolno rozwija, a teraz w krótkim czasie nadgoniła.
    --
  2.  permalink
    Moja jak skończyła równe 5 miesięcy to dwa razy obróciła się z brzuszka na plecki,no i długo tego nie robiła...dopiero wczoraj i przedwczoraj sobie przypomniała że tak potrafi i robi to non stop ... jestem z niej dumna:bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeSep 10th 2013
     permalink
    Akirka - u Maksa właśnie zaczęło się od buzi. Miał kaszkę, skóra była sucha. Potem zaczęły mu wychodzić czerwone plamnki z łuszczącą się skóra na klatce piersiowej, najpierw mało, potem pojawiło się kilka na nogach i rękach. A później już cała klatka i brzuszek były zaatakowane. Dziś już pięknie zbledło. Także chyba maść działa.

    Dziewczyny - mam pilne pytanie. Jutro mam wizytę u dentysty. Czy mogą mi borować ze znieczuleniem, jak akrmię piersią? Czy może jest jakieś inne znieczulenie, które nie przenika do mleka?
    -- ,
    •  
      CommentAuthorbilia
    • CommentTimeSep 10th 2013 zmieniony
     permalink
    Sto latek dla Lesia i Zuzanki !!! :flowers::flowers::flowers:
    .
    Co do siadania, czołgania, obracania etc to zgadzam się z Milką. Każde dziecko ma swoje tempo...
    U nas nie zanosi się żeby Karol szybko usiadł ale też go na siłę nie sadzamy. Po prostu - czekamy :smile:
    .
    A tak z zupełnie innej beczki...
    Wiecie może co może być przyczyną czkawki?
    Bo mój dzieć ma ją baaaardzo często i jak już zacznie go męczyć - to na dobre i długo. On się wścieka a ja nie bardzo wiem jak mu pomóc (woda nie pomaga i nie jest to czkawka z zimna :neutral:)...

    Treść doklejona: 10.09.13 21:10
    Dżasti wydaje mi się że znieczulenie zęba nie przenika do mleka. Ale niech jeszcze dziewczyny się wypowiedzą bo nie jestem pewna...
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeSep 10th 2013
     permalink
    Dzasti, mozesz mieć znieczulenie, ale najlepiej odczekać 2 godziny po znieczuleniu z karmieniem.

    Treść doklejona: 10.09.13 21:18
    Aha Dzasti,jak masc macie do smarowania?
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeSep 10th 2013 zmieniony
     permalink
    Dodaje zdjęcia tej wysypki:
    na plecach:


    i na buzi


    Czy z takimi zmianami chodzi się do pediatry czy dermatologa? Na pediatrę raczej nie mam co liczyć u mnie w przychodni;/

    Dżasti - nie jesz niczego co zawiera mleko krowie? Czy jeszcze z czymś się ograniczyłaś? I czy skaza może wyjść dopiero jak dziecko ma ponad 3 miesiące?

    Bilia - u nas czkawka jest bardzo często jak za dużo zje. A pomaga z reguły jak się zmieni oddech -tzn. zapłacze. Może spróbuj Karolka rozśmieszyć, to będzie inaczej oddychał.
    --
  3.  permalink
    Mam pytanie do mam dzieci ze skazą białkową - czym to się objawiało?
    - na twarzy mlody wlasnie mial lekko kaszke, potem skora sie luszczyla i doszlo u mnie az do wielkim czerwonych tak jakby odparzen zanim doszlismy co go uczula (bebilon pepti). Na rekach, nogach(glownie na zgieciach) mial mniejsza kaszke taka chropowata. Nas ominela klatka i plecy.
    Wiem, ze juz byl poruszany ten temat ale pytam ponownie:
    Jakie mozna dziecku uczacemu sie chodzic kupic kapcie czy buciki domowe?? Wiem, ze kazdy radzi skarpetki z silikonem, ale robi sie coraz chlodniej a ja ogrzewania podlogowego nie mam a w kuchni (czesto odwiedzanej) kafelki. Jeszcze nie ma zimy a maly juz czasem ma chlodnawe stopki. Poradzcie cos :)

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 10.09.13 21:43</span>
    czy skaza może wyjść dopiero jak dziecko ma ponad 3 miesiące?
    - u nas mega objawilo sie jak skonczyl 3 miesiace, wczesniej byla glownie sychosc na czole. Nie jadlam niczego z mleka, ale sklamie jezeli powiem, ze sie na ciastko nie skusilam :confused: Teraz widze, ze nawet zwykla margaryna do kanapek nie moge mu posmarowac bo ma lekka kaszke na policzkach.

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 10.09.13 21:48</span>
    U nas doszlo az do takich zmian
    - bylo nawet gorzej :(
    Ale standardowo wugladalo tak:
    --
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeSep 10th 2013
     permalink
    Madzik, a on się drapał? Bo Marcelinki to chyba nie swędzi.
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeSep 10th 2013
     permalink
    Akirka,probowalas tym plynem mincelarnym cetaphil?
    Jak chcesz namiar na dobrego dermatologa,to Ci mogę podac. Na nfz normalnie przyjmuje i terminy nie sa mega długie.
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeSep 10th 2013 zmieniony
     permalink
    Nie, niczym na razie nie smarowałam, myję tylko buzię wodą z mąką ziemniaczaną. Do tej pory pomagało, ale teraz ta wysypka inna się zrobiła, bardziej szorstka. No i to na plecach wyskoczyło.
    Montenia, podaj namiar na tego dermatologa:)
    --
    • CommentAuthorvenus87
    • CommentTimeSep 10th 2013
     permalink
    Dobry wieczór kochane :bigsmile:
    Dziękujemy za życzenia, jesteście kochane:grouphug:
    Bilia i Niezalogowana spokojnie to był jednorazowy moment bo już następnej nocy było już normalnie :bigsmile:
    bilia: Wiecie może co może być przyczyną czkawki?

    U Lesia zauważyłam czkawkę przy zmianie temperatury ciała, np. przy rozbieraniu lub jak jadł i nałykał się powietrza.
    akirka: Mam pytanie do mam dzieci ze skazą białkową - czym to się objawiało?

    U Lesia własnie wysypką, zaczęło się jak skończył dwa miesiące :neutral:
    --
    •  
      CommentAuthorbilia
    • CommentTimeSep 10th 2013
     permalink
    montenia: Bilia - u nas czkawka jest bardzo często jak za dużo zje. A pomaga z reguły jak się zmieni oddech -tzn. zapłacze. Może spróbuj Karolka rozśmieszyć, to będzie inaczej oddychał.

    venus87: U Lesia zauważyłam czkawkę przy zmianie temperatury ciała, np. przy rozbieraniu lub jak jadł i nałykał się powietrza.

    Karol zawsze był czkawkowy. Nawet jeszcze w brzuchu - to co chwile podskakiwał...
    A teraz... Miewa czkawkę i po jedzeniu i od np. zimna ale często - to zupełnie z niczego.
    Ale Ooo! Spróbuję z tym oddechem.

    Treść doklejona: 10.09.13 22:13
    venus87: spokojnie to był jednorazowy moment bo już następnej nocy było już normalnie

    Haha :wink:
    Za dobrze by wam było! :tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorW_P_Gosia
    • CommentTimeSep 10th 2013
     permalink
    dżasti: Dziewczyny - mam pilne pytanie. Jutro mam wizytę u dentysty. Czy mogą mi borować ze znieczuleniem, jak akrmię piersią? Czy może jest jakieś inne znieczulenie, które nie przenika do mleka?

    Ja brałam znieczulenie w ciąży więc myślę, że teraz też możesz-zresztą montenia już Ci odpisała... Dobrze, że zapytałaś bo ja również wybieram się do dentysty tyle, że mój ma sam bliźniaki i zna tematy kp i ciążowe :D
    bilia: Wiecie może co może być przyczyną czkawki?

    U nas czkawka jest jak Kajetanowi cofnie się tak, że to połknie z powrotem. A pomaga cycek-kilka łyków i czkawka znika. A co do oddechu-faktycznie-spróbuję następnym razem.
    --
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeSep 10th 2013
     permalink
    montenia: Aha Dzasti,jak masc macie do smarowania?

    Dostałam receptę na ukręcenie maści w aptece. Jak Cię interesuje, to mogę podać Ci skład.

    akirka: Dżasti - nie jesz niczego co zawiera mleko krowie? Czy jeszcze z czymś się ograniczyłaś? I czy skaza może wyjść dopiero jak dziecko ma ponad 3 miesiące?

    Nie jem właśnie niczego z mlekiem krowim. NNa razie z żadnym mlekiem. Później planuję spróbować koziego - ale dopiero jak skóra Maksia wróci do normy.
    Nie jem również pomidorów. Bo jak tylko Maks zaczął mieć te polamy to odstawiłam wszystko mleczne i pomidory. Skóra się ciut poprawiła. Ale po konsultacji z pediatrą zaczęłam znów jeść pomidory i stan się drastycznie pogorszył, więc znów przestałam je jeść. Teraz skóra powoli wraca do normy. I nie wiem czy to przypadek z tymi pomidorami, ale już nie mam zamiaru tego sprawdzać. Czytałam że pomidory mogą bardzo uczulać (jak truskawki - nie wszystkich, ale jednak).
    U nas wylazło to pod koniec 2 m-ca życia.
    Maksa to też chyba nie swiędzi. Bo już wie, że ma rączki, a te rączki nie idą do brzuszka żeby drapać. Nie jest też jakoś mocniej płaczliwy niż zawsze.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorW_P_Gosia
    • CommentTimeSep 11th 2013
     permalink
    Dziewczyny, a jak to jest z katarem? Bo wydaje mi się, że Kajtkowi się polepsza - katar stał się gęsty ale niektóre glutki wyciągam z zabarwieniem żółtawym. Czy to znaczy, że jest bakteria i trzeba do lekarza? Może głupio pytam ale się naczytałam dr google :) Powiedzcie jak to u Was wygląda.
    --
    •  
      CommentAuthormilka1984
    • CommentTimeSep 11th 2013
     permalink
    czytajac wasze objawy skazy bialkowej sama sie zastanawiam czy moj ja ma... moze ma tylko lekka nietolerancje bo u nas nigdy nie bylo wysypki po nabiale tylko sluzowate kupki, pare razy krew w kale i ulewanie i na tej podstawie lekarka kazala odstawic nabial i wszystko co od krowy, wiec tak na 100% nie wiem czy to cokolwiek ma wspolnego ze skaza bialkowa. Wysypke ma czasem bardzo delikatna i nie udalo mi sie ustalic po czym bo po paru dniach bez zmiany diety ona znikala, wiec mozliwe ze na jakas chemie w warzywach. teraz sie zastanawiam czy bez wysypki takiej wlasnie charakterystycznej (luszczace plamy, skupisko kaszki itp ) jest mozliwa ta skaza. okaze sie za pare miesiecy jak kolo 11 mies sprobuje mlodemu wprowadzic nabial
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorbrombap
    • CommentTimeSep 11th 2013
     permalink
    MArta często miała czkawkę po zmoczeniu pieluchy. Taki sygnał do zmiany:-)
    --
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeSep 11th 2013
     permalink
    U nas wieczorem wczoraj była pediatra no i mała totalnie nam się rozłożyła,giluny po pas, oczy łzawią, gorączka, słychać coś u niej w płucach albo oskrzelach już nie pamiętam, na antybiotyk dała receptę ale nie kazała wykupować, chyba że po 3 dniach gorączka nie ustąpi, kazała brać nurofen, sinecod, cebion, fenistil w kroplach, i mucofluid do noska ech masakra tak mi jej szkoda, tak się męczy, problem ze spaniem, nie może sobie znaleźć miejsca :sad:
    --
    •  
      CommentAuthorW_P_Gosia
    • CommentTimeSep 11th 2013
     permalink
    milka1984: sluzowate kupki

    Milka a te śluzowate kupki to ciągnęły się jak gile z noska? Sorry za porównanie... Kajtek ma prawie cały czas takie kupki i pediatrzy twierdzą, że na piersi takie mogą być... No i ja nie mam żadnej diety... Ponadto Kajtek ma troszkę kaszki na policzkach-jest mało widoczna-bardziej wyczuwalna.

    Treść doklejona: 11.09.13 09:50
    sysiajaw: mała totalnie nam się rozłożyła,giluny po pas, oczy łzawią, gorączka, słychać coś u niej w płucach albo oskrzelach

    Sysia-zdrówka Kindze... i to szybciutko niech wraca do zdrowia...
    --
    •  
      CommentAuthormilka1984
    • CommentTimeSep 11th 2013
     permalink
    wp gosia - sluzowate tzn ze jak zlozylas pieluche i rozłozylas to sie wlasnie ciagnely, generalnie u nas wiekszosc lekarzy (bylam u 3 - pediatra, alergolog, gastrolog) mowili ze moga takie byc, u nas za wyznacznik alergii wzieli krew w kale. potem jak juz nabial odstawilam to czasem jak mowie wysypka sie czasem pojawila, wiec na cos tam pewnie jest uczulony ale teraz ma juz wprowadzone z 40 pokarmow stalych i zle zareagowal tylko na 3 z nich ale to i tak tylko podejrzenia. a wysypka na buzi jesli jest w postaci kaszki/ wypryskow zadko kiedy swiadczy o alergii raczej to potowki/ tradzik. chyba ze wysypka przybiera forme plam czy skupiska kropek to wtedy moze to byc alergia. u nas zawsze lekarka mowila ze jak ma tylko krostki na buzi to to od czegos innego ( a nie mial nic na ciele ). u nas buzia jest caly czas srednio ładna - a to od sliny, a to od potu, a moze i od tego ze wyciera ta buzie o dywan, kanape i nasze ubrania
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorW_P_Gosia
    • CommentTimeSep 11th 2013
     permalink
    Milka, dzięki za rozwianie wątpliwości!!! Ja wciąż się zastanawiałam co i jak z tymi kupkami, wysypką itd... A pediatrom nie do końca ufam-tzn jednej tak ale z nią nie rozmawiałam o kupkach-chodzimy tylko prywatnie do niej.
    Milka a może będzie tak, że jak już teraz Kubusiowi dojrzewa układ pokarmowy to wcale źle nie zareaguje na nabiał... Może faktycznie to była lekka nietolerancja.
    --
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeSep 11th 2013
     permalink
    Czy te nasze maluchy to takie zakatarzone przez "nagłą" zmianę pogody??
    --
    •  
      CommentAuthorW_P_Gosia
    • CommentTimeSep 11th 2013
     permalink
    Myślę, że to przez taką pogodę nie wiadomo jaką. Ja podejrzewam, że mogłam Kaja za lekko ubrać w sobotę a ponadto drka na dyżurze powiedziała, że wirus grasuje w powietrzu. My byliśmy w ciągu dwóch dni w 3 biedronkach no a wiadomo-takie skupisko ludzie to pewnie skupisko wirusa/wirusów
    --
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeSep 11th 2013
     permalink
    Dzięki dziewczyn, pogoda beznadziejna... raz gorąco raz zimno i pewnie tak się Kinia załatwiła... :cry:, a dzisiaj u mnie leje jak w październiku
    --
  4.  permalink
    Mamusie mam pytanie...kiedy wyjęłyście wkładkę dla noworodka z fotelika?

    Mam wrażenie że Dzidkowi jakoś w niej ciasno już...ale boję się trochę o kręgosłup...



    PS: Co do kup, to moje pytanie nt kupy mojego syna pediatra zlała....

    Zmienił mu się zapach a i troszkę taki kolor ciemniejszy...czytałam że na Beblionie Comfort tak może być...ale od pediatry nie dostałam żadnej informacji...
    -- [/url[/url]
    •  
      CommentAuthorW_P_Gosia
    • CommentTimeSep 11th 2013
     permalink
    Ana, ja zdjęłam niedawno ale tylko dlatego że nie jeździł długo. Osobiście zdjęłabym jeśli zauważyłabym, że mu ciasno-niby noworodek do miesiąca ale wiadomo, że to nie adekwatne bo jeden noworodek ma 2,5kg a inny już 4 :/
    --
    • CommentAuthorvenus87
    • CommentTimeSep 11th 2013
     permalink
    Dzień Dobry :))
    acia20: Czy te nasze maluchy to takie zakatarzone przez "nagłą" zmianę pogody??

    Leszek dobrze przechodzi ( zobaczymy co będzie później ) ale za to ja mam już katar! eh...
    --
  5.  permalink
    W_P_Gosia: Ana, ja zdjęłam niedawno ale tylko dlatego że nie jeździł długo. Osobiście zdjęłabym jeśli zauważyłabym, że mu ciasno-niby noworodek do miesiąca ale wiadomo, że to nie adekwatne bo jeden noworodek ma 2,5kg a inny już 4 :/


    No właśnie. My jeździmy co chwilę autem, spędza w nim sporo czasu...zalożyłam mu bluzę i kurde jakoś tak wydaje mi się że ciasnawo chłopak ma..Filip waży już ponad 5.5 kg.
    -- [/url[/url]
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeSep 11th 2013
     permalink
    Dziewczyny witam sie po urlopie w PL :)

    Teraz planujemy kolejny na pazdziernik, i jednak wysypy kanaryjskie to za daleko (4godz 20min lot z Londynu w jedna strone), dla Karolka za dlugo. Czy ktoras z Was byla moze na poczatku pazdziernika w Portugalii? Bo sie zastanawiamy nad nia.

    Karolek rosnie jak na drozdzach, ubranka nosi na 12-18miesiecy( musze mu dokupic ich wiecej, bo chlodniej sie robi w UK) i wazy 9,980kg :cool: Ogarne sie po urlopie i wstawie zdjecie w odpowiednim watku :)

    Poza tym juz nie ma sniadania, podczas ktorego Karolek nie podjadal by z mojego talerza ;) na inne posilki tez czasem na ochote ;) Bardzo lubi kasze jaglana z cynamonem i jablkiem ;) to jak jem, to zawsze (nawet po obiedzie) wyczai, przyjdzie i otwiera buzke ;))

    Pozdrowionka :)

    I spoznione zyczenia dla malych solenizantow.

    Niezalogowana - tez bym sie przestraszyla takiej goraczki, dobrze, ze wszystko pod kontrola. Zdrowka dla corci !
    --
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeSep 11th 2013
     permalink
    Mamusie mam pytanie...kiedy wyjęłyście wkładkę dla noworodka z fotelika?

    Ja wyjęłam jakieś 3 tyg temu, ważyła wtedy ponad 5kg. Przede wszystkim też miałam wrażenie, że jej ciasno i siedzi skulona. Po wyjęciu od razu lepiej.
    Czy to znaczy, że jest bakteria i trzeba do lekarza?

    Gosiu, jeśli co któryś glutek jest żółtawy, zielonkawy, to ok. Katar się po prostu zmienia. Jakby był cały czas gęsty i ropny, to do lekarza.
    --
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeSep 11th 2013
     permalink
    Mamusie mam pytanie...kiedy wyjęłyście wkładkę dla noworodka z fotelika?


    Ja wyjęłam jakieś 3 tyg temu, ważyła wtedy ponad 5kg. Przede wszystkim też miałam wrażenie, że jej ciasno i siedzi skulona. Po wyjęciu od razu lepiej.


    dokładnie zależy od dziecka, Kingusi wkładkę wyjęłam coś w okolicach 5 miesiąca ale on mała i drobna, dla porównania, starszej fotelik zmieniałam na większy w wieku 9 miesięcy bo wstawała jej już główka, a Kingusia zaraz kończy roczek i dalej jeszcze ma sporo miejsca, ale ona waży pewnie jakieś 8500 max, nie wiem bo waga mi się popsuła i tak sobie strzelam, miesiac twemu ważyła 7900g
    --
    •  
      CommentAuthorDorit
    • CommentTimeSep 11th 2013
     permalink
    Z radościa zaglądam na ten wątek juz jako mama całą gębą, z ponad tygodniową córeczką na piersi.:swingin:
    Mała pięknie się rozwija, je jak smok, duzo spi, jest dość spokojna póki co.;)
    Mam pytanie odnosnie bioderek- jutro wizyta u pediatry, dostenę skier do por.preluksacyjnej a potem na usg st biodrowych. Klopot w tym ze terminy na usg sa w 8- 10 tyg córki, czy to nie za pozno? Wszedzie mowia o 6 tym tyg. jutro poradze sie pediatry-poczekac spokojnie na nfz czy isc prywatnie za 150, ot dylemat. Na 1 szy rzut oka nozki sa symetryczne, nie ma przeskakiwania itp.
    --
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeSep 11th 2013
     permalink
    Dorit - witamy na wątku:)
    A usg robią tylko w jednej poradni? Wydaje mi się, że jak pójdziesz w 8 tyg.to nic się nie stanie.
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeSep 11th 2013
     permalink
    Dorit witaj na rozpakowanych :)

    Co do usg to spokojnie możesz iść w 8 tygodniu :)
    --
    •  
      CommentAuthorDorit
    • CommentTimeSep 11th 2013 zmieniony
     permalink
    Dziekuje Wam za przywitanie i odpowiedz.:) Wszedzie sa takie termny, obdzwonilam pare przychodni.
    Rzeczywiscie tydzien czy dwa nas nie zbawią.
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeSep 11th 2013
     permalink
    acia20: Czy te nasze maluchy to takie zakatarzone przez "nagłą" zmianę pogody??

    Mój Kacper jeszcze się trzyma, ale obawiam się, że może to ulec zmianie po jutrzejszym basenie... (tfu tfu)
    Dorit witamy!:bigsmile: A tak na marginesie, dlaczego Twój suwaczek pokazuje 8 dni 1 tydzień i 4 dni? :tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeSep 11th 2013
     permalink
    Mam wyniki z EEG.
    ZAPIS PRAWIDŁOWY:cheer::jumping:
    --
    •  
      CommentAuthorW_P_Gosia
    • CommentTimeSep 11th 2013
     permalink
    bari_87: ZAPIS PRAWIDŁOWY:cheer::jumping:

    HUUURRAA!!!!
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeSep 11th 2013
     permalink
    bari_87: Mam wyniki z EEG.

    cieszę się bardzo :)))
    --
  6.  permalink
    Bari - to super!!
    Ja wkladke wyjelam kolo 8 miesiaca, mam chudzielca wiec nie bylo mu zbyt ciasno do tej pory. :)
    Witamy Dorit :)
    --
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeSep 11th 2013 zmieniony
     permalink
    Dziewczyny dziękuję, że się cieszycie razem ze mną:wink:

    Byliśmy jeszcze u rehabilitantki po jej ocenie powiedziała, że już nie mamy u niej czego szukać bo Kacper umiejętnościami jest ponad przeciętną:bigsmile: bylismy tam z 15-20 minut i babka powiedziała, że jest niesamowity i mam co robić bo nie przystanie na chwilę w jednym miejscu.
    Kacper zademonstrował próbę chodzenia i inni rehabilitanci się zeszli podziwiać:smile: jednak przestrzegla mnie przed szpotawością, że może ale nie musi wystąpić, żebym się nie przejmowała bo póżniej się wyrówna:wink:
    Jestem z niego bardzo dumna:bigsmile:

    Dorit witaj:bigsmile:
    --
    • CommentAuthorvenus87
    • CommentTimeSep 11th 2013
     permalink
    DORIT WITAMY Z MALEŃSTWEM !!! :clap:
    BARI bardzo się cieszę!!!!!! :cheer:
    --
    •  
      CommentAuthorZebra82
    • CommentTimeSep 11th 2013
     permalink
    Co do skazy białkowej, to my dzisiaj byliśmy u pediatry z problemami brzuszkowymi. Mała od jakichś 2 tygodni płacze, pręży się, wcześniej miała straszne gazy, teraz już nie ma, ale dla odmiany ma strzelające kupy. U mnie mleko i nabiał to podstawa żywienia :wink: więc nawet nie dopuszczałam do siebie myśli, że mała może nie tolerować mleka... Lekarz kazał mi odstawić mleko, mocno ograniczyć sery i poczekać 2-3 tygodnie. Jeśli będzie lepiej to będę mogła powoli znów włączać mleko. Później mieliśmy wizytę położnej, która zobaczyła na główce Łucji krostki i suchą skórę (ja myślałam, że ciemieniucha się zaczyna) i też powiedziała, że skaza białkowa, która zaczyna się od góry i później schodzi niżej (póki co buźka, plecki i brzuszek czyste).
    -- ;
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeSep 11th 2013
     permalink
    Ja Maksiowy wkładkę wyjęłam jakieś 2 tyg temu i po jednym kursie bez wkładki znowu ją włożyłam. Co prawdą też mam wrażenie, że jest mu ciasno (Maks waży 6100), ale bez tej wkładki za bardzo siedział (jak dla mnie) i głowa mu latała na boki.
    -- ,
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeSep 11th 2013
     permalink
    Bari - super, ze zapis prawidlowy :) no i gratulacje dla Kacperka :) brawo :)
    --
  7.  permalink
    Później mieliśmy wizytę położnej, która zobaczyła na główce Łucji krostki i suchą skórę (ja myślałam, że ciemieniucha się zaczyna) i też powiedziała, że skaza białkowa,
    - no u nas wlasnie na tej samej podstawie zdiagnozowano skaze... A nabial odstaw na razie bo gdzies czytalam, ze dzieci takze od tego moga miec problemu brzuszkowe..
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.