Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorLivia
    • CommentTimeApr 15th 2015
     permalink
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeApr 15th 2015 zmieniony
     permalink
    Cudne ! Gdzie to można zanabyć ? :smile:
    Rozbawił mnie do łez obrazek z komórką stopami zbieraną. No jakbym siebie widziała :tooth:

    lecia_28: Sporo zwolnil jak skonczyl 2lata.

    lecia_28: Na 3lata wazyl 17kg i nosil ubranka na 110


    No to faktycznie zwolnił jak moja Nina teraz ma ubranka na 98 cm i waży niecałe 14 kg :wink::wink::wink::wink::cool:
    --
    •  
      CommentAuthorLivia
    • CommentTimeApr 15th 2015
     permalink
    TEORKA: Gdzie to można zanabyć ?

    Obawiam się, że na Amazonie...
    --
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeApr 15th 2015
     permalink
    Livka świetne to jest co wrzuciłaś, soł rill :bigsmile: Mnie się podoba ten obrazkek "Posiadanie dziecka nie zmieni Ciebie" :) może nie aż tak, ale czasem właśnie tak wyglądałam. Moje lewę ramię wiecznie uślinione, usmarkane, z resztkami jedzenia, hahah, ale wiesz kocham to :devil: Ostatnio Liwkę rozebrałam z pieluchy i zagadałam się z Marcinem, a ona mi na kolanach siedziała.. och to ciepełko, które rozlało się na moich udach - soooł hot :devil::tooth: I ta szyja podrapana i dekolt, ten stanik, gdy czasem coś przeciekło :) ale nigdy w życiu bym tego nie zamieniła :) no i to nie trwa wiecznie, ja się stroję od kilku tygodni, nawet w domu, i nawet rzęsy maluję i staram się ładnie wygladać :) no ale ramię dalej wiecznie obślumpane przez tego małego Pachniucha :tooth:
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeApr 15th 2015
     permalink
    PENNY: no ale ramię dalej wiecznie obślumpane przez tego małego Pachniucha :tooth:


    U mnie notorycznie obrzygane i Mateo się śmieje, że wypuściłam nową linię perfum o zapachu kefiru :crazy::crazy::rolling::tooth:
    --
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeApr 15th 2015
     permalink
    TEORKA: U mnie notorycznie obrzygane i Mateo się śmieje, że wypuściłam nową linię perfum o zapachu kefiru

    Hahahah, ja miałam tylko kilka razy w życiu pawie na sobie, zawsze pod bluzką :shocked::tooth: a tak to dziewczyny z tych nieulewających, ale za to Liwka ślinior ala buldog na potęgę, bo Nadii w życiu kropelka nie poleciała z paszczy. Mogłam ją nosić 3 tygodnie w tym samym ubranku i była czyściuteńka, a Liwce to tylko śliniaki zmieniam :) Siedzi na przykład, cała szczęśliwa, a ślina jej się ciągnie od paszczy do podłogi :crazy: A i jeszcze często miewałam trochę obsikane spodnie, jak młode były malutkie a ja je wysadzałam na miseczkę czy potem do kibelka, bo źle wycelowałam, hahahahahaha :D:D:D
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeApr 15th 2015
     permalink
    PENNY: ale za to Liwka ślinior ala buldog na potęgę, bo Nadii w życiu kropelka nie poleciała


    Ciekawe czemu tak, co nie ? :wink:
    A Liwcia ma zębochy ?
    --
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeApr 15th 2015
     permalink
    TEORKA: A Liwcia ma zębochy ?

    Ma od dawien dawna 6 zębów całkowicie wyrośniętych :) Ale fakt, że przy zębach tego ślinotoku więcej.Oprócz tego ona się jakby z radości tak ślini :D Ale kurka no Nadia całe życie sucho miała w okolicach od szyi do góry, a Liwcia na odwrót :)
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthormarta50000
    • CommentTimeApr 15th 2015
     permalink
    Teo twój Hugo to ogromny jest ,Wojtek ma jakies 62 cm ale gdy sie urodzil mial 51 i my ubranka nosimy 62 i male 68 .
    Ja mam pytanie z innej beczki.Czy to normalne jest ze moje dziecko nie ma pupy tzn. gdy lezy to on ja ciagle do góry wywala i np na lezaczku gdy lezy to zaraz z dupka na dole bo takie mostki robi?:neutral:
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeApr 15th 2015
     permalink
    Teo,koniecznie przemywaj oczka Hugisia naparem z herbaty nagietka lekarskiego.my tylko tak oczy wyleczyliśmy,zadne antybiotyki nie dzialaly,badz dzialal na krotko. Możesz robic masaz,uciskac masując te,,kuleczke,, w kaciku oka przy nosku i palcem zjezdzac w dol noska.
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeApr 15th 2015
     permalink
    montenia: Możesz robic masaz,uciskac masując te,,kuleczke,, w kaciku oka przy nosku i palcem zjezdzac w dol noska.


    Poinstruowana przez Penny robię tak już dobre dwa miesiące i zero efektów :sad:
    Spróbuję jeszcze tego nagietka.
    --
    •  
      CommentAuthoragat233
    • CommentTimeApr 15th 2015
     permalink
    Dziewczyny oficjalnie zegnam sie z watkiem niemowlecym. Moja coreczka 10.04. o 14.40 skonczyla roczek!!!!!:))) Choc rzadko cos pisalam caly czas czytalam wszystko i pozyskalam wiele cennych wskazowek. Czas ten byl trudny dla mnie ale forum to nie raz podtrzymywalo mnie na duchu:) i juz teraz tesknie za tym watkiem.
    --
    •  
      CommentAuthor_MIA_
    • CommentTimeApr 15th 2015
     permalink
    hej,

    Wczoraj bylam z synkiem na wizycie kontrolnej u pediatry. Mierzy teraz 54 cm i wazy 4,4 kg, glowka 37 cm ( waga urodzeniowa 3 kg, wzrost 51 cm, glowka 36 ).

    Orientujecie sie jakie sa normy wzrostowe dla niemowlat ?
    --
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeApr 15th 2015 zmieniony
     permalink
    Moya, zgoogluj sobie siatki centylowe WHO. Nie mam teraz linka pod ręką.
    ..
    Edit: wrzuciłam linki do siatek w tym tekście.
    •  
      CommentAuthormaxiulka
    • CommentTimeApr 16th 2015
     permalink
    Nasz Marcel tydzień temu 5,2 kg
    Teo Ty to chyba masz samą śmietankę w swoich mleku :D, że tak Huguś koksuje :)))
    --
    •  
      CommentAuthor_MIA_
    • CommentTimeApr 16th 2015
     permalink
    Dziewczyny , czy wasz dzieci zaciskaja kciuka do srodka raczki? Moj synek ciagle ma tego kciuka zacisnietego ( w obu raczkach), palce prostuje, a kciuka nie....
    Czytalam oczywiscie juz na Google i wole jednak Was zapytac...

    Treść doklejona: 16.04.15 11:43
    Magdalena dzieki :)
    --
    •  
      CommentAuthorOlenka01
    • CommentTimeApr 16th 2015
     permalink
    Amelka większość czasu ma zaciśnięty. Nawet nie przeszło mi przez myśl ze to cos nie tak moze byc. Wiec chętnie poczekam na odpowiedzi:)
    -- []
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeApr 16th 2015
     permalink
    Mam prośbę. Moze mi któraś pstryknąć fotę jak sie nosi dziecko "w koszyczku"?
    Mam problem, czym to sie różni od kołyski,oraz jak to robić, by dziecko sie nie mogło wyprężył do tylu.
    Niech Wam Bozia w przespanych nocach wynagrodzi :wink:
    •  
      CommentAuthor_MIA_
    • CommentTimeApr 16th 2015
     permalink
    Magdalena, znalazlam tutaj jak to wyglada.
    --
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeApr 16th 2015
     permalink
    MOYA, teraz ja dziękuje :smile:
    Czyli o brzuch opiera sie tylko kark.. Tak miś ie wydaje z tej foty.
    No spróbuje, bo ten moj siłacz sie odpycha na maksa.
    Na szcżescie zniknęły objawy asymetrii. Moze i napięcie mu sie skończy.
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeApr 16th 2015 zmieniony
     permalink
    maxiulka: Teo Ty to chyba masz samą śmietankę w swoich mleku :D, że tak Huguś koksuje :)))


    E raczej same niezdrowe kalorie z kotletów, burgerów i kebabów, których no jak moje dzieci kocham, nie umiem odstawić :cry::confused:
    Ale są też minusy tego, że Hug już 7 kg waży. Bowiem od ostatniego skoku polubił zwiedzanie hacjendy na rękach i noszenie takiego klocka jest lekko męczące.
    Bo nie wezmę go na biodro, tylko mu robię te wszystkie koszyczki i inne fasolki.
    No i ręce w beton :wink:

    Ninka w wieku 3-ech miesięcy ważyła tyle, co Twój Marcel i mimo, że ją bardzo dużo nosiłam to jakoś nie odczuwałam :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorlecia_28
    • CommentTimeApr 16th 2015
     permalink
    Dawidek tydzień temu mial jelitowke, wogole wszystkich w domu przegonilo poza Oliwerkiem. Mogę mniemać ze juz go nie dorwie ten wirus? Czy nadal się moze wyklowac?
    A wogole Oli dzis miesiąc kończy :shocked:
    --
    •  
      CommentAuthor_MIA_
    • CommentTimeApr 16th 2015
     permalink
    Magdalena, lecia jak to u was z tymi kciukami, nasze dzieci prawie w tym samym wieku.
    Moj ma dzis jakies kryzys, od rana placze, tylko na rekach siedzi, ciagle przy cycku, spac nie chce wogole. Nie spi od 8 rano....
    co probuje go usypiac, to zaraz krzyk. Spokojny jest tylko jak chodzimy po mieszkaniu, nawet jak usiade na moment ( np. teraz zeby napisac) to zaraz krzyk....
    --
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeApr 16th 2015 zmieniony
     permalink
    Sama nie dowierzam, ale od wczoraj mamy pierwszy ząbek. Przecierałam pielucha czy to przypadkiem nie pleśniawka, ale to jest twarde. Łyżeczki nie dał sobie do buzi włożyć aby postukać nią o ząb.
    --
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeApr 16th 2015
     permalink
    KOCIE, no chyba jaka sobie robisz?:shocked::shocked::shocked:
    Jakby nie to, ze tyle juz tu na forum siedzisz i to Twoje drugie kociątko, tobym myślała, ze jesteś trollem :wink:
    Szoken! No ale skoro sie dzieci potrafią urodzic z zębem, to moze i zabukować tak wcześnie umieją?...
    .
    MOYA mój Misiek mało zaciska piąstki, wiec ńie zwróciłam uwagi. teraz juz spi, przykukam go jutro.
    U nas tez bardziej marudnie i sen w ciagu dnia niespokojny, wiec widac, ze chłopaki "skaczą".
    •  
      CommentAuthorLivia
    • CommentTimeApr 16th 2015
     permalink
    Dziewczyny, ostatnio Gaja mi zaczęła bardziej ulewać (bo już prawie tego nie robiła) - nie są to chlusty, tylko takie jakby mikro czknięcie i strumyczek z ust. Ciągle wszystko mokre, milion tetrówek dziennie schodzi...
    Macie pomysł dlaczego tak nagle to ulewanie? W mojej diecie nic się nie zmieniło, w Gai diecie też :wink:
    Poza tym od kilku dni jest jakaś niespokojna, niecierpliwa, szybko się wszystkim złości i irytuje, drzemki trwają po kilkanaście minut. Niby jest między skokami, więc to raczej nie to...
    --
    •  
      CommentAuthorlecia_28
    • CommentTimeApr 16th 2015 zmieniony
     permalink
    Oliwerek ma czesto zaciśnięte raczki, kciuki roznie raz w środku raz na zewnątrz, teraz np w środku, chyba zależy jak musie uloza:) Dawidek dlugo zaciskal piąstki, do 3mies to fizjologia, Dawid chyba do 5zaciskal. Ktoregos dnia przestal i type. Tu w Irlandi wszyscy sie Na mnie patrza jak na dziwaka:wink: jest wiekszy luz w tych sprawach, ja konsultowalam w Pl jak D mial 4miesiace i tez nic zlego sie nie dzialo wiec czekaliśmy
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeApr 16th 2015
     permalink
    lecia_28: Dawidek dlugo zaciskal piąstki, do 3mies to fizjologia, Dawid chyba do 5zaciskal.


    Nina też długo zaciskała. I Hug też, do dzisiaj jeszcze. Mniej ale zaciska.


    Kocie jak to ząb ???!!! :shocked::shocked:
    U dwutygodniowego dziecka ?
    Nie ma opcji ! :tongue::wink:
    A Gosia też jakoś szybko miała, dobrze kojarzę ?
    --
    • CommentAuthormoly123
    • CommentTimeApr 16th 2015
     permalink
    A to nie jest praząb i niedługo wypadnie ?
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeApr 16th 2015
     permalink
    Ale z prazębem to się dziecko przecież rodzi, co nie ?
    A nie, ze on po dwóch tygodniach wychodzi.
    Tzn tak pamiętam ze szpitala, bo jak Ninkę urodziłam to obok mnie leżała dziewczynka z prazębem i była atrakcją całej okolicy.
    W trzeciej dobie życia jej tego zęba usunięto.
    --
    •  
      CommentAuthorKasiaMW
    • CommentTimeApr 16th 2015
     permalink
    o mamo ząbek!!!
    ja u Milki się naczekałam chyba do 9-10 miesiąca ciekawe jak będzie ząbkowała Wiki
    -
    co do zaciskania piąstek to Wiki też zaciska jeszcze, otwiera je przy zabawie i jak śpi
    dziś była u nas rehabilitantka i powiedziała że jak dla niej Wiki jest juz extra i możemy zaprzestać
    jak by mnie coś niepokoiło to mam się z nią konsultować a tak to czekam na wizytę u neuro 8.05 i zobaczymy
    --
    • CommentAuthormoly123
    • CommentTimeApr 16th 2015 zmieniony
     permalink
    Moze wczesniej nie zostal zauwazony ;-) niewiem. Poprostu bardzo szybko ten zabek, wiec mi przyszlo na mysl ze to moze to :-P
    --
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeApr 17th 2015
     permalink
    LIVIA jako matce ulewacza (Mery) to przychodzi mi do głowy jedynie tyle, ze pewnie Gaja zjada juz więcej, a wciąż jeszcze sie nie spionizowala i jej sie ulewa po czknięciu.
    Miks nie ulewa, ale np. ja go nie odbiję, to czka, czyli moze na tej zasadzie u Gaji jest? nie porównuje, bo ich dzieli kosmos na tym etapie, ale wiesz o co mi chodzi, ze po prostu Gaja juz dużo zjada, odbić nie odbija, a jeszcze nie siedzi, zeby jej to sie tam samo ułożyło.
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeApr 17th 2015 zmieniony
     permalink
    A Gosia też jakoś szybko miała, dobrze kojarzę ?

    Tak, miała 3 mieś. i 1 dzień.
    A to nie jest praząb i niedługo wypadnie ?

    zastanawiam się czy iść z nim do dentysty.
    --
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeApr 17th 2015 zmieniony
     permalink
    Ola poka tego zęba.
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeApr 17th 2015
     permalink
    Ola poka tego zęba.

    Jak próbowałam zrobić zdjęcie to przez przypadek najechałam na to paznokciem i to pękło czyli nie był to jednak ząb. Na pleśniawkę za twarde.
    --
    •  
      CommentAuthormaxiulka
    • CommentTimeApr 17th 2015
     permalink
    o matko praząb ? niezły numer ...

    Dziewczyny a ja znowu z pytaniem ...
    Marcel budzi się o 5, ma 2 h aktywności zjada melo i w kimono do godziny 11 ! Następnie znowu zjada mleko i śpi czasami tak jak dzisiaj do 14 ..... do 19 praktycznie nie śpi może ma małą drzemkę w okolicach 16,17 - czy to jest normalne ?? w okresie noworodkowym tyle nie spał a teraz noooo martwie się.

    Zmienami mleko od tygodnia z pepti na zwykły bebilon. Może dlatego ?
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeApr 17th 2015 zmieniony
     permalink
    Bladykocie a może to była perła epsteina?

    A ja mam dość...Gajka dzisiaj powinna skończyć Zinnat (bierze doustnie jako kontynuację dożylnego w szpitalu - miała zapalenie ucha środkowego od kataru) a od rana znowu ma katar (póki co nic z nosa nie leci, udało mi się ściągnąć trochę z jednej dziurki- przeźroczysty śluz)
    Czy to może być od alergii pokarmowej (wczoraj dostała marchew i to już drugi raz z kolei dostaje katar dzień po podaniu marchwi, więc albo zbieg okoliczności, albo coś jest na rzeczy...chociaż rozsądek podpowiada, że raczej dostałaby wysypki jak coś)?

    Dobrze, że na jutro mamy wyznaczoną wizytę u laryngologa, bo jak nic osiwieję z nią...myślicie, że powinnam odstawić antybiotyk dzisiaj, czy podać jeszcze jutro rano i poczekać na dalsze decyzje lekarki? (dzisiaj mija 10 doba)
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeApr 17th 2015 zmieniony
     permalink
    maxiulka: Marcel budzi się o 5


    O której ??!! :shocked:
    Współczuję :wink:

    Wydaje mi się, że ilość godzin jakie przesypia Marcel jest ok w jego wieku.
    Przynajmniej mój Hug sypia podobnie [kiedy nie skacze, wiadomiks bo wtedy potrafi przez cały dzień zaliczyć dwie 15-sto minutowe drzemki :neutral:].
    A nawet rzekłabym, że jeszcze więcej.
    Dzisiaj np wstał o 9 [bo moje dzieci z tych późno wstających :cheer:], był aktywny do 11:30, potem usnął i spał do 13:00. Obudził się, zjadł cyca, znowu zasnął [była 13:30], obudził się o 14:30, zasnął znowu o 15:30 i wstanie pewnie ok 17:00, bo to się codziennie nie zmienia.
    Tzn codziennie jest aktywny od 17:00 już do samego kąpania [19:00 - 19:30].
    No chyyyyyyyyyyyyyyyyba, że tak jak np wczoraj wzięłam go i Ninkę na ognisko no to wiadomo, pokimał jeszcze potem w wózku.
    No a po kąpieli zasypia ok 19:30 - 20:00 i śpi do tej 09:00 rano. Czasami do 08:00.
    Oczywiście budzi się na cycka jakieś milion szejset osiemset razy, ale to takie budzenie, że je i zasypia w trakcie.
    Ja tam się cieszę, że mi tyle śpi. Ninka podobnie spała i do dzisiaj to lubi. Jak zaśnie o 20:00 i nie musi iść do przedszkola, to śpi do 10-11 :tooth:
    A jak musi do przedszkola to wstaje [czyt. jest budzona siłą poprzez polewanie zimną wodą, albo wrzątkiem, albo wystawianie z gołą dupą na balkon :rolling:] ok 07:30 ale potem na leżakach bite dwie godziny przesypia.
    --
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeApr 17th 2015
     permalink
    sardynka85: Bladykocie a może to była perła epsteina?

    chyba tak, bo wyglądało jak na tym zdjęciu.
    --
    •  
      CommentAuthormaxiulka
    • CommentTimeApr 17th 2015
     permalink
    uufff dzięki TEO. Marcel bardzo podobnie ... no może oprócz tej 5 ;)
    mój M. stwierdził, że gdyby tak Marcel spał jak Hug w nocy to by zwariował - pytam się dlaczego ?
    Nie potrafiłbym się odnaleźć ;)
    --
    •  
      CommentAuthoritlina
    • CommentTimeApr 17th 2015
     permalink
    Ja pierdziu Teo, toz to jest niesprawiedliwe. Ale masz śpiocha. Tez tak chce! Mój śp pól godziny w ciągu dnia i jak mial 3 miesiące to tez tyle spal.
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeApr 17th 2015
     permalink
    itlina: Ale masz śpiocha.


    Dwa śpiochy :wink:
    A właściwie trzy, bo mąż identyko. Także to po nim.
    On jakby co oferuje usługi, ale materiał genetyczny dostarcza tylko osobiście :tooth:
    --
    •  
      CommentAuthorlecia_28
    • CommentTimeApr 17th 2015
     permalink
    U mnie tez dzis swieto bo Oliwerek spal od 21do 8rano z TYLKO jedna pobodka na karmienie o 3. Wyspana jestem jakbym tydzień spala a z rana malo mi cycki nie strzelily. Szkoda ze przed nami skok i kryzys 6tyg:neutral:
    --
    •  
      CommentAuthoritlina
    • CommentTimeApr 18th 2015
     permalink
    Teo u mnie mąż tez nie jest rannym ptaszkiem, ja tez lubię/ lubilam ;) pospac. Także nie wiem z którego pokolenia moje dziecię te geny sciagnelo. Może mu się jeszcze odmieni. :)
    •  
      CommentAuthorKasiaMW
    • CommentTimeApr 18th 2015
     permalink
    pisałyście o spaniu
    u nas wygląda to tak że Wiki wieczorem koło 20 po kąpieli i karmieniu pada od 2 tyg znów je w nocy a nie jadła z 2tyg także około 3 wierci się po jedzonko śpi sobie później rżnie wstaje tak między 6-30 a 8 później wytrzymuje gdzieś dwie i pół h nieraz 3 zaczyna marudzić idzie spać nieraz śpi 30 min nieraz 2h:D nie ogarniesz ale ogólnie jak nie jeździmy po mieście to ma w ciągu dnia 3 drzemki nieraz 4 zależy czy wstaje o 8 czy o 6
    -
    jutro mamy chrzciny więc latam i sprzątam:) fajnie i chcę to już mieć za sobą
    mam nadzieję że Wiki w kościele się spisze na 6+
    --
    •  
      CommentAuthorladybird27
    • CommentTimeApr 18th 2015
     permalink
    Wiki napewno. Jest grzeczna hihi mój Max podczas chrztu zaczął się preżyć ,stekac i robił bardzo głośno kupę z efektami. Rozluznilo to atmosferę i mówimy ze oczyscil się całkowicie;)

    Treść doklejona: 18.04.15 11:14
    A co do spania ,to Max spał ładnie od 19/20 do ok 7 z jednym cczasem 2 karmieniami. Ale teraz jest od około 2 tyg 3/4 karmienia. Wiem że jest w skoku ale też jest tak zaspany ze Nie najada się pod kurek tylko tyle o ile...nie pomaga zmiana pieluszki,światło czy coś w ten deseń.
    •  
      CommentAuthorKasiaMW
    • CommentTimeApr 18th 2015
     permalink
    ja nocą pieluszki nie tykam...
    o ile zrobi panna kupkę ale to się nie zdarza
    Milka też na chrzcie pierdziała myślę że Wiki tez da koncert:D
    --
    •  
      CommentAuthorladybird27
    • CommentTimeApr 18th 2015
     permalink
    Ja też nie ruszalam póki kupy nie ma tylko ostatnie noce próbowałaM ze by go rozbudzić ale to nic nie dało lol
    Aha jedynie dziś o1.40 była wielka,głośna kupa hihi no i wczoraj o tej samej porze haha

    Treść doklejona: 18.04.15 11:23
    Ogólnie Max źle znosi też skok rozwojowy. Od tug dużo płacze w dzień chyba że na spacerze albo w aucie jest jak było. Czytałam że dużo mam ma problemy w tym okresie z dziećmi:/
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeApr 18th 2015
     permalink
    ladybird27: Czytałam że dużo mam ma problemy w tym okresie z dziećmi:/


    No moje skaczą książkowo, ze wszystkim atrakcjami :neutral::sad:

    Ale Lady pocieszę Cię, że 3/4 karmienia w nocy to wcale nie tak dużo.
    Mój Hug potrafi od 23-ciej budzić się CO GODZINĘ !! :shocked:
    Także wyimaginuj :wink::wink:

    A kupę robi raz na 7-10 dni :smile:
    Wiecie jaka oszczędność na pieluchach ? :tooth:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.