Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 3rd 2008
     permalink
    AND może faktycznie to ząbkowe objawy - miejmy nadzieję, że Iśka nie złapie jakiegoś wirusa - dość już tych chorób !!
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 3rd 2008
     permalink
    Izuniu mala ciagle placze nie chce spac jesc :cry::cry::cry:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 3rd 2008
     permalink
    MamoDusi moje chłopaki też miały takie same objawy pierwszego i drugiego dnia ... Po podaniu antybiotyku stopniowo wszystko się klarowało - będzie dobrze zobaczysz :grouphug:
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 3rd 2008
     permalink
    Mam nadzieje ...zawsze wszyscy smiali sie ze jestem histeryczkom ale teraz juz niech sobie gadają bo dzieki mojej reakcji Dusia szybciej zaczela leczenie i moze obejdzie sie bez zastrzykow
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMar 3rd 2008
     permalink
    Dziewczyny współczuję tych chorób i pozdrawiam gorąco,, u nas jakiś katar przywlókł Franek i widzę że Tosia też już łapie :confused: Niech ta durna aura się uspokoi bo nas wykończy....
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 3rd 2008
     permalink
    MamoDusi jedynie spokoj cie uratuje... dawaj malej duzo sie do siebie tylic i pozwalaj jak najwiecej wisiec na cycku... bedzie dobrze!!

    Magg a ty od razu profilaktycznie Tosi moze zapodaj cebion plus z raz wiecej wody morskiej...

    wg tego leakrza co dzisiaj bylam (nie pediatry) marzec to najgorszy miesiac i najwiecej wirusow lata wtedy w powietrzu a ze zimy nie bylo to ten okres ulegl przyspieszeniu :confused:
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeMar 3rd 2008
     permalink
    ta pogoda jest do dupy (przepraszam za wyrazenie:bigsmile: ) a jeszcze zapowiadaja ze od jutra ma byc snieg z deszczem i obnizenie temperatury :/ pare dni a potem to znowu ciepło a na ile to nikt ie wie :/ wyszło by juz ladne słoneczko dzieciaczki by sie powygrzewały na słoneczku i odrazu by było lepiej ...
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMar 3rd 2008
     permalink
    Mamodusi dużo zdrówka dla Dusienki.
    ja daje przy tych wszystkich lekach diclofor, ze względu na alergię bo tez pomaga. A z Matem jest coraz lepiej, mniej już charczy.
    Już chce iść na spacerek, nie pamiętam kiedy ostatnio z nim bylam na dworze, za wyjątkiem wyjazdów do lekarza.A teraz jeszcze bede dwa dni sama bo M jedzie do Warszawy na jakies durne szkolenie.:confused:
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 3rd 2008
     permalink
    a u nas Dusia caly antybiotyk zwymiotowala :cry::cry::cry:piersi bola nie chce pic pije po trochu a ja musze odciagac to mleko:cry::cry:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 3rd 2008
     permalink
    Mamodusi kurcze.. niedobrze jesli zwymiotowala.. a podawalaes jej pipeta strzykawka czy z lyzeczki??
    •  
      CommentAuthor100krocia
    • CommentTimeMar 3rd 2008
     permalink
    U nas tak sobie, kupowo nie najgorzej, kaszelku nie ma, ale mysle, ze z tymi uszkami nie dobrze. Do dzisiaj daje jej kropelki. Niestety jutro nie pojdziemy do lekarza, bo w tych godzinach mamy rehabilitacje. Dopiero w srode mozemy isc. Mala od 4 dni zle spi w nocy. Co chwile sie budzi, wystarczy pojsc do niej, dac jej smoka i już spi, a za godzine znowu placz. Cos ja chyba boli. W dzien nie jest zle, tylko te noce. Ja juz padam, w czwartek ide do pracy a jestem strasznie wykonczona.
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 3rd 2008
     permalink
    Strzykaweczka taką do lekow ale bardzo powoli
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 3rd 2008
     permalink
    100krociu a jakie masz krople? kurcze z tym uchem to niebezpieczna sprawa... zeby sie nie przerodzilo w wysiekowe zapalenie ucha tylko...

    Mamodusi - mowiac szczerze to nie wiem co ci poradzic... czy ona od razu zwymiotowala czy po jakims czasie? pamietam ze lekarka mowila kiedys ze jak dziecko od razu zwymiotuje to trzeba pdac jeszcze raz a;e jak po kilku minutach to juz nie...
  1.  permalink
    o jejku dziewczyny przytulam was wszystkie....i przesylam troszeczke sloneczka z anglii...
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 3rd 2008
     permalink
    tak po okolo pol godzinki ale sam antybiotyk
    Aniu myslisz ze jak jutro tez zwymiotuje to powinnam isc z nia do lekarza moze jej nie slozy ?????? a jeszcze ja jutro mam, to badanie genetyczne :cry::cry::cry:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 3rd 2008
     permalink
    MamoDusi moze zwymiotowala bo jej nie posmakowalo po prostu albo dawales jej mocno na sile i zwymiotowala z placzu... ja przy Gabrysi nie mialam augmentiny jak byla mala. tylko zinnat i nie bylo problemow
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 3rd 2008
     permalink
    Aniu wlasnie ze nie dawalam jej na sile i widac bylo ze bardzo jej smakuje bo az buziunke otwierala nawet dawalam jej to powolutku dosc dlugo
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 3rd 2008
     permalink
    hmmm no to mysle ze poobserwuj jak bedzie jutro. jesli rano znwou zwymiotuje to koniecznie zadzwon do lekarki
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 3rd 2008
     permalink
    oki Aniu tak zrobie dziekuje ze mi odpowiadasz wiem ze czasami zadaje duzo pytan ale jestem taka przewrazliwiona :grouphug::grouphug: ide do lozeczka bo jutro o 7 mam badanie w klinice
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 3rd 2008 zmieniony
     permalink
    nie ma sprawy... jak wiem to podpowiem :) no i juz 3mam kciuki za dobry wynik badania!!!

    moj maz tez polegl na polu chwaly. ratowal sie wieczorem gripexem. jestem ciekawa jak on caly dzien biedak w robocie wysiedzial i jutro wysiedzi...
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMar 4th 2008
     permalink
    Mamodusi Matuś też mi pierwszą dawkę leku zwymiotował od razu i dałam jeszce raz i było juz ok, nie bardzo lubi ten zinat bo to ma smak rozrobionej mąki jak dla mnie. Mam nadzieje że Dusia wróci do zdrówka.
    Patrycja spróbuje cos się dowiedziec na temat tego usg bioderek.
    --
    • CommentAuthorkozera
    • CommentTimeMar 4th 2008
     permalink
    hej ,kobitki ,dzien dobry...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 4th 2008
     permalink
    u nas ciezki poranek... Gabrysia wymiotowala i narzeka ze ja brzuszek boli. pije wlasnie herbatke i wcina sucha bulke..
    Krzysko cos zaczal pokaslywac a na dodatek pediatra z przychodni jest na L4 i dzisiaj przyjmuje tylko taki konowal a moja neonatolog pracuje do 15.30 i nie mam jak sie z nia spotkac bo mam to cholerne szkolenie bhp :cry:
  2.  permalink
    czesc dziewczyny czy ktos za mną tęsknił???
    ja za Wami baaaardzo ale nie miałam dostepu do neta.Piotrus ok po szczepieniu jak anioł spał 3 godziny zero goraczki wiec ogólnie ok.Maż przyjechał ale cos sie dogadac nie mozemy...Wrzuce Wam jakies foty Piotruska ale jak wróce z miasta bo mam mase spraw do załatwienia i do urzedu miasta musze jechac wózkiem a tam 10 schodów-nie wiem jak sobie poradze moze znajdzie sie jakis dobry człowiek:)
    Zycze wszystkim choruszkom zeby wrócili szybko do zdrowia



    --
  3.  permalink
    Ściskamy wszystkich chorowitków... Dobrze,że juz wiosna tuz, tuż - może choróbska w koncu opuszczą nasze maluszki...
    Ciacho- wspominałyśmy Cię niedawno :) Fajnie,że wróciłaś :)
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 4th 2008 zmieniony
     permalink
    ja juz po badaniach i znow dwa tygodnie czekania ...... Dusia dostala antybiotym o 8 rana i mama mowila ze nie zwymiotowala za to kaszla niemilosiernie

    Ciacho fajnie ze wrocilas
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 4th 2008
     permalink
    Cześć dziewczyny - u nas OK, mam nadzieję, że pediatra rozwieje moje wątpliwości i zastrzyków nie będzie.
    Mój Filip stoi i drepta jak go podtrzymuję pod paszkami - no tak mu się to podoba, że krzyki i piski z radości z niego wychodzą :bigsmile: Dziennie kilka razy tak sobie "spacerujemy" dla radochy. Szymon natomiast tak zaiwania pełzając, że nie nadążam :shamed:
    Trzymajcie kciuki za wizytę u lekarza bo już na samą myśl normalnie mam stresa ...

    Ania zdróweczka dla całej Twojej rodzinki - kurcze normalnie żal mi naszych pociech, niech już wiosna przyjdzie !!
    MamoDusi u mnie chłopaki musowo muszą odbić po każdym gęstym lekarstwie - może męczyło małą i zwymiotowała. Będzie dobrze :wink:
    Cześć Ciacho - fajnie, że wszystko OK u Was - wracaj i zdawaj relację.
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeMar 4th 2008
     permalink
    witaj Ciacho, brakowało tu ciebie

    Izunia, ale masz teraz młyn w domu, wyobrażam sobie jak to jest przy jednym takim przemieszczającym się szkrabie, a co dopiero przy dwójce!!
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 4th 2008
     permalink
    Harpi jest wesoło - aż miło patrzeć jak maluchy wkraczają w kolejny etap swojego rozwoju. Jako wcześniaki wg mnie robią duże postępy i jestem z nich DUMNA - po2jnie hehe - buziaki dla Ciebie i Kamilka :wink:
    • CommentAuthorkozera
    • CommentTimeMar 4th 2008
     permalink
    moje kumpele ,tez maja dzieci chore,a siorka chciala zebym wpadla doPolski, moze innym razem...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 4th 2008
     permalink
    Dziewczyny jak Wam mija dzionek - my jeszcze troszkę i śmigamy do lekarza ... Zaczynam się znowu stresować :shamed:
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 4th 2008
     permalink
    Izuniu nie martw sie jestem pewna ze dzis bedziesz miala dobre wiesci :grouphug:

    a u nas nadal temperatura :cry::cry:
    --
    •  
      CommentAuthortagusia
    • CommentTimeMar 4th 2008
     permalink
    Dzieki za super powitanie nas :bigsmile:
    Ja tak wpadam dzisiaj na chwilke..
    Wszystkim chorym zdrowka zycze no i sloneczka w koncu na oknem ...
    My w tym tygodniu mamy pierwsza wizyete u pediatry...troche mam stresa czy wszystko oki, no ale maly je miedzy 2 a 3,5h, robi kupki, siusia ladnie, ostatnio sprawdzalismy (bo tak kazala polozna, ktora byla u nas) wage i maly przybiera 50g / dzien, wiec tez chyba ladnie, martwia mnie tylko baki, bo widze, ze troche sie wygina i dopiero je puszcza...ja jem jak "zakonnica w celibacie" i pije ta herbatke z kopru...i troszke lepiej z tymi bakami u Szymka po niej. No i zauwazylam, ze w jednym oczku chyba pojawily sie lezki...wszystko przez te naswietlania przeciwko zoltaczce, wtedy zaczely mu oczka ropiec...no a teraz widze lezki w jednym i mnie to martwi czy to nie za wczesnie....
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeMar 4th 2008
     permalink
    zdrowka dla dzieciaczkow :*:)

    Izunia no chłopcy robia postepy :) za nidlugo nadrobią wszytskie zaległosci i bedą bardziej sprawni niz wszytskie tu dzieciaczki ;) w koncu są najstarsi :) i mam nadzieje ze to juz koniec ich chorob :) no i ze sie kiedys zobaczymy ;)
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeMar 4th 2008
     permalink
    tagusiu a masz zalecenie comiesiecznej kontroli u okulisty z małym ?? bo moj tez byl naswietlany i podobno to jakis wymog ministra zdroia zeby po naswietlaniu chodzi co okulisty :) ja chodziłam poł roku chyba a teraz musze isc na kontorle w okolicach roczku :) no oczywiscie wszytsko w pozadku ale jak trzeba to trzeba :)
    --
    •  
      CommentAuthortagusia
    • CommentTimeMar 4th 2008
     permalink
    No wlasnie nic takiego mi w szpitalu nie mowili. Moze pediatra nas teraz wysle, no nie wiem, troszke sie martwie tym jego oczkiem...
    Przy wypisie mowili tylko o podawaniu wit K, usg bioderek, wizycie kontrolnej w szpitalu i tyle....
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeMar 4th 2008
     permalink
    no a mysmy nie mieli zadnej kontorli w szpitalu :) ale wiesz co szpital to obyczaj ;) oczkiem sie nie martw tu kazda z nas prawie przechodziła juz ropienie oczek u swojego maluszka :)
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMar 4th 2008
     permalink
    Izunia buziaki dla bohaterów :winkkiss::winkkiss: rozwijają się super! Jakie zaległości kfiatuszku? Każde dziecko rozwija się swoim tempem :wink:

    Aniu właśnie tak zrobiłam dostała cebion i woda do nosa dzisiaj już kataru nie widać ufff

    tagusia przy wizycie powiedz pediatrze o oczku ropiejącym da pewnie kropelki i powinno przejść a jak nie to czeka Cię wizyta u okulisty im wcześniej tym lepiej :)
    --
  4.  permalink
    Izunia- czekamy na wiesci

    And- a jak Twoja malutka?
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 4th 2008
     permalink
    Izuniu jak chlopcy czy juz cos wiadomo
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 4th 2008
     permalink
    Halooooo mamy nową rozpakowaną KICIE z malenką Juleczka:wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 4th 2008 zmieniony
     permalink
    czasami dobrze byc matka karmiaca... szkolenie mialo byc do 19tej ale dyr polecial do prowadzacego zagajac ze matka karmiaca jestem i w domu chore dzieci wiec w sumie tylko 1.5godziny bylam na tym szkoleniu.. najwazniejsze ze to za mna :)

    Krzysko marudzi, kaszel ciut sie nasilil a jeszcze nasza pediatra na L4 a neonatolog na szkoleniu i wraca jutro wieczorem... no nic dzisiaj idzie zestaw ratunkowy - wapno, cebion i drosetux...

    Gratki dla Kici

    Izunia co u Was??

    MamoDusi ile temperatury ma Dusia? dajesz jej nurofen? dopiero po 3 dawce antybiotyku pojawia sie z reguly poprawa

    Tagusia niektore dzieci zle znosza herbatki z kopru wloskiego wiec musisz sprawktykowac jak to bedzie u was. czasami zamiast pomoc to on wlasnie powoduje ze gazy odchodza bardziej bolesnie.co od kontroli wzroku to jesli mial fototerapie to lepiej sprawdzic dla wlasnej 'spokojnosci'... a dostalas moze skierowanie do poradni neonatologicznej? (zwanej tez poradnia ryzyka okoloporoodwego)
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 4th 2008 zmieniony
     permalink
    Aniu duzo zdrowka dla twoich dzieciaczkow .... tak podaje nurofen ale od popoludnia juz nie ma temperatury tylko stan podgoronczkowy a dzis podamy 3 dawke wieczorem a ha i cos mi sie przypomnialo ze wczoraj przed tymi wymiotami dostala calcium a dzis jak jej dalam to tez zwymiotowala z tym ze teraz wieczorem nie dalam i juz nie wymiotuje czy to moze byc spowodowane tym calciumem ?????????????????
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 4th 2008
     permalink
    Mamodusi jak najbardziej!!! moja Gabrysia miala uczulenie na to wapno bananowe SANOSVIT. wymiotowala po kazdym jego podaniu tak ze z niej chlustalo
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 4th 2008
     permalink
    no Aniu to juz wiem ja tez mam to bananowe
    :neutral:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 4th 2008
     permalink
    ja bym po prostu nie dawala dzisiaj wieczorem. rano zadzwon do pediatry i sie dopytaj jezscze
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 4th 2008
     permalink
    Aniu nie daje juz wieczorem a jutro mam wizyte i tak rano u lekarza to powieem co i jak
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeMar 4th 2008 zmieniony
     permalink
    no własnie Tagusiu dostałas skierowanie?? bo ja jakos nie dostalam choc moje dziecie tez wczesniak a moze to zbyt pozny wczesniak i dlatego nie dali??:)

    Magg chodziło mi o to ze Izunia martwila sie ze maluchy jeszcze nie siedza a według rozładu powinni ale teraz juz nadrabiaja wszytsko i wogole ;) no wiesz o co chodzi ;) taki rodzaj gratulacji ;)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 4th 2008
     permalink
    kfiatuszku a moze to dlatego ze Kacper mial duza wage urodzeniowa i byl bardzo dlugi... na dobra sprawe dzieci w 40tyg takie sie rodza... a sluchaj on mial jakies objawy wczesniactwa bezposrednio po porodzie?
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 4th 2008 zmieniony
     permalink
    U nas wszystko OK - napiszę jutro co i jak bo M mnie woła hehe :bigsmile:
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.