Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeApr 30th 2015
     permalink
    Oleńka ale mój Hug notorycznie trzyma piastki w buzi i to głodu nie oznacza prawie nigdy. Twoja córka młodsza co prawda ale on już chwilę temu to robić zaczął.....

    Treść doklejona: 30.04.15 19:03
    Ja smoka też polecam. Hug miał turbo odruch ssania a ileż można jeść co nie? Więc wkurzenie przy cycu bardzo często występowało. Smok wszystko fajnie zniwelowal i mimo że dałam dość wcześnie to odruchu ssania nie zaburzylo :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorOlenka01
    • CommentTimeApr 30th 2015
     permalink
    Jak napiszecie mi jak ja przekonac do smoka to ja chętnie!!!:bigsmile::devil:
    Mam już 4 rożne.... A ona przy każdym odruch wymiotny, pluje dalej niż się da. A wkurza się jeszcze bardziej... Nawet jak śpi przy cycu - smoczku bo nie pije tylko trzyma, a ja próbuje zamienic to od razu się budzi i podkowa na buzi murowana.

    Treść doklejona: 30.04.15 20:02
    I tak własnie sobie myśle, że to wycie to bardziej zmeczenie niz chęć picia. Bo jak jest głodna to aż tak nie warjuje. A jak za długo już nie śpi to własnie tak się zaczyna rzucać. Musze po prostu znaleść sposób jak ja uśpić bez cyca i tych nerwow.
    -- []
    •  
      CommentAuthor_mag_
    • CommentTimeMay 1st 2015
     permalink
    Olenka u nas było podobnie. Gabi zaakceptowała smoka dopiero jak skończyła 3 m-ce. Wcześniej pluła nim dalej niż widziała. Gabi uspakajała się po takich akcjach jak piszesz dopiero jak: mąż lub ja położyliśmy ją na swojej klacie i była opatulona kocem- zasypiała expres, lub w pionie głowę ma opartą na naszym ramieniu i wtula się tak do szyji. Do tej pory są to jedyne pozycje gdy jest tak zmęczona, że nie może sama zasnąć. Najgorsze jest to, że uwielbia spać na brzuchu, a pozycja na plecach czy boku parzy ją okrutnie. Zastanawiam się kiedy jej to minie, bo jest coraz cięższa.
    --
    •  
      CommentAuthorOlenka01
    • CommentTimeMay 1st 2015
     permalink
    No właśnie chyba wychodzi na to ze najlepiej zasypia o ile jest najedzona w pionie. Czyli na ramieniu. Niestety woli jak sie przy tym chodzi i lekko buja... Co w moim przypadku stanowi problem bo mam problem z plecami. Ale mam nadzieje ze jak nie będę za długo nosić a starać sie jak najwiecej siedziec to moze sie przekona.
    Sporo jeszcze przed nami... Pewnie bedzie sie to zmieniać...
    -- []
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeMay 1st 2015 zmieniony
     permalink
    TEORKA: a ileż można jeść co nie?

    Ja już miałam takie bóle sutków od tego ciągłego ssania, że dosłownie wyłam z bólu przez te całe 5 miesięcy :) Serio.

    Olenka01: Jak napiszecie mi jak ja przekonac do smoka to ja chętnie!!!:bigsmile::devil:

    Moja też na początku załapać nie mogła. Ale w chwilach wolnych od cyca podawałam jej, by ćwiczyła i w końcu załapała. Tylko u nas najulubieńszym był taki zwykły, żółty. Innych niet ;)
    --
    • CommentAuthormonaliza666
    • CommentTimeMay 1st 2015 zmieniony
     permalink
    Olenka01 "Dziewczyny płacz, płaczem ale Amelka zaczęła wręcz wrzeszczeć kiedy próbuje ja przystawić. W pionie na ramieniu sie uspokaja ale pcha piąstki do buzi, cmoka, ewidentne głodna, chce cyca. A jak ja biorę w poziom do cyca to od razu ryk i krzyk... Cos nie tak robię? Spotkalyscie sie z tym?"

    Moja robi podobnie. Im więcej przykładam tym większy ryk. Odkładam ją do bujawki, albo do łóżeczka. Czasem mam wrażenie, że wydziwia ze zmęczenia, bo faktycznie po takiej akcji potrzebuje spokoju i zasypia. Najczęściej zdarza się u nas to między 15 a17.

    katka_81: Tylko u nas najulubieńszym był taki zwykły, żółty. Innych niet ;)


    U nas to samo kupione smoczki po 30zł, to pluje nimi. Kupiłam z rossmanna za 8żł - 2szt w komplecie takie żółte - wręcz je kocha. Lubi mieć smoka przy zasypianiu, bo jak już zaśnie, to odruchowo wypluwa, albo jej wypada. Na szczęście nie budzi się.


    Powiedźcie mi, bo już zdziczałam witaminę K+D mam na zaleceniu do końca trzeciego miesiąca. Może banalne pytanie, ale dawać przez 90dni. Im więcej o tym myślę tym to się robi zagmatwane :tongue:
    •  
      CommentAuthorlecia_28
    • CommentTimeMay 1st 2015
     permalink
    Mój Oli tez smoka nienawidzi, ale jak najedzony, przewinięty, wybawiony czyli znaczy ze zmeczony to daje smoka, tak jak Katka po troszeczku, żeby sie przyzwyczajal. Niestety sytuacja jest taka ze mam ich dwóch w domu i ja za smoczek robić nie mogę. Piersi mu wszak nie odmawiam, bo to widać jak glodny a kiedy chce tylko possać.
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeMay 2nd 2015
     permalink
    dziewczyny orientujecie się może które mleko może być zblizone w smaku do bebilonu pepti, bo młody ma to mleko na receptę, a nie ma go nigdzie w aptekach i nie będzie do 15 maja najszybciej i teraz mogę kupić zastępnik ale nie wiem czy smak mu podejdzie do wyboru mam nutramigen, enfamil lub nan pro ha, kupiłam w rossmanie ryżowe ale nie wiem czy ruszy a jeszcze na noc pije mleko, może któraś z Was ma doświadczenie w tym temacie, nie wiem co wybrać a tak bra na czuja i płacić 35 zł za mleko którego potem nie tknie to trochę słabo
    --
    •  
      CommentAuthorKasiaMW
    • CommentTimeMay 2nd 2015
     permalink
    Nutramigen jest gorszy w smaku
    Wydaje mi się że najbliższy smaku będzie nan ha najlepiej jak byś miała jak to mieszać pepti z nanem
    --
    •  
      CommentAuthoritlina
    • CommentTimeMay 2nd 2015
     permalink
    I tak jest dzielny ze pije bebilon pepti. Mój plul dalej niż widział. Twój synek ma skazę białkową ze nie podajesz krowiego czy uważasz ze krowie to zuo?
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeMay 3rd 2015
     permalink
    kachaw, w rossmanie można kupic probki mleka,takie w buteleczkach. nie probowalabym na pewno mm zwykłego tzn nie hydrolizowanego.mozesz sprobowac bebilon ha lub jakiś inny ha np.nan. i obserwuj,bo z tego co pamiętam Twój synek miała dość mocne reakcje na bialko mleka prawda? albo podaj ten nutramigen,jak masz jeszcze bebilon pepti to zacznij już mieszac żeby przyzwyczail się do smaku.
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeMay 3rd 2015
     permalink
    Dziewczyny wpadam z pytaniem. Znacie jakąś ciekawą książkę związaną z tematem np. żywienia niemowląt, wychowywania itp. po angielsku i nie przetłumaczoną? Pilnie poszukuję.
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeMay 3rd 2015
     permalink
    Monteniu na Ha zareagował alergicznie, więc odpada, nie wiem co zrobię jak nie będzie chciał nutramigenu to może podejdzie mu mleko ryżowe z rossmana a na noc dostaje takie mleko light czyli np 160 ml wody i do tego, dziś już nawet w nocy bo oszczędzamy 1.5 miarki mleka i wypił to, a jak mu daję samą ciepłą wodę to nie chce i płacze. Pomyślałam że może będę mu robiła zwykłą herbatkę taką wiecie czarną i słodziła ksylitolem, bo boję się o zęby a gorzkiej nie chce pić
    --
    •  
      CommentAuthoritlina
    • CommentTimeMay 3rd 2015
     permalink
    Od czarnej zdrowsza ziolowa, pokrzywa np jest dobra dla alergikow.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 3rd 2015
     permalink
    itlina: pokrzywa np jest dobra dla alergikow.

    z pokrzywa przy alergikach to ja bym uwazala, niesteyt czesto sie zdarza ze pokrzywa uczula i wtedy moze byc niefajnie (w moim przypadku skonczylo sie przyjazdem pogotowia, ja - osoba dorosla na lekach p/alergii, gdyby nie to mogloby sie nieciwkaiwe skonczyc); zreszta rumianek czy skrzyp polny tez potrafia uczulac wiec trzeba ostroznie
    •  
      CommentAuthoritlina
    • CommentTimeMay 3rd 2015
     permalink
    Rumianek to wiem ale pokrzywa to w szoku jestem.
    •  
      CommentAuthor_mag_
    • CommentTimeMay 4th 2015
     permalink
    itlina: ale pokrzywa to w szoku jestem.


    Niestety uczula. Moja P gdy w domu zakwitła nam pokrzywa ozdobna dostała zapalenia oskrzeli z obturacją. Pokrzywę dostałą w prezencie prababcia.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 4th 2015
     permalink
    ja mam uczulenie zarowno jesli lykne tabletki z pokrzywa ale i gdy szampon zastosuje, jak mnie pokrzywa na mazurach poparzyla przy kostce to mialam tak spuchnieta ze wszyscy myslelli ze noga co najmniej skrecona bo taka bania byla
    bardzo ostroznie podchodze wiec do wszystkich ziol i podobnie radze robic w przypadku alergikow, nie wazne czy dziecko ma azs czy alergie pokarmowa czy wziewna - nalezy unikac rzeczy silnie alergizujacych bo nawet jesli w testach nie wychodzi to czasami potrafi sie skrzyzowac takie badziewie i wtedy juz jazda bez trzymanek (wlacnzie z bezdechem, opuchlizna krtani itp)
    •  
      CommentAuthorLivia
    • CommentTimeMay 4th 2015
     permalink
    Juhuuuu!!!! Wada serca Gajci się nie powiększa i przez najbliższy rok nie będzie zabiegu :cheer::swingin:
    Jeszcze EKG do kontroli za miesiąc i wreszcie trochę spokoju...
    --
    •  
      CommentAuthormaxiulka
    • CommentTimeMay 4th 2015
     permalink
    super Livia :))) rewelacyjne wieści
    --
    •  
      CommentAuthorKasiaMW
    • CommentTimeMay 4th 2015
     permalink
    Livia: Juhuuuu!!!! Wada serca Gajci się nie powiększa i przez najbliższy rok nie będzie zabiegu :cheer::swingin:

    to jest bardzo dobra wiadomość!!!
    na koniec jak że ciężkiego dnia przepełnionego marudzeniem płaczem i niespaniem!!!:devil::cry::sad:
    --
  1.  permalink
    Kiedy u Was dzieci już się przewracały na brzuch? Moja ma 11 tyg. i nienawidzi leżeć na brzuchu. Raz tylko widziała jak niewiele brakowało do obrotu, ale na szczęście ma często nogi podgięte i to ją zablokowało. Niby głowę trzyma sztywno jak ją noszę w pionie, ale nie mam pewności, że jak kiedyś sama fiknie czy będzie umiała sobie poradzić z tą głową. W łóżeczku śpi na pieluszce flanelowej (gdyby się ulało) i przykryte ma nogi też flanelową. Pieluszka jest tak sztywna, że chyba nie powinno się nic stać, gdyby się nią nakryła. Zawsze mam wyrzuty, że tak mało leży na brzuchu. Tak się już wycwaniła, że jak są obracamy, to tak mocno płacze, że nie mam serca jej tak trzymać. Ewentualnie może być jak leży na moim brzuchu, ale też nie zawsze.
    •  
      CommentAuthorDorit
    • CommentTimeMay 4th 2015
     permalink
    ja tez waham sie ze smoczkiem, jeszcze troche poczekam....ale to by wiele ułatwilo
    synek malo spi w dzien, ma dwie dluzsze drzemki jak roczniak prawie
    wogole jest inny niz siostra
    kąpanie jak u niektorych z Was :) na spiocha , jak na filmach z YT :)
    relaks na twarzy
    dwiga siłacz głowkę i robi pompki na macie- kurcze zastanawiam sie czy u niego nie WZM
    kiedy sie diagnozuje, moze wiecie? czy juz teraz mozna?
    aga ma obnizone, wiec jestem z szoku ze mozna miec takie silne dziecko :)
    --
    • CommentAuthorkarolciat
    • CommentTimeMay 4th 2015
     permalink
    Wojtek załapał przewracanie na brzuch parę dni temu dopiero, ale ćwiczy nową umiejętność zawzięcie :)
    --
    •  
      CommentAuthorKasiaMW
    • CommentTimeMay 5th 2015
     permalink
    boże wyjdę z siebie:cry::cry::cry:
    mam dośc o wczoraj jest jakaś masakra!!!
    gdzie jest moje dziecko
    ten potwór w którego się zamieniła płacze w kółko mało w dzień śpi
    no drze się tak że włosy dęba stają wszystko co bym nie zrobiła i tak jest źle....
    nie mam już siły:cry:

    Treść doklejona: 05.05.15 08:25
    kurcze normalnie już się zastanawiam czy nic jej nie dolega;/
    w nocy śpi ładnie raz je i tyle
    chyba przejadę się do pediatry niech w uszy pozagląda
    a na własną rękę okleję pipczocha i mocz sprawdzę!!!
    --
    •  
      CommentAuthorLivia
    • CommentTimeMay 5th 2015
     permalink
    Dzięki kochane!!! :bigsmile:

    kasiakuzniki: ten potwór w którego się zamieniła płacze w kółko mało w dzień śpi

    Coś jak moja od kilku dni... Złości się ciągle :confused: Stawiam na skok i czekam (nie)cierpliwie aż się skończy. Starszak też ostatnio jakby bardziej rozdarty :neutral:
    --
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeMay 5th 2015
     permalink
    O rety, te Wasze skoki brzmią strasznie.
    A wiecie, że u nas toni bez skoku czeste jedzenie... Az musze zaczac spisywac godziny, tak z ciekawości. Bo mi wychodzi, ze o ile nie spi na dworze, to je co 1,5h. Drzemki ma krotkie i raczej 3 dziennie. Nie marudzi. Ale je czesto.
    .
    A dzien zaczelam tak:
    Ide sobie z Mlodym w chuscie z rana, a starsza pani na moj widok:" O Jezu drogi takie malenstwo umordują"
    :bigsmile::devil:
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeMay 5th 2015
     permalink
    Kasia u nas były takie akcje dwa razy! Ostatnio byłam u pediatry, zęby idą a do tego skok! I chęć siedzenia, raczkowania, ale nie potrafi dalej... I chce coś zrobić ale nie wie jak i się denerwuje. A krzyk wieczny... Pediatra powiedziała z uśmiechem do Madzi: "Pilnuj mamy, żeby Cię przez balkon nie wyrzuciła" Zażartowała. Bo kilka zębów na raz idzie podobno... A wcześniej też były takie akcje. Też myślałam, że coś jej jest,a to skok był chyba... Jak mąż przychodził do domu to ja mu dawałam Magdę (Kacper spokojnie się bawił na szczęście) i zamykałam się w sypialni. Musiałam pobyć chwilę w ciszy! Albo wychodziłam do sklepu. To mnie uspokaja :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorLivia
    • CommentTimeMay 5th 2015
     permalink
    Magdalena: " O Jezu drogi takie malenstwo umordują"

    :bigsmile: Ja miałam wczoraj Małą w Bondolino, ale nikt nic nie mówił na szczęście :wink:
    A wczoraj w szpitalu każdy się rozczulał, że takie biedne, małe, MIESIĘCZNE maleństwo już ma tyle badań... :bigsmile:
    --
    • CommentAuthorasia04108
    • CommentTimeMay 5th 2015
     permalink
    Kurde, wpadam i ja się pozalic... Co sie z ta moja Mała wyrabia, to lepiej nie mówić. Od kilku dni ma tak, że jak jej się chce spać, to zamiast sobie zasnąć, albo dać się ululac, to drze się jak opętana. .. Wymiekam już. Placze z zalem, zalewaja ja lzy... A widze przeciez ze chce spac... Nigdy wczesniej tak nie miala :( A jak próbuje uśpić, to placze jeszcze bardziej, po czym zasypia mokra od lez... Powiedzcie, ze dzieci tak maja i to minie... :(
    •  
      CommentAuthor_mag_
    • CommentTimeMay 5th 2015
     permalink
    MrsHyde: bardzo ostroznie podchodze wiec do wszystkich ziol i podobnie radze robic w przypadku alergikow,


    Ja podobnie, przy zapaleniu pęcherza dostawała naturalny sok z żurawiny, bo wszystkie dla dzieci są z pokrzywą. Na szczęście P uwielbia kwaśne rzeczy :D
    --
    •  
      CommentAuthormkd
    • CommentTimeMay 5th 2015
     permalink
    Dziewczyny ja z gutkiem mialam wlasnie to samo, dwie godz sie dArl w wozku w ogrodzie i nie mogl zasnac, w koncu sie poddalam wsadzilam do mojego lozka i spi. Moim zdaniem bylo mu na dworze za goraco.

    Niestety gut znow nam kaszle i znow szczepienia przelozone.
    --
    •  
      CommentAuthorKasiaMW
    • CommentTimeMay 5th 2015
     permalink
    asia04108: .. Powiedzcie, ze dzieci tak maja i to minie... :(

    tak właśnie robi mi teraz Wiki tyle że płacze na sucho
    drze się i ze zmęczenia pada ;/ nie da się niczym pomóc ani ręce ani śpiewanie ani karuzela ani piciu no musi się wydrzeć i tyle
    a ja dostaje białej gorączki
    dziś wstała o 5-50 ma za sobą 3 drzemki jedna 20 druga 15 a ta ostatnio 6 min.....
    a ja se strzele w łeb także jak zniknę z forum będziecie wiedziały dlaczego
    --
    •  
      CommentAuthorOlenka01
    • CommentTimeMay 5th 2015
     permalink
    Na ponad 2h spacerku wczoraj Amelka polowe spędziła u taty na rekach:devil:
    Odlozona do wózka po 10 min wyła... A każdy mi wkoło mowi ze kładź do wózka to pospi dluzej.... Taaaa
    Ale troszkę mniej juz wyje na szczęście. A jak odjechała wczoraj o 16 to spała prawie cały czas do 7 rano. Tylko na cyca sie przebudziła chwila porozkładał i spac spowrotem.
    -- []
    •  
      CommentAuthorlecia_28
    • CommentTimeMay 5th 2015
     permalink
    Jejku dziewczyny wspolczuje Wam tych skokow:sad: a raczej dzieciaczkom. Ja sie ciesze ostatnimi dniami blogiego spokoju. Jak sobie pomysle ze Oliś w miare normalnie je, nawet fajnie spi i ze za kilka dni nam tez sie kolejny skok zaczyna, dwutygodniowy, to mi sie slabo robi.
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeMay 5th 2015
     permalink
    asia04108: Od kilku dni ma tak, że jak jej się chce spać, to zamiast sobie zasnąć, albo dać się ululac, to drze się jak opętana. .. Wymiekam już. Placze z zalem, zalewaja ja lzy... A widze przeciez ze chce spac...

    U nas tak też jest od kilku dni a to dlatego, że nie ma drugiej drzemki... Magda jest już za bardzo zmęczona i to z tego zmęczenia tak mi się drze, wygina, odpycha mnie a po pewnym czasie pada! :bigsmile:
    --
    • CommentAuthorkarolciat
    • CommentTimeMay 5th 2015
     permalink
    mkd, a gut był szczepiony poza szpitalem czy nie? bo Wojtek znów musi po ospie odczekać swoje i ma tylko gruźlicę i jedną żóltaczkę.
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeMay 5th 2015
     permalink
    kasiakuzniki: a ja se strzele w łeb także jak zniknę z forum będziecie wiedziały dlaczego



    Hahahhaa Kasia uwielbiam Cię :wink:
    Oczywiście łączę się także w bólu skokowym co nie, ale rozbawiłaś mnie przednio :smile:
    Mój Hug dopiero ten skok zaczyna, więc jest znośnie. Spał dzisiaj co prawda dwa razy po szesnaście sekund [ :tooth: ], ale luz.
    Natomiast już drżę na myśl co będzie, kiedy skok się będzie kończył, tak jak u Twojej Wiktorii.
    --
    •  
      CommentAuthorLivia
    • CommentTimeMay 5th 2015
     permalink
    TEORKA: Spał dzisiaj co prawda dwa razy po szesnaście sekund

    :bigsmile:
    Ale w sumie współczuję...
    A moje mało śpiące w dzień dziecko "zdrzemnęło" się przy maminej piersi - 2,5 godziny :shocked: Doopa mi w kanapę wrosła...
    --
    •  
      CommentAuthorOlenka01
    • CommentTimeMay 5th 2015
     permalink
    Livia, mam to samo dzis. Tylko cycek i to w postaci smoczka do snu. Do łuzeczka odłożona spi minutę... A przy cycku po dwie godziny.
    Mam juz plaskodoopie.
    -- []
    •  
      CommentAuthoritlina
    • CommentTimeMay 5th 2015
     permalink
    Jak milo poczytać ze człowiek nie jest sam. Tylko kto wymyślił termin URLOP macierzyński?!
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeMay 5th 2015 zmieniony
     permalink
    Mi Gajka w szpitalu zrobiła dwie takie nocki że aż piguły co chwilę zaglądały darła się nieziemsko a cycka za chiny do ust wziąć nie chciała a że inaczej niż z cyklem zasnąć nie umie to był dramat bo słaniała się ze zmęczenia a zasnąć się nie dało...
    a dodam że tula ratowała mi tam tyłek nie raz...jak już nir miałam na nią pomysłu to wrzucałam w nosidło i chodziłyśmy po sali w jedną i w drugą aż do zaśnięcia
    --
    •  
      CommentAuthormkd
    • CommentTimeMay 5th 2015
     permalink
    Itilina ja tam jestem na zasilku az sprawdze chyba etiologie tego slowa bo z urlopem to nie ma nic wspolego :)

    Karola gut ma te pierwsze szpitalne plus pierwsza dawke heksy i rotawirusa.

    Ja tam wole plaskodupie niz coraz szybsze machanie wozkiem az po koleiny w podlodze.
    --
    •  
      CommentAuthorLivia
    • CommentTimeMay 5th 2015
     permalink
    mkd: gut ma te pierwsze szpitalne plus pierwsza dawke heksy i rotawirusa

    Gajka dokładnie tak samo.
    Olenka01: Mam juz plaskodoopie

    O, dobre określenie :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeMay 5th 2015
     permalink
    Ale to Wy na siedząco karmicie i dzieciaki Wam śpią na rękach ?
    Bo ja Hugowi czasami tak w dzień daję przy cycku pospać, ale wtedy raczej mam PŁASKOBOCZE :cool:
    --
    •  
      CommentAuthorLivia
    • CommentTimeMay 5th 2015
     permalink
    TEORKA: Ale to Wy na siedząco karmicie i dzieciaki Wam śpią na rękach ?

    No ja w dzień tak :smile: Poza tym usiadłam sobie przed komputerem, dziecko do karmienia sobie wzięłam - z myślą, że jak zwykle upora się w dwie minutki, a potem ja wstanę i coś w chałupie zrobię - a ta sobie zasnęła, mimo, że 15 minut po drzemce była... No to tak siedziałam, aż mi się internet skończył :tooth:
    --
    •  
      CommentAuthorduszkaga
    • CommentTimeMay 5th 2015
     permalink
    Juz myslalam, ze moja 2 miesieczna cora jest jakas dziwna z tym spaniem. Skoro u Was to wyglada podobnie to przestane swirowac, ze malo spi itp :shamed:
    A co do kapania, sprobowalismy z suszarka ale tez dupa.. nie ma bata na nia, drze sie i koniec !
    --
    • CommentAuthorGabcia_I
    • CommentTimeMay 5th 2015
     permalink
    U mnie po okresach darcia w wanience pewnego dnia zostałam sama wieczorem i musiałam wykapać syna. Odkopałam takie leżące niby siedzonko do wanny, na wannę dałam przewijak, rozebrałam małego w nagrzanej łazience. Weszłam do wanny, położyłam w tym czymś dziecię i przykryłam brzuchu mokra pielucha. A mój syn zamiast sie drzeć zaczął machać rekami i nogami z zadowoleniem...szok przeżyłam.. I tak jest od tamtej pory co wieczor tylko teraz z siedzonka wyrasta

    Treść doklejona: 05.05.15 22:20
    Livia, mam do Ciebie kobieto niesamowity sentyment bo tez miałam termin na 3.12.2014 :bigsmile: Przeraziłam sie,ze rodzisz wcześniej...i chyba z tego przerażenia sama urodziłam dwa dni po Tobie (19.11) :cool::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorlecia_28
    • CommentTimeMay 5th 2015
     permalink
    A ja Wam powiem ze UWIELBIAM mojego niemowlaczka (narazie:wink: az do skoku). Wieczorem ja klade spac mlodszego a maz starszego. No wiec nakarmilam Oliego i szykuje wszystko, ten sobie slodko lezy, A za sciana... placz nie stej ziemi, moj 3,5latek w rozkwicie buntu (sama nie wiem czy buntu 3latka czy juz 4 latka:confused: ). Najpierw ze sie mysc nie pojdzie, potem ze sie wycierac nie bedzie, potem ze pic, ze woda nie sok, ze pizamy nie zalozy a wszystko w dosc wysokim rejestrze dzwiekow. Dziewczyny jak ja sie cieszylam ze to nie ja sie musze tam z nim uzerac:shamed: a niby juz taki kumaty i komunikatywny...
    --
    •  
      CommentAuthorKasiaMW
    • CommentTimeMay 6th 2015
     permalink
    TEORKA:
    Hahahhaa Kasia uwielbiam Cię :wink:

    spoko żyję Wiki jak po tym płaczu zasnęła to spała ok 2h i wróciło moje radosne dziecię!!
    za to Milka nie chciała zasnąć bo walnęła se drzemkę w aucie po przedszkolu i znów wieczorowa porą nachodziły mnie myśli samo-destrukcyjne:devil::devil::devil:
    TEORKA: Mój Hug dopiero ten skok zaczyna, więc jest znośnie. Spał dzisiaj co prawda dwa razy po szesnaście sekund [ :tooth: ], ale luz.
    Natomiast już drżę na myśl co będzie, kiedy skok się będzie kończył, tak jak u Twojej Wiktorii.

    ja tylko mam nadzieję że u Was przejdzie to łagodniej :D
    u nas tyle gorzej że ona jak Milka nie lubi tulenie noszenia więc się drze a ty dasz Panu cycuszka i będzie spokój;)
    -
    co do szczepienia to Wiki ma już za sobą 2 dawki 5w1 2 dawki wzwb i niedługo będzie druga na pneumokoki aha i dwie na rota
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.