Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorJustusia
    • CommentTimeJun 4th 2008
     permalink
    u nas upalnie ale wiaterek jest wiec da sie jakos przezyc, poza tym najbardziej nasloneczniony jest pokoj Zuzi i tam mamy rolety te zewnetrzne wiec po przewietrzeniu mieszkania rano i wpuszczeniu chlodnego powietrza zamykamy okna i rolety zapuszczone sa, ale pokoj Zuzi narazie słuzy za komputerowy bo ona spi z nami w sypialni w swoim lozeczku...a poza tym to stare budownictwo wiec nie jest zle....
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 4th 2008
     permalink
    U mnie niby 27 stopni w domku (na zewnątrz 46 :P) ale jakoś znośnie jest... Nie aż tak, żeby trzeba było klimę włączać, ale tego lata na pewno nas to nie minie.
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeJun 4th 2008
     permalink
    Agata Mróz umarła, zostawiła 2 miesięczną córeczkę :cry:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 4th 2008
     permalink
    Zuza no słyszałam - to przykre skóra na plecach cierpnie ... [^]
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 4th 2008
     permalink
    :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:
    --
    •  
      CommentAuthorKona
    • CommentTimeJun 4th 2008
     permalink
    Kurcze, chyba każda mama dziś reaguje tak, jak my słysząc o śmierci Agaty Mróz :cry:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 4th 2008
     permalink
    Kona dokładnie ... :sad::neutral::cry:
    •  
      CommentAuthorKona
    • CommentTimeJun 4th 2008 zmieniony
     permalink
    Iwa, wszystkiego naj dla Oliwki, a to od Kubusia :flowers:
    --
    •  
      CommentAuthorKona
    • CommentTimeJun 4th 2008
     permalink
    Ja od momentu jak usłyszałam o jej śmierci dzisiaj to mam doła, miałam taką ogromną nadzieję, że ona przeżyje. No nic, jest mi smutno, chociaż to i tak nic nie da :sad:
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeJun 4th 2008
     permalink
    a tak niedawno była w DDTVN i mówiła o chorobie, o "wygranej", że tak dobrze się czuje, że cieszy macierzyństwem, itd. a tu taka wiadomość :(((
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 4th 2008
     permalink
    No właśnie - nic już nie da się zrobić ...
    Harpi ja również oglądałam DDTVN jak jej mąż z malutką córcią składali Agacie życzenia z okazji Dnia Mamy - taka była szczęśliwa ... Pozostaje nieodwracalna pusta ...
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 4th 2008
     permalink
    Kona - bardzo dziękuję w imieniu Oliwci!

    Dziewczyny - może już przestańmy, bo to strasznie dołuje! Niestety, nikt z nas nie wie co go czeka!
    Także bierzmy życie za bary i do przodu z uśmiechem na ustach, bo nie wiemy kiedy............!?
    --
    •  
      CommentAuthorKona
    • CommentTimeJun 4th 2008
     permalink
    Iwa, już otarłam łzy i masz rację trzeba żyć pełnią życia i cieszyć sie z każdej chwili :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeJun 4th 2008
     permalink
    a w "Rozmowach w toku" właśnie Agata Mróz - jeszcze sprzed ciąży, ale już chora i mówi, że choroba postępuje i że starają się z mężem o dziecko.
    --
    •  
      CommentAuthormarta50000
    • CommentTimeJun 4th 2008
     permalink
    Pisałam wam ze Bartek ma zeba okazlo sie jednak ze to nie zab!!!Ma goraczke od niedzieli po 39.5 stopni!!!Poszlam z nim do lekarza w poniedzialek!!Kazala mi zrobic badanie moczu i jakby goraczka nie spadla pokazac sie na nastpny dzien!!!w nocy byla katastrofa goraczka prawie 40 stpni wiec rano pojechalam do pediatry i odebralam wynik.okazalo sie ze ma bakterie w moczu, przepisala mu antybiotyk zinnat, wiec mu podalam, Nocka jeszcze gorsza niz poprzednia i do tego pojawila sie biegunka i wysypka.Dzis znowu pojechalam do lekarza i ze wzgledu na to ze goraczka nie spada i ma beigunke z wysypka ma zastrzyki.Dostal dzis, jescze ma jutro 2 i w piatek jeden a co dalej zobaczymy.Caly dzien jest maruda a do tego w nocy placze.Mam dosc.... :cry::cry::cry:
    •  
      CommentAuthorKona
    • CommentTimeJun 4th 2008
     permalink
    Oj Martusia, Biedaku. Mam nadzieję, że Bartusiowi szybko przejdzie. Trzymajcie się.
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 4th 2008
     permalink
    biedny dzidzius...
    •  
      CommentAuthorJustusia
    • CommentTimeJun 4th 2008
     permalink
    marta trzymamy kciuki za Bartusia, żeby mu szybko przeszło, skąd to coś się bierze w organizmie takich maluszków, beeeeee
    --
    •  
      CommentAuthorstokrotk_a
    • CommentTimeJun 4th 2008 zmieniony
     permalink
    Marta oby szybciutko Bartek wyzdrowiał. My również trzymamy kciuki i przytulamy Was :grouphug:

    A my dzisiaj byliśmy pierwszy raz u pani pediatry (bardzo fajna kobietka). W sumie to ona miała nas odwiedzić (wizyta patronażowa), ale niestety nie ma kiedy, więc się do niej przeszliśmy. Powiedziała, że Tomuś jest zdrowiutki jak rybka, i że jest bardzo silny (położony na brzuszku długo wytrzymuje z podniesioną główką). Mamy mu dawać witaminę K. Mam nadzieję, że nam się uda podać mu ją bez problemów.

    Wszystkiego najlepszego dla Oliwki z okazji pierwszych urodzinek. Tomuś przesyła całusy i :flowers:
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJun 4th 2008
     permalink
    wow justa gratuluje ;) zapraszam na przyszłe mamusie ;)
    --
  1.  permalink
    And- dobrze,ze mała juz lepiej... Ciekawa jestem czy choróbsko okaze się trzydniówką...
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 4th 2008
     permalink
    stokrotk_a: że jest bardzo silny (położony na brzuszku długo wytrzymuje z podniesioną główką)

    Stokrotko, ja chyba jestem przewrażliwiona, ale moja pediatra mówiła to samo, a potem się okazało, że Cyryl ma zwiększone napięcie mięśniowe w pasie barkowym.
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    aga1976: And- dobrze,ze mała juz lepiej... Ciekawa jestem czy choróbsko okaze się trzydniówką...
    Aguś tak teraz już pewniak - to trzydniówka. Mamy od wczoraj czerwone plamki które od rana się pojawiały a wieczorem były plamska duże. Temperatury już nie ma. Dziecko wraca do siebie - już łobuziakuje, gada itd powoli zaczyna jeść. Za tydzień mam się pokazać u pani dr ale tylko dlatego że jest niewielki naciek w uchu - to może być od temperatury, zębów (wyłażą nam 4 ząbki i nie mogą wyjść od kilku tyg) albo coś się zaczyna dziać z uchem, i pani dr chce to sprawdzić na wszelki wypadek i ewentualnie leczyć za wczasu

    Bartusiu zdrowiej Skarbeczku i nie strasz Mamusi!!
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    Marta współczuję wiem co czujesz - moje maluchy swego czasu też dostawały zastrzyki !!
    Będzie dobrze - zdróweczka i 3mam kciuki za Bartusia :D

    Kfiatuszku a co tak rzadko do nas zaglądasz ?? Jak się czujesz ?? Qrde już 14tc zaczęliście - super, ale ten czas leci :D
    A rodzinka pozostał już wie, że Kacperek będzie miał rodzeństwo ?? Ale pytań - mam nadzieję, że się nie pogniewasz, że tak Cię zasypałam moimi pytaniami :P
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    U nas nocka do d... !! Chłopakom znowu 3 i 4 dają w kość ... Jesssuu jak smarowałam im żelem to dosłownie dziąsło przekute szpilkami - kiedy te trzonowce całe wyjdą ??!!
    Co chwila zmienialiśmy się z M bo a to Szymon płakał i za diabła nie chciał leżeć tylko na rączki - a to znowu Filip miał "atak" płaczu - musiało ich to cholernie boleć ... Pierwsze ząbki do tej pory wyszły niemalże nie zauważone jeśli chodzi i płacz i histerie ... M poszedł nie wyspany do pracy a mnie oczy szczypią jakby ktoś piachu nasypał :shamed::sad::neutral:
    Oczywiście Viburcol N podałam - teraz jeszcze śpią chyba ze zmęczenia ...
    Hmmm musimy to jakoś przeżyć :wink:
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    Marta dużo zdrówka dla Bartusia.
    --
    •  
      CommentAuthorelli
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    mój Hubcio też od wczoraj marudzi (wogóle nie spał w dzień) a dzisiaj wstał o 5 z płaczem - chyba dalej zęby :sad:
    nie zdążyłam na autobus do pracy, na szczęście zabrałam się ze znajomym, jestem padnięta :cry::cry::cry: jak pomyślę że dzisiaj to samo to mam dość :angry::angry:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    Skarbel no to pocieszam :P Jakoś to będzie ...
  2.  permalink
    przyłączam sie do niewyspanych...chyba zacznę pić kawe bo chodzę nieprzytomna po takich nockach
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    współczuję dziewczyny, do tego te upały też pewnie maluchom dają w kość; oby szybko znów były spokojne i radosne ;)
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    skarbel - będzie dobrze! Tak to już jest - dzieci cierpią bo ida ząbki, a później bo się psują też boli i jak wylatuja mleczaki też problem! No cóż jakoś musimy to przeżyć!:wink::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    Jemma oby po bo dzisiejszej nocy ciągle ziewam i jestem rozdrażniona :devil:
    Chyba każdy by był ... Maluchy jednak i za dnia marudzą - łooo wrrr ...
    •  
      CommentAuthormarta50000
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    Ja tez dzis nocka nie przespana!!!Malego chyba bolal brzuszek od tej biegunki, dzis rano bylismy na zastrzyku, MASAKR normalnie plakalabym razem z nim.Pani doktor mnie dzis pocieszyla bo jak juz wysypke ma to oznacza prawie ze koniec choroby i ma byc coraz lepiej!!!Milego dnia zycze
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    Izunia nie ma duzo pytan ;) rzadko jestem na necie bo jak mały jest na nogach to do kompa dostac sie nie mozna bo on tylko wciska wszystkie przyciski i wogole nie da nic zrobic ;) a wieczorkiem mam M w domu bo teraz robi ranne zmiany i sobie razem siedzimy :) tylko zagladam czasem poczytam i juz mnie nie ma :) a ja czuje sie dobrze :) w sumie to normalnie :) 10 mam kolejna wizyte juz sienie moge doczekac :)wszyscy juz wiedza ze Kacperek bedzie miał rodzenstwo :)niektory twierdza ze to była wpadka i nie da sie ich przekonac ze było inaczej no ale sie ciesza :)

    Mały łobuz ostatnio jest marudny starsznie tez mu chyba jakies zabalki wyłajza i jeszcze sie katarek przyplatał ale jakos sobie zyjemy :) wlasnie spi :) wiec mam z pol godzinki dla siebie :)
    --
    •  
      CommentAuthorelli
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    kfituszku nie staraj się nikogo przekonywać na siłę, nich myślą co chcą - to przecież nie jest ważne
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    wiem skarbelku :) wazne ze my wiemy jak było :)
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    Kfiatuszku dokładnie :D
    Co do katarku to właśnie u nas też gluty wodniste z nosa płyną - zawsze przy ząbkowaniu :P
    •  
      CommentAuthor100krocia
    • CommentTimeJun 5th 2008 zmieniony
     permalink
    Zobaczcie co znalazłam:
    Siatka centylowaSiatka centylowa
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    super szukałam czegoś takiego :bigsmile:
    dziewczyny pomóżcie Michał dostał wysypki na buzi po 5 tygodniach, lekarka stwierdziła że to pewnie alergia na mleko, zmieniliśmy je wiec na Nan HA i fakt jest poprawa na buzi, ale kupy są zielone, gęste, to chyba coś jest nie tak ? :confused:
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    a u nas raz sa zielonkawe raz przezroczyste .. i kaszelek jest :( bylam wczoraj u lekarza i mowi ze wszytsko jest czysciutke ze kaszelek moze byc od katarku i ze mam odciagac ale za cholere sie nie da ...jak sie bawi to mu leci z noska.. jak go kłade i wysysam w wielkim placzu i cierpieniu to ledwo ledwo tego wyciagne :P dziwne te moje dziecie :D
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    To ja mam w domu dwójkę ząbkującą, bo młodemu wychodzą a starszemu się wymieniają o ile Jakub bez problemu to Hubcio z krzykiem, płaczem i totalnym maruderem przechodzi i normalnie wykańcza. Wczoraj na noc dałam mu już czopek bo nie wyrobiłam i nocka w miarę spokojna a i nawet uśmiechnięty wstał, znaczy że jemu spokojny sen też wyszedł na dobre
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    Zuza po przejściu na inne mleko, organizm dziecka musimieć czas na przestawienie, jeżeli dłużej tak będzie to wtedy trzeba dobrac mu inne mleko
    --
    •  
      CommentAuthor100krocia
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    po nanie czesto sa zielone kupy ze wzgledy na zwiekszona ilosc żelaza
    --
  3.  permalink
    Nan jest wzbogacany żelazem, więc stąd te zielone kupy pewnie
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    podaj Lakcit na zmianę flory , będzie dobrze!
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    Zuza dokładnie tak jak dziewczyny piszą - zmiana mleka może powodować te zielone kupy ... Ja zawsze podawałam Lakcid - wystarczy raz dziennie i kupy się unormowały - tylko trzymaj ampułki w lodówce :D
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    Maluchy pospały 2h i dalej marudzą - musi ich to naprawdę boleć - najgorzej jak gryzą jakąś twardą zabawkę to jest taki ryk ... Zaraz podam im zmrożone gryzaki wodne - ohh sił brakuje :P
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    Izunia :hugging:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    No i podałam im te gryzaki - ogromy zachwyt aż ślepka się świecą - trzymałam je 10min w zamrażalniku mam nadzieję, że nie pójdzie mim to na gardło i nie zachorują ...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    Myszorka dzięki - jakoś sobie zawsze radzimy a jak M już wróci z pracy to będzie gitara - choć on też na maksa padnięty po wyczynach nocnych chłopaków ...
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.