Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 12th 2008
     permalink
    Harpijko a czemu zakladasz Kamilkowi czapke??
    •  
      CommentAuthor100krocia
    • CommentTimeMar 12th 2008
     permalink
    Aniu? Jakie są herbatki bez cukru??? Gdzie można kupić????
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 12th 2008
     permalink
    100krociu hipp ma w swojej ofercie herbatke ziolowa i z kopru wloskiego po 1 miesiacu

    ds
    ds

    i z tego co wiem do kupienia w hipermarketach jest
    •  
      CommentAuthor100krocia
    • CommentTimeMar 12th 2008
     permalink
    miałam coś takiego w granulkach i zawierało glukoze.
    Niestety Natalka nie przepada za ziołowymi. Uwielbia maline z dziką różą, ale to ma i glukoze i cukier
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 12th 2008
     permalink
    100krociu bo te w granulkach zawieraja cukier a te w saszetkach juz nie... parzysz je tak jak tradycyjna herbate

    moja kolezanka kupuje herbate na wage w sklepie herbacianym i taka podaje swojemu synkowi. ja bym sie nie odwazyla bo nigdy nie waidomo co tam jest ale w sumie kiedys maluszkom podawali do picia zwykla herbate przeciez
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMar 12th 2008
     permalink
    Ja pamietam że jak Franek był mały to też mu po kąpieli czapeczkę batystową zakładałam wtedy u nas były "dziurawe" okna a i zima zaraz....
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 12th 2008
     permalink
    ja zakladalam przez pierwsze 2 tygodnie tylko.. tyle ze moje dzieci wiosenno - letnie :)
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMar 12th 2008
     permalink
    Aniu - ja zakupiłam ten nocniczek i on ma okrągłą dziurkę, a pozatym szerokie brzegi - moja mała wygodnie sobie na nim siedzi!:wink:

    http://www.allegro.pl/item327197135_h_sliczny_nocnik_disney_a_jeszcze_taniej_.html
    --
    •  
      CommentAuthorVall
    • CommentTimeMar 12th 2008
     permalink
    co do herbatek, to moj Maksio nie lubi ziołowych, a niesłodzonych to juz wogole... a slodzonych nie chce podawac bo przy alergii ponoc cukier wlasnie wzmaga produkcje tych zlych drożdzy w jelitach... więc chcialam go nauczyc wody i e.w herbaty rumankowej i innej ale parznej deliatnie przez mnie....

    Ale zastanawiam się czy to jest konieczne - to dopajanie????? Czy jesli nie chce to nie dawać??

    Ja czapki nie uzywala prawie wogole.. moze kilka dni... połozna powiedizała ze wg uznania, ale w sumie niekonieczne...
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 12th 2008
     permalink
    Oj dziewczyny ale sie boje rano bylo plamienie teraz juz krwawienie bardziej mam nadzieje ze to @ bo po ostatnim wydarzeniu strasznie sie boje a wynik za tydzien dopiero
    :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 12th 2008
     permalink
    IWA u nas w sklepie te nocniki sa tylko z pozytywka poza tym dziura tez dosc duza i obawiam sie ze bedzie zasysala dupine podobnie jak ten nocnik ktory mam

    MamoDusi - 3mam kciuki zeby to byla tylko @

    Vall mysle ze jesli Maks nie chce to mozesz sobie dopajanie odpuscic zwlaszcza glukoza czy slodzonymi herbatkami.
  1.  permalink
    Vall własnie -jak nie chce to nie zmuszaj...ja juz na nogach od 6 ale i tak ok bo przeciez zasnał o 19 juz i tylko jedna pobudka była:) rano jak sie dopadł do mleka to myslałam ze smoczek zje:)
    u nas w nocy znów wiało strasznie i dzisiaj pogoda raczej spacerom nie sprzyja:( szkoda ,wczoraj było tez tragicznie ale o 17 wyszlismy na godzinkei moze dlatego tak padł o 19 po tym świezym powietrzu.Rano była kupka ale...pierwsza wychodziła jak plastelinka a kolejna ju zbyła normalna.
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 13th 2008
     permalink
    My tez juz od 6 na nogach nie mam pojecia co tej mojej Dusi sie poprzestawialo :neutral:....do tego krwawienie znow mocne obawiam sie iz to nie @ :cry::cry::cry: ja juz nerwowo nie moge jestem pelna strachu :cry:
    --
    •  
      CommentAuthorAgnieszkaC
    • CommentTimeMar 13th 2008
     permalink
    Dołaczamy do rannych ptaszków :bigsmile: Zuzia obudziła się o czwartej, chyba myślała, że tatuś zanim wyjdzie do pracy to sie z nią pobawi, a tatuś ją ululał i spała pół godzinki i od przed szóstej nie śpimy. Teraz próbuje zasnąć w łóżeczku. Mam nadzieję że jej się uda bez lulania
    --
  2.  permalink
    Mamodusi biedulko to krwawienie Cie znów męczy...oby to jednaka była tylko @
    a ja jak widze taka pogode to mam doła jakiegos , i dziecko jakies niespokojne ,marudzi bez powodu chwile sie czyms zajmi ei koniec
    wiecie co ja pomyslalam ze niektórym męzom(mojemu oczywiscie tez) trzeba by było zostawic dziecko na cały dzien i mu kazaczrobic to co my zwykle robimy.Moze by w koncuu docenili ze z dzieckiem to jednak jest troche roboty ,jeszcze jak jest taki brzdac co spac w dzien nie chce.Ale mam dzisiaj bojowy nastrój -mojemu M sie chyba dostanie:cry::devil:
    --
    •  
      CommentAuthorAgnieszkaC
    • CommentTimeMar 13th 2008
     permalink
    ciacho ja wczoraj tak miałam :bigsmile: A jeszcze jak M wszystkiego 15 min zajął się Zuzią przez cały dzień to myślałam, ze mnie trafi. No to dzisiaj Zuzia zrobiła tatusiowi pobukę godzinę wcześniej niż wstaje do pracy, ja się jeszcze położyłam, alę mężuś już nie
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 13th 2008
     permalink
    u nas wczoraj byla pierwsza burza, taka dosc silna i liczylam ze po burzy bedzie lepsza pogoda (wiadomo slonce i te sprawy) a tu dzisiaj od rana leje... na szczescie Krzysko spi jak nalezy czyli pierwsza pobudka ok 6 z dosypianiem do 7.30

    Ciacho no to co stoi na przeszkodzie zeby raz malego zostawic??? tym bardziej ze Piotrus jest na butli... moja kuzynka pewnego dnia miala dosc pretensji meza ze w domu obiad tylko 2 daniowy bez surowki i deseru wiec poweidziala mu ze wychodzi i zeby do niej nie dzwonil dopoki maly (6miesiecy) nie bedzie zanosil sie z placzu czy mial 40stopni goraczki... gotowac mu nei kazala jedynie rozwiesic pranie i obrac ziemniaki... wrocila chyba po 7 czy 8 godzinach a w domu sajgon... pieluchy na srodku pokoju, ziemniak obrany sztuk 1 a pranie nawet nie wyjete z pralki... maz stwierdzil ze po prsotu nie dal rady bo dziecko jest zbyt absorbujace... od tamtej pory ona jedynie gotuje obiad a on prasuje sprzata i jeszcze na spacery wychodzi zeby mogla odetchnac :)

    MamoDusi a do gina idziesz?

    Agnieszka no i dobrze zrobilas :thumbup:
  3.  permalink
    Aniu i tak zrobie chyba w sobote bo to jedyny dzien kiedy M jest w domu.a dzis Piotrus jest taki marudny ze jestem pewna zenic by nie zrobił.chyba włacze odkurzacz bo on od 6 spał tylko 10 min a widze ze spiacy na maksa ale jak go tylko odłoze to ryk i wyginanie sie zeby go tylko zabrac.tylko nie wiem czy na niego zadziała....
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 13th 2008
     permalink
    Aniu do ginekologa mam za tydz bo bedzie wynik ale ide zadzwonic powiem co i jak zobaczymy co on na to

    U nas tez wczoraj burza 15 min :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 13th 2008
     permalink
    Ciacho ja za mlodu spalam tylko przy odkurzaczu wiec co ci szkodzi sprawdzic :) syn kolezanki w ciagu dnia sypia tylko przy wlaczonym okapie kuchennym.. najpierw w wozku a teraz kojec do kuchni wstawic musieli bo tylko szum pochlaniacza mu odpowiada suszarki i odkurzazc juz nie :tooth:
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 13th 2008
     permalink
    juz dzwonilam powiedzial ze to moze byc @ mam poczekac 3 dni i patrzec czy ustepuje jezeli tak to oki jezeli nie to wziasc cyklomanine i w poniedzialek przyjsc do niego no i we wtorek wynik juz chce wiedziec co i jak
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMar 13th 2008
     permalink
    Także nie denerwuj sie na zapas i spokojnie sie obserwuj sćiskam mocno :)))
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 13th 2008
     permalink
    Magg jak tam zdrowie na froncie? :wink:
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMar 13th 2008
     permalink
    Zmarzłam i przemokłam :( Jak wychodziłam z domu tylko wiało a potem śnieg i wichura i buuu. Byłam w tym przedszkolu i niestety juz przedwczoraj kogoś wzięli :( Idę do gorącej wanny bo mam nogi przemarznięte i mokre
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 13th 2008
     permalink
    And przykro mi ze sie nie udalo... no ale moze warto pochdozic popytac no i do zatrudniaka zagladac czesciej... moze znowu sie cos trafi...

    u nas wlasnie spadl grad... jak myslicie czy po burzy to jeszcze mroz moze wrocic? bo jakos tak powietrze mi mroznie pachnie jesli wiecie o co mi chodzi
    •  
      CommentAuthorAgnieszkaC
    • CommentTimeMar 13th 2008
     permalink
    AniaM też o tym pomyślałam jak wracałam z zakupami do domu. Ja już nie chcę mrozu!....
    --
  4.  permalink
    Ja tez nie chce!!! ja juz chce ten zimow y kombinezon schowac i te koce ,nakrycia i wogóle,a tu ciagle zimno i zimno,ja tez przemokłam i teraz ni e moge sie dogrzac



    --
    •  
      CommentAuthorAgnieszkaC
    • CommentTimeMar 13th 2008
     permalink
    a u nas właśnie coś grzmi, już nie powiem, ze leje i oszukuję Zuźkę przy oknie, że jesteśmy na spacerku, bo tylko tak dłużej śpi mi w dzień
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 13th 2008
     permalink
    A u mnie znow burza i krwawienie coraz bardziej nie ma co jutro ide do lekarza zadzwonie ze jestem i bedzie musial mnie przyjac bo warjuje powoli juz :cry::cry::cry:

    And przykro ze nie powiodlo sie z ta pracą:grouphug:
    --
    • CommentAuthorkozera
    • CommentTimeMar 13th 2008
     permalink
    a ja dzis VEVE zostawilam u tesciowej bez cyca ,bo mialam duzo spraw do zalatwienia i wypila mleczko sztuczne z butli,ale beczala za cycem,mòwila tesciowa ze dobierala sie do jej cyca...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 13th 2008
     permalink
    Cześć Kobiety - podczytuję Was co chwilkę - ale dosłownie nie mam czasu pisać ...
    Ściskam Was wszystkie - teraz mam te dni, kiedy M nie ma a ja wszystko SIAMA buuu :neutral:
    • CommentAuthorkozera
    • CommentTimeMar 13th 2008
     permalink
    a ja w tym roku do pracy nie ide ,siedze na macierzynskim i bezrobociu,mam zamiar nacieszyc sie VEVE a w przyszlym roku sie zobaczy...
    • CommentAuthorkozera
    • CommentTimeMar 13th 2008
     permalink
    moja VEVE gruszke ze vsloiczka i jej bardzo smakuje...
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeMar 13th 2008
     permalink
    And, przykro mi, że się nie udało :((

    u mnie też wczoraj burza była, ale przespaliśmy z Kamilem - tzn ja pobiegłam zamknąć okno, małemu nic nie przeszkadzało ;))

    a dziś udało nam się trafić ze spacerem między deszczami, ale wiało niesamowicie
    --
    • CommentAuthorkozera
    • CommentTimeMar 13th 2008
     permalink
    ale cisza....
    •  
      CommentAuthormarta50000
    • CommentTimeMar 13th 2008
     permalink
    A moj synek ma chyba dzis dobry dzien!!Albo pogoda na niego tak wplywa!!Prawie caly dzien przespal i teraz tez spi, budzil sie do jedzenia co 3 h, ok 40 min nie spal i znowu do nynania!!Szok, wkleje pare fotek jesli moge!!:bigsmile:
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 13th 2008
     permalink
    a u mnie krwawienie duzeeeeee o 20 jedziemy do kliniki maz dzwonil do kliniki przyjmie mnie moj lekarz :cry::cry::cry::cry:
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeMar 13th 2008
     permalink
    Mamodusi, trzymam kciuki :hugging:
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeMar 13th 2008
     permalink
    oj biedactwo :( oby to nie było znowu to co ostatnio :( trzymam kciuki :)
    --
    • CommentAuthorkozera
    • CommentTimeMar 13th 2008
     permalink
    oj nie fajnie...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMar 13th 2008
     permalink
    Aniu w pośredniaku jestem dosyć często. No trudno się mówi i szuka dalej

    Byłam z dziewczynami u fryzjera - prezent na urodziny Ani od mojej koleżanki - Anka wygląda hmmm inaczej :) Uzmysłowiłam sobie że to już nie jest małe bobo z kitulkami tylko powoli kobietka - lecz to powoli jest za szybko jak dla mnie :D

    Mamodusi trzymaj się dzielnie i mam nadzieję że to nic takiego!
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 13th 2008
     permalink
    oj dziewcyzny zaraz poekne... u mamy na imieninach byla przepyszna zupa serowa i ryba po zydowsku i w sumie zjadalm i obiad i kolacje i jeszcze na jutro mi starczy... zaraz eksploduje :)

    Mamodusi :grouphug:
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeMar 13th 2008
     permalink
    MamaDusi juz po badaniach :) zaraz bedzie w domu to powie co i jak ...
    --
    •  
      CommentAuthormarta50000
    • CommentTimeMar 13th 2008
     permalink
    Mamodusi trzymam kciuki zeby wszystko było ok!!:grouphug:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 13th 2008
     permalink
    no to czekamy na wiesci
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 13th 2008
     permalink
    Zaraz do was napisze tylko nakarmie Dusie bo plakala babci i nie dalo rady ja nakarmic butelka
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 13th 2008
     permalink
    juz jestem ..... zaczne od pocztku wczoraj zaczelam plamic dzis rano bylo juz krwawienie myslalam ze to @ bo akurat 13 lutego skonczyly mi sie wczesniejsze problemy a dzis tez 13 wiec myslalam ze jest oki niestety tylko zaczelo byc coraz gorzej o 18 nie moglam wstac z lozka maz zadzxwonil do lekarza okazalo sie ze mam przyjechac bo to nie ciekawie nim dojechalismy ja znow bylam cala zalana az po skarpetki :cry::cry::cry: szybkie badanie i usg nic nie wykazalo zastrzyk w szyjkie czyli powtorka tego co bylo czekanie okazuje sie ze nie wiadomo z czego to krwawienie jest czekamy do jutra jezeli bedzie ustepowalo znaczy iz jest to obfite krwawienie miesiaczkowe ktore czysc wszystko po ostatnim razie jezeli nie jutro wracam i kolejne czyszczenie :cry::cry::cry: kolejne dawki cyklomaniny i hemorigenu we wtore wynik do tego czasu musze odstawic Dusie od piersi
    :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry: i jak ja to mam zrobic skoro ona nie chce :cry:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 14th 2008 zmieniony
     permalink
    Witam w piątek ...
    Oj MamoDusi tak mi przykro, że znowu pojawił się problem z krwawieniem ... Współczuję i przytulam - jestem z Tobą :grouphug: Dusieńka wie co najlepsze dla niej dlatego woli cyca jak butlę - Kochana, ale jak mus to mus :sad: Buziaki i zdróweczka przede wszystkim !!
    U nas wszystko OK - czas płynie bardzo szybko i te dni mi tak szybko lecą, pewnie ten wychowawczy minie jak z bicza ...
    Tradycyjnie miłego dzionka :wink:
    • CommentAuthorkozera
    • CommentTimeMar 14th 2008
     permalink
    jej ,pewnie bedzie ciezko odstawic od cyca ,moja bez cyca drze sie,ale jeszcze malutka jest....
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 14th 2008
     permalink
    Izunia jak tam chlopcy? dalej na czworaka ganiaja czy juz zaczeli marsze przy meblach? u mnie nadszedl momnet kiedy stwieerdzilam ze dobrze ze Gabrysia jest z przedszkola urlopowana to mi lzej troche :)
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.