Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    Dziekuje Myszorko dla Matiego dużo zdrówka, pilnuj żeby przyjmował płyny, choćby po łyżeczce dostawał, bo jeść to może nie chcieć. Przy tych grypach żołądkowych łatwo o odwodnienie.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    Gratulacje dla Huberta :)

    Myszorko a co dostalas dla Matiego? Gabrysia miala jelitowke majac hmm 10mieisecy i podawalam jej gastrolit. Pare miesiecy temu jak ona miala jelitowke i Krzys zaczal 'zalapywac' to lekarka kazala podawac ors 200 z HIPP (kleik marchwiowo ryzowy)
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    Ania dziękujemy, terazmłody spi. Cholerka teraz na bieżąco sobie spisuję co piszecie w razie jakichkolwiek dolegliwości, gastrolit już mam :bigsmile: bo potem przekopać się przez posty :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    mozna jeszcze orsalit - jest w roznych smakach i lepiej maluchowi podchodzi ale nie jest tak skuteczny jak gastrolit (przynajmniej zdaniem mojej znajomej farmaceutki)
  1.  permalink
    Heyka... dziewczyny mam pytanko, czy ktoras ma jakies dobre sposoby na ulge przy katarku?? Dodam ze przy bardzo malym dziecku (czyt. malych dzieciach)

    Lilypie 2nd Birthday Ticker
    Lilypie 1st Birthday Ticker
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    Przy mniejszym katarze - wyjście na dwór - mojemu pomaga od razu.
    Przy większym katarze - woda morska i wyciąganie glutów.
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeApr 22nd 2008 zmieniony
     permalink
    Isloneczko ja uzywałam, do tej pory nawet używam wodę morską w areozolu do noska a ściągałam fridą.
    No i nawilżałam powietrze bo mam za suche w domu
    --
    •  
      CommentAuthorlsloneczkol
    • CommentTimeApr 22nd 2008 zmieniony
     permalink
    Dzieki dziewczyny - ide poszukac tej wody (choc morze mam dookola to nie wiem czy taka jak trzeba tu dostane:wink:)

    Lilypie 2nd Birthday Ticker
    Lilypie 1st Birthday Ticker
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    lsloneczkol najlepszy sposob na katar to mamine mleko. jesli jeszcze masz pokarm to prysnij maluchom po pare kropelek do noska tak przynajmniej ze 3 razy dziennie. dziala lepiej niz woda morska i wszelkie inne specyfiki. wyprobowana na 2 moich dzieciakow i rpzez kolezanki na ich maluszkach

    zestaw dla starszego malucha to tak jak pisza dziewczyny woda morska + frida/sopelek/katarek etc
  2.  permalink
    heh... woda morska chyba nie wchodzi w rachube - tu chyba nie znaja czegos takiego lub ja nie moge tego znajsc....:neutral:
    AniaM - a faktycznie slyszalam o mleku (choc nie probowalam) ale mysle ze warto... thx :bigsmile:

    Lilypie 2nd Birthday Ticker
    Lilypie 1st Birthday Ticker
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    Słoneczko ewentualnie pytaj o sól fizjologiczną :) a mleczko mamy najlepiej wg mnie pomaga nawet u ciut starszego maluszka
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    Aniu mam nifuroksazid i dicoflor 30, dalam mu zupe marchewkowa z ryzem, kupki albo raczej siki z kupka są dalej.
    --
  3.  permalink
    dziewczyny- która wie co z Iza i chłopakami???? nie dają znaku.. Martwię się trochę... Magg, Lady- dzwoniłyscie do nich???
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    Aguś wysłałam do Izy sms-a jak odpisze dam znać
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    ps chyba ma wyłączony tel bo raport dostarczenia do mnie nie doszedł :/
    --
  4.  permalink
    dzięki And:) A jak Ty się czujesz?
  5.  permalink
    Sloneczko... A czy Ty jestes pewna ,że maluchy maja katar? Przeciez tygodniowe bobasy nie miewają takowego:confused: Moze to sapka?
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    Iza jest gdzieś poza zasięgiem/niedostępna - może tylko kom jej się rozładowała

    Jakby nie mdłości i jadłowstręt by było całkiem fajnie. Pobolewa mnie brzuch i od jutra chyba zacznę brać luteinę bo no-spa w ogóle mi nie pomaga. Może jutro uda mi się dodzwonić do lekarki. Najgorzej jest jak Iśka po mnie poskacze czy też ponoszę ją :/ tylko że jak jej nie nosić i nie tulić się z nią

    A tak w ogóle to Weronika nauczyła sie raczkować tak normalnie :D pociska jak mały samochodzik i broi gdzie sie da. Dziś stał rozłożony chodzik a ona sie bawiła na kocu, chwila moment jak stała przy chodziku szczęśliwa że może chodzić "sama". Siniak za siniakiem ale nie zwraca na to uwagi
    --
  6.  permalink
    aga - na pewno maja katar - bo i "gile" sa..... choc dzis polozna jak ogladala je to powiedziala, ze to czeste i trzeba przeczekac.... tylko mi szkoda bobasow bo sie mecza...a i ja mam wiekszy klopot z nimi...

    Lilypie 2nd Birthday Ticker
    Lilypie 1st Birthday Ticker
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    lsloneczkol - podzialaj z tym mlekiem. u nas po 3-4aplikacjach bylo po klopocie

    And - musisz uwazac teraz z dzwiganiem Iski. moze niech maz ta czesc odpracowuje.
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 22nd 2008 zmieniony
     permalink
    Kochane moje - u nas wszystko OK - oczka zdrowe :crazy::crazy: Badanie w ogóle wyglądało zupełnie inaczej - oczywiście wszystkie siostry i lekarka zachwycone chłopakami, maluchy dzielne ani jedna łza nie uroniona - bardziej się chyba bałam niż oni - taka jestem szczęśliwa ;D Następna wizyta kontrola jak chłopaki pójdą do zerówki hahaha - ale to już u siebie na miejscu i gdyby nas coś niepokoiło z oczkami maluchów to wiadomo wcześniej konsultować z okulistą. Dziękujemy za wszystkie kciuki - przepraszam, że tak późno się odzywam, ale normalnie tak byłam zmęczona tym dniem, że musiałam się kimnąć a M zajął się bąblami. Jeszcze raz DZIĘKUJĘ !!
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    Izuniu buziaki dla Chłopców. Cieszę się niezmiernie!!!

    Aniu małż nie wykąpie Iśki i nie jest lekarstwem na siniaki i uderzenia :( zresztą sama wiesz jak to jest gdy mama najlepiej leczy wszystkie dolegliwości :) No i tata nie ma cyca:shamed: Ale staram sie lekko to ograniczać "żyjąc" z Małą na poziomie podłogi ;)
    --
    •  
      CommentAuthorlsloneczkol
    • CommentTimeApr 22nd 2008 zmieniony
     permalink
    Izunia - SUPER!!! :crazy::crazy::crazy: bardzo sie ciesze ze wszystko ok i ze nie bylo tak strasznie jak sie spodziewalas - i buski duze dla dzielnych chlopakow:bigsmile:

    Lilypie 2nd Birthday Ticker
    Lilypie 1st Birthday Ticker
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    Izunia :threesome::crazy::clap::crazy::clap::crazy::clap::crazy:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    Dzięki dziewczynki :crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy:
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    Izunia super :)
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    Izunia super że chłopcy mają zdrowe oczka i byli tacy dzielni, brawo dla nich:clap:
    --
  7.  permalink
    Ech Izka - wypadało by powiedziec -" a nie mówiłyśmy?" :crazy:
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    Izunia ciesze sie razem z toba buziaki dla chlopcow :clap::clap::clap::kissing:
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    a my dzis mielismy okropny wieczor :( mały taaaki starsznie marudny i spiacy mogło sie wydawac i jak przyszła godzina 19 do spania to wypił flache a pod koniec wyciagał j z buzi i gadał do smoczka... potem jeden cyc drugi cyc .. siedzenie w łozeczku marudzenie znowu cyc jedem drugi pottem wziełam go na tv lezał grzecznie na mnie i juz prawie zasypiał ale nie bo po co .. ehh zasnał po 21 normalnie nie lubie takich wieczorow wykanczaja mnie psychicznie ..
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    Aga mówiłyście - miałyście wszystkie rację - dzięki, że tak jak ja wierzycie w moje dzieci ;D
    A jutro IMPREZA :crazy::rolling::crazy:
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    Izunia buźka wielka dla odwagi chłopaków, oj impreza roczek naszych twinsów.
    A ja młodemu dałam czopek na noc ciekawe czy da mi dziś choć troszkę oko przymknąć. Zrelaksowałam się na solarium w domu kąpieli maseczka.Wcześniej troszkę ruchu i teraz mogę iść spać:bigsmile:
    --
  8.  permalink
    Kfiatuszku- jutro bedzie lepiej ...:hugging:

    Izunia- ja zamawiam tort bezowy z bitą smietaną. Co tam- bedę się odchudzała od pojutrza :)
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    Izunia nasz pierwszy forumkowy roczek :crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy:
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    Aga boska zasada co masz zrobić dziś zrób pojutrze a będziesz mieć dwa dni wolnego:smile:
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    aga oby ;) musze go polozyc po poludni spac wczesniej :) jeszcze wczesniej :P
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    Jutro fotki urodzinowe będą wieczorem bo wiadomo balujemy - ok Aga :bigsmile::wink:
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    o i sie obudził znowu :)
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    MD nawet nie wiem kiedy to zleciało :rolling:
  9.  permalink
    Hoga- to teraz troche ruchu... ;) A później spac ;)
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    Izunia, fajnie, że badanie tak gładko poszło... Dobrze, że tak miło się rozczarowałaś :)
    Kfiatuszku, mój też był dzisiaj nieznośny, znam ten ból...
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    Izunia ja tez nie wiem hi hi ale napewno w ciagu 12 miesiecy :rolling::rolling:
    --
    •  
      CommentAuthortagusia
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    Czesc dziewczyny :swingin:
    Troche mnie nie bylo , no ale teraz trudno mi czasem pogodzic wszystko... maly, dom, szukanie pracy...
    Jak chodzi o zdrowko to na szczescie wszystko dobrze u nas. Szymek rosnie strasznie szybko i jak nie marudzi jest kochaniutki. Niestety w nocy jeszcze nie pospie, no ale mam nadzieje, ze moze juz niedlugo synio zacznie nieco dluzej sypiac w nocy niz teraz.
    Strasznie duzo mam do nadranbiania zaleglosci...
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    tagusia :) witamy witamy :)
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 22nd 2008 zmieniony
     permalink
    Tagusia nareszcie jesteś - super, że u Was ok ;D
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    Tagusia :grouhug: cale wieki cie nie bylo :)
  10.  permalink
    Tagusia- no wreszcie :D
    •  
      CommentAuthortagusia
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    No jestem , jestem, mam nadzieje, ze juz czesciej bede wpadac a nie tak jak teraz..... no ale te ostatnie miesiace mialam ciezkie a przyszle beda jeszcze gorsze... no ale nic
    O widze, ze kfiatuszek znowu bedzie mama - super :clap: , moze teraz dziewczynka do parki :wink:

    Siedzialam teraz z dojarka w nadziei, ze cos odciagne i cholera nie jest dobrze...moze jutro mi lepiej pojdzie.

    Jutro zagladne do Was, dobrej nocki zycze
    --
  11.  permalink
    tagusia no juz sie za wami steskniłysmy


    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    Tagi wiadomo, początki zawsze są trudne ;D Cieszę się, że będziesz teraz częściej w miarę możliwości :bigsmile:
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.