Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorelli
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    cześć mamusie:wink:
    znów mamy poniedziałek :cry::angry:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    Witam poniedziałkowo!
    To co kawka na początek tygodnia!????:bigsmile::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    IWA właśnie już kończę spijać hihi :wink::bigsmile:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    Patrycja moje kolezanki lataly z UK z maluchami i bylo ok. dawaly na okres przelotu maluchowi lek typu nurofen czy panadol jednak. aha no i one na okres ladowania to albo przy piersi trzymaly albo butelka wode/mleko podawaly zeby maluch przelykal to wtedy unika sie zatkania uszek

    Izunia my urodziny Gabrysi robilismy zawsze na 2 tury tyle ze u nas goscie by sie nie pomiescili... jak tego nie zorganizujecie i tak chlopcy beda mieli radoche z prezentow :)
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 7th 2008 zmieniony
     permalink
    Hihi Ania masz rację - chłopcy lubią jak wokół nich jest mnóstwo ludzi - początkowo są niepewne i nieśmiałe, ale po czasie się rozbrykają :wink: My tu się zamartwiamy kombinujemy a i tak czas zleci i będzie już po ... W sumie czym ja się przejmuję - zwalimy się do teściów - skoro tak chcą ... Ja bynajmniej będę miała czysto w mieszkaniu hahaha ;p
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    Izunia a jak jest szansa ze tesciowa przygotuje impreze za swoje to juz w ogole ja bym sie nie zastanawiala :tongue:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    Ania no właśnie - sama biję się w głowę po co się zastanawiamy :shamed:
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    Mam pytanie do Mam raczkujących dzieciaczków w czym wędrują wasze pociechy chodzi mi o nóżki, bo mam skarpetki z abs ale na palcach nie ma i Mat się slizga
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    myszorka takie uroki raczkowania! Moja Oliwka tez czasami sie ślizga, ale juz nieźle sobie z tym radzi. Ja własciwie wogóle nie mam dewanów (tylko mały w salonie i wykładzina u Oliwki w pokoiku). Czasami tez sie śmieję, że Oliwka to ABS-y powinna mieć na kolanach i na palcach a nie na pietach, bynajmniej narazie!:bigsmile::wink:
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    Iwa ja mam takie papucie dla niego ze sztywną piętą to jest ok, ale mam wrażenie że skrzywia prawą nóżke jak mu zakładam. A Ty chyba masz takie papucie na całą stopkę z gumy?
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 7th 2008 zmieniony
     permalink
    Myszorko u nas Krzysko sobie dobrze radzi z raczkowaniem i rzadko kiedy sie slizga raczkujac... na allegro widzialam kiedys skarpetki z podwojnym abs'em - na stopie i na podbiciu...
    uwazam ze nie powinnos zakladac Matiemu zadnych kapciuszkow czy bucikow do raczkowania a jesli cos to kup porzadnie "pod-abeesowane' skarpetki
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    Iwa na wyprawce wkleiłam te butko skarpetki
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    Myszorka moje maluchy też w skarpetach - niech sobie radzą :wink:
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    myszorka, moja Oliwcia raczkuje w rajtuskach i skarpetkach z ABS-em, bo czasami ją za rączki prowadzę chwilkę, ale niewiele! Poczekaj troszkę, juz niedługo malec bedzie sobie super radził z raczkowaniem i nie bedzie sie tak ślizgał. :bigsmile::wink:
    --
  1.  permalink
    AniuM no o tym cycu w samolocie slyszalam od health visitor ktora mnie co jakis czas odwiedza....co do panadolu czy nurofenu mysle ze w jedna strone sie wstrzymam...zobacze jak maly zareaguje...jak nie dobrze to w druga strone co mu podam...no to dzis mam wielkie pakowanie...tak nie do konca wiem ile czego zabrac dla maluszka...i w ogole jakos tak trudno mi uwierzyc ze juz jutro zobacze sie z mama i cala reszta...moja babcia nie moze sie juz Dominiczka doczekac...ona chyba najbardziej oszalala na jego punkcie a jeszcze nie miala okazji go zobaczyc...jak wieszosc rodzinki niestety...takie uroki zycia na emigracji...
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    Iwa ale Mati swietnie raczkuje tylko ja mam panele i jak staje przy meblach to sie rozjezdza.
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    Cyryl raczkuje boso. Wszelkie skarpetki jego nóg się nie trzymają, a boso przynajmniej się nie ślizga. No i jak powiedziała swego czasu nasza neurolog - ma więcej wrażeń sensorycznych.
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    Zapomniałam się pochwalić. Dzisiaj przyuważyłam prawą dolną dwójkę u Cyryla, a to oznacza, że przebił się 8 ząb.
    ps. czy ząbkowanie może być powodem braku apetytu?
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    NR może być - tak więc jak nie chce to nie dawaj na siłę ... Może dawaj częściej a w mniejszych ilościach :wink:
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    Pragnę donieść ze agulina sie rozpakowała
    31.03.2008r o godz.10:00 na świat przyszedł synuś ważył 3800 i 58cm:) :cheer:
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    to super czekamy na nią, :swingin:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    Gratki dla Aguliny i zdroweczka dla jej synka
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    Tu też GRATULUJEMY świeżej mamusi - zdróweczka dla dużego facecika :flowers:
  2.  permalink
    no i my tez dolaczamy sie do gratulacji....:)
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    Agulina gratulujemy:cheer::cheer::cheer:
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    Agulina - wielgachne gratulacje :)
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    My też OGROMNE gratulacje!!! :swingin::clap:
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    Gratulacje dla Aguliny :clap:

    Maksiu nareszcie tez juz raczkuje, okazało się, że potrafi dopiero u babci na dywanie (my mamy "gołe" podłogi"). Poza tym wychodzą mu górne 2 i wyjątkowo źle to znosi - ostatnio budzi się bardzo wczesnie (5.30), do tego domaga się mleka kilka razy w nocy... W ogóle jakoś już coraz mniej mam ochotę karmić, ostatnio Maksiu ugryzł mnie parę razy i cały czas boję się, że zrobi to znowu...

    W pracy mam od dzisiaj dostęp do int. na moim komputerze, może w chwili czasu nawet kiedyś zajrzę, chociaż mam masakrycznie dużo pracy. Do tego chyba będę musiała sie uczyć na egazmin na Dor.Pod., wczoraj przejrzałam pytania i jestem przerażona :shocked:
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    Brawa dla Maksia superowo!!!!
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    Jemma, miło Cię widzieć :) Gratulacje dla Maksia. I na gołych podłogach się nauczy raczkować. Cyryl też na początku u babci sobie lepiej radził, bo u nas też gołe podłogi, ale teraz już śmiga, ani się spojrzę, a koleś już w kuchni urzęduje ;)
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    Ja to się chyba nie doczekam.... albo po prostu któregoś dnia przyjdzie :)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    Jemma - gratki dla Maksia

    Magg - doczekasz sie doczekasz... jeszcze nie bedziesz mogla za nia nadazyc :wink:
    tak pytam bo nie pamietam... od kiedy masz @ po porodzie?
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    my tez mamy gołe podłogi a mały tylko w skarpetach z abs ;) chcielismy kupic dywan zeby małemu było lepiej zaczac raczkowac na poczatku ale tak długo z tym zwlekalismy ze sie nauczył i dywana nie trzebujemy juz :) a dzis Kacperek wstał przy komodzie przeszedł ja cała pozniej na sciane zakret i do kuchni i tam dopiero zszedł na czworaki bo mu sie sciana skonczyła ;)
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    Brawa dla Kacperka! Dzielny chłopak!
    :clap::cheer::clap:
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    dzielny mały kfiatuszek :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    no proszę, Kacperek wcześnie zaczyna spacerki
    brawa i dla Maksia, Jemma a od czego ten skrót do egzaminu?
    Agulina - gratulacje, duży chłopak, czekamy na rozpakowanych z otwartymi ramionami
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    Doradca Podatkowy
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    JEMMA - no to trzymam kciuki - to bardzo przydatny egzamin, opłaca się mieć te uprawnienie. Ja może kiedyś też pomyślę, ale chwilowo pasuję!:wink::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    ja narazie tez tylko myślę, nie chce mi się do tego zabierać ale jestem trochę naciskana :confused:
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeApr 8th 2008
     permalink
    KOBITKI TO JA KOZERA ,TERAZ EWA 74 ,OPLACILAM KONTO I POZDRAWIAM WSZYSTKIE,VENERE ZDROWA I KOCHANA ...JADE PO CHLEB...PA
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeApr 8th 2008
     permalink
    z postami jestem na czasie,bo czytalam wszystkie i wnerwialo mnie ,ze nie moglam pisac...
    • CommentAuthorzelkowa
    • CommentTimeApr 8th 2008
     permalink
    witam was :)
    Moje dziecko od kilku dni strasznie marudzi,do tego okropnie sie slini...
    Okazala sie ze ida zeby ,tylko diwne bo ja widzie 3 gorne .Nie jak pisza ze najpierw ida jedynki.
    W piatek idziemy na szczepienie ,to zobaczymy ile ten moj klocek wazy.
    Buziaki dla wszystkich dzieciaczkow.
    --
    •  
      CommentAuthorelli
    • CommentTimeApr 8th 2008
     permalink
    czesc ale beznadziejny dzień, mam masę pracy :cry: może jutro bedzie lepiej. pozdrawiam
    --
  3.  permalink
    mój chyba tez na zeby bo nerwowy,spac nie moze smaaruje mu dziselka to jest lepiej,sa twrade ale nic nie wyszło jeszcze...ech jak nie kolka to zeby:)
    --
    • CommentAuthorzelkowa
    • CommentTimeApr 8th 2008
     permalink
    ciacho tak to juz jest :)
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeApr 8th 2008
     permalink
    moja veve ma juz 5 miesiecy i 10 dni i zebòw ani sladu,na dodatek wytarla wlosy i lysa jest...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 8th 2008
     permalink
    Mamuśki wszystko da się przeżyć - uśmiechnijcie się do swoich brzdąców - dość narzekania - bo jak ja zacznę [choć to nie w mojej naturze] to już po2jnie ;D
    •  
      CommentAuthorelli
    • CommentTimeApr 8th 2008
     permalink
    narzekanie narzekaniem ale pociechy z dwóch urwisków to masz zwiększoną dawkę
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeApr 8th 2008
     permalink
    ale juz siedzi a sloiczki owocowe zjada lapczywie....
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeApr 8th 2008
     permalink
    Mam pytanko czy po porodzie wasi mężowie brali opiekę na was czy jak to sie tam nazywa ? Ile to dni i kto to wystawia ?
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.