Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    Aaaa witamy kolejną ROZPAKOWANĄ mamusię - PTYSIACZKU gratulacje i tutaj dla Was :rainbow:
    Synuś duży chłopak - toć to jak już 2 m-czy BOBO ;D

    And czemu nie widzę Fasolidy ??
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    HEJ KOBITKI ,moja VEVE zle sypia ,albo glodna,albo noc dla niej za dlugo ,no trudno wyspie sie za rok...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    Ten dzień będzie pełen wzruszeń i uniesień ... Radość i szczęście przeplata się ze wspomnieniami ...
    Dziewczyny to już ROK temu aaaaaAAaaa ;D
    Jestem tak dumna i zadowolona z moich chłopców - KOCHAM ich do szaleństwa - tak jak mojego męża, nie wyobrażam sobie mojego życia bez tych trzech cudnych FACETÓW :P
    Dziękuję Wam za to, że byłyście ze mną przez okres ciąży, wspierałyście mnie dobrym słowem i radą - która zawsze okazywała się bezcenna. Po zbyt wczesnym porodzie również mogłam liczyć na Wasze wsparcie. No i każdy kolejny m-c moich Szkrabów świętowałyście razem z nami - dziękuję każdej z osobna !!
    Ktoś by powiedział, że nie ma ludzi niezastąpionych ... Ja się ośmielę powiedzieć, że WY jesteście niezastąpione !!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    Izunia... pieknie napisalas az mi sie lza w oku zakrecila :kissing:

    Ucaluj chlopakow od forumowej ferajny jak jeszcze znajdziesz jakies niezacalowane miejsce na ich cialku :threesome:
    •  
      CommentAuthorelli
    • CommentTimeApr 23rd 2008 zmieniony
     permalink
    Izunia :shamed::shamed:
    A teraz zaczynamy odliczanie do dwóch lat!!!!! :crazy::crazy::crazy:
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    Izunia jakbym nie była w pracy to bym się popłakała ze wzruszenia, cieszymy się że jesteś z nami forumkami.
    Dla Ciebie i Twoich chłopaków (łącznie z M) dużo zdrówka i miłości i żeby chłopcy każdego dnia dawali Tobie i M powód do dumy.:rainbow:
    --
  1.  permalink
    Izunia :kissing:



    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    Izka ty chcesz żebyśmy od rana ryczały, buźka wielka i miłego świętowania dla was daj znac wieczorkiem jak minął pierwszy dzień już duzych bo rocznych chłopaczków.
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    Dziewczyny jeszcze raz DZIĘKUJEMY :bigsmile::cry::bigsmile:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    Filip przed chwilą dorwał SUDOCREM - otworzył [nie wiem jak :shocked:] i się wysmarował - łobuz jeden ;D No to zaczął dzisiejsze świętowanie - dzień pełen wrażeń i niespodzianek co ... :wink::bigsmile:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    Izunia a co sobie bedzie zalowal :D wie ze dzisiaj mu wszystko wolno :wink:
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    Izunia ja młodego wsadziłam do huśtawki , ale głupia nie zapiełam, położona była na prawie leząco, piję kawę czytam co naskrobałyście. Zerknęłam na niego a on co siedzi na brzegu nogi na podłodze i kombinuje jak dalej się ruszyć. Zresztą zaczyna się sprężynowanie na nogach czyli zaczyna ćwiczyć dolną partię ciała, mnie ręce przy tym wysiadają a on ma radochę:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    Izunia mój Mati zębami otwiera sudocrem i chce wylizac pudełko.
    A dzis to im chyba wszystko wolno :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    Izuniu to był wspaniały rok, choć zaczął sie dla Was ciężko, ale w nagrodę masz 2 wspaniałe Skarby! Sama pamiętam te emocje i to jak bardzo sie cieszyłam z każdej dobrej wiadomości! A dzis proszę o zdjęcie Chłopaków dmuchających świeczki!! Wyściskaj bardzo mocno Naszych Małych bohaterów!
    Izunia79: And czemu nie widzę Fasolidy ??
    wstawiłam suwak pod wpływem impulsu, maluchom powiedziałam jak pytali że on jest tak dla ozdoby, ale jak wróciła Ania do domu i zaczęła mi sie kręcić za plecami musiałam go schować bądź powiedzieć o Fasolindzie - na razie wybrałam to pierwsze. Jeszcze za wcześnie by jej mówić, jak będę pewniejsza że będzie ok to jej powiem i wtedy wróci suwaczek
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    Ania i Myszorka no na to wygląda, że mają dziś przewagę nade mną - ha zawsze będą mieć ;D Myszorka też mi się wydaje, że zębami bo buzia pełna kremu była hihiihi :bigsmile:
    Hoga no proszę kolejny kamikadze !!
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    And obiecuję, że zdjęcia będą - masz rację - ja również pamiętam jak wszystkie sobie kibicowałyśmy ... Nie sposób zapomnieć no i ja nie chcę zapomnieć - dla nas to były ważne etapy ;D
    Czy ja dobrze myślę, że już skończyliśmy wiek niemowlęcy ?? :bigsmile:

    P.S. Dzięki za wyjaśnienie co do suwaczka.
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    Ano Izuś nie da sie ukryć - wiek niemowlęcy jest od 2-12 miesiąca (w niektórych źródłach jest że od 0-12 lub 1-12) wchodzicie w wiek POniemowlęcy :)
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    Izunia, dzieci zdolne są:bigsmile: a mój właśnie nabija się z matki, mam wałki na głowie bo nie chciało mi się ich układać, co na mnie spojży to się śmieje gnida jedna:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    Hahahahaha Hihihihihihi Buhahahaha!
    Nieźle Hogatko, juz sobie to wyobrażam! :wink::wink::wink::wink::wink::wink::bigsmile::bigsmile::bigsmile:

    Izunia - dzięki za takie ciepłe słowa, normalnie po przeczytaniu łezki miałam w oczach. To juz rok - normalnie nie chce sie wierzyć!
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    Izunia no chlopcy juz nie sa niemowletami, ale ten czas zapitala co?
  2.  permalink
    dziewczyny z innej beczki:cz y wybijaniu zabków towarzyszy katar??



    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    Izuniu :hugging::kissing:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 23rd 2008 zmieniony
     permalink
    Ania oj zapitala - zboczycie laski teraz to już roczek za roczkiem pójdzie u Waszych maluchów ;D
    MD dziękujemy :*
    Ciacho może towarzyszyć, ale obserwuj kolor glutów u nas szybko taki katar przerodził się w zapalenie oskrzeli ... Maluchy przy ząbkowaniu są osłabione.
    •  
      CommentAuthorJustusia
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    och ale tu dzisiaj wzruszająco aż łza ze wzruszenia w oku się kręci....;-)
    pozdrowionka dla wszystkich
    --
  3.  permalink
    ok Izunia dzieki za info-gluty sa wodnite narazie w ruch poszla woda morska
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 23rd 2008 zmieniony
     permalink
    Ciacho woda morska nie zaszkodzi a pomoże - kładź małego na brzuszku wtedy wszystko wypłynie, a Pietruszka nie będzie się denerwował. Jeśli gluty się nasilą to użyj sopelka albo marimera :wink:
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeApr 23rd 2008 zmieniony
     permalink
    Ciacho u nas zawsze jest katar połączony z wyrzynaniem się zebów :cry: niestety....
    --
  4.  permalink
    no widze ze u nas tez:) jak juz mowiłam zadne niemowlece przypadłosci nas nie omijaja:) dziasła twarde a jak smaruje mu zelem to az wzdycha i spiewa chyba z ulgi.
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    Izunia a zapitala czas dopiero Jakub był takimały a już w sierpniu 11 skończy:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    Myszorko jak Mati? przeszla mu troche ta biegunka?
    •  
      CommentAuthorKona
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    Izunia, jeszcze raz wszystkiego najmilszego i najsłodszego dla Dzielnych Bliźniaków i bardzo dzielnej i wspaniałej ich Mamy :bigsmile::cheer::clap:
    --
  5.  permalink
    dziewczyny mojemu małemu leci woda z kicholka i z oczu tez.Biedaczek.oprócz Nasivinu soft cos mu podac jeszcze czy nie?
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    Aniu jeszcze jest ale juz taka bardziej konrektna kupka, zjadl dzis ryz ugotowany i nawet sucharek na sucho, bo wczoraj kleik i sucharek z herbatką nie wchodził w grę bo go na wymioty zbierało.jest już w miarę wesoły, zaczyna się bawić, mam nadzieje że będzie coraz lepiej bo widzę ze już schudł i wczoraj jak go wazono to miał tylko o 600gram wiecej niż w styczniu.
    dzięki za troskę:kissing:
    --
  6.  permalink
    katar to jest cholerstwo-mały nie chce nic jesc ,płacze ciagle ,na siłe musze mu zakraplac nos,jejku juz mam dosyc i on pewnie tez.spac za bardzo nie chce bo mu ciagle cos przeszkadza.ale nie moge frida wyciagnac bo za wodnite
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    ale ,ten czas leci ,wszystkiego najlepszego dla calej rodzinki IZA...
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    Izunia pięknie to napisałaś :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    Ciacho a wode morska uzywasz? nasivin mozna stosowac 3 gora do 5dni i to 2razy dziennie a wode spokojnie i 5razy moglabys pryskac. ja polecam MARIMER
    aha no i kup jeszcze masc majerankowa - cale 6zl kosztuje a u nas cala czwroka sie nia reanimuje :wink:
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    pediatra powiedziala mi ,ze zatwardzenia u VEVE MOZE POWODOWAC ,BRAK MOJEGO MLEKA W CYCACH,a jak to sprawdzic ? jak naciskam to leci mleko,wlasnie m karmi VEVE lyzeczka i sztucznym z kaszka,VEVE DOSTALA CZOPEK ,BO OD 2 dni kupki nie zrobila,dopiero ten czopek pomògl...
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeApr 23rd 2008 zmieniony
     permalink
    słyszałam coś o sprawdzaniu ciężkości zużytej pieluszki - jeżeli są lżejsze to znaczy, że dziecko nie otrzymuje wystarczającej ilości płynów (w tym przypadku mleka)

    jeżeli się mylę to niech mnie ktoś poprawi
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    to u nas pieluszka idzie zabic ;) a w nocy to dopiero :D zazwyczaj przecieka :D
    --
  7.  permalink
    Aniu tak pryskam marimerem i smaruje majerankowa mascia.nasivin zakropliłam na noc.wiem ze wysusz sluzówke.no moze jakos damy rade:) dzieki za odpowiedz
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    Ciacho - zycze spokojnej nocy... zawies mokry recznik u malego na lozeczku zeby maxymalnie nawilzyc powietrze no i dobrz eby bylo zebys polozyla go pod katem (jakis klin nawet wiekszy pod materacyk wrzuc)

    Eva moze zle zrozumialas lekarke. mysle ze ten brak kupy moze byc spowodowany wprowadzeniem nowych pokarmow. pamietaj ze marchewka ma dzialanie zatwardzajace. kup moze malej sloiczke z suszonymi sliwkami i podaj a powinno byc lepiej. no i dawaj jej do picia wode przegtotowana i/lub jablko

    Jemma - tez slyszalam o tych pieluszkach ale w kontekscie odwodnienia. Krzysiowe pieluchy nie sa jakies szczegolnie ciezkie nawet te po nocy a kupska sa i po 2 razy dziennie
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeApr 23rd 2008 zmieniony
     permalink
    właśnie w tym kontekście odwodnienia myślałam: za mała ilośc płynów może powodowac zatwardzenia

    pomyślałam, ze może o to chodziło lekarce ...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    ANIA M mòj M rozmawial z pediatra,ufff,nic zobaczymy jak to bedzie...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 24th 2008 zmieniony
     permalink
    Witam ;D
    Dziś noc nie należy do tych rewelacyjnych, głównie z powodu Szymonka, wiercił się stękał ... Potem obudził się o 5:00 i płakał nie wiedzieć dlaczego ... Troszkę łyk herbatki go uspokoił. Może to znowu oznaki zębów ??
    U nas też papmper po nocy nie jest już taaaaki ciężki jak kiedyś, ja nie dopajam maluchów nocą - a kupa to jest u nas dwa razy dziennie i ja to mawia nasza pediatra - "ładna kupa" :bigsmile:
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeApr 24th 2008
     permalink
    a u mnie okVEVE zjadla sztuczne mleko kaszka,oczywiscie lyzaczka...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 24th 2008
     permalink
    Izunia moze Szymon odreagowywal wczorajsze wrazenia? pewnie mu sie tort snil co to mama nie dala reka dotknac :wink:
  8.  permalink
    u nas noc spokojna i nawet-pierwszy raz Piotrus dał rade wytrzymac bez mleka do rana! tzn wypił o 21 kaszke a na mleko obudził mnie dopiwero o 6.30.Nie bylo ze smarkami problemów,w nocy mu przesmarowłam koło nosa ta mascia majerankowa.teraz znów spi.oby dzisiaj dzien był spokojniejszy niz wczoraj



    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeApr 24th 2008
     permalink
    A ja wczoraj wieczorem miałam kryzys. I postanowiłam, że definitywnie przestaję karmić piersią, bez żadnego stopniowego odzwyczajania. Jestem zbyt niesystematyczna, żeby się bawić w ograniczanie.
    Mam już serdecznie dość, on mnie drapie i szczypie po piersiach, w ciągu dnia się kręci, szarpie pierś.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 24th 2008
     permalink
    NR a moze sprobuj byc konsekwentna i jak drapie czy szczypie to zabieraj piers?
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.