Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMar 7th 2008
     permalink
    Oby mamadusi bo osiwieję :sad:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 7th 2008
     permalink
    chyba podam mlodemu zyrtec bo nic na alergie nie moge dac... jest jeszcze jakies wapno dla niemowlakow ???
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 7th 2008
     permalink
    Magg tylko nie to w razie czego osobiscie kupie farbe do wlosow :boogie::rolling:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 7th 2008
     permalink
    Magg 3mam kciuki za zębolka niech wyłazi i nie męczy Tosi - GRATKI z usypiania Małej !!
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 7th 2008
     permalink
    Ania ja podaję CALCIUM Syrop - można go stosować od 6 m-ca.
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMar 7th 2008
     permalink
    Biedne te dzieciaki z zębolkami, a Mat wczoraj tak sie wgryzł w łóżeczko aż krew mu zaczęła lecieć, biedactwo.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 7th 2008 zmieniony
     permalink
    Izunia w jakiej dawce dawalas chlopcom Zyrtec?

    czy ten calcium syrop to jakis smakowy? bo ja mam truskawkowy i tam napisane ze od 4roku zycia jest
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 7th 2008
     permalink
    Ania po 5 kropelek.
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 7th 2008
     permalink
    Aniu moja ten teraz ma i nic sie nie dzieje mam dawac po pol lyzeczki
    http://www.nokaut.pl/oferta/syrop-calcium-smak-truskawkowy-wapn-dla-dzieci.html nie wiedzialam jak ci pokazac to znalazlam
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMar 7th 2008
     permalink
    Wczoraj Tosia też dostała Zyrtec bo lekarka stwierdziła że uczulenie na piersi i brzusiu wygląda jak alergiczne i też dostaje 5 kropli.
    Izunia złożę gratulacje M na pewno go to jeszcze zmotywuje - dziękujemy!!!
    Mamadusi trzymam za słowo hihihi a ufarbujesz to z ciachem wpadnę hihihi
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 7th 2008
     permalink
    Ania o smaku nic nie pisze, spróbowałam nawet - jak zwykły syrop do przełknięcia - :wink:
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 7th 2008
     permalink
    a pewnie ze ufarbuje :crazy::crazy:
    --
    •  
      CommentAuthorKona
    • CommentTimeMar 7th 2008 zmieniony
     permalink
    Magg dobrze, że już widać kreseczkę to miejmy nadzieję, że zębulki szybko wyjdą. Dużo cierpliwości Ci życzę Kochana :smile:
    My jeszcze czekamy na pierwsze. Co do laryngologa to pani na Szaserów poleciła mi pywatną przychodnię, jutro się tam pofatyguję i napiszę Wam czy jesteśmy zadowoleni. Kuba też ma podejrzenie alergii, ale najpierw mamy się zgłosić do laryngologa. Poza tym ma tylko katarek.
    Izunia, a jak tam chłopaki??
    AniuM te wymioty po tym wapnie bananowym są chyba normalne, bo jesteś już kolejną osobą, która o tym mówi.
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMar 7th 2008
     permalink
    Oki to jesteśmy umówione :swingin:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 7th 2008
     permalink
    Kona no rozrabiają - widać, że dzieci zdrowieją bo wszędzie ich pełno ... Szymon rozkręcił się na całego i MAMA słychać w całym domku hehe :jumping:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 7th 2008
     permalink
    ja mam w domu taki i na nim jest napisane ze dzieci od 4 lat...

    chyba zadzwonie do mamy zeby mi zaszla i kupila jakis inny dla niemowlat. sanosvit wyladowal w koszu... w ogole nie wiem co mnie podkusilo go kiedys kupic jak Gabrysia na niego uczulenie miala :sad:
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMar 7th 2008
     permalink
    A ja jeszcze nie usłyszałam MAMA buuuu cały czas jest tylko tatatatatatatat i dadadadada na Franka :sad:
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 7th 2008
     permalink
    Maag jeszcze beda ci uszy pekac od tego mama zobaczysz :wink::wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 7th 2008
     permalink
    Kona moja szpitalna kolezanka z Warszawy jak nie wie gdzie szukac lekarza to dzwoni do centrum do danej przychodni i tam zawsze dostaje namiary na jakeigos tytulowanego lekarza... ale skoro juz znalazlam to mysle ze nie ma potrzeby...
    ja w warszawie polecam przychodnie Profesorsko - Ordynatorska na Walicow. bylam tam u neurochirurga z mala a ze soba u reumatologa a kolezanka jezdzila z dzieckiem i ze soba do okulisty plus endokrynologa...
    •  
      CommentAuthorelli
    • CommentTimeMar 7th 2008 zmieniony
     permalink
    mój maluszek ostatnio cały czas tylko gi gi gi gi,
    zdjęcie postaram się wkleić
    --
    •  
      CommentAuthorKona
    • CommentTimeMar 7th 2008
     permalink
    Izunia, to super!!!! Cieszę się, że chłopaki zdrowiutkie :smile: Magg my się nie możemy doczekać choćby tatatatata, dadadada. Kuba na razie wydaje okrzyki radości, piszczy i ciągle słyszymy deeeeeee, beeeee, łeeeeee albo jak nas zaczepia to samo eeeeee. Ostatnio Kuba uszczypnął mojego M i ten krzyknął ałaaaaaa, na co Kuba aaaaaaaaaaaaaałłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, myślałam, że pękniemy ze śmiechu. AniuM na Waliców też zadzwonię, bardzo dziękuję Ci za pomoc:smile:
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMar 7th 2008
     permalink
    Buziaki dla Kuby :crush:
    --
    •  
      CommentAuthorKona
    • CommentTimeMar 7th 2008
     permalink
    Buziaki od Kuby dla prześlicznego Tosiaka :flowers::crush::hugging:
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeMar 7th 2008
     permalink
    jeeejku, mój malec dziś mega marudny od rana, spać mu się chce, bo o 5.30 urządził pobudkę, później już zasnąć nie mógł -tylko z cyckiem w buzi, jak wyjmuje natychmiast się budzi i awanturę urządza jak nie dostanie, nie wiem co robić, czy uznać, że to taki dzień i dawać, czy nie dawać bo przecież nie będę z nim całymi dniami na rękach siedziała i dawała cycka. Na razie śpi po spacerze, bo go w końcu wzięłam na dwór. Chciałam żeby w domu pospał, to i ja bym odespała, ale się nie dało

    Magg, ale ci fajnie z usypianiem Tosi przez M

    November - ja właśnie staram się, żeby takich sytuacji nie było, że dziecko tylko mamę akceptuje. M zajmuje się małym jak tylko wróci z pracy, kąpie z moją pomocą małą, w weekendy też jak najwięcej czasu z tatą. Ale powiem wam, że nie przypuszczałam, że taki maluszek tak odczuje, że taty rano nie zobaczył. A M właśnie w AirBusie w drodze do Singapuru
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 7th 2008
     permalink
    zaraz mnie cos trafi... moja mama obleciala wlasnie 4 rozne apteki i nigdzie nie maja ani fenistilu w kroplach ani tego wapna tylko sanosvit bananowy... zostala mi jedna apteka ale tam za to nie mzona sie dodzwonic :devil:
    • CommentAuthorkozera
    • CommentTimeMar 7th 2008
     permalink
    HEJ KOBITKI dzis u pediatry ,byla tylko moja znajoma ,ale fajowo ,ze nie bylo kolejki ,bo do kitu pogoda i makarony siedza w domu.VEVE zdrowa jak ryba... rzycze duzo zdròwka ,dla bobasòw...
    •  
      CommentAuthor100krocia
    • CommentTimeMar 7th 2008
     permalink
    Ja byłam dzisiaj drugi dzień w pracy. nawet nie jest bardzo źle, nie mam czasu tęsknić. Wczoraj natalka się chyba na mnie obraziła, bo jak wróciłam do domu to udawała, że mnie nie widzi. Dzisiaj ok. Mała dzisiaj też strasznie bączki puszcza i się pręży. Ciekawe, czy po jabuszku (gotowanym działkowym), czy po indyku. Jutro dostanie druga połowę słoiczka a nie dam jabłka. Zobaczymy.
    --
    •  
      CommentAuthormarta50000
    • CommentTimeMar 7th 2008
     permalink
    Dziewczyny BARTUS ma biegunkę i juz nie wiem co mam robic, antybiotyk tak jakby wogole nie dzialal , tylko po panadolu jest spokojny!!poradźcie mi cos??
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 7th 2008
     permalink
    Marta a czy ty dajesz ten antybiotyk co ja dawalam ??? moja mial te samre objawy no i dowiedzialam sie ze wiekszosc dzieci nie toleruje go
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 7th 2008
     permalink
    Marta jesli maly ma biegunke przy antybiotyku tzn ze antybiotyk na niego nie dziala... dajesz mu leki oslonowe??
    moim zdaniem konieczna jest wizyta u lekarza

    100krociu a pracujesz 8godzin czy masz zaalatwione godzine mniej na karmienie?
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeMar 7th 2008
     permalink
    a nam juz tak fajnie wylazły gorne jedynki :) maja tak ze dwa milimetry ale ugrysc to potrafi bestyjka jedna ;) fajnie wygladają:D jak głupia ciesze sie z ząbkow :P ale tez widze ze albo te gorne przy wychodzeniu go draznia albo kiłkuja nowe bo jak dorwie zabawke jakas to sie wgryza w nia strasznie :) i wkłada paluszki do buzi i stuka pazurkami o dolne ząbki ;)
    --
    •  
      CommentAuthor100krocia
    • CommentTimeMar 7th 2008
     permalink
    mam załatwiona godzinke wolna. Bede mogla wozic raano natalke na rehabilitacje (maz musial brac wolne 2 godziny). Chociaz ja sie boje jezdzic samochodem wiec zobaczymy jak to bedzie :P
    --
    • CommentAuthorkozera
    • CommentTimeMar 7th 2008
     permalink
    a mòk kuzyn po antybiotykach ,nabyl sie cukrzycy...mozliwe to? buuu
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 7th 2008
     permalink
    Myszorko czy ty podajesz Matiemu KETOTIFEN? Krzysko dostal to na te krostki alergiczne... zauwazylas poprawe skory?
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMar 7th 2008
     permalink
    zła jestem :devil: wrrrr
    dzisiaj miałam akcję "przekazanie", tzn. jadąc do szkoły musiałam przekazać mężowi przy dworcu wileńskim Cyryla
    akcja się udała
    prawie dojeżdżam do szkoły - dzwoni koleżanka - nie ma pierwszych zajęć.
    no szkoda, że nie zadzwoniła jeszcze później :devil:
    I siedziałam w tej szkole jak głupia dłuuugo i okazało się, że nie ma też następnych zajęć, bo wykładowca utknął w korku...
    więc grupa się wkurzyła i nie czekalismy już na kolejne zajęcia
    przynajmniej byłam wcześniej w domu

    a mąż nie do końca myślący, zostawił Cyryla na wersalce i poszedł do kuchni robić mu mleko.
    efekt?
    nie pytajcie... na szczęście, poza ranką na nosie, nie zauważyłam większych obrażeń...
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 7th 2008
     permalink
    Dzis byla u Dusi pielegniarka zrobic zastrzyk no i 20 zl od zastrzyka jednak a juz mnie uprzedzila iz jutro bedzie pielegniarz he he jestem ciekawa go :wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeMar 7th 2008
     permalink
    dobrze ze z Dusią lepiej :) ale ty chora troszke co??? :(
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 7th 2008
     permalink
    nio skad wiesz ????
    :sad:
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeMar 7th 2008
     permalink
    ;) jestem wrozka:rolling::tooth:
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeMar 7th 2008 zmieniony
     permalink
    Hej kochane Mamusie, ostatnio nie daję rady Was tu czytać, próbowałam nadrobić, ale mi się już oczy kleją. Życzę Wam wszystkim i Waszym pociechom dużo zdrowia. Niech Wasze noce będą przespane! :wink:

    A tu zestaw z nieudanej biometrycznej sesji zdjęciowej Mai:
    --
  1.  permalink
    ooo- Fiufiu- myslałam dziś o Was :) Wpadaj czesciej... Co słychac???
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeMar 7th 2008
     permalink
    Miło mi :) Maja wczoraj w nocy i dziś dała nam popalić, teraz śpi, ale nie wiem, jak będzie do rana... Czy to możliwe, żeby pompa do pokarmu tak zmieniała sutki, że dziecku potem jakoś się gorzej ssie? Bo mam wrażenie, że po sesjach pompowania Maja jest maruda.

    W miarę wolnego czasu piszę pod wykresem, zapraszam.
    --
  2.  permalink
    A jesli moge spytac to po co pompujesz?
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeMar 7th 2008
     permalink
    Wracam niebawem do pracy, zamrażam.
    --
  3.  permalink
    ojej- to baaardzo szybko :(
    Odciągaj jak juz młoda bedzie najedzona- po takiej sesji z pewnościa jej cieżko ssać
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 8th 2008
     permalink
    HEJ MAMUSKI I DZIEWCZYNKI WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W DNIU KOBIET:rainbow::flowers::grouphug:
    --
    •  
      CommentAuthormarta50000
    • CommentTimeMar 8th 2008
     permalink
    Podaje mu augumentin.
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeMar 8th 2008
     permalink
    Fiu, też myślę, że ona może mieć za mało mleka, chyba że ją dokarmiasz z butli - to z kolei może ma "focha", że cycka nie dostaje tak często jak wcześniej

    Marta, do lekarza biegnij, nie dość że mu ten antybiotyk szkodzi, to i nie pomaga, pewnie ci lekarz zmieni

    A u nas dziecko wczoraj marudne do południa - zdecydowanie brak taty i mój nie najlepszy nastrój mu się udzieliły, po spacerze kompletna zmiana i fajny humor - tylko jak chciał zasnąć, a ja nie dałam cycka, to była pretensja, ale w końcu zasnął ze smoczkiem - w wielkich bólach :)) no i nocka świetna (2 pobudki tylko i o 6.30 ostateczne obudzenie) i dziś od rana radosny i szczęśliwy, no ale i ja w lepszym nastroju. A wczoraj wieczorem przyszła do mnie teściowa, mały o 18 zjadł i śmiał się, krzyczał, gadał coś, więc teściowa mówi: to jedź z ojcem odebrać samochód - no i pojechaliśmy, i okazało się, że my za drzwi, a mały ryk i tak jej płakał, że nie mogła uspokoić, mówi że niezły chrzest przeszła, jak wróciłam, to już go uspokoiła, ale za chwilę znów się rozpłakał i tak aż krzyczał - a on zwyczajnie nie dojadł, dałam cycka, zjadł i znów szczęśliwy, a teściowa czerwona, spocona hehehehe
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 8th 2008 zmieniony
     permalink
    MARTA MOJA MIALA WLASNIE TEN SAM I TYLKO JEJ ZASZKODZIL I OBECNIE DOSTAJE ZASTRZYKI :sad: PEDZ DO LEKARZA I TO JAK NAJ SZYBCIEJ
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 8th 2008
     permalink
    Fiu jestem podobnego zdania co Aga. po odciagnieciu laktatorem moze nie wyprodukowalo sie wystarczajaco mleka i Maja dlatego sie denerwuje. z tego co pamietam to polozne mowia ze najpierw dziec do piersi a pozniej odciaganie pokarmu dopiero.
    fajnie ze udaje ci sie az tyle mleka odciagac. przynajmniej nie bedziesz musiala Majeczce mieszanki dawac.

    Marta - moim zdaniem jesli ma biegunke to antybiotyk jest zle dobrany. do lekarza biegnij i to jak najszybciej

    Harpijko no a tesciowej chrzest sie przydal.... niech nie mysli ze wnus to mega aniolek jest :D
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.