Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorKasiek1234
    • CommentTimeSep 26th 2013
     permalink
    Hej kochane :bigsmile: mój Lesiu przytuli się do mnie i po chwili czuję mokro, patrzę a On mnie ugryzł, dzięki Bogu, że nie ma zębów ( jeszcze )! bo by mnie bolało

    A my już przypadkiem nie gratulowałyśmy pierwszego ząbka u Lesia?
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeSep 26th 2013
     permalink
    To mój maluch chyba jest wyjątkowo spokojny. Podczas zabawy nie gryzie, nie drapie, nie szczypie, nie bije... Przy łaskotaniu tylko się śmieje i ogólnie coraz częściej się uśmiecha, bo tak to było święto jak się uśmiechnął! :shocked:
    No i znowu Kacper oszalał. Ostatniej nocy spał 14 godzin!!! Nie wiem co mu się dzieje. W dzień śpi ok. 1-1,5 godziny a w nocy 12-14...
    --
    •  
      CommentAuthorbilia
    • CommentTimeSep 26th 2013
     permalink
    venus87: Dziś Lesiu pierwszy raz podciągnął się za obręcz łóżka i klęczał przed szczebelkami,

    No coś ty?! :shocked: Już?
    Silny chłopak!
    --
    • CommentAuthorvenus87
    • CommentTimeSep 26th 2013
     permalink
    kasia151288: A my już przypadkiem nie gratulowałyśmy pierwszego ząbka u Lesia?

    Tak masz rację, ale to nie był ząbek, sama nie wiem co to było, wystawało z dziąsełka, było podobne do ząbka, i z tej radości tak się ucieszyłam, że szok! a na drugi dzień już tego nie było :neutral::sad: może coś się przykleiło a ja głupia z radości już się cieszyłam.
    bilia: No coś ty?! Już?

    Sama jestem zdziwiona :shocked: On ma silne nogi i to bardzo.

    Treść doklejona: 26.09.13 22:52
    Dii: Nie wiem co mu się dzieje. W dzień śpi ok. 1-1,5 godziny a w nocy 12-14...

    Może skok przechodzi?? korzystaj puki możesz hihihihihihi:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorKasiek1234
    • CommentTimeSep 27th 2013
     permalink
    A nie no oki. Tak tylko jakoś kojarzyłam, że chyba wstawiałam "ooo". Może faktycznie coś miał na dziąśle. Ale na pewno wyjdzie w końcu. :bigsmile:
    --
    • CommentAuthorvenus87
    • CommentTimeSep 27th 2013
     permalink
    kasia151288: Ale na pewno wyjdzie w końcu.

    Czekam czekam :bigsmile:
    --
    • CommentAuthora_net_a
    • CommentTimeSep 27th 2013
     permalink
    Cześć dziewczyny, a powiedzcie proszę, czym pielęgnujecie zęby u swoich szkrabów (gdy już wyjdą)? Zęby nie szkraby?

    Bo wczoraj mój małżonek szanowny przy kąpieli odkrył dwie dolne jedynki u Hani, wyrżnięte ewidentnie. Zdziwiona jestem że szok, bo jedynym objawem ząbkowania u niej są... zęby. A nastawiałam się na armagedon.
    Mój tata mnie pocieszył, że armagedon jeszcze będzie, przy bocznych i tylnych :wink: póki co się cieszę, że mała się nie nacierpiała z tymi jedynkami.

    No i zakupiłam od razu pastę dla bobasów Nenedent bez fluoru w komplecie ze szczoteczką na palec. To teraz jak radzicie - myć samą wodą i szczoteczką te kiełki? Czy nakładać odrobineczkę pasty, skoro ona dostosowana do niemowlaków jest? I ile razy, 2 razy dziennie, czy jak?

    Nie byłam przygotowana psychicznie na takie szybkie wylezienie zębów. Mam nadzieję, że mnie nie pogryzie. A najgorsze, że przeczytałam tutaj na forum o tradycji że kto pierwszy znajdzie zęba ten dostaje sukienkę, a teraz co??? Mam mężowi kupić sukienkę? Kurka chyba kupię mu dziś jakąś flachę, niech ma :bigsmile:
    --
    • CommentAuthoranutka99
    • CommentTimeSep 27th 2013
     permalink
    Babelasek moja mala dostala kolki pare dni jak wyszla ze szpitala. I miala ja nie zaleznie od pory dnia. Tez podawalam jej delicol ale nie pomogl. Karmilam ja cycem i reszte z butelki bo sam cyc dla niej bylo za malo. Wiec bylo mleko Bebiki, Nan a teraz jestesmy na Bebilon Pepti do tego krople esputicon i espumisan100.Krople espumisan 100 maja ponoc taki sam sklad jak krople niemieckie Sab Simplex( nie wiem czy dobrze napisalam) tak mi powiedziala pediatra. A te krople mozna dawac do kazdego posilku bo one sie nie wchlaniaja tylko sa wydalane I to wszystko jej pomaga.
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeSep 27th 2013
     permalink
    Ja nigdzie nie mogę dostać tych past bez fluoru...:sad:
    Dzisiaj przyjeżdża moja teściowa :shocked: i zostaje na noc! A u nas w mieszkaniu zimnica. Ja mam wiecznie zimne ręce! Kacpra na noc ubrałam w bluzkę na długi rękaw i ... śpiochy! Zapomniałam już jak on wygląda w tych "norworodkowych" ciuszkach:wink: Ale chyba dobrze mu się w tym spało, bo ładnie spał:smile:
    --
    • CommentAuthora_net_a
    • CommentTimeSep 27th 2013
     permalink
    Dii, nie masz nigdzie w pobliżu apteki Dbam o zdrowie? Ja zamawiam wszystko co potrzebuję na doz.pl i tylko lecę odebrać :)
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeSep 27th 2013
     permalink
    W sumie mam... Ale nigdy tam nie zajrzałam... Nie pomyślałam nawet... Chodzę do innej...:tongue: To muszę ją odwiedzić :wink: Dzięki
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeSep 27th 2013
     permalink
    a_net_a ja myję póki co samą wodą i szczotką nuby, bo wychodzę z założenia, że po co dziecko ma łykać chemię (wiadomo, że pasty nie wypluje), dopiero w okolicach roczku zamierzam zaopatrzyć nas w pastę ;)

    A tak w ogóle to gratuluję ząbków :)
    --
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeSep 27th 2013
     permalink
    a_net_a: A najgorsze, że przeczytałam tutaj na forum o tradycji że kto pierwszy znajdzie zęba ten dostaje sukienkę, a teraz co???


    Pierwszę słyszę :tongue: W mojej rodzinie jest tradycja, że kto pierwszy zauważy ząbka, ten kupuje prezent maluchowi:wink:
    --
    • CommentAuthora_net_a
    • CommentTimeSep 27th 2013
     permalink
    Sardynko, dziękuję :wink: piękna ta szczoteczka! może też taką kupię. A ile razy dziennie myjesz?

    Malisiek, ja też nie słyszałam, dopiero tutaj przeczytałam o tej sukience i się zapaliłam do tego pomysłu. No ale zaspałam i nici z sukienki. Za to o Twojej tradycji powiem mężowi, Hani też się coś należy od życia

    :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeSep 27th 2013
     permalink
    a_net_a gratuluję zębolków :D Fajnie, że tak bezboleśnie... :)

    A u nas pierwszy katarek :( - mała podłapała od nas. Staram się nie panikować, dziś plan jest taki, że cały dzień leżymy w łóżku i się byczymy, z przerwami na moje jedzenie i przypilnowanie taty podczas jego posiłków. Cudownie mieć taki dzień, a i trochę się podkurujemy.

    Dziewczyny co mogę jeszcze dla Małej zrobić by jej ulżyć - stosuję Sinomarin kropelki, aspirator, leży sobie w ciepełku obok, temperaturę w pokoju mamy ok.
    Ja ładuję w siebie czosnek, herbatki z domowym sokiem malinowym, porzeczkowym i z cytryny.
    --
    • CommentAuthora_net_a
    • CommentTimeSep 27th 2013
     permalink
    Mangaa dziękuję :)
    --
    •  
      CommentAuthorkuleczka_69
    • CommentTimeSep 27th 2013 zmieniony
     permalink
    AAAAaaaa Sysia wielkie calusy i mnostwo slodyczy dla Kingusi :rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow:
    --
  1.  permalink
    Byłyśmy wczoraj u lekarza na szczepieniu ;) Mała ma 68cm i jest to całe 7,5 kg szczęścia :bigsmile: Lekarka powiedziała, że z niej twardziel bo podobno po szczepieniu na żółtaczkę dzieci płaczą a ona nic :cool::smile: A tak się bałam o nią :bigsmile:
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorbilia
    • CommentTimeSep 27th 2013
     permalink
    a_net_a: Zdziwiona jestem że szok, bo jedynym objawem ząbkowania u niej są... zęby.

    Pozazdrościć!
    U nas był czas kiedy wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazywały że idą ząbki - i nagle to ucichło :neutral:
    Także czekamy dalej :smile:
    .
    a_net_a: Bo wczoraj mój małżonek szanowny przy kąpieli odkrył dwie dolne jedynki u Hani

    To mąż musi sobie sukienkę kupić :wink: Albo najlepiej żonie! :bigsmile:
    .
    A o takiej tradycji kupowania powiedziała mi niedawno koleżanka ale u nich jest tak, że kto odkryje u dziecka pierwszego ząbka - temu rodzic (albo drugi rodzic) kupuje prezent :smile:
    U mnie w rodzinie nie było takich zwyczajów także ja za bardzo w temacie nie jestem :neutral:

    Treść doklejona: 27.09.13 13:38
    Niezalogowana0: Byłyśmy wczoraj u lekarza na szczepieniu

    To już chyba ostatnie, co?
    Następne w przyszłym roku?
    --
    •  
      CommentAuthorKasiek1234
    • CommentTimeSep 27th 2013
     permalink
    Sysia wszystkiego najlepszego dla Kingi. :heartbounce::flowers:
    --
    •  
      CommentAuthorbilia
    • CommentTimeSep 27th 2013
     permalink
    Aaaa! Kinga ma roczek!!! :swingin:
    Wszystkiego najlepszego dla niuni!!! :flowers: :kiss:
    --
  2.  permalink
    My mamy szczepienie 30.09 i mam nadzieję że Amelka dobrze je zniesie:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormadziik1983
    • CommentTimeSep 27th 2013 zmieniony
     permalink
    Witam. U nas ciezka noc. Maly strasznie sie wiercil, marudzil, co chwile musialam do niego wstawac i prawie zaspalam do pracy bo nawet budzika z tego zmeczenia nie slyszalam :( Kiedy dzieciaki zaczynaja spokojnie spac?? Czy tylko moj tak wiecznie sie wierci??
    Popoludnia tez nie zaciekawe, bo maly duzo marudzi, obstawiam, ze albo skok, albo zeby, bo mocno napuchnieta prawa jedynka gorna :)
    Pozdrawiam
    --
  3.  permalink
    bilia no kolejne jak bedzie miała 13miesiecy :bigsmile:
    madziik u mnie też zarwana noc za każdym razem gdy wstawałam do małej żeby ją położyć to ona wstawała i gryzła szczebelki i tak było od 23 do 4.
    -- [/url]
    • CommentAuthorvenus87
    • CommentTimeSep 27th 2013
     permalink
    Wszystkiego Najlepszego dla Kini :flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::kissing::kissing:
    Niezalogowana0: Byłyśmy wczoraj u lekarza na szczepieniu ;) Mała ma 68cm i jest to całe 7,5 kg szczęścia Lekarka powiedziała, że z niej twardziel bo podobno po szczepieniu na żółtaczkę dzieci płaczą a ona nic A tak się bałam o nią

    Dzielny aniołek!! :grouphug:
    bilia: A o takiej tradycji kupowania powiedziała mi niedawno koleżanka ale u nich jest tak, że kto odkryje u dziecka pierwszego ząbka - temu rodzic (albo drugi rodzic) kupuje prezent

    U nas też jest taka tradycja, że jak jeden z rodziców znajdzie ząbka pierwszy to drugi rodzić kupuje prezent :bigsmile:
    bilia: To już chyba ostatnie, co? Następne w przyszłym roku?

    No My mamy 23 października ostatnie szczepienie i kolejne za rok w sierpniu, juuupii :boogie::swingin::jumping: koniec z kłuciem :tooth:
    DominiczkaA: Amelka dobrze je zniesie

    Amelka jest silna i dzielna za mamusią :tooth::thumbup:
    madziik1983: bo mocno napuchnieta prawa jedynka gorna :)

    Masz odpowiedź :smile: a dajesz mu jakiś syropek lub czopki przeciwbólowe?? po co ma się męczyć aniołek :neutral:
    --
    •  
      CommentAuthorbilia
    • CommentTimeSep 27th 2013
     permalink
    Niezalogowana0: bilia no kolejne jak bedzie miała 13miesiecy

    No my też mamy już komplet :bigsmile: Następne po skończonym roczku.
    Jak na razie Karol wszystkie szczepienia pięknie znosił i ani razu nie zapłakał! :shocked: Ale pewnie za pół roku nie będzie już tak kolorowo :wink:

    Treść doklejona: 27.09.13 17:12
    madziik1983: U nas ciezka noc. Maly strasznie sie wiercil, marudzil, co chwile musialam do niego wstawac i prawie zaspalam do pracy bo nawet budzika z tego zmeczenia nie slyszalam :(

    O kurde... Współczuję Madziik. :neutral:
    Pewnie każde dziecko jest inne i jest to indywidualne ale myślę że u was już bliżej jak dalej do tego spokojnego snu.
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeSep 27th 2013 zmieniony
     permalink
    a_net_a: A ile razy dziennie myjesz?


    staram się 2 razy dziennie (rano i po kąpieli) :bigsmile: - obowiązkowo przy tym śpiewając "szczotka, pasta" :cool:
    --
  4.  permalink
    Dzieki dziewczyny za pocieszenie... zazdroszcze Wam rocznego macierzynskiego.... Smaruje dentinoxem i daje camile, ale czasem niewiem czy to zeby czy skok a niechce go niepotrzebie "szpikowac" lekami... On takie niespokojne noce ma od urodzenia, chyba tylko kilka razy spokojnie przespalam noc (nie liczac karmienia). Poza tym mam inny problem. Maly wszedzie za mna lazi (czworakuje) i nawet w kuchni staje przy czym sie da... nie omijajac kuchenki. Przekreca mi kurki, rece daje prawie na sama gore, niewiem jak go zniechecic od tego, bo On uwielbia stac... Macie pomysly??
    --
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeSep 27th 2013
     permalink
    a_net_a: tradycji że kto pierwszy znajdzie zęba ten dostaje sukienkę, a teraz co??? Mam mężowi kupić sukienkę? Kurka chyba kupię mu dziś jakąś flachę, niech ma

    Aneta, tradycja jest taka, że jak ząbka zauważy mamusia, to tatuś jej kupuje sukienkę. Z kolei jak pierwszy znajdzie tatuś, to jemu mamusia kupuje garnitur:)
    Całe szczęście, że ja znalazłam ;)
    --
  5.  permalink
    Całe szczęście, że ja znalazłam ;)
    - to lec szukac kiecki :D
    --
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeSep 27th 2013
     permalink
    akirka: tradycja jest taka, że jak ząbka zauważy mamusia, to tatuś jej kupuje sukienkę. Z kolei jak pierwszy znajdzie tatuś, to jemu mamusia kupuje garnitur


    To u nas raczej na pewno ja znajdę, bo przecież to ja spędzam bądź co bądź z Maksem większość czasu. I to mi się skukienka należy. Mi!!!! No i dla finansów lepiej, żeby m. ząbka nie znalazł... Jeden garnitur to kilka kiecek:devil:
    -- ,
    • CommentAuthora_net_a
    • CommentTimeSep 27th 2013
     permalink
    akirka: Z kolei jak pierwszy znajdzie tatuś, to jemu mamusia kupuje garnitur:)


    Że co? Szlag :smile: trudno, musi się zadowolić Ballantinesem :tooth:

    sardynka85: staram się 2 razy dziennie (rano i po kąpieli) - obowiązkowo przy tym śpiewając "szczotka, pasta"


    Dzięki! Szczotka pasta już mam opanowane, bo jej śpiewam jak leży w łazience na przewijaku a ja myję swoje zęby :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeSep 27th 2013
     permalink
    a_net_a: bo jej śpiewam jak leży w łazience na przewijaku a ja myję swoje zęby


    haha to Misiek bał się szczoteczki elektrycznej to myjąc sobie zęby śpiewałam mu właśnie "szczotka, pasta" (co było dość trudne z wibrującą szczoteczką w ustach) i teraz już wie, że szczoteczka to nie żaden potwór...szkoda, że nie ma piosenki o odkurzaniu, bo na widok odkurzacza zaczyna płakać :neutral:
    --
  6.  permalink
    na widok odkurzacza zaczyna płakać
    - no moj sie wlasnie cieszy i chce go "atakowac"
    --
    • CommentAuthora_net_a
    • CommentTimeSep 27th 2013
     permalink
    Hehe no nie jest łatwo śpiewać ze szczoteczką elektryczną w buzi, to fakt :)

    A u nas lekiem na całe zło tego świata jest piosenka o Pszczółce Mai. Hania ją uwielbia - nieważne jak jest wkurzona, zawsze się przymyka i słucha z uśmiechem. Nawet po szczepieniu ostatnio gdy zaczęła płakać strasznie zaśpiewałam jej, a ona jakby ją od prądu odcięli - od razu cisza i uśmiech. Pielęgniarce szczęka opadła :)
    --
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeSep 27th 2013
     permalink
    a_net_a: A u nas lekiem na całe zło tego świata jest piosenka o Pszczółce Mai


    A ja ostatnio profesjonalnie podeszłam do tematu i wyszukałam sobie wszystkie teksty piosenek fasolek, bo się już pozapominało przez ponad 20 lat. I tak przy kąpieli śpiewam "mydło wszystko umyje", potem jak zawijamy go w zielony ręczniczek to śpiewam mu "ogórek, ogórek", jak patrzy się na kota to "każdy ma jakiegoś bzika". Do tego w ciągu dnia lecą kolorowe kredki, a ja rosnę i rosnę i również przczółka maja właśnie. I mam teraz takiego plana, aby zakupić mu płytę dvd z teledyskami fasolek i jak będzie starszy to puszczać mu zamiast bajek.
    Kiedyś to były i programy, i piosenki a teraz...
    -- ,
  7.  permalink
    Kiedyś to były i programy, i piosenki a teraz...
    - a zgadzam sie.. teraz sama sie tych bajek boje ha ha
    --
    • CommentAuthora_net_a
    • CommentTimeSep 27th 2013 zmieniony
     permalink
    Dżasti ja też wyszukiwałam teksty i na pamięć się uczyłam :) fajne te piosenki są!
    --
  8.  permalink
    A ja Natalce śpiewałam Sto lat sto lat.... i zawsze się śmiała:-)
    --
    •  
      CommentAuthorbilia
    • CommentTimeSep 27th 2013 zmieniony
     permalink
    akirka: tradycja jest taka, że jak ząbka zauważy mamusia, to tatuś jej kupuje sukienkę. Z kolei jak pierwszy znajdzie tatuś, to jemu mamusia kupuje garnitur:)

    Dobrze że mój w gajerkach nie chodzi :tooth: :wink:
    .
    dżasti: Kiedyś to były i programy, i piosenki a teraz...

    Noooo. Naprawdę!
    Ja tam większość tych piosenek pamiętam :bigsmile:
    Za to mój mąż "śpiewa" Karolkowi rockowo-metalowe kawałki i/lub kibicowskie przyśpiewki [głupol]...
    Mały z tego bardziej się cieszy jak z Fasolek :shocked:
    --
    • CommentAuthorvenus87
    • CommentTimeSep 28th 2013
     permalink
    Witam się jako pierwsza :smile:
    Coś źle spałam bo kark mnie boli a Lesiu spał coś niespokojnie :sad: 3 razy wstawałam :confused:
    --
  9.  permalink
    Oj ja też się dzisiaj nie wyspałam. Niunia obudziła się na jedzonko przed 4 00 później zasnąć nie mogłam i pobudka dzisiaj wyjątkowo wcześnie bo o 6 40. A tak to zawsze do 8 00 śpimy.
    --
  10.  permalink
    Hej mnie choróbsko dopadło,czuję się osłabiona i mam katar boję się żeby Amelki nie zarazić bo mamy szczepienia 30 -stego no i do tego wyjeżdżamy 3 na małe wakacje.Jak było w waszym przypadku???szczepiłyście czy nie w trakcie Waszej choroby???Dzwoniłam do położnej i mówi że jak mała ma zachorować to do poniedziałku juz ją złapie a jak się obroni to przyjść na szczepienie.No i nie wiem teraz,inna kobieta mi powiedziała że puki ktoś w domu chory to się dziecka nie szczepi.Jadę dziś na noc do rodziców mają mi pomóc przy małej a Ja będę się kurować
    --
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeSep 28th 2013
     permalink
    To ja dołącze do klubu niewyspanych ...
    Nie wiem dziewczyny, może i Wy umiecie z dziećmi spać w jednym łóżku, dla mnie to większa męka niż wstawanie do niego. A dziś od 3 spał z nami, bo jak na złość po karmieniu jak chciałam go odłożyć to się rozbudził i był ryk. Chciałam go smoczkiem uspać, ale wypluwał co 2 min. I tak było marudzenie, płacz, chwila spokoju i znów to samo. I mój m., który z pracy wrócił o 2, a o 6 dziś musiał wstać, powiedział, żebyśmy go wzieli do łóżka bo inaczej to on nie zmruży oka. No i wzięłąm go. Oczywiście uspiłam na piersi i jak zasnęłam w takiej samej pozycji się obudziłam o 6. No ręki, nogi, żeber, niczego po prostu nie czułam. A mój dzieć o godz. 6 oczy jak 5 zł, uśmiech od ucha do ucha i koniec ze spaniem.
    -- ,
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeSep 28th 2013 zmieniony
     permalink
    Wszystkiego najlepszego dla Kini :flowers::flowers::flowers:

    Wszystkiego najlepszego dla Natalki :flowers: i wszystkim Maluszkom co miały miesięcznicę pod naszą nieobecność

    Treść doklejona: 28.09.13 09:19
    Tośka ma jasno zielony wodnisty katarek co to może oznaczać??
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeSep 28th 2013
     permalink
    Dżasti ja też nie lubię spać z Miśkiem, chociaż zawsze na poranne karmienie biorę go do nas do łóżka i czasem jeszcze uda się przymknąć oko, ale w nocy wolę do niego wstawać nawet co 1,5h niż żeby spał z moim cyckiem w zębach (bo po prostu mi mega niewygodnie)
    Na szczęście Misiek w łóżeczku śpi dobrze (lepiej niż u nas w łóżku) i umie się sam uśpić, więc dzisiaj np. jak koło 2 zrobił oczy jak 5zl to i tak po karmieniu trafił do łóżeczka, gdzie chwilę "pogadał" z osiołkiem, później "pośpiewał" sobie (takie mmmmmm,mmmmm) a w końcu usnął i spał do 6:30 :)
    --
    •  
      CommentAuthorbilia
    • CommentTimeSep 28th 2013 zmieniony
     permalink
    Eeee, u nas godzina piąta czy szósta to jest po prostu norma! :neutral:
    Ale podłapałam straszne przeziębienie i katar który jeszcze do dzisiaj mnie męczy (mimo zjedzonego całego opakowania Akataru :/)... No i wczoraj już Karol wydawał mi się taki niewyraźny więc czuwałam nad nim całą noc i dwa razy mierzyłam temperaturę...
    Na szczęście na razie z nim wszystko ok i oby tak dalej.
    Ale też dołączam do grona "niewyspanych".
    .
    Dominiczka - ja bym odczekała ze szczepieniem małej.
    --
  11.  permalink
    Nie wiem dziewczyny, może i Wy umiecie z dziećmi spać w jednym łóżku, dla mnie to większa męka niż wstawanie do niego
    - no ja tez nie potafie niestety... Mamy male lozko i mi mega niewygodnie. Maly plakal w nocy (wyszedl mu zabek!!!). I po 5 juz oczy jak 5-cio zlotowki, wiec go wzielismy do lozka, mlody sie jeszcze krecil ale zasnal i wstal 8:40!! Jestem, w szoku, dawno tak dlugo nie spalismy ha ha
    --
    • CommentAuthormamakasi
    • CommentTimeSep 28th 2013
     permalink
    U nas masakra. Mała urzedowala do 2 w nocy. Wzięłam ją do łóżka ale nawet to nie pomogło. Leżała, gugala , śmiała się.
    Chyba coś robimy źle z kladzeniem spać. Kapana była o 20.30 i cycus do 1.30 z małymi przerwami :devil:
    Help !!!
    --
    •  
      CommentAuthorbilia
    • CommentTimeSep 28th 2013 zmieniony
     permalink
    mamakasi: Kapana była o 20.30 i cycus do 1.30 z małymi przerwami

    Łooo matko! :shocked:
    Toż to idzie się wyspać przez ten czas :wink:
    .
    Widzę, że większość z nas miała ciężką noc... :confused:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.