Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeFeb 21st 2008
     permalink
    oki my nie mamy foteli tylko hustawki duze moze byc ????
    --
  1.  permalink
    No jeszcze lepiej :bigsmile: Chociaz ja wiem... Ja z reguły po grillach miewam hustawki :boogie:
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeFeb 21st 2008
     permalink
    He he Aga dobre :rolling::rolling:

    Jemmus w naszym rejonie nie bedzie wichur:tooth:
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeFeb 21st 2008
     permalink
    oki zmykam jutro musze troche spakowac Dusinke bo przy dzieciach to zawsze wiele potrzeba tego :wink::wink:

    milutkich snow wam zycze i grzecznych dzieciaczkow w nocy moja pewnie znow co 2 godzinki bedzie ciumkala cycusia jessssuuuu kiedy ja dluzej pospie czasami mnie to wykancza :confused::confused:
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeFeb 21st 2008
     permalink
    Mam ostatnio to samo z cycem w nocy
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 21st 2008
     permalink
    jak wrocilam do pracy a Gabrycha wstawala co godzine to po prostu bralam ja do lozka... nie bylo innej opcji. na szczescie dobry model sobie zamowilam i ten jest o niebo grzeczniejszy ;)
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeFeb 21st 2008
     permalink
    Jemma a moze tym naszym dzieciom wspominają sie czasy noworodkowe ze tak czesto wstają w nocy do cycusia :wink::wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeFeb 21st 2008 zmieniony
     permalink
    Tez tak robię. T.zn. zasypia w łóżeczku, ok 23 karmię go i odkładam, sama kładę się spać i na następne karmienie ląduje juz u nas w łóżku.
    Maksiu nauczył się zgrzytac zębami - jeszcze mu dobrze górne jedynki nie wyszły a ten juz je ściera...

    Mamodusi ja juz sama nie wiem dlaczego on się tak często w nocy budzi (przesypiał juz od 19 do 5): czy to z powodu mojego pójścia do pracy a może jest po prostu głodny?
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeFeb 21st 2008
     permalink
    Jemma mój Filip tak robi - czasem oszaleć idzie bo tak zgrzyta hehe :wink:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 21st 2008 zmieniony
     permalink
    Jemma mam tylko nadzieje ze to takie cwiczenie chociaz mowia ze zgrzytanie bywa na robaki. ja juz jako nastolatka mialam nawet sprawdzane bo zgrzytalam... ostatecznie dorobilam sie nakladki antystresowej ktora zgrzytaniem "zajezdzalam" przez niecale pol roku... w prawdzie teraz juz nie zgrzytam ale szczekoscisk pozostal
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeFeb 21st 2008
     permalink
    Rany Ania nie strasz mnie - jakie robaki :shocked:
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeFeb 21st 2008
     permalink
    aaa..... właśnie, nie strasz :wink:
  2.  permalink
    Eeee- luz dziewczyny
    Mój młody tez zgrzytał- ale to zdecydowanie było spowdowane odreagowywaniem całodziennego napięcia...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 21st 2008
     permalink
    no ja tylko pisze ze tak mowia (nawet Myszorka o tym slyszala bo kiedys pisalysmy) ale ja robali nie mialam wiec to nie koniecznie :P
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeFeb 21st 2008
     permalink
    Mój model dziecka też jest niesamowity i wyjatkowy. Dziś po 21 nakarmioną wykąpaną i prężącą się złośnicę przy cycuchu musiałam położyć w łóżeczku, dałam buzi w czoło dostałam w zamian uśmiech i sekund 5 niunia śpi. Do rana spokój i cisza :) Jutro spróbuję tak w dzień zrobić - jak zacznie mi świrować przy cycu to ją położę dam całusa i opatulę kołderką - ciekawe czy zaśnie.
    Łóżeczko obniżone więc mniej wygodnie mi się ja wkłada ale wiem ze nie o moją wygodę chodzi i jutro rano będę spokojniejsza :)

    Zastanawiam się jak jutro uatrakcyjnić dzieciom dzień, dziś były kaczki i szukanie wiosny a co jutro? Nosi ich w domu i pomimo że mówią że nic ich nie boli i szaleją cały dzień to z jedzeniem jest nieciekawie :( Dziś rano Gabiol płakała że nie idzie do przedszkola :( Dzisiaj naszykowała sobie ciuszki na jutro do przedszkola i rano znów będzie płacz
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeFeb 21st 2008
     permalink
    Ale dziewczyny, muszę się pochwalić : Maksiu nareszcie przekręca się z pleców na brzuszek :crazy:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeFeb 21st 2008
     permalink
    Jesssuuu jak jeszcze nas coś dopadnie teraz to chyba osiwieje !!
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeFeb 21st 2008
     permalink
    And masz fantastyczne dzieciaki - a z tym całowaniem w czółko i uśmiechami to u mnie tak samo !!
    :clap: dla przystojnego Maksia !!
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeFeb 21st 2008
     permalink
    Brawo dla Maksa!

    Izuniu ja myślę że wystarczy Wam już tych chorowanek! i powiedz Chłopakom że ciocia każe gonić wszystkie bakcyle daleko daleko!!
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 21st 2008
     permalink
    wiecie co... czasami czuje sie jak dojna krowa... nakarmilam Krzysioline z lewej piersi tak ok 20.45 juz na spiaco ale teraz prawa mam tak pelna ze az boli... kurcze musze go wyciagnac z lozeczka i niech mi zdoi bo do rana to zaleje cale lozko... oby tylko sie nie rozbudzil!!!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 21st 2008
     permalink
    Jemma - no to gratki dla Maksia... przynajmniej przestaniesz sie stresowac... ale teraz uwazaj bo jak sie rozrusza to nie nadazysz :D
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeFeb 21st 2008 zmieniony
     permalink
    Ania Mężyka podłącz do ssania hihihi :wink:
    Zazdroszczę Wam piersi pełnych mleka :shamed:
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeFeb 21st 2008
     permalink
    Izuniu nie martw sie my juz wszystko ogonilysmy :wink::wink:

    BRAWO MAKSIU DZIELNY CHLOPAK Z CIEBIE :cheer::cheer::cheer:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeFeb 21st 2008
     permalink
    Izuniu Weronika jest jedynym bobasem który sam zasypia w tym wieku! Gabi nie spała z nami w łóżku ale zasypiała tylko przy cycu i to do blisko 2 lat, Kuba musiał być lulany do ponad roku, Ania zasypiała tylko jak się ją miziało po plecach i musiała mieć włączone radio. No i tylko Iśka śpi mi całą noc! pozostali wstawali różnie ale do roku wstawałam po 2=3 razy.
    Gabiol miała chwilkę że zasypiała sama ale ta chwila szybko przeszła
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeFeb 21st 2008 zmieniony
     permalink
    And - faktycznie wyjątkowy, mój chyba nadaje sie do reklamacji, no dobra - małej przeróbki :wink:
    Izunia - limit chorób wyczerpany, teraz już tak szybko się nic nie przypałęta - trzymam kciuki :bigsmile:
    Aniu kiedys tez tak u mnie bywało ale ostatnio to raczej posucha :neutral: Ale masz rację - daj się "wyssać" żeby się zastoje nie porobiły

    Wiecie, naprawdę się strasznie cieszę z tego przekrecania bo juz zastanawiałam się na neurologiem ...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeFeb 21st 2008
     permalink
    Ja nie narzekam - moje chłopaki jak skończyły pół roku to już bez lulania zasypiają same w łóziach - inaczej jak chorują - wtedy ręce na etacie ... Wiadoma sprawa.
    Mam ZŁOTE dzieci i Góra nade mną czuwa :wink: Inaczej znalazłabym się w wariatkowie ...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeFeb 21st 2008
     permalink
    jej ja Aniu też Ci zazdroszczę tego mleka :( My już teraz karmimy się coraz mniej bo braki solidne są
    Rano po przebudzeniu ściągą z obu, w okolicy godziny 14-15 przytula się i potem przed spaniem :( No i po 3 łyki po jedzeniach łyżeczkowych. A jak nadal jest głodna to niestety butla
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 21st 2008
     permalink
    Izunia z jednej storny super ze mam taka mlekodajnie ale z drugiej strony cos mnie trafia... jak Krzys sie obudzi do 5 to jeszcze w miare ok i tylko troche zaleje ale jak pospi np do 7 to posciel do zmiany, bo moje pizamy to co noc a jakos sobie spania w staniku nie wyobrazam, pielucha to za malo... do tej pory jak wychodze to nosze wkladki :confused:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeFeb 21st 2008
     permalink
    Aniu mogę sobie jedynie wyobrazić ... Mam nadzieję, że jak będzie następna dzidzia w przyszłości to będę miała pożytek z cycuchów nie tylko cielesny hehe :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeFeb 21st 2008
     permalink
    u mnie z mlekiem nie jest zle na kazde karmienie kiedy Dusia chce to wystarcza ale nie mam brako w ani za duzo w sumie tak w sam raz :tongue: he juz dawno napisalm ze ide spac a nie moge sie z wami rozstac:wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 21st 2008
     permalink
    no to zostalam wycyckana do cna... mlody sie nie obudzil nawet a cycka puscil. moze i dobrze ze go podkarmilam to pospi dluzej ;)
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeFeb 21st 2008
     permalink
    Ania ale Krzyś szybciorem mamie ulżył wow - wie co dobre od początku [jak w reklamie hihi] :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeFeb 21st 2008
     permalink
    November - to były moje pierwsze objawy przed @
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 21st 2008
     permalink
    Izunia no Krzysko od pierwsego momentu jak pozwolili go do cycka przystawic wiedzial co dobre i ja go nazywalam amator babskich kraglosci... jak mu zostanie to zle nie bedzie :wink:

    November - ja laktatorem od zawsze mialam problem z uciagnieciem. ostatnio recznie bez problemu ponad 80 machnelam a aventem na poczatku 20 i medela nawet nie drugie tyle wiec przerzucilam sie na reke
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeFeb 21st 2008
     permalink
    Spokojnej nocy i kolorowych snów - do jutra pa.
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeFeb 21st 2008
     permalink
    a skoro zostala wspomniana @ ;) to jak to było u was?? pierwsza byla a druga była w terminie czy jak??:D bo ja ciagle czekam :D
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 21st 2008
     permalink
    kfiatuszku ja tez w dalszym ciagu nie mialam @

    ja tez juz uciekam... spokojnej nocy bez zadnych dzieciecych wejsc co 2 godziny i innych pierypalkow ;)
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeFeb 21st 2008
     permalink
    Kfiatuszku nie wiem bo ja mialam jak pamietasz caly miesiac a teraz zobaczymy
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeFeb 21st 2008
     permalink
    ja tez uciekam dac cycusia i moze tez lepiej bedzie spala milej i spokojnej nocy :wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeFeb 21st 2008
     permalink
    ja mialam jedna a na druga czekam juz 5 dni;p
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeFeb 21st 2008
     permalink
    Kfiatuszku może Kacperek będzie mieć rodzeństwo :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeFeb 21st 2008
     permalink
    tez o tym myslelismy ale test wyszedl negatywny ;) na szczescie albo i nie ;D
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeFeb 21st 2008
     permalink
    A może jeszcze za wcześnie na testowanie - zmykam pa.
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeFeb 21st 2008
     permalink
    ;) pa ;)
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeFeb 22nd 2008
     permalink
    hej dziewczyny
    Mamodusi super ze z Dusią jest ok.
    Izunia super wczasy, ja też myślę o morzu tylko trochę daleko, ale może do Duszników Zdrój pojedziemy.
    A Mat idzie dziś do lekarza, kaszle i ma katar. Zrobiłam wczoraj pranie i kupiłam nawilżacz powietrza, zobaczymy co powie lekarka. Mam nadzieje że nie jest to powrót zapalenia oskrzeli.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 22nd 2008 zmieniony
     permalink
    kfiatuszku rozumiem ze czekasz na @ na podstawie poprzedniej dlugosci cyklu? u wiekszosci kolezanek ktore ciagle karmily piersia cykle uregulowaly sie i powrocily do dawnej czestotliwosci dopiero przy ktoryms z kolei wiec milego czekania albo jesli wolisz niedoczekania sie :wink:

    Myszorko mam nadzieje ze u Matiego to jakis zwykly flukaniec sie trafil a nie zadne chorobsko. a powiedz mi... cieplo macie w domu??

    November a u mnie cycki szaleja... musialam przystawic mlodego ok 4tej bo bym explodowala, czulam napiecie i dyskomfort :confused: ograniczylam juz wode mineralna i przez ostatnie 2 dni prawie nie jadlam a tu takie mleczne szalenstwo...
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeFeb 22nd 2008
     permalink
    Aniu tam gdzie śpi jest około 18, a tam gdzie się bawi 21 stopni.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 22nd 2008
     permalink
    no to w sumie jest ok... myslalam ze moze macie za cieplo... a jaki nawilzacz kupilas?
  3.  permalink
    Ja już zdecydowanie mam mniej mleka odkąd wróciłam do pracy. Ja zawsze miałam problem z odciąganiem- Hania w czasie mojej nieobecności dostaje mieszankę. Teraz pozostało nam karmieneie nocne, ranne i popołudniowe - wtedy Hania bardziej się przytula niż je. No i juz nie ma tego entuzjazmu co kiedyś na widok piersi :confused:
    No cóz - dziewczyna mi dorasta:cry: Pewnie niedługo mleczna przygoda sama się zakonczy... Chociaż z drugiej strony - mój plan karmieniowy to 8 mies- więc w zasadzie prawie został wykonany :)

    A co do@... Ja dostałam pierwszą gdy Hania miała 4 miesiące- chociaz karmiłam ją wyłącznie piersią. Od tamtej pory przyłazi regularnie:devil:
    •  
      CommentAuthorwydra86
    • CommentTimeFeb 22nd 2008
     permalink
    Pół dnia mnie nie było a czytania,ale się rozpisałyście:)
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.