Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeFeb 21st 2008
     permalink
    Aniu ja mam 4 buteleczki jeszcze mala chetnie pije wiec jej daje bo cycusia nie chce a farmaceutka w aptece mowila ze mozna dawac czesto bo nie szkodzi
    --
    • CommentAuthorkozera
    • CommentTimeFeb 21st 2008
     permalink
    u mnie ok,tylko od 2 dni daje smoczek veve,nie jestem z tego zadowolona,ale veve tak ladnie zasypia ze smoczkiem,wiec mam czas dla siebie a bez smoczka to chce cyca,potem je za duzo i ulewa...
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeFeb 21st 2008
     permalink
    AniM 3 tygodnie go truła bo za pierwszym razem coś sie nie dotruł i nadal bolał teraz wsadziła mi truciznę (tydzień temu) i w pn. się złamał więc wyczyściła i okazało się że jest ok. więc zaklajstrowała kanały i jeszcze przez 2 dni ćmił dziś wreszcie obudziłam się bez tego okropnego uczucia .. teraz tylko odbudowa zęba :neutral: A jak twoja szczęka?

    Dzisiaj coś mój M narzeka na brzucho kurcze mam nadzieję że mu przejdzie...
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 21st 2008
     permalink
    Krzysko ma dzisiaj jakis spiacy dzien. wstal rano pol godziny zabawy spanie, pozniej wstal pol godziny zabawy i znowu spi... moze ten niepokoj nocny teraz odsypia... no ale w sumie dobzre to przynajmniej na spokojnie rozliczylam wszystkie pity i ulozylam klasowke kolezance ktora cos mega zaganiana jest... wiecie chyba troszke zaczynam bardziej tesknic za szkola i uczniami...

    Magg szczena juz ok, bolec nie boli ale jakies takie glupie odczucie zostaje. na razie do tej pory tylko wode pilam ale jak Krzynio wstanie to sobie zupe na spolacza zjemy :)

    jak tam Klaudia??
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeFeb 21st 2008
     permalink
    Aniu po tym kleiku marchewkowym narazie kupki nie ma i nic nie zwrocila zobaczymy dalej czekamy na pediatre
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeFeb 21st 2008
     permalink
    Ciekawe co pediatra zaleci Klaudii? Napisz koniecznie. I oby już lepiej się czuła..
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeFeb 21st 2008
     permalink
    my juz po wizycie mnaszej pani doktor na cale szczescie Dusia zrobila kuopke w trakcie jej wizyty no i to nie zaden wirus :wink::wink::wink: nawet nie wiecie jak mi ulzylo ale juz wiemy co Dusince zaszkodzilo o toz dwa dni temu podalam pierwszy raz malej dynie z ziemniaczkiem i to spowodowalo jej wymioty i biegunke do wieczorka powinno sie wszystko unormowac ale mam podawac gastrolit i ewentualnie ors 200 ............... kurcze az sie zdziwilam bo od razu nie bylo jej nic dopiero na drugi dzien wiec dynia u nas odpada :sad:
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeFeb 21st 2008
     permalink
    A ja jutro ide z Matem do lekarza, bo nie podoba mi się ten kaszel. A czy ktoś ma nawilżacz powietrza/?
    --
    •  
      CommentAuthorwydra86
    • CommentTimeFeb 21st 2008
     permalink
    Mamodusi super ,że to nie żaden wirus.Mój Kamil nie lubi dyni,jak mu kiedys podałam to wypychał językiem.
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeFeb 21st 2008
     permalink
    he he moja tez chyba jej nie bedzie tolerowala i nie bede juz nawet probowala jej dawac
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeFeb 21st 2008 zmieniony
     permalink
    Ojej współczuje tych bolących brzuszków - zdróweczka dla dzieciaków i ich rodziców !!
    U nas w szpitalu jest zakaz odwiedzin ze względu na panującą jelitówkę i grypę :neutral:

    P.S. Aniu dzięki za maila :kiss:
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeFeb 21st 2008
     permalink
    MamoDusi to super ze juz dobrze i to nie wirusek :) niech sie dziecina podleczy :) na spotkanie mamy duzo czasu :) a swoja droga to dynia z ziemniaczkami to był pierwszy posiłek słoiczkowy kotry Kacperkowi starsznie smakował :) jeszcze nie widziałam wtedy zeby tak chetnie cos zajadał :) wzoraj dałam mu lazanie (taka dla dzieci ze słoiczka:) ) to tez ja pochłanął w expresowym tempie a pozniej jeszcze talerzyk wylizywał i umorusane był cały :) oko uszy i nawet włoski z tyłu głowy ;)

    A Kacperek sam eszcze nie siada jeszcze mu raczje nie udało podciagnac za szczebelki tylko za palce to sie podciaga .. nawet z pozycji na czworaka nie potrafi usiasc .. ale chyba jak duzo rzeczy robi innych to nie mam sie czym martwic nie ??:) w koncu kiedys usiadzie ;)
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeFeb 21st 2008
     permalink
    Kfiatuszku pewnie ze usiadzie juz i tak duzo rzeczy robi i duzy chlopak z niego .........a co do spotkania to troche zla jestem ze nam to dzis nie wypalilo a tak sie nastawilam no coz masz racje jeszcze wiele czasu mamy na spotkania dobrze ze to nie wirus moze bedziemy mogly szybciej sie spotkac:wink::wink::wink::wink::wink:

    A jutro wyruszamy na wekend do domku juz sie ciesze maz ma wolny wekend wiec bedziemy mieli czas dla siebie zdala od zgielku i komputera (choc nie wiem czy nie podskocze do szwagierki zeby was podczytac hi hi ):wink::wink:bo jakos zawsze za wami tesknie :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 21st 2008 zmieniony
     permalink
    no to widze ze dzisiaj zbiorowe opuszczanie poziomu w lozeczkach :)

    brawa dla Cyryla ze rehabilitantka docenila proby ;)

    MamoDusi dobrze ze to tylko dynia. chociaz ilosc kup i wymiotow mnie zszokowala jak na reakcje po 1 sloiczku... obserwuj nadal mala i oby nic faktycznie jej nie bylo

    Izunia - nie ma za co. mam nadzieje ze sie przyda

    Myszorko ja mam nawilzacz darmowy - co wieczor rozwieszam cala suszarke prania :D z tego co kojarze to Lady i Zuza maja takowy sprzet w domu

    Kfiatuszku z tym siadaniem to u nas podobnie,. tylko czasami Krzys usiadze sam i to z pozycji na boku a nie z czworakow czy o szczebelki. raczkowac tez nie raczkuje ale pelza jak zolnierz za to wstaje jak tylko mu sie uda podeprzec o meble, zlapac za szczebelki czy za ubranie
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeFeb 21st 2008
     permalink
    Aniu obserwuje ja bo tez mi sie nie podobaly te kupki ale mam nadzieje ze bedzie dobrze
    --
    • CommentAuthorkozera
    • CommentTimeFeb 21st 2008
     permalink
    a tu juz wiosna ,dzis na spacerku bylysmy w swetrach i veve od razu byla spokojniejsza...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeFeb 21st 2008
     permalink
    Dziewczyny coś z innej beczki ... Macie już jakieś pomysły na wakacje ??
    My wyjeżdżamy nad Bałtyk - Kołobrzeg - na 2 tyg, już normalnie nie mogę się doczekać :wink:
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeFeb 21st 2008
     permalink
    Izuniu my tez planujemy i albo Mazury albo Baltyk jeszcze co do tego to sie dogadamy i zastanowimy ale tez sie juz nie moge doczekac :wink::wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthor100krocia
    • CommentTimeFeb 21st 2008
     permalink
    My raczej pojedziemy w góry. Chyba do Zawoi, do takiego domku na górze, skąd wszędzie jest daleko :P
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 21st 2008
     permalink
    dlugi weekend majowy (ten z Bozym CIalem) spedzamy w Gdansku. w sumie 5dni ale zawsze cos. a najlepsze jest to ze tesciowa dopiero przypomniala ze ona ma siostre rodzona w Gdansku i juz na nas czeka i to na ile chcemy mozemy sie zjawiac :D a tak serio to glownie to jedziemy odebrac moj dyplom w koncu :bigsmile:
    a co do wakacji to jesli przyleci moja sis ze stanow to na 2tyg pojedziemy razem z nia do jej domu nad jeziorem, jesli nie przybedzie to domek pojdzie pod wynajem wiec nie bedzie gdzie jechac a na jakies pensjonaty czy osrodki niestety nas nie stac
  1.  permalink
    izunia- pokazesz linka?
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeFeb 21st 2008
     permalink
    HURA kupka ladnej konsystencji i zolta w koncu Dusia wywija na lozku z golom pupką i zadowolona jak nigdy :crazy::jumping::swingin::cheer::clap:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeFeb 21st 2008
     permalink
    Aga my mamy wczasy wojskowe hehe - MON nam w części refunduje :wink:
    WDW KOŁOBRZEG
    • CommentAuthorkozera
    • CommentTimeFeb 21st 2008
     permalink
    a ja na wakacje nie jade ,bo zero funduszy dodatkowych,ale za to mam tu morze ,to sie wymocze z veve w tym roku...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 21st 2008
     permalink
    MamoDusi :thumbup: no i po zmartwieniach
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 21st 2008 zmieniony
     permalink
    Izunia fajne takie wczasy wojskowe musza byc :wink: alerty i podchody tez wam organizuja? :wink:


    Aga - nasi znajomi co roku jezdza Władyslawowa i sa bardzo zadowoleni (strona domowa pensjonatu Jasio)
    placi sie za poko a nie ilosc miejsc wiec w tym pokoju masz lozko wielkie malzenskie plus wersalke i spokojnie 5 osob sie zmiesci a nawet wiecej jak sie uprzec ;) aha kuchnia na dole do korzystania... gdybysmy mieli kase to bysmy sie tam tez wybrali... no ale moze kiedy indziej...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeFeb 21st 2008
     permalink
    No my pewnie w domu Anka gdzieś z harcerzami... Chciałabym gdzieś sobie pojechać ale na razie to raczej nie realne - może za rok. A jak już strasznie będzie nas nosić to spakujemy kilka rzeczy i pojedziemy gdzieś nawet całkiem niedaleko na 3 dni pod namiot
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeFeb 21st 2008
     permalink
    Aniu bardzo ladne miejsce w tym Wladyslawowie warto by bylo sie zastanowic nad tym a czy duzo wczesniej trzeba rezerwowac miejsca ???????????????????:crazy::crazy::crazy:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 21st 2008
     permalink
    MamoDusi oni rezerwowali w marcu i ponoc wiele zalezy od tego w jakim terminie wakacyjnym chce sie przyjechac... wiem ze jak chcieli zarezerwowac rok temu na weekend majowy to juz pod koniec stycznia miejsc nie bylo
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeFeb 21st 2008
     permalink
    Aniu nie wiem zobaczymy czy będą fajne - pierwszy raz jedziemy. Tu chodzi głównie o chłopaków - oby zdrowie tylko dopisało :wink:
    Swego czasu jak jeszcze nie mieliśmy brzdąców jeździliśmy właśnie do Władka - ślicznie tam jest - polecam.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 21st 2008
     permalink
    Izunia my tez moglismy odebrac moj dyplom jesienia ale stwierdzilismy ze ze wzgledu na dzieci i jod pojedziemy jak juz bedzie cieplo i na kilka dni zeby jak najwiecej byc nad woda... ponoc owa ciocia cos przybakiwala ze mozemy przyjechac na caly tydzien i moze uda sie meza przekrecic zeby nie na 5 dni jechac a od niedzieli do niedzieli :)
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeFeb 21st 2008
     permalink
    ale wam fajnie:) mysmy chcieli jechac nad morze w czerwcu bo najczesciej jest ładna pogoda ale zbiegnie sie to z roczkiem małego wiec kasy jakos nie bedzie:) ale albo wybierzemy sie na pare dni w gory albo do babci mojego M na wies:) oj tam jest pieknie :) mysle ze to bedzie najbardziej prawdopodobne rozwiazanie:)
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeFeb 21st 2008
     permalink
    Ania dokładnie tak, też czekam na ciepło :wink:
    Życzę coby się pobyt przedłużył z korzyścią dla Was wszystkich.

    Kfiatuszku my właśnie jedziemy pod koniec czerwca - już wszystko zaklepane :wink:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 21st 2008
     permalink
    od nas tylko nad jeziora w miare blisko bo ok 120km, nad morze to prawie 400 w gory ponad 600 takze ogolnie mamy wszedzie daleko
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeFeb 21st 2008
     permalink
    No ja to w łódzkim mieszkam więc raczej po równo hehe :wink:
  2.  permalink
    Izunia - ale wam fajnie z tym wojskowym ośrodkiem... zazdraszczam:tooth: Moja firma tez kiedyś miała swój ośrodek wypoczynkwy, ale sprzedali bo ponoc zysków nie przynosił:/


    Aniu- dziękuje za link :) We Władku bylismy wielokrotnie:) Teraz jednak chyba bedziemy szukali jakiegoś mniej popularnego miasteczka- mi się chyba chce jechac na odludzie... Może się starzeję ;)
    Pokoje w tym pensjonacie wyglądaja przyjemnie- ale cena wcale niska tam nie jest... 170 zł za 2-3- osobowy pokój to dośc drogo. We władysławowie jest full kwater i zawsze podjeżdzaliśmy na dworzec kolejowy- tak własciciele czekaja na turystów. Bywało tak,ze prawie się o nas bili :)))

    A może macie jeszcze jakieś ciekawe linki do sprawdzonych miejsc?
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 21st 2008
     permalink
    Aga no oni zawsze robili rezerwacje zeby nie ejchac w ciemno.. tyle ze ich stac na szalenstwa :wink:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeFeb 21st 2008
     permalink
    Aguś przynajmniej mamy jakiś pożytek jako RODZINA z tego, że tatuś pracuje tam gdzie pracuje :bigsmile:
    Zostaną mi wynagrodzone wszystkie jego służby HA !!
  3.  permalink
    Ja nie wiem, gdzie pojedziemy- narazie szukam namiarów... Pewnie zdecyduje w ostatniej chwili- chce jechac jak bedzie pogoda...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeFeb 21st 2008
     permalink
    Aga a jak tam HANUTEK ??
  4.  permalink
    dziękuję :) ok :)
    Dzielnie zniosła mój powrót do pracy- jak przychodze do domu to banan na twarzy i brawo bije jak szalona:)
    No i dzięki Waszym poradom zasypia sama juz od długiego czasu. Trafiła nam się fajna córcia- jak z promocji - moze starszym rodzicom takie dają? :tooth:Hehe
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 21st 2008
     permalink
    Aga promocja powiadasz??? hehehe niezle... w ktorym markecie takie zlote dzieci daja to podpowiem znajomym gdzie w kolejka maja sie ustawiac :tooth:
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeFeb 21st 2008 zmieniony
     permalink
    ej dziewczyny jutro jade na wekend do domku :wink: robi sie cieplo to co szykowac tego grilla :tooth::jumping:
    --
  5.  permalink
    To nie wiesz???
    Przecież prawie w tym samym czasie zakupy robiłysmy:tooth:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 21st 2008
     permalink
    eee ja robilam online. z doborem ocząt po tatusiu i charakterku po mamusi :)
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeFeb 21st 2008
     permalink
    czy ktos czyta moje posty ???pytalam czy tego grilla szykowac bo jade na wekend a robi sie juz coraz cieplej u nas na niedziele zapowiadaja 13 stopni na plus:wink::wink::wink::wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 21st 2008
     permalink
    Dusiowa Mamo rob tego grilla i mi kurierem cos podeslij... tylko miekkiego prosze bo ja bezzubna jestem :P
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeFeb 21st 2008
     permalink
    oki Aniu a co sobie zyczysz ???:tooth:
    --
  6.  permalink
    No tak Anka- Ty młodsza jestes to idziesz z postępem... On line mówisz...? My - stare pokolenie- wybraliśmy metodę tradycyjną :)


    mamoDusi- odpalcie grilla w weekend z m, wyciągnijcie fotele ogrodowe, zróbcie próbę generalną a my przybędziemy niebawem :swingin:
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeFeb 21st 2008
     permalink
    Mamodusi w sobotę wichury i ulewy - mogą być tego gilla nici :wink:
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.