Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorZebra82
    • CommentTimeNov 5th 2013 zmieniony
     permalink
    Dziewczyny, a tak z innej beczki - czy wasze dzieciaczki też tak mają - kiedy mała się czymś mocno zainteresuje zdarza jej się naglę machać nóżką, właściwie to nie jest machanie a takie szybkie drgawki. Czy to normalne?
    (nie umiem cytować ze strony poprzedniej)

    MK nie wiem czy o to chodzi, ale moja mała jak się denerwowała, najczęściej przy karmieniu to odczuwałam, to kopała jedną nogą (takie szybkie, powtarzające się ruchy). Trafiała mnie w brzuch, albo drugą pierś, więc dobrze to pamiętam :wink: Czasami też uderzała mnie piąstką w pierś, taki złośnik mały:wink:
    -- ;
    • CommentAuthorvenus87
    • CommentTimeNov 5th 2013
     permalink
    madziik1983: Maks taki tryb wpadk jakos po 9 miesiacu i ma tak do teraz.

    :shocked::shocked::shocked: czy chcesz mi powiedzieć, że tak już zostanie?? że to normalne?? że mam się PRZYZWYCZAJAĆ ? :shocked::devil: No Leszek jak wstał to do 18 miał tyle powera i sił, że szok! pierwszy raz coś takiego u Niego widziałam :devil:

    Treść doklejona: 05.11.13 21:52
    A Maks nasz kochany kończy jutro roczek !!! aaaaaa WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO SKARBIE, DUŻO SZCZĘŚCIA, MIŁOŚCI I ZDROWIA ANIOŁKU :grouphug::flowers::heartbounce::hugging:
    --
  1.  permalink
    czy chcesz mi powiedzieć, że tak już zostanie?? że to normalne?? że mam się PRZYZWYCZAJAĆ ? No Leszek jak wstał to do 18 miał tyle powera i sił, że szok! pierwszy raz coś takiego u Niego widziałam
    - mozliwe, Moj syn zasypia kolo 12:15-12:30 i potrafi nawet 3 h spac, pozniej charce i przewaznie ok 19 zasypia. Ale zdarzaja sie tez poslizgi wieczorne, czasem zasnie kolo 19 a czasem (jak dzis :devil:) ze zasnal po 21...ALe drzemke ma tylko jedna w ciagu dnia od 3 miesiecy juz. Ja tam sie ciesze, bo wczesniej moj syn spal kilka razu po 15-20 minut, porazka.. w koncu sie moge odprezyc w weekend i na spokojnie cos porobic i nie musze sie gonic :)
    Dziekuje za zyczenia :)) Jutro 12:16 bedzie roczek ;)
    --
    •  
      CommentAuthormigotynka
    • CommentTimeNov 5th 2013
     permalink
    Dziewczyny, mam pytanko odnośnie leżaczków-bujaczków.
    Właśnie chcę taki bujaczek zakupić, ale mam mętlik w głowie, gdyż zastanawiam się nad 2 opcjami:

    1. fisher price http://allegro.pl/fisher-price-lezaczek-bujaczek-wibracje-3w1-0-18kg-i3667155977.html
    2. bright starts http://allegro.pl/bright-starts-lezaczek-slonik-do-18kg-kurier-i3662266924.html

    Kompletnie nie wiem, który wybrać. Pytam tutaj, bo już użytkujecie, więc macie doświadczenie.
    Obydwa maja to, na czym mi zależy, ale może któryś jest zwyczajnie lepszy dla dziecka?
    Z góry dziekuję za odpowiedzi.
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeNov 6th 2013
     permalink
    Migo, my mamy ten pierwszy, ja jestem zachwycona. Krasnal do tej pory w nim siedzi (lubi się bujać) i nie wiem, czy tak łatwo odda bratu ;)))
    --
    •  
      CommentAuthor_Asiula
    • CommentTimeNov 6th 2013
     permalink
    Asiu ten drugi to on jest taki bardziej pionowy, bo ma go szwagierka. W nim np. Zosia nie bardzo może zasnąć. My mamy fisher price i jest w nim taka pozycja, jakby Mały był na rękach i zasypia spokojnie :)
    Zależy czemu ma służyć u Nisi :*
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorŻabka221
    • CommentTimeNov 6th 2013
     permalink
    A u nas znów gorączką w nocy 39,5 ,nie mogliśmy zbić,ponad godzinę to trwało..:neutral:
    --
    • CommentAuthorvenus87
    • CommentTimeNov 6th 2013
     permalink
    Migo my mamy ten sam co Asiula poleca :wink:

    Treść doklejona: 06.11.13 09:01
    Żabka221: A u nas znów gorączką w nocy 39,5 ,nie mogliśmy zbić,ponad godzinę to trwało..

    O BOŻE :cry: a przestałaś dawać ten gluten?? może to ząbki lub jakiś wirus?? teraz tyle tego jest cholera ...

    Treść doklejona: 06.11.13 09:08
    A Lesiu od 3 dni siedzi na nocniczku i robi sisiu i kupkę :bigsmile: pokazujemy mu co zrobił i strasznie się cieszy a My razem z Nim :crazy: oczywiście nie woła ale chce już mu pokazywać i przyzwyczajać :peace: i oczywiście uczę Go trzymania butelki i jesteśmy na dobrej drodze :tooth: przynajmniej się nie kręci, mamy butelkę z smoczkiem normalnym ale z takimi specjalnymi uchwytami bo bez nich nie chce trzymać :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeNov 6th 2013
     permalink
    The_Fragile: Migo, my mamy ten pierwszy, ja jestem zachwycona


    U nas też FP świetnie się sprawdza :)
    --
    •  
      CommentAuthorŻabka221
    • CommentTimeNov 6th 2013
     permalink
    Glutenu nie podawałam i rewelacja zero wiercenia płaczu itd , tylko ta gorączką.. Nie wiem skąd :sad:
    --
  2.  permalink
    Żabka221 córcia mojej koleżanki tak miala ponad tydzień nawet lekarz mówił ze już ząbka widac później skończyło się to szpitalem okazalo sie ze mała miała bakterie w moczu i po antybiotyku przeszlo wiem ze jest wiele przypadków i mam nadzieje ze Oli poprostu wychodzą ząbki i ze jest zdrowa ale może niech ja lekarz zobaczy i da skierowanie na mocz i krew bo to nie zaszkodzi.
    •  
      CommentAuthorŻabka221
    • CommentTimeNov 6th 2013
     permalink
    Wiem właśnie , zaraz zadzwonię i pójdę prywatnie do innego lekarza..
    --
  3.  permalink
    Żabka221 ta dziewczynka miala wtedy troche ponad 6 msc i caly dzien bylo ok a wieczorem taka wlasnie duza goraczka i tak jak by cos ja starsznie bolalo pozniej troche czopki przeciwgorączkowe pomagały ale bardzo slabo i w moczu wyszlo ze ma jakas bakterie. a te badania tez sobie mozesz sama prywanie zrobic i juz isc z nimi do lekarza będzie szybciej
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeNov 6th 2013
     permalink
    madziik1983
    Wszystkiego najlepszego dla Maksa :flowers::flowers::flowers:

    Treść doklejona: 06.11.13 10:39
    Jejku u nas też już niedługo rok nie wiem kiedy ten czas leci
    --
    •  
      CommentAuthormilka1984
    • CommentTimeNov 6th 2013
     permalink
    wszystkiego najlepszego dla Maksia:)
    my tez mamy bujaczek fisher price, byl super. teraz juz od dawna nie uzywamy bo Kubus woli siedziec w krzeselku do karmienia zeby widziec co robie, na rekach albo wspina sie po moich nogach hehe, ale dopoki dziecko nie siedzi to jest super, szczegolnie ze ma pozycje prawie lezaca
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorŻabka221
    • CommentTimeNov 6th 2013
     permalink
    Na badania jutro pojade , dzisiaj mam wizytę o 15 zobaczymy co powie..
    --
  4.  permalink
    Venus, widzę że masz ten sam problem co ja z maluszkiem tyle że u mnie to już się ciągnie od 2,5 miesięcy takie nocne wstawanie :sad: I ja już sił nie mam plecy mi wysiadają a rano wyglądam niczym Zombie ! I nie mam pomysłu już co z tym zrobić :cry:
    -- [/url]
  5.  permalink
    Najlepszego dla Maksia:-)
    A u nas niunia od kilku dni sama trzyma kubek z wodą:-) Czasami ciężko jej trafić, trochę się tym kubkiem bawi, stuka ale próbuje pić i coś tam wypija. A jak chce jej pomóc to się złości. Pozycję na czworaka ma opanowaną do perfekcji, buja się mocno przód tył upada na podłogę robi samolot i hop znowu na czworaka. Nawet w nocy w łóżeczku jak się budzi na jedzenie to tak robi:-) Próbuje ruszyć do przodu ale się przewraca. Ciekawe kiedy zacznie raczkować?
    Oczywiście powtarza za mną mama, tata,baba:-) A kosi łapki ją uczę tylko, że póki co klaska nóżkami, śmiesznie to wygląda.
    --
    • CommentAuthorvenus87
    • CommentTimeNov 6th 2013 zmieniony
     permalink
    100 lat 100 lat niech nam żyje Maksiu!!!! :heartbounce::heartbounce:
    Niezalogowana0: Venus, widzę że masz ten sam problem co ja z maluszkiem tyle że u mnie to już się ciągnie od 2,5 miesięcy takie nocne wstawanie I ja już sił nie mam plecy mi wysiadają a rano wyglądam niczym Zombie ! I nie mam pomysłu już co z tym zrobić

    Trzeba to przetrwać, czytałam, że dzieci do 4 roku życia potrafią nie przesypiać całe noce :sad: ehhh
    Żabcio daj na znać, obowiązkowo!!!
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeNov 6th 2013
     permalink
    Dziewczyny, na pocieszenie mogę Wam napisac,ze ja nadal wstaje do swoich dziewczyn, co najmniej 2 razy każdej nocy od prawie 6 lat :cool:

    Treść doklejona: 06.11.13 11:32
    Migotynko, my mielismy ten pierwszy leżaczek od 0-18kg. :wink:
    •  
      CommentAuthorSony85
    • CommentTimeNov 6th 2013
     permalink
    Byłam dziś w poradni wad postawy z moją małą. Wiecie jakie zalecenia - tak profilaktycznie.
    1. zakaz lerzenia na boku.
    2. szerokie pieluchowanie - pampers + dwie tetrówki.
    3. noszenie tylko na pionowo z biodrami przyciśnietymi do brzucha i nogami na boki.
    4. po kazdym przewijaniu położyć małaą na brzuchu i dwie minuty pulsacyjnie przyciskać małej pupe do przewijaka.

    Jak dla mnie to zacofane metody i mam bardzo duże wątpliwości co do ich stosowania na moim dziecku. Niewiem co zrobić ;/
    --
    •  
      CommentAuthorkermitka82
    • CommentTimeNov 6th 2013
     permalink
    Sony85: 2. szerokie pieluchowanie - pampers + dwie tetrówki.

    U nas też było takie zalecenie, ale po obejrzeniu filmu Zawitowskiego na temat bioderek przestałam szeroko pieluchować.Wg Zawitowskiego bioderka mogą się prawidłowo rozwijać tylko poprzez ruch - a jeśli dziecko jest szeroko pieluchowane do tego ruchu nie ma.
    Sony85: 4. po kazdym przewijaniu położyć małaą na brzuchu i dwie minuty pulsacyjnie przyciskać małej pupe do przewijaka.

    Wg Zawitowskiego to jest największa bzdura, która moze przynieść więcej krzywdy niż pożytku...
    Proponuję poszukaj sobie na ten temat wypowiedzi Zawitowskiego na YT.
    -- •••
    •  
      CommentAuthorMk28dni
    • CommentTimeNov 6th 2013
     permalink
    Migotynko, my mamy Bright Stars taki różowy w kwiatkiem i ptaszkiem, kupiłam używany na Allegro za mniej niż pół ceny a stan idealny. Jesteśmy bardzo zadowoleni, mała przesiaduje w nim od kilku dni i zaczyna powolutku bawić się ptaszkami :)
    Pytałam dziś o badanie tarczycy, faktycznie, zostało wykonane razem z muko i fenylo :) Temat więc zamknięty :)
    A co do drgania nóżki - to nie jest kopanie tylko silne drgawki. Pediatra powiedziała nam że na tym etapie aż do 6 mca to normalne - niedojrzały układ nerwowy.
    Co do wyginania ciałka i głowy - do 3 mca mała może układać się w pozycji takiej jak w brzuszku, ale ja i tak po 2gim miesiącu skonsultuję to z dobrą rehabilitantką.
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeNov 6th 2013
     permalink
    Sony a może skonsultuj to z jakimś porządnym rehabilitantem, to szerokie pieluchowanie to już jakieś średniowiecze
    My też mamy bujaczek FP moja córka 5 lat nadal z nim siedzi, dla młodego kupujemy taki sam tylko nowy, bo ten stary to już się rozpada dzięki mojej córce.
    Moja córka jak nie miała jeszcze 6 m-cy już przesypiała całe noce, ale potem znów budziła się na karmienie, miałam taką metodę, u nas to skutkowało, że np jak karmiłam ją o 21 to o północy brałam ją do piersi i na śpiocha dokarmiałam, czyli ją dobijałam i wtedy spała mi do rana, ale wiem że nie wszystkie dzieci dadzą się karmić na śpiocha, oczywiście tak można tylko przy kp.
    Moja córka dostała mm jak miała 12 m-cy bo wtedy przestałam karmić piersią a nie chciała jeść żadnych kaszek, jogurtów i karmiłam ją wieczorem a potem w nocy tylko woda. Ja mam hopla na punkcie zębów i zawsze po butli przemywałam jej ząbki i dziąsła wodą, bo się tak naoglądałam dzieci z butelkową próchnicą, że bardzo dbałam aby w nocy już mleka nie piła, Moja koleżanka podawała synkowi herbatki wiecie takie dla dzieci rozpuszczalne w nocy, bo niby był głodny a on nie pił wcale mm i ma teraz 5 lat i próchnicę i już kilka leczonych zębów.
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeNov 6th 2013
     permalink
    Sony, ja nie pieluchowalam szeroko zadnej corki. Kladlam na brzuszku jak najczęściej i unikałam kładzenia na boczku(bo stawy biodrowe sa jeszcze miękkie i mogą się odksztalcic jeśli dziecko lezy zbyt długo na jednej stronie ciagle).
    •  
      CommentAuthorSony85
    • CommentTimeNov 6th 2013 zmieniony
     permalink
    kermitka82: Sony85: 2. szerokie pieluchowanie - pampers + dwie tetrówki.

    U nas też było takie zalecenie, ale po obejrzeniu filmu Zawitowskiego na temat bioderek przestałam szeroko pieluchować.Wg Zawitowskiego bioderka mogą się prawidłowo rozwijać tylko poprzez ruch - a jeśli dziecko jest szeroko pieluchowane do tego ruchu nie ma.
    Sony85: 4. po kazdym przewijaniu położyć małaą na brzuchu i dwie minuty pulsacyjnie przyciskać małej pupe do przewijaka.

    Wg Zawitowskiego to jest największa bzdura, która moze przynieść więcej krzywdy niż pożytku...
    Proponuję poszukaj sobie na ten temat wypowiedzi Zawitowskiego na YT.


    No własnie ja też mam właśnie książke Zawitkowskiego i tez czytałam na ten temat, dlatego mam taki problem teraz ;/ Niewiem czy iść do innego lekarza i zobaczyć co mi powie.
    Mamy wyznaczoną następną wizyte na 18 grudnia. Co mam potem powiedzieć lekarzowiże nie stosowałam sie do zaleceń bo uważam że sa zacofane? Niebardzo to widze.:sad::confused:
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeNov 6th 2013
     permalink
    Mk, drzenia czy drgawki nigdy nie sa normalne i wymagają konsultacji neurologa.
    •  
      CommentAuthorkermitka82
    • CommentTimeNov 6th 2013
     permalink
    Sony85: Mamy wyznaczoną następną wizyte na 18 grudnia. Co mam potem powiedzieć lekarzowiże nie stosowałam sie do zaleceń bo uważam że sa zacofane? Niebardzo to widze

    Ja też miałam kontrolę ale nie poszłam szkoda mi było kasy za słowa że już jest wszytko w porządku, bo sama to wiedziałam.
    Na Twoim miejscu jeśli pójdziesz to nic bym nie wspominała że nie stosowałaś się do zaleceń - a lekarz na pewno powie że jest poprawa.....
    -- •••
    •  
      CommentAuthorbilia
    • CommentTimeNov 6th 2013
     permalink
    migotynka: Dziewczyny, mam pytanko odnośnie leżaczków-bujaczków.Właśnie chcę taki bujaczek zakupić, ale mam mętlik w głowie, gdyż zastanawiam się nad 2 opcjami:

    My mamy FP tylko na metalowych płozach i Karol go uwielbia.
    W wieku czterech miesięcy spodobało mu się bujanie i do dzisiaj huśta się sam :bigsmile:
    .
    kachaw: to szerokie pieluchowanie to już jakieś średniowiecze

    To samo miałam napisać :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorkermitka82
    • CommentTimeNov 6th 2013
     permalink
    Mój mąż chciał nawet iść i sprawdzić czy rzeczywiście tak będzie i wtedy powiedzieć lekarzowi co myśli o jego zalecenieach ale potem doszedł do wniosku że szkoda mu 100 zł(tyle brał za wizytę)lepiej coś kupic małej za te pieniądze.
    -- •••
    •  
      CommentAuthorSony85
    • CommentTimeNov 6th 2013
     permalink
    Ja byłam na NFZ więc o kasie niema mowy. Ale zawsze pozostaje taki strach że może jednak powinnam ją pieluchować i ćwiczyć....ze może bez tego coś sie zle rozwinie. Czemu lekarze nie mają jednego zdania tylko w zalezności na jakiego sie trafi to ma inne przekonania i zalecenia...:sad:
    --
    •  
      CommentAuthorkermitka82
    • CommentTimeNov 6th 2013
     permalink
    Sony85: Ja byłam na NFZ więc o kasie niema mowy
    A jeśli byłaś na NFZ to idź na kontrolę...zobaczysz co Ci powiedzą...
    Sony85: Czemu lekarze nie mają jednego zdania tylko w zalezności na jakiego sie trafi to ma inne przekonania i zalecenia...
    --
    To fakt nieco denerwujący ale komuś trzeba zawierzyć, ja zawierzyłam Zawitowskiemu.(wogóle ten człowiek budzi we mnie wilekie zaufanie).
    Sony85: Ale zawsze pozostaje taki strach że może jednak powinnam ją pieluchować i ćwiczyć....ze może bez tego coś sie zle rozwinie
    Sama musisz zadecydować co z tym zrobić ćwiczyć czy też nie...ale kładzenie na brzuszku myśle że to jest podstawa nawet na minutę kilka razy dziennie.
    -- •••
    •  
      CommentAuthorazniee
    • CommentTimeNov 6th 2013
     permalink
    Sony, ale te zalecenia mają jakąś podstawę- coś jest nie tak- czy 100% "profilaktycznie"? Bo jeśli to drugie to bym się nawet nie zastanawiała :wink:
    --
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeNov 6th 2013
     permalink
    Migoniu - ja teraz też chcę zakupić ten FP 3 w 1. Bo kupiłam wcześniej zwykły leżaczek (też FP), ale on jest do 9 kg n o i zaraz będzie trzeba go odstawić. Mogłam od początku kupić ten leżaczko - bujaczek...
    A co do drżenia nogi. Mój Maksiu tak miał. Zaczęło się jak miał jakieś 2 tyg i przeszło jak miał około 3 m-ce. Pytałam się o to lekarki, powiedziała, że dzieci tak czasem mają. Nie jest to niepokojące. Więc ja się tym przestałam przejmować.
    -- ,
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeNov 6th 2013
     permalink
    Sony, nasz ortopeda, zresztą znany chyba tutaj na forum wśród warszawskich mam też mówił, że od podwójnego pieluchowania się odeszło jakiś czas temu - ze względu właśnie na "unieruchomienie". A możesz iść do jakiegoś speca - człowieka z polecenia od innych mam? Warto zapłacić chociaż za jedną wizytę, żeby potem nie pluć sobie w brodę, że mogło być tak czy tak.
    --
    •  
      CommentAuthor_Asiula
    • CommentTimeNov 6th 2013
     permalink
    Dziewczyny dziś jestem po wizycie u gina i rozmawialiśmy o ciąży po cc i powiedział że zaleca się czekać 3 lata :o
    W szpitalu mówili, że min. Rok.. czy któraś z Was rozmawiala ze swoim lekarzem o tym ? Jak oni to oceniali ?
    Po za tym przy kp usilnie mnie namawia na spiralę... tłumaczyłam mu, że nie bardzo chcę a on, że muszę używać skutecznej antykoncepcji a nie np.prezerwatyw + metoda objawowo - termiczna.. czy naprawdę tak łatwo jest zajść w ciążę po ciąży?
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeNov 6th 2013
     permalink
    Asiula, zmień lekarza:wink:
    --
    •  
      CommentAuthormigotynka
    • CommentTimeNov 6th 2013 zmieniony
     permalink
    - Dziewuszki, bardo Wam dziękuję za opinie:) Wybrałam Fisher Price no i oczywiście już go sama złożyłam a najważniejsze, że Nisi się podoba:) Leżała dzisiaj prawie godzinę i gugała sobie:)


    Żabka221: Glutenu nie podawałam i rewelacja zero wiercenia płaczu itd , tylko ta gorączką.. Nie wiem skąd :sad:


    - Żabko, oczywiście nie chcę straszyć, ale u nas też Nisia dostała znienacka takiej wysokiej gorączki i okazało się e-coli, zapalenie dróg moczowych. Zrób badanie moczu, oby to były ząbki.

    Asiula_6_9_91: Dziewczyny dziś jestem po wizycie u gina i rozmawialiśmy o ciąży po cc i powiedział że zaleca się czekać 3 lata :o
    W szpitalu mówili, że min. Rok.. czy któraś z Was rozmawiala ze swoim lekarzem o tym ? Jak oni to oceniali ?


    - Asiu, ja pytałam ostatnio o to mojego ginka i powiedział, abyśmy ok roku poczekali. Znam oczywiście dziewczyny, które zaszły wcześniej, ale osobiście chyba bym poczekała ten rok, no może ciut krócej:) Te 3 lata to przesada :shocked:
    --
  6.  permalink
    Dziekuje za zyczeni w imieniu mojego synka :) Rok zlecial piorunem, dopiero co pamietam jak z brzuchem chodzilam he he. Pozdriowionka dla wszystkich mamus :)
    --
    •  
      CommentAuthormigotynka
    • CommentTimeNov 6th 2013
     permalink
    madziik1983: Dziekuje za zyczeni w imieniu mojego synka :) Rok zlecial piorunem, dopiero co pamietam jak z brzuchem chodzilam he he. Pozdriowionka dla wszystkich mamus :)
    --


    To i ja się dołączam do życzeń dla Maksia:) Sto lat:):)
    --
    •  
      CommentAuthor_Asiula
    • CommentTimeNov 6th 2013
     permalink
    No my wlasnie myslelismy o dziecku za rok i dlatego się lekko zdziwiłam..
    Myślę że przed ewentualnymi staraniami pójdę na usg żeby sprawdzić bliznę :) to będzie najbardziej wiarygodne :)

    Sto lat dla Maksia !!
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeNov 6th 2013
     permalink
    Dziewczyny właśnie zobaczyłam krew w pieluszce. Taką śluzową, krwawą nitkę ok. 2cm długości. Razem z kupą oczywiście. Poza tym kupa ma zapach i konsystencję jak zawsze. M. zachowuje się normalnie. Wczoraj wieczorem pierwszy raz podałam Espumisan. Myślicie, że trzeba od razu do lekarza? Bo oczywiście u mnie ciężko z tym, pediatra w piątki tylko przyjmuje.
    --
    •  
      CommentAuthorŻabka221
    • CommentTimeNov 6th 2013
     permalink
    Wrocilam i mamy skierowanie na mocz+osad to nie ząbki , uszka ani nic innego nie widać,przebadana od góry do dołu. Może te wyniki coś. Wyjaśnią..:shamed::sad:
    --
    •  
      CommentAuthorW_P_Gosia
    • CommentTimeNov 6th 2013 zmieniony
     permalink
    alirka, u nas to się też zdarzyło ze 2 razy-fakt, że wczśniej (jak mały miał ze 2 miesiące)-jednak nie poszłam od razu do lekarza. Wizytę miałam za 3 czy 4 dni i wtedy podpytałam-mi powiedziano, że jeśli się nie powtarza to nie ma co panikować. Po prostu może się tak zdarzyć.
    --
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeNov 6th 2013
     permalink
    Gosiu, dziękuję za odpowiedź. W piątek idziemy na szczepienie, to powiem. Mam nadzieję, że jutro nic takiego się nie zdarzy.
    --
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeNov 6th 2013
     permalink
    Tez dziś byłam u gin, on mówi ze po CC trzeba rok poczekać dla bezpieczeństwa szwów i ciąży.
    Według niego akurat my niczym nie musimy się zabezpieczać i tak robimy. Tosia jest z kolejnego IV bo pierwsze się nie udało.
    Mówił mi tez ze teraz czekamy na okres, który według usg powinien być w tym miesiącu, i od stycznia będziemy starać się o 2 maleństwo niestety tez IV.
    Przy IV przez 11 dni nie będę mogla karmić piersią bo będę brała hormony. I jak by się udało zajść to powiedział żeby dla bezpieczeństwa ciąży lepiej nie kp.
    --
    •  
      CommentAuthorW_P_Gosia
    • CommentTimeNov 6th 2013
     permalink
    akirko, nie zdenerwuj się jeśli będzie to znowu pojedyncza nitka. U nas było tak dwa dni pod rząd i po jakimś czasie jeden dzień ale nic się nie stało oprócz tego...

    Treść doklejona: 06.11.13 18:56
    aaa no i ja mądra wtedy spanikowana robiłam zdjęcia telefonem by później pokazać lekarzowi :devil:
    --
    • CommentAuthorvenus87
    • CommentTimeNov 6th 2013
     permalink
    Żabcio czekam na wyniki :neutral: mam nadzieje, że się wyjaśni.
    Asiula rozumiem rok czekania po CC ale 3 lata?! no szok. Można łatwo zajść w ciąże, Ja zaszłam we wrześniu a CC miałam w marcu.
    Acia - My z mężem będziemy się starać o dzidzię od kwietnia :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorIzUK
    • CommentTimeNov 6th 2013 zmieniony
     permalink
    dziewczyny potrzebuje pomocy, Lili pcha wszystko do buzi i ma takie pękniecie w kącikach ust potocznie chyba - zajad.
    Iść do lekarza, smarować czymś?
    --
    •  
      CommentAuthormigotynka
    • CommentTimeNov 6th 2013
     permalink
    IzUK: dizewczyny potrzebuje pomocy, Lili pcha wszystko do buzi i ma takie pękniecie w kącikach ust potocznie chyba - zajad.
    Iść do lekarza, smarować czymś?


    Iz, co prawda Bruno ma 6 lat, ale ostatnio wyleczyłam mu właśnie takie paskudztwo Clotrimazolem. Generalnie kremik z wit A będzie potrzebny. Gdyby nie zeszło po kilku dniach idź do lekarza, przepisze coś antygrzybicznego.
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.