Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 19th 2008
     permalink
    No to dawaj je do mnie - u mnie wiesz cyrk i te sprawy :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMar 19th 2008
     permalink
    Magg, potrzebuję trochę Twojego zapału...
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeMar 19th 2008
     permalink
    u mnie też dziś pogoda w kratkę, jak wychodziłam na spacer to słoneczko świeciło, nawet na ławeczce posiedziałam sobie, a potem nagle jak się zerwał wiatr i śnieg zaczął padać, a ja oczywiście bez folii no bo po co mi skoro słońce świeci, w końcu Kamil parę śnieżynek na twarz dostał i za chwilę się wiatr uspokoił i przestało padać, więc jeszcze kółeczko zrobiliśmy i jak weszliśmy do domu to jakieś 5 minut później śnieżyca taka, że bym chyba biegła do domu, jakbym była na zewnątrz
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMar 19th 2008
     permalink
    Aniu nie wiem czy mogą czy nie wstawiać ocenę z wdz ale zarobiła z zachowania wpisana jest w dziennik i w dzienniczek ucznia :/ pierwsza taka ocena jaką podpisałam w dzienniczku
    --
  1.  permalink
    And- a jaki jest powód niechęci Ani?
    •  
      CommentAuthormarta50000
    • CommentTimeMar 19th 2008
     permalink
    Dziewczyny o czym moze swiadczyc zielona kupka??
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 19th 2008
     permalink
    Marta zielona kupka moze byc oznaka alergii ale tez np przy podawaniu zelaza dzieje sie podobnie. czasami niektore dzieci robia zielone kupy po podaniu herbatek (plantex rumiankowa etc) z tego co wiem sama zielona kupa nie jest powodem do nerwow ale jak znajduje sie w niej sluz to trzeba skonsultowac sie z lekarzem...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMar 19th 2008
     permalink
    Aguś z tego co zrozumiałam zachowanie grupy przede wszystkim - śmiechy, "głupie pytania" No i kobieta która prowadzi zajęcia - sztywna i mało komunikatywna :confused: jutro Ania będzie w domu to może uda mi się z nią więcej pogadać bo dziś była w przelocie wiec tylko odrobiła zadanie i tyle ją widziałam - zaraz wróci pewnie do domu
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMar 19th 2008
     permalink
    Aniu co myślisz o psiknięciu małej Otrivinu? Już jej przechodzi powoli ten katar, ale może on by to trochę przyspieszył?
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 19th 2008
     permalink
    pochwale sie - Krzysko ochrzcil nowy nocnik ;) z lekka zdezorientowany byl jak mu grac pod pupa zaczelo ale chyba mu sie tak spodobalo ze podniesc sie nie chcial... oby mu zapal nie minal :wink:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 19th 2008 zmieniony
     permalink
    And222s: Aniu co myślisz o psiknięciu małej Otrivinu?


    jesli masz otrivin dla dzieci (0.05%) to jak najbardziej :)
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeMar 19th 2008
     permalink
    no to gratulacje dla Krzysia

    And, ciężka sytuacja z córką, ale mówiąc szczerze - nie dziwie jej się, że nie chce chodzić na takie zajęcia, a z drugiej strony skoro są dodatkowe, to po co chodzą tam dzieci, które temat nie interesuje i wolą się śmiać - a może to ta pani tak prowadzi, że dzieciaki nie zaintersowane
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMar 19th 2008
     permalink
    hehe Aniu no ja właśnie mam ten dla dzieciów 0,05 ba i już jej psikłam bo dopadłam pudełko :D Tylko szkoda ze wcześniej o tym nie wiedziałam :( i dzieć się męczył
    Harpi bo to rodzice decydowali podpisując bądź nie zgody
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 19th 2008
     permalink
    Krzysiu :cheer::cheer::cheer: ja tylko chwilowo bo padnieta jestem Dusia daje mi popalic w dzien i wnocy nie wiem co jej jest buuuuuuuuuuuuu:cry:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 20th 2008
     permalink
    MamoDusi Julka ostatnio tak marudziła jak się nabawiła tego uczulenia. Wychodziłam z siebie bo nie wiedziałam co jej jest a tu proszę... wyskoczyły jej kropeczki na całym ciałku :(

    Amazonko co tak ukradkiem podpytujesz w związku z moją osobą ???
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 20th 2008
     permalink
    FMartunia sie rano rozpakowala :) miala cc - Alicja ma sie dobrze... :)
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 20th 2008
     permalink
    A ja gapa zapomnialam wam powiedziec ze Dusia od wczoraj juz sama stabilnie siedzi :boogie:
    --
    •  
      CommentAuthorwydra86
    • CommentTimeMar 20th 2008
     permalink
    GRATULACJE DLA NASZEJ KOCHANEJ KLAUDUSI:cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::clap::clap::clap::clap::crazy::crazy::crazy::swingin::swingin::swingin::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 20th 2008
     permalink
    GRATULACJE DLA FMARTUNI I JEJ CóRCI
    •  
      CommentAuthorVall
    • CommentTimeMar 20th 2008
     permalink
    My po wizycie:

    Maksio wazy 7160 , mierzy 66/67cm... no i chyba jednak jest alergikiem, ale mozmey zaczac wprowadzac jabłuszko tarte ale bacznie obserwowac Zaszczepiony (2 dawka rota i skojarzona)... :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMar 20th 2008
     permalink
    A Weronitka (Kuba tak na nią woła a ona się z tego śmieje) ma nowe szpileczki :rolling:
    Pytałam stomatologa co jest grane że wychodzi jej mała szpilka a potem ten ząbek nie rośnie tylko dłuuugo jest szpilek (2 szpilki takie które "ledwo wyszły" ma od blisko 3miesięcy! i ładne ząbolki to tylko dolne jedynki) no i usłyszałam by się nie niepokoić bo czasami tak jest i tego się nie zmieni i że w końcu one zaczną rosnąć. Tylko że miło by było dla moich cycuchów jakby te szpileczki już się wychodowały do prostego ząbka
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 20th 2008
     permalink
    Jemma mam nadzieję, że u Ciebie wszystko OK - czekamy cierpliwie na Ciebie i uściskaj Maksia !!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 20th 2008
     permalink
    Gratki dla Dusi

    Vall ale z Maksia duzy chlop!! a swoja droga uwazaj na jablko bo czesto wywoluje uczulenia - Krzys niestety takowe ma

    And to jednak karmisz jeszcze piersia??
    •  
      CommentAuthorwydra86
    • CommentTimeMar 20th 2008
     permalink
    a mój Kamil jak widzi słoiczek z jabłuszkiem to by mi najchętniej wyrwał go z ręki tak lubi jabłuszka!Najsmaczniejszy deserek dla niego
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMar 20th 2008
     permalink
    Tak Aniu rano ma cyckowe śniadanie, na popitkę po obiadku się przytula no i po kanapeczkach czy innych smakołykach kolacyjnych także, no i wiadomo że jak wielka tragedia (spotkanie z podłogą, czyszczenie noska czy zły sen) żale trzeba wymruczeć cycuchowi :) Generalnie jeszcze się całkiem nie poddałyśmy chociaż ona się nie najada zupełnie mną
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMar 20th 2008
     permalink
    Siemacie już po zakupach jejku ile kasyyyyyy kurcze i kto to wszystko zje?

    Izunia żebyś była bliżej już byś ich miała
    :devil:
    A dziś nie sprzątam w d.... i tak w pn nikt nie zobaczy że gdzieś bałagan bo tyle ludzi będzie hihihihihi
    pozdrawiam
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 20th 2008
     permalink
    Magg do poniedzialku to balagan sie 3 razy zrobi :)
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMar 20th 2008
     permalink
    dokładnie dlatego nie sprzątam już..
    aaaa mazurka zrobię taki fajny przepis z kajmakiem mam ojojojoj
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 20th 2008
     permalink
    Lili przesyla wiadomosc .... sa juz w domku Lili czuje sie zle jak tylko bedzie wstanie odezwie sie narazie wklejam zdjecia i bede pisala co u niej pozdrawia wszystkie dziewczyny :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    Witam
    U nas noc fatalna
    Cyryl wieczorem miał 38,1 st, niespokojny.
    Koło 1 było tragicznie - płakał, a ja już byłam tak zmęczona, że powiedziałam, że nie wstanę do niego. Małż wstał, ale zamiast go przytulić czy coś, to on go wrzucił do nas do łóżka. I tym go rozbudził. I oczywiście dziecko jakieś 2 godziny po mnie chodziło, a on sobie spał. A potem miał pretensje, że nie chce mi się wstać o 5 (czyli aż po 2 godzinach snu). Bo on pracuje, więc on do dziecka w nocy nie będzie wstawał - z jakiej racji?. A ja muszę, żebym na twarz miała paść, BO JA SIEDZĘ W DOMU Z DZIECKIEM. Wiadomo, odpoczywam...
    Wczoraj Cyryl był okropny, do 16 miał może 2 drzemki po 15 min, a pomiędzy nimi próbował zasnąć. Prawie nic nie chciał jeść, tylko cyc i cyc. po 16 polegliśmy oboje, spaliśmy do 18. Potem zasnął ok.21 i budził się co chwilę, ale się nie rozbudzał.\
    A teraz jest spokojny i pogodny, ale chyba na wszelki wypadek i tak pójdziemy do lekarza, żeby mieć spokój (lub nie) na święta.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    November a moze to zeby?? ja to do lekarza chodze w ostatecznosci bo w poczekalni mozna zlapac tyle dziadostwa ze glowa mala ..
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    Wątpię. Przynajmniej po dziąsłach nie widać, żeby cokolwiek miało iść, są normalne, nieopuchnięte, Cyryl poza tym, że nie podoba mu się gmeranie w buzi nie daje oznak, że są bolesne... Poza tym, 2 tygodnie temu wychodziły mu 4 na raz i poza tym, że był marudny, to żadnych większych objawów tego nie było. No i teraz kolej na dolne zęby (chyba?), dolne zniósł zdecydowanie lepiej niż górne.
    Wydaje mi się, że to małż go zaraził, bo też chodzi taki podziębiony, kaszle, podwyższona temperatura...
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    a Cyryl tez kaszle albo ma katar? bo jesli tak to faktycznie lepiej isc do lekarza bo w okresie swiatecznym tylko pogotowie zostanie a tam t oz reguly konowaly siedza
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    Kaszle to za dużo powiedziane, raczej pokasłuje, kicha od czasu do czasu... Właśnie dlatego wolę z nim pójśc do lekarza dzisiaj. Niby nasza przychodnia ma podpisaną umowę z inną prywatną na świadczenie usług po 18, weekendy i święta i z prywatnym pogotowiem, ale jednak bardziej ufam naszej pani dr.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    ja to jestem wyrodna matka chyba... katary i pokaslywanie nawet przy stanie podgoraczkowym nie robia na mnie wrazenia.. dopiero silny kaszel sprawia ze ide do lekarza... no ale to z Gabrysia tak bylo i jest bo Krzys mial fluka w swoim zyciu 2 razy (z czego obydwa podlapane od Gabrysi i meza jednoczenie) i raz bralam wizyte ze wzgledu na przeziebienie a drugi raz ze wzgledu na uczulenie
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    U mnie noc też nie ciekawa. Mała obudziła się około 22 zasnęła po 23 z przerwą o 1-wszej i do 7spała. Zwijałam się do 2 z bólu brzucha, po 22 wzięłam nospe ale nie wiele pomogła. Od dawien dawna wyłam z bólu, wstałam to lekko ćmiło ale teraz powrotem boli jak jasna cholera i oby apap zaczął szybko działać bo póki co siedzę zwinięta w kłębek a tu tyle do zrobienia :cry:
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    And :grouphug:
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    Koleżanka, która pracuje w aptece mówiła, że nie można brać nospy przy karmieniu piersią... można?
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    Sporadycznie tak. Tylko że mi nie pomogła :cry: i apap też nie a w godzinę już powinien działać
    --
    •  
      CommentAuthorwydra86
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    Moja nocna podobna do November.Z tym że ja byłam w domu sama beż męża i nikogo.
    Kamil budził się i wiercił co chwila.Odkąd nauczył sie przekręcać z brzuszka na plecy nic innego nie robi tylko to i smieje się przy tym niesamowicie uroczo.W nocy wiercił się przekręcał,próbował na mnie włazić.Na poduszke mi się ładował mimo,że ma swoją taką płaściutką,w rezultacie spał pod moją pachą na boczku i trzymał koszuli jedną ręką.A o 5 rano zabawa na całego o 10 40 zasnął i właśnie otworzył oczy.O matko nie wytrzymam padne jak kawka.
    Od wczoraj śmiesznie podnosi pupie i staje jakby na głowie ,wystraszyło mnie to za pierwszym razem ale on się uśmiechał więc nic złego mu się nie stało.Tyle ,że często ten manewr powtarza co to może być...czy jakaś mama miała podobnie.On podnosi przuch glowe schyla że caly cięzar na niej trzyma i czasem przez to sie dziwaczie posunie do przodu.Boje się że głowka go będzie bolala.Wczoraj mu na siłe podkładałam poduszke żeby miał bardziej miękko ale się denerwował.
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    Weronika robi tak samo i wg mnie to gimnastyka przed raczkowaniem :) (każde z moich dzieci krócej lub dłużej stawało na głowie)
    --
    •  
      CommentAuthorwydra86
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    Aaaaaaaaa no to dobrze....bo myślałam ,że coś nie tak bo to dziwnie wygląda.No w takim razie rozwiałaś moje wątpliwości:grouphug: dziękuję.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    NR jak mialam zapalenie pecherza to jeszcze w szpitalu na oddziale mi przepisali furagin urosept i nospe forte a bylam kilka dni po porodzie...

    Wydra zachowanie Kamilka jest jak najbardziej normalne :)
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    Wróciliśmy od lekarza.
    Coż - mąż mówił, żeby nie iść, ja stwierdziłam, że lepiej pójśc i kto miał rację... oczywiście ja!
    Cyrylo ma zapalenie gardła, dlatego nie ma apetytu i miał odruch wymiotny przy jedzeniu.
    Wyderko, Cyryl też robił podobne akrobacje zanim nauczył się raczkować.
    I jeszcze przywieźli mi z mojej "pracy" komputer do "zrobienia"...
    I jeszcze przyjechał pan z umową z orange (mieszkanie dawno nie wyglądało na takie posprzątane jak teraz)
    I w ogóle.
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    oj szkoda ze Cyrylek chory ale dobrze ze pojechaliscie bo przez swieta to bylo by trudno duzo zdrowka dla Cyrylka
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    November - Zdroweczka dla Cyryla :flowers:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 22nd 2008
     permalink
    Od naszej rodzinki na Swieta KARTKA INTERAKTYWNA
    •  
      CommentAuthorAgnieszkaC
    • CommentTimeMar 22nd 2008
     permalink
    Z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy życzę...

    MIŁOŚCI, która jest ważniejsza od wszelkich dóbr,
    ZDROWIA, które pozwala przetrwać najgorsze,
    PRACY, która pomaga żyć,
    UŚMIECHÓW bliskich i nieznajomych, które pozwalają lżej oddychać
    I SZCZĘŚCIA, które niejednokrotnie ocala nam życie
    --
    •  
      CommentAuthor100krocia
    • CommentTimeMar 24th 2008
     permalink
    AniuM jak nazywa sie ta masc co smarujesz klatke piersiowa jak dziecko jest chore???
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 24th 2008
     permalink
    Stokrociu zapewne chodzi ci o ta masc rozgrzewajaca dla dzieci to ..Pulmeks baby :wink:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.