Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    widze ze wszyscy dzisiaj byli po 2 razy na spacerze-MY TEZ ofkorz:)
    a mały i tak maruda jakas dzisiaj,zaraz go kapie i spac bo nie daje z nim rady
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMar 10th 2008
     permalink
    A moje dziecko najstarsze 15.03 będzie brało udział w konkursie piosenek i pieśni patriotycznych - śpiewa solo "czerwony pas" i z zespołem coś tam jeszcze :crazy: Już dziś przeżywa :D No i 13 idzie z moją koleżanką do fryzjera - aż się boję co wymyślą ale prosiłam koleżankę by nie szalały za mocno :rolling: I tym sposobem moja Ania ma prezent na urodzinki które ma 14 :D Jej ojciec obiecał jej doładować konto komórkowe a co my jej damy jeszcze nie wiem ale zapewne nic wielkiego... Mam zamiar iść na ten konkurs - jak mi się uda to po nim pójdę z nią może na ciacho do kawiarenki
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 10th 2008 zmieniony
     permalink
    OGLOSZENIE MEGA WAZNE HALO HALO DOMAGAM SIE ZDJEC

    BLIZNIAKOW NASZYCH KOCHANYCH


    WERONICZKE TEZ CHCE ZOBACZYC

    KRZYSIU POPROS MAME BY WKLEILA ZDJECIA

    JEMMA PROSZE O ZDJECIE

    KFIATUSZKU A GDZIE KAPULEK
    PROSZEEEEEEEEEEEEEEE:crazy::jumping:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMar 10th 2008
     permalink
    Mamadusi: WERONICZKE TEZ CHCE ZOBACZYC


    Klaudusiowa Mamo niestety nie mam aparatu i nie wiem kiedy będę mieć :(
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 10th 2008
     permalink
    MamoDusi jutro postaram się zrobić świeże foto - dziękujemy za zainteresowanie hehe :bigsmile:

    Muszę się Wam pochwalić, że Filipek mi dziś sam usiadł z pozycji raczkującej - jestem z niego dumna - to trwało chwilkę, ale udało mu się :crazy: a Szymon na razie olewa wszystko haha - na pełzaka mu dobrze - jak coś ma w zasięgu ręki to jego. :tooth:
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 10th 2008
     permalink
    Dla Filpka :clap::clap::clap:i dla Szymonka na zachete :clap::clap::clap:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 10th 2008
     permalink
    :clap::clap::clap: dla Filipa :)
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeMar 10th 2008
     permalink
    kurde, ale dzieciaki robią postępy, aż miło się czyta. Co chwila któraś z Was pisze, że jej malec zrobił kolejny postęp - super
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeMar 10th 2008
     permalink
    brawa dla Filipka :)

    Dusienko ciesze sie ze juz lepiej :) teraz dbaj o siebie ;)

    a ja mam dzis mega fajny dzionek :)spotkałam sie z kolezanka moja byłą sąsiadka :) znamy sie od bajtla jest o rok starsza odemnie :) jest w 10 tc :) bylismy dzis na czterogodzinnym spacerku :) pogadałysmy sobie i wogole :) ciesze sie ze nareszcie mam kolezanke z dzieckiem :) bedziemy mogły wychodzic razem na spacerki i wogole ;) a moze i nawet przez pewnien czas razem bedziemy chodzic z brzusiami :) fajnie fajnie :) w srode znowu wybieramy sie na spacerek :)
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeMar 10th 2008
     permalink
    Kfiatuszek, planujecie drugie dziecko wkrótce?
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeMar 10th 2008
     permalink
    tak :) nie chcemy miec duzej roznicy miedzy dzieciaczkami :) tak prawie dwa lata to jak dla mnie idealnie :)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 10th 2008
     permalink
    kfiatuszku a planujecie czy juz sie staracie? :wink:
    a czekaj... bo ja nie kojarze czy ty dostalas @ po porodzie juz czy jeszcze nie??
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeMar 10th 2008
     permalink
    tak dwie juz za mną;) czy sie staramy to hmm nie wiem ;) specjalnie jakos nie :) jak bedzie to bedzie jak nie to nie ;)
    --
    •  
      CommentAuthormarta50000
    • CommentTimeMar 10th 2008
     permalink
    Buziaki na dobranoc dla wszystkich forumowych dzieciaczkow od Bartusia.Ja ide juz nynac, Bartek juz spi i kolo 1 pobudka!!:neutral:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 10th 2008
     permalink
    Kfiatuszku czyli idziecie na zywiol :) no to pewnie w krotce bedziemy gratulowaly powiekszenia rodziny :wink:
    ja @ jak nie mialam tak nie mam...

    Marta - spokojnej nocy... daj znac jakie kroki podjelas odnosnie tych problemow z gazamia
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeMar 10th 2008
     permalink
    AniuM no dokładnie ;) co z tego wyniknie zobaczymy ;) najgorsze jest tylko to ze nie wiem ile mam czekac na ta @ bo ostatnio przyszła po 40 dniach :/ no ale nic cierpliwa jestem :]
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 10th 2008
     permalink
    Kfiatuszku co to znaczy ze kolezanka z dzieckiem a ja to ciooooooo:cry::cry::cry::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeMar 10th 2008
     permalink
    no ty jestes ciutke dalej ;) i jeszcze mi sie wyprowadzasz :( ale nie boj sie o tobie nie zapomne ;) tylko Dusia ma alergie na Kacperka zawsze jest chora ;)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 10th 2008
     permalink
    kfiatuszku a bedziesz prowadzila obserwacje czy idziesz na zywiol?
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 10th 2008
     permalink
    He he dobre teraz jak mnie ktos zapyta czy Dusia ma alergie to powiez ze tak na Kapulka :rolling::rolling::rolling:
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeMar 10th 2008
     permalink
    AniuM prowadze obserwacje ale takie nie do konca dokladne bo jeszcze sie nie zaznajomiłam z tym ;) ale to bardziej takie na zwyioł niz jakies specjalne celowanie bo M nie ma w nocy wiec zostały nam tylko sobotnie noce wiem ciezko bedzie :) czasem ale rzadko są jakies przytulanki jak maly zasnie po południu :) ale co to jest 30 minut :P

    Mamodusi ;) przeciez taka prawda ;) jak dlugo siedzicie jeszcze z Dusia w domu ??:)
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 10th 2008
     permalink
    do srody zinnat i potem mozemy wyjsc jak bedzie cieplo w razie deszczu wiatru zimna do konca tyg w domu a ty wybierasz sie na to spotkanie w katowicach ????????
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 10th 2008
     permalink
    Kfiatuszku w sumie bardzo odwazna decyzja z tym drugim dzieckiem... z tego co piszesz wiekszosc czasu sama sie musisz Kacprem zajmowac a przy dwojce maluchow to jest duze wyzwanie..
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeMar 10th 2008
     permalink
    poradze sobie :bigsmile: M zmienia prace wiec bedzie mial wiecej czasu dla nas :) jestem dobrej mysli :) zreszta mam jakies inne wyjscie ??:) musze sobie poradzic :)

    Mamodusi jakie spotkanie ??:) ja nie w temacie ;) a co do naszego spotkania ja mam czas po srodzie to tylko czwartek ale to troszke za wczesnie na Dusie co ?? musimy poczekac do przyszłego tygodnia :]
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 10th 2008
     permalink
    nio niestety musimy wejdz na spotkania naforum i pisze katowice :wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 10th 2008
     permalink
    oki ja ide spac jestem padnieta spijcie dobrze :wink::wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 10th 2008
     permalink
    kfiatuszku no to zycze udanej zmiany :)
    ja po Gabie tez planowalam ze gora 2 lata roznicy a ze wyszlo jak wyszlo to coz... powiem szczerze ze jestem z tej roznicy wieku bardzo zadowolona bo Gabrysia juz rozumie co i jak i bardzo mi pomaga od przewijania przez przebieranie po karmienie.
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeMar 10th 2008
     permalink
    dobranoc Mamodusi :)

    zobaczymy co przyniesie nam los :)
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMar 11th 2008
     permalink
    Mamodusi super że Dusia już bez zastrzyków, a Zinat jak bierze, bo Mat się strasznie krzywił.
    A my po wizycie u alergologa, mamy robic dalej inhalacje, jak bedzie czysto przez dwa dni odstawić jeden lek i podajemy zyrtec. Byłam wredna i poszłam się zapytać czy mnie przyjmie bez siedzenia jakiś 3 godzin, no i udało się. Ale jedna kobieta jakby mogła to by zabiła wzrokiem.
    Brawo dla bliźniaków za nowe postępy.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 11th 2008
     permalink
    Myszorko trzeba walczyc o swoje czasami :wink:
    dobrze ze jest poprawa i oby tak juz zostalo... rozmawialas o tym ige?
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 11th 2008
     permalink
    MYSZORKO Dobrze zrobilas ze poszlas zapytac czy cie przyjmie :thumbup:...zinat bierze i sie troche dlawi ale jest oki ja podaje przes strzykawke z nurofenu :tooth:

    U nas noc katasrofaaaaaa Dusia obudzila sie o 24 zasnela o 1 potem wstala o 3 i zasnela o 4 20 wyprawilam meza do pracy o 5 polozylam sie a dusia wstala o 6 przeciez mozna do glowy dostac jestem mega nietomna :confused::confused::confused:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 11th 2008
     permalink
    Mamodusi nie zostaje ci nic innego jak kazda Dusiowa drzemke wykorzystywac na sen :)

    nie wiem czy cos wczoraj zezarlam (bo oprocz nwoego jogurtu wszystko to samo) czy jak ale mialam wieczorem straaaaszna biegunke. maz stwierdzil ze po 10 razie przestal liczyc moje sprinty :devil: Krzysko tez mial pare kleksow i byl marudny ale na szczescie noc byla ok... no a dzisiaj mi znowu w kiszkach mi jezdzi i flaki mi skreca...wczoraj w ramach terapii antykibelkowej wrabalam pol tabliczki gorzkiej czekolady i nie wiem czy samo by przeszlo czy pomoglo bo mialam troszke spokoju
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 11th 2008
     permalink
    OJ Aniu tak zrobie tylko ze ja za hiny nie potrafie w dzien spac

    Aniu ty tez mialas przeboje widze wracaj do zdrowka :grouphug:
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeMar 11th 2008
     permalink
    cześć kobitki,

    przyszłam pochwalić moje dziecię, dziś do pierwszego karmienia nocnego przespał 6,5 godziny!! Już ja się budziłam wcześniej i w szoku szłam spać dalej. Generalnie mały ostatnio lepiej śpi,odkładam go do łóżeczka i zasypia, wcześniej po kilka razy musiałam go zabierać i usypiać ponownie, albo bujać po pół godziny. Obym nie zapeszyła
    --
    •  
      CommentAuthorelli
    • CommentTimeMar 11th 2008
     permalink
    hej
    ale dzisiaj jestem padnięta. wczoraj przesadziłam ze sprzątaniem na działeczce,. strasznie wszystko zarosło trawą bo nic nie robiłam jesienią ze względu na brzuszek i teraz :shocked: nie wiem co z tym zrobić
    u mnie pogoda śliczna, nie chce się siedzieć za biurkiem
    --
  2.  permalink
    a mi tez dało dziecie pospac-od 23 do nastepnego mleka-6 rano a potem do 8 dosypialismy
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 11th 2008
     permalink
    Ciacho fajnie sie masz ja za to odwrotnie :sad::sad:

    SKARBEL mialy byc foty :crazy:
    --
    •  
      CommentAuthormarta50000
    • CommentTimeMar 11th 2008
     permalink
    Ja tez jestem zadowolona z Bartusia.Jadl o 21.30 zasnął o 22 i pospal do 3.15 zjadl i spal do 6 a poziej dosypialismy do 8.Poziej pojechalismy do lekarza.Cale szczescie wszytsko juz dobrze i w piatek idziemy na szczepienie!!Aha no i Bartus wazy juz 5.700.A na gazy pomogl espumisan!!Zycze milego dzionka!!Ja ide sprzatac poki maly spi!! :bigsmile:
  3.  permalink
    zaraz ubieram fikajacego golasa i idziemy na spacer-u nas na termometrze 11 stopni.pogoda fajna wiec idziemy wykorzystac:)
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 11th 2008
     permalink
    U mnie Dusia spala od 10 :swingin: mi tez udalo sie pol godz co prawda to nie duzo ale zawsze cos :wink:
    --
  4.  permalink
    mamodusi super ze mala juz lepiej sie czuje...a w nocy pewnie nadrabia czas stracony na chorobe...:)
    --
    • CommentAuthorkozera
    • CommentTimeMar 11th 2008
     permalink
    hej ,ja juz po spacerku,Ania M U MNie tez @ nie widac,karmie nadal tylko cycem,ale kupilam dzis sloiczki jablko i gruszke ,bo moge juz dawac ,ale nie mam lyzeczki plasikowej...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 11th 2008
     permalink
    Kozera tyle ze ja jestem 9 miesiecy po porodzie :P

    u nas pogoda malo ciekawa - wieje silny zimny wiatr i tylko 5 stopni. dobrze ze mialam kocyk bo Krzysko by zmarzl w lzejszym kombinezonie mimo ze pod spodem cieplo ubrany
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMar 11th 2008 zmieniony
     permalink
    My wróciliśmy ze spacerku. Teściowa wpadła, zrobiłyśmy wykresy i wyszłyśmy. Polatałam trochę po sklepach w poszukiwaniu jakichs butów, bo w kozakach nie da się już wytrzymać, a z zeszłego roku zostały mi tylko tenisówki ;) Nigdzie nic nie było. Później jeszcze sama poszłam do innego sklepu i znalazłam całkiem fajnie i niedrogie butki, ale nie mogłam się zdecydować (podobały mi się co najmniej 3 modele) i wyszłam.
    Małemu muszę czapkę kupić, bo te co ma są za ciepłe albo za małe. Dynia urosła, he he :smile:
    Od wczoraj jeździmy w lekkiej spacerówce i doprowadza mnie do szału.
    Nocka oczywiście koszmarna. Już nie chcę wnikać w szczegóły, ale nie wiem, czy mi starczy uporu, żeby oduczyć tego nocnego karmienia.
    --
    • CommentAuthorkozera
    • CommentTimeMar 11th 2008
     permalink
    a CZY koniecznie trzeba oduczac? naturalnie nie przestanie chciec cyca? ja na razie 2 razy w nocy ,daje cyca ,ale mnie to nie przeszkadza...
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMar 11th 2008
     permalink
    Pewnie niekoniecznie, ale wreszcie chciałabym się zacząć wysypiać. Kiedyś Cyryl potrafił spać w jednym rzucie po 7-8 godzin. Teraz się budzi co 1,5-2. Biorę go do naszego łóżka, ale we trójkę zaczyna być nam ciasno.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 11th 2008
     permalink
    November czemu cie trafia lekka spacerowka? to jakas taka parasolka czy wersja spacerowa wozka wielofunkcyjnego??
    a co do butow to kolejny raz oblecialam sklepy w poszukiwaniu adidasow (chce haker lub dk bo na firmowki mnie nie stac) no i porazka... albo jakies mega kolorowe albo z trupimi czaszkami czy kwaitkami :devil:
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMar 11th 2008
     permalink
    Trafia mnie, bo jest jakas niewydarzona. Ma przednie skrętne kółka i jeśli nie są zablokowane, to jazda po mieście to jakiś koszmar. Skręcają w najmniej odpowiednich momentach, a później nagle się blokują. Ale przynajmniej jest lekka i mogę spokojnie wnieść w niej Cyryla na nasze piętro.
    Umówiłam się z koleżanką na czwartek, która jest kierowniczką jednego ze sklepów Chicco. Będę testować sprzęty, a później może coś kupię na allegro (chyba, że zaproponuje korzystny rabacik :wink:).
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeMar 11th 2008
     permalink
    a jaką masz teraz??;)
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 11th 2008
     permalink
    Witam wieczorową porą :wink:
    Dzionek minął szybko i jak wczoraj była piękna pogoda. Maluchy już zupełnie zdrowe :crazy: Ponownie byliśmy na kontrolnej wizycie. Płucka są czyste !! Teraz już możemy spacerować - ale stopniowo wydłużając pobyt na dworze ...
    Wklejam obiecane foty maluchów - :bigsmile:
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.