Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeMar 23rd 2016
     permalink
    a ta kaszka to te slodkie z nestle czy jakie kaszki?
    bo mysle ze jak poczula slodkie to moze dlatego teraz nie chce bezsmakowego mleka.
    -- ;
    •  
      CommentAuthorashtar855
    • CommentTimeMar 23rd 2016
     permalink
    Kaszki na mm (jabłkowa, malina,bananowa) z tym że ona nawet słodkiego bebilonu nie chce pić (nutramigen gorzki bez smaku) wiec wydaje mi sie ze bebilon powinna chetnie jeść.
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeMar 23rd 2016
     permalink
    nie znam bebilonu, moj piter pil tylko enfamil, i mimo ze te mleka zawieraja jakies cukry to w smaku bylo to bezplciowe, na pewno nie slodkie.
    a kaszki na mm sa zasypane cukrem, sama jadlam;-P
    wiec wg mnie jak dziecko posmakuje takiej kaszki to ciezko pic zwykle mleko.

    Treść doklejona: 23.03.16 11:15
    a tak z innej beczki - smieszne sa te niemowlaki, co nie? spi taki, mruczy cos przez sen, spi dalej, nagle krzywi sie jak do placzu, wydaje dwa kweki i zasypia ze slodkim wyrazem twarzy jakgdyby nigdy nic. spi dalej, za jakis czas przeciaga sie krzywiac sie nieilosiernie, jakby chciala wyjsc ze swojej skory, po czym dalej zapada w sen bez ruchu. uwielbiam obserwowac Marte
    -- ;
    •  
      CommentAuthor_Isia_
    • CommentTimeMar 23rd 2016
     permalink
    Ewa, mój najśmieszniejsze miny robił po karmieniu. Najpierw taka zdziwiona, aż czoło marszczyl a potem bezzebny uśmiech z zamkniętymi oczami (wiadomo, ze nie był swiadomy) i zasypial :) Bardzo był pocieszny :)

    Ashtar, ja bym się zgodziła z Ewą. A te kaszke dajesz w butli czy łyżeczka? Obiadki ze słoiczka? I co robisz jak dziecko odmawia mleka? Dajesz kaszke czy odpuszczasz?
    Ja bym te słodkie kaszki odstawila. Zamiast tego lepiej dac łyżeczka kaszke z owocami zmiksowanymi a w butli tylko mleko.
    •  
      CommentAuthorTinamar
    • CommentTimeMar 23rd 2016
     permalink
    Ja nigdy nie rozumiałam opinii że taki noworodek to nuda bo tylko kupa i spanie. Ja też mogę godzinami patrzeć :) taki cud prawdziwy i jedyny w swoim rodzaju :)
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeMar 23rd 2016 zmieniony
     permalink
    Tinamar, kupa, spanie i nie zapominaj o najwazniejszym - SRANIE;-P
    boze ja nieprzytomna. kupa=sranie.
    mialo byc - jedzenie, spanie i sranie
    ale swoja droga jest to nuda..
    -- ;
    •  
      CommentAuthorashtar855
    • CommentTimeMar 23rd 2016 zmieniony
     permalink
    Kaszka z butli, obiadki ze słoiczka ale chce robić swoje (nawet zaopatrzyłam się w książkę karmienie niemowląt z przepisami).Jak nie chce mleka to odpuszczam , licze na to że jak będzie bardzo głodna to zje. U niej z owocami też cięzko nie zawsze zje deserek ze słoiczka.Ona od 2 miesiąca niechętnie mleko jadła mając 4 miesiące zjadała po 60-90 i to nawet przed wprowadzeniem kaszki więc może taki niejadek, wage ma dobrą 7,100 tylko martwie się bo każdy dzień to cudowanie z jedzeniem;-(
    Co do podawania samego mleka to nie chce wyjsc teraz na samolubna matkę ale dając jej kaszke na noc śpi mi od 20-3 wiec mam możliwośc paru godzin snu bo w dzień niestety ale robi sobie krótkie drzemki wiec jestem na pełnych obrotach.
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeMar 23rd 2016
     permalink
    ashtar, ja tez piotrka futrowalam mm zageszczanego kaszami.
    te zolte sa bez mm, wiec dodawlam zolta do enfamilu, a niebieskie od razu z mm ichnim, czasem jadl te niebieskie.
    zyje, ma sie dobrze, raczej za szczuply niz za gruby.
    a tez dosc szybko zaczelam karmic kasza na noc, bo wtedy przesypial cala noc, a na samym mm sie budzil. no ale ja z tych wygdnych egoistycznych matek.

    Treść doklejona: 23.03.16 11:50
    pytalas dlaczego nie chce jesc mleka, to ci odpowiedzialam.
    ale nie stresuj sie takimi rzeczami - nie chce mleka, dawaj kasze i tyle. cukier wprawdzie zdrowy nie jest, no ale lepiej miec najedzone dziecko niz glodne
    -- ;
    •  
      CommentAuthor_Isia_
    • CommentTimeMar 23rd 2016
     permalink
    Ashtar, dziecko sie przyzwyczaja do słodkiego szybciej niż prędko ;). Ja bym spróbowała dac kaszke z prawdziwymi owocami ale łyżeczka. Owoce fajnie ja doslodza, będzie smaczna i nie trzeba małej futrowac cukrem. Możesz te kaszke na mm zrobić, możesz na wodzie. Do tego mleko w butli.
    Nam pediatra mówiła żeby kaszke dawać tylko łyżeczka. W żadnym wypadku w butli.
    Te sloiczkowe obiadki też są dosladzane sokiem z jabłek lub winogron. Są slodsze niż domowe. Mój Adaś na początku jadł słoiki i jak potem zaczęłam mu sama gotować to chwila minęła nim się przyzwyczaił. Teraz z kolei nie chce jeść słoików.
    Ja myślę ze można odzwyczaic dziecko od różnych rzeczy, czasem trzeba chwili czasu i niestety cierpliwości .
    Ewa, taki cukier prosty w butli to ryzyko próchnicy, cukrzycy, otyłości w późniejszym wieku. To naprawdę nie jest dziecku potrzebne. Warto dac coś zdrowego.
    Ja kaszki dla Adasia wybieram z pełnego ziarna i bezmleczne. Kupuję w aptece Gemini. Tam jest spory wybór bo w sklepach to tak nie bardzo.
    •  
      CommentAuthordaga310
    • CommentTimeMar 23rd 2016
     permalink
    blackberry
    oj nie nie, do rozszerzania diety jeszcze trochę czasu nam zostało
    tak tylko oroentacyjnie pytam :bigsmile:
    chcę wiedzieć wcześniej niż na szybkiego się dowiadywać jak już będziemy coś wprowadzać ;-)
    ja planuje po 6m ale stopniowo bo mamy podejrzenie alergii i nie chce fundować nowości małej na "hip hura" od razu i dużo...
    zaraz zerknę na linki :wink:
    --
  1.  permalink
    _Isia_ możesz podAC linka które dokładnie kaszki kupujesz i z jakimi owocami robisz i o której godz. gdzieś słyszałam ze na noc nie można mieszać kaszy z mlekiem i owoców, w szoku byłam bo ja swojej pierwszej córce czasami robię kasze mannę na mleku z odrobina startego banana na smak na kolacje a tu takie info ze to niedobrze. teraz mam wyrzuty sumienia że nie doczytałam.
    •  
      CommentAuthorefcia81
    • CommentTimeMar 23rd 2016
     permalink
    Te minki u takich maluchów są naprawdę rozbrajające. Po karmieniu moja wygląda jak na haju :-) robiąc przy tym minki przeróżne.
    --
  2.  permalink
    Witam sie ponownie na watku. Suwaczek zmienie jak odzyskam kompa z serwisu albo dorwe sie do ojca do kompa :)
    Od razu mam pytanie. W zaleceniach ze szpitala wit k po 3 tygodniach a do tego czasu sama D. Tylko ze w apcete mam wit d od 2 tygodnia albo od 2 miesiaca.. Nie maja od pierwszych dni zycia.. Jakies lewe apteki czy jak? Az jutro do szpitala podjade zapytac o co chodzi..
    Maly oki. Spadek na wadze 200 gr. Pieknie sie juz cycujemy. Mam nawal mleka. Wczoraj byl kryzys laktacyjny i juz sie prawie poddalam ale w nocy mlody zalapal, mleko ruszylo i teraz tylko suty smarowac bo bola jak diabli. Ja sie balam ze mlody cos z przedszkola przyniesie a to ja sie przeziebilam i smarkam jak cholera. Mlodego w masce karmie... Cala prawie ciaze okaz zdrowoa a teraz takie cos :/
    --
    •  
      CommentAuthorTinamar
    • CommentTimeMar 23rd 2016
     permalink
    No w końcu tu dotarła :) ja mam zapisane że Wit k+d od 8mej doby. Dziwne różnice :/
    --
    •  
      CommentAuthorikaan
    • CommentTimeMar 23rd 2016 zmieniony
     permalink
    U nas było tak że albo od początku sama D a od 8 doby jeszcze plus K albo od razu zacząć dopiero od 8 doby dawać te dwie i tak dawałam.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorefcia81
    • CommentTimeMar 23rd 2016
     permalink
    Ja podawałam od 1 doby wit D a od 8 doby Wit. K
    --
  3.  permalink
    Bo to nowe wytyczne. Od poltora tygodnia z ta witamina k.
    Tinamar bo na komorce mi sie niechce a wiesz jak to w szpitalu, kazda chwile snu sie lapie :)
    --
    •  
      CommentAuthorTinamar
    • CommentTimeMar 23rd 2016
     permalink
    Wiem wiem :)

    CD mojego bólu brzucha. Crp 30 i ob 31. Coś ktoś wie czy to po ciąży taki wynik może być czy raczej stan zapalny ? :/ jutro mam usg i wizytę to się dowiem ale wiecie jak to jest jak się chce wiedzieć JUŻ :/
    --
    •  
      CommentAuthordaga310
    • CommentTimeMar 23rd 2016
     permalink
    Tinamar zależy w jakich normach masz podane crp
    ale ogólnie jest przyjęte ze wirus do 50 a powyżej to bakteria
    może faktycznie jakies zapalenie ci się zrobiło hmmm
    a masz gorączkę?
    --
    •  
      CommentAuthorTinamar
    • CommentTimeMar 23rd 2016
     permalink
    Crp do 5 a ob do 20. Gorączki nie mam ale ja to i przy crp 120 nie miałam. Jak wirus to by oznaczało że to nic z macica. Tak bym wolała :/
    --
    •  
      CommentAuthordaga310
    • CommentTimeMar 23rd 2016
     permalink
    a czyli wychodzi ze już bakteryjne skoro norma do 5
    ale mogę się mylić, na pewno do lekarza bym poszła na konsultacje, bo może kawałek łożyska np. zostało i stad ten ból brzucha i silniejsze krwawienie
    tylko nie jestem dokładnie pewna czy byłoby to widać na usg hmmm
    --
    •  
      CommentAuthorTinamar
    • CommentTimeMar 23rd 2016
     permalink
    No to jutro się okaże :/ boję się żeby tylko nie mieć skierowania do szpitala :(
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeMar 24th 2016
     permalink
    crp jest nieprawidlowe. i na pewno od stanu zapalnego (niekoniecznie od brzucha). idz koniecznie sprawdzic do gina.
    -- ;
    •  
      CommentAuthorTinamar
    • CommentTimeMar 24th 2016
     permalink
    Usg prawidłowe, nie ma żadnych resztek. Ufff :) crp do powtórzenia żeby obserwować czy spada czy rośnie więc mam nadzieję że to nic poważnego nie było i że crp spadnie ładnie. Dzięki za rady!
    --
    • CommentAuthorkarolciat
    • CommentTimeMar 24th 2016
     permalink
    Tinamar, powtórz też OB. CRP jest od "ostrego" stanu zapalnego a OB od przewlekłego. Pewnie oba będą spadać, ale lepiej sprawdzić.
    Dobrze, że usg w porządku.
    --
  4.  permalink
    Dzisiaj u nas jakis ciezki dzien.. Mlody nie spi wogole, ciurkiem moze 5 minut. Co godzine chce cyca... Starszy na tablecie i chyba dlugo tak bedzie. Czasem sie zastanawiam czy nie lepiej na butli chowac..
    --
    •  
      CommentAuthorKasiaMW
    • CommentTimeMar 24th 2016
     permalink
    Madzia spokojnie mały ma 3 dni teraz rozkręca cycki pewnie za 2 dni będziesz pisała że masz mega nawał a małemu się ulewa ;)
    dziś w ogóle jakaś taka pogoda dziwna może to go tak męczyło
    oby w nocy dał ci odespać:):)
    --
  5.  permalink
    No teraz spi od 19.30 i to na naszej kanapie wiec sie nawet wylozyc nie moge hi hi
    Czy tacierzynski mozna dzielić czy trzeba od razu 2 tygodnie?
    --
    •  
      CommentAuthorTinamar
    • CommentTimeMar 24th 2016
     permalink
    Magdzik, jak ja Cię rozumiem. Ja od 17tej do 20ej karmiłam młodego ale tam juź chyba nic nie było :( w końcu przy karmieniu na leżące zasnął i też go tak zostawiam żeby chwilę coś ogarnąć :/ padam na pysk i teź miałam myśli że z butli łatwiej :(

    Karolciat doktor zlecił tylko crp :/ może jakiegoś intrnistę poproszę. Ale ciekawe czemu w takim razie tylko crp zlecił :(

    Czy po porodzie tak po niecałych dwóch tygodniach też miałyście takie dziwne wrażenie że jakby macica albo coś innego tak jakby się obniżają jakby wypaść miała ? Szczególnie przy siusiu ? Dziwne i nieprzyjemne uczucie. ..
    --
  6.  permalink
    Tak ja tak mam po 2 porodzie i gin powiedział ze mam osłabione mięśnie ścianki pochwy 😕 ćwiczę mieście i ma być podobno poprawa tzn ja juz trochę czuje lepiej
    •  
      CommentAuthordaga310
    • CommentTimeMar 24th 2016
     permalink
    Dziewczyny moja potrafila od 16 do 24 non stop na cycu wisiec przez pierwszy miesiac:cry:
    To byl okropny czas dla mnie, ale na szczescie juz minął i u was zapewne tez tak bedzie :-)
    Juz na watku o karmieni pisałam dla Tinamar ze to mija i potrzeba duzo cierpliwosci:wink:
    ___
    Ja takich odczuc nie mialam ani po pierwszym porodzie ani po drugim hmmm
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeMar 25th 2016
     permalink
    ja tez nie mialam
    -- ;
  7.  permalink
    No wczoraj od 17.30 do 19.30 lezalam na kanapie i maly podlanczal sie co chwile na chwile. Po 19.30 w koncu usnal i 21.30 wzielam go aby go oporzadzic i przebrac do spania, najadl sie i spal do 00.30. Noce sa oki, odpukac a to najwaznijesze by sie wyspac. Wiem, ze to mija, pamietam przy pierwszym, ale na na pierwszy rzuc oka po troche odchowanym dziecku, gdzie czas juz byl na wiele rzeczy nagle takie uwiazanie jest troche frustrujace ;)
    Jaka jest szansa, ze mi brzuch jeszcze sie zmiejszy? Bo wygladam jak przed ciaza czyli jak w 4 miesiacu tu niektore:/ Liczylam, ze jak tam malo przytylam to mi troche zejdzie z brzucha...
    --
    •  
      CommentAuthorKasiaMW
    • CommentTimeMar 25th 2016
     permalink
    spokojnie przecież dopiero co urodziłaś!!
    daj macicy się obkurczyć mięśnie brzucha są rozciągnięte
    będzie lepiej:)
    --
    •  
      CommentAuthorTinamar
    • CommentTimeMar 25th 2016
     permalink
    No to muszę ćwiczyć w takim razie bo nieprzyjemne to uczucie. Ale dobrze że można to poprawić.

    Młody dzisiaj w nocy się budził ale wcale nie łapał cyca. Jęczy i przystąpił. W końcu chyba całą noc nie jadł tylko rano dopiero. A ja wcale nie miałam nabrzmiałych piersi. Teraz zjadł drugą i śpi. Ignaś szybko przestał jeść w nocy ale nie aż tak :/

    Treść doklejona: 25.03.16 09:21
    Magdzik jeszcze macica sporo się będzie obkurczać. Mi w drugiej ciąży niestety dużo wolniej ten proces przebiega i też brzuszek jest :/ ale tłuszczyku teź tu winien. A w sklepie ze stanikami wczoraj pani powiedziała "no ale pani to jeszcze trochę do porodu zostało". :)
    --
    •  
      CommentAuthor_hydro_
    • CommentTimeMar 25th 2016
     permalink
    Tinamar: Czy po porodzie tak po niecałych dwóch tygodniach też miałyście takie dziwne wrażenie że jakby macica albo coś innego tak jakby się obniżają jakby wypaść miała ? Szczególnie przy siusiu ? Dziwne i nieprzyjemne uczucie. ..


    Zdarza się. Musisz się do ćwiczeń kegla przyłożyć, codziennie, do znudzenia. Poza tym nie dźwigać niczego cięższego niż noworodek, nie przemęczać się, nie angażować mięśni brzucha zbyt mocno na razie (np. jak wstajesz z łóżka, to z leżenia na boku, nigdy z leżenia na wznak). Póki trwa połóg i będziesz te mięśnie ćwiczyć systematycznie, to jest duża szansa, że zmiany się cofną.
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeMar 25th 2016
     permalink
    Tinamar: A w sklepie ze stanikami wczoraj pani powiedziała "no ale pani to jeszcze trochę do porodu zostało". :)

    hyhy
    brzuch sie wciaga z tyg na tydzien, sam.
    ja 2 tyg po porodzie mialam brzuch jak w 6 miesiacu;-P
    tydzien pozniej skora mi wisiala ze juz sie do ambroziaka szykowalam
    teraz jestem iesiac po porodzie i juz nie widac ze rodzilam. oczywiscie ze jeszcze sporo do zrobienia, bo brzuch galareta, ale juz prawie nic nie wisi (widze blizne i wzgorek lonowy, jeeah) i brzuch jak cie moge prawie plaski (prawie, ale juz nie ciazowy)
    -- ;
  8.  permalink
    Tinamar - ja dzisiaj w aptece tez uslyszalam kiedy mam termin ha ha. A bylam zapieta w bezrekawniku gdzie jego to juz 2 miechy przed koncem bym nie dopiela wiec teges :)
    Mlody ma strasznie czerwona pupe i troche brzuszek. Polozna mowi ze wszystko w normie i minie ale jakos nie pamietam by Maks tak mial.. Myslalam ze moze od pampersa ale na klate pampers nie siega.
    --
    •  
      CommentAuthorTinamar
    • CommentTimeMar 25th 2016
     permalink
    Tymuś też był cały czerwoniutki. Teraz troszkę mniej ale pupa jeszcze. Może niektóre noworodki tak mają po prostu.

    Pępek wisi nam juź prawie na włosku ale boję się go ruszać i czekam aż odpadnie :/ strasznie nie lubię tych pępków no :/

    Treść doklejona: 26.03.16 00:10
    I tak żeby dokończyć moją historię skoro ją już tu zaczęłam to dziś zauważyłam że wypadł ze mnie spory kawałek tkanki bo około 5-6cm. Więc już chyba wiem skąd ten ból był i ciesze się że samo się oczyścić. Dziwne tylko że na usg nic nie było.
    --
    •  
      CommentAuthorashtar855
    • CommentTimeMar 27th 2016 zmieniony
     permalink
    Dziewczyny ja z zapytaniem takim odnośnie niechęci do jedzenia.Młoda ma 5 miesiecy skończone i tak jak pisałam że mogłaby jeśc tylko kaszkę tak teraz nawet jej nie chce jeść. Objawy jakie zauważyłam to nie chce jeść, jest płaczliwa marudna, budzi się często w nocy, ma wiecej śliny niż zawsze i przy połykaniu czasem się zakrztusi czy to moze byc na zęby? Dziasła w sumie nie wiem jak rozpulchnione wygladają zwyczajnie nie pamiętam 9 lat przerwy zrobiło swoje, ale nie ma od sliny mokrej koszulki tak jak piszą w artykułach ze przy ząbkowaniu trzeba sie w sliniak zaopatrzyć bo taka wzmozona produkcja sliny jest. Z łyżeczki ją karmie, wczoraj wypiła mleka 90ml ale zimnego to samo z kaszką zjadła ale też musiało być chłodne(temp.pokojowa), poza tym to jest senna i sie taka lepa zrobiła z dydusiem na rączkach czego wczesniej nie robiła. We wtorek wybieram się do pediatry. Czy wasze dzieci jak ząbkowały zawsze dużo sliny miały, zauwazyłyscie jakąs drastyczną zmiane w zachowaniu? Póki co stosuje na noc ibufen +virbucol, w ciagu dnia camille i żel 3 razy dziennie Dentinox. Macie jakies rady? Gorączki nie ma. Kupki w normie 1-2 dziennie zbite normalne kupki ;-) W nocy pije duzo chłodnej herbatki.
    •  
      CommentAuthorOlenka01
    • CommentTimeMar 27th 2016
     permalink
    Amelka już sie śliniła od 2mz. I w 3 wyszły jej dwie jedynki. Imprezy każdym kolejnym strasznie sie ślini, pcha paluchy do buzi, zabawki tez tam laduja. Duzo wiecej marudzi. Ale staram sie ograniczać przeciwbólowe. Dawałam jej przez pare dni jak szła pierwsza czwórka, bo temp miała po 39 stopni i marudziła.
    -- []
    •  
      CommentAuthorblackberry
    • CommentTimeMar 27th 2016 zmieniony
     permalink
    Ola się niesamowicie śliniła conajmniej od 4 mż. Rączki i wszystko co rączki złapały cały czas w buzi. Wszyscy mówili, że ząbków szuka. Tymczasem pierwszy ząbek przebił się na 7,5 miesięcy zupełnie niespodziewanie i niezauważenie. Zero drastycznych zmian w zachowaniu, spaniu czy jedzeniu.
    Także u nas przy ząbkowaniu (mamy już 5 zębów) nie ma wzmożonego ślinienia.
    --
    •  
      CommentAuthoriris30
    • CommentTimeMar 28th 2016
     permalink
    Monia ma juz 4 zeby a nigdy się nie slinila tak aby sliniak był potrzebny. Objawy miała takie jak opisujesz, niechec do jedzenia i chęć ciumkania chłodnego. My stosujemy camilia i dentibaby oraz chłodzona marchewke lub gryzaki żelowe.
    --
    •  
      CommentAuthormadziik1983
    • CommentTimeMar 28th 2016 zmieniony
     permalink
    Moj starszak tez tak srednio sie slinil, sliniaki to ja mialam do jedzenia, za to siostrzeniec na potege, wiecznie ciuchy mokre ;)
    A co do jedzenia, to od zawsze tak niechce jesc czy teraz?? Bo jezeli od zawsze to wiesz... moj zalapal jedzenie w wieku 9 miesiecy, do tego czasu od swieta deserek, czy jakis owoc. O kaszce z lyzeczki ino pomazyc moglam, do teraz nie zje. Tylko cyc lub flacha wchodzily w gre. Tez sie udreczalam, ale co zrobic.. Teraz za to z niego kawal chlopa :)

    Treść doklejona: 28.03.16 09:37
    Ewa, Tinamar - jak maluchy?? Moj wczoraj caly dzien przespal z pobudka na jedzenie, dzisiaj narazie pojadl i tez spi.. az sie martwie, bo nie jest dla mnie normalne zjawisko...:tongue:
    Wczoraj zaliczylismy w te piekna pogode 2 godzinny spacer, ktory caly przespal, az mi nogi do d.. wlazily :P
    Ile tak w sumie trwa te krwawienie po porodowe?? U mnie dzisiaj bedzie tydzien i mam tak jak przy normalnej @. Nie pamietam ile to bylo z pierwszym.
    --
    •  
      CommentAuthorOlenka01
    • CommentTimeMar 28th 2016
     permalink
    Madzik, tydzień po porodzie i 2h spaceru?! Ja po tygodniu zrobiłam 15min i mnie wszystko ciągnęło w podwoziu ze masakra! Do tego nasze dziecko za nic nie mogło wytrzymać i po tych 15 min zaczęła i tak płakać!:devil:
    Wiec dom i cyc od razu....
    -- []
  9.  permalink
    No nie myslalam ze tak wyjdzie, trasa niby nie daleka ale z Maksem tak sie szlo dosc wolno ;)
    --
    •  
      CommentAuthorTinamar
    • CommentTimeMar 28th 2016
     permalink
    My właśnie wróciliśmy ze spaceru po pół
    bo Tymek już płaka i cyca szukał :( jakoś zero rytmu na razie :/ i niby szuka cyca ale przy cycu trochę pociągnie a źe cyc flak to się denerwuje i płacze :/

    Co do krwawienia to u mnie takie normalne było przez 12/13 dni a teraz tak od 15 dnia słabiutkie albo wręcz tylko taka wydzielina blado różowo żółta. Ale krwawienie długo było.
    Natomiast brzuch nadal tłusty i w spodnie ledwo się dopinam
    . :( przy Ignasiu już był malutki :( ciekawe ile ważę...
    --
  10.  permalink
    No my znow na spacerze. Mlody co 3 h wstaje na jedzenie. Brzuch mam ogromny. Waga w ciazy plus 5 po ciazy minus 7. No ale brzuch zostal okropny ;(
    --
    •  
      CommentAuthorTinamar
    • CommentTimeMar 28th 2016
     permalink
    Jak ty to zrobiłaś że nie dość że plus 5 to już minus 7 ?:shocked:

    Treść doklejona: 28.03.16 16:35
    Młody właśnie przespać 3h :) usyp8any na leżąco oczywiście i w tym 1.5h ze mną ale jednak.
    --
  11.  permalink
    No moj spi od 15.30. No Tinamar - dieta zrobila swoje ale chetnie przyjme 2 kg w zamian za plaski brzuch... Jak w polowie ciazy normalnie. Nie moge na siebie patrzec w lustrze :/
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.