Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    Izunia Mati nie chce tego gryzaka trzymac jak za bardzo zimny jest \
    A ja łapię doła bo mleczka coraz mniej :cry:
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    a lacidofil może być ? bo akurat mam w lodówce
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    zuza wg mnie wszystkie te co są na florę bakteryją
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    myszorka - trzymaj się babolcu!
    Mały już nie taki mały, ma ponad rok, nic mu nie będzie, a przecież kiedyś musisz przestć karmić!
    Głowa do góry kobieto!:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    myszorka może to chwilowe? Ile chciałabyś karmić?
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    Zuza może być - daj mu bezpośrednio du buźki albo z mleczkiem.
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    No właśnie Myszorka jak dugo chcesz jeszcze Matiego karmić cycem ?? :wink:
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    jemma chciałam do koncu roku kalendarzowego czyli Mat by miał okolo 19 miesięcy (ze wzgledu na alergie) karmię go w nocy i rano ma butelke ale róznie z tym odciąganiem raz 100 raz 50 a raz 170, chyba ze laktator mi nawala bo już go przeszło rok eksploatuje
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    jasne; trzymam kciuki za pomodzenie; w laktatorze są jakieś części wymienne (takie małe okrągłe) - może to juz się zurzyło?
    •  
      CommentAuthorJustusia
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    u nas też polowa nocki niespokojna, moje dziecko obudzilo sie po 23 i chciało sie bawic a potem nim poszła spać to trochę zleciało no i bez buczenia się nie obeszło, ostatnio w ogole przed spaniem jest ryczando małe, czy dzieci w pewnym wieku tak mają, czy spanie im się żle kojarzy czy jak?
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    jemma taka gumka czy zaworek juz to wymieniłam ale jak kiedyś odciągałam to mi tego cyca tak wciągało że szok a teraz to jakoś tak słabo.
    Justa mój Mati kiedys wył ze szkoda gadać jak go chciałam uspac.
    --
    •  
      CommentAuthorJustusia
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    poza tym tez zeby czworki i zuzka wszystko bierze do buzi Izuniu tak jak twoje wezmie twardą zabawkę a potem buczy bo za mocno ja gryzie...ech wszystko idzie w ruch krzeselko, lezaczek, rączki od mebli, te najgorsze bo metalowe, łoeczeczko itd.
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    Moje maluchy też swego czasu płakały teraz jest już fajnie z usypianiem same zasypiają w łóżeczku, ale nie przy ząbkowaniu - horror - zasną same a potem płacz i rzucanie w łóżeczku - żal mi ich ...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    Justa dokładnie - moje też metalowe wszystko liżą - może w ten sposób chcą sobie ulżyć - sama nie wiem - bynajmniej dalej gryzaki są w dzióbkach hihihi i zapierniczają na czworaka we wszystkie kąty :wink:
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    Izunia Mati teraz też sam w łóżeczku ale ja wkładam rękę między szczebelki bo on się musi trzymac.
    mój smyk wszystko gryzie co się da, nawet lizał podłoge w pokoju a wczoraj sobie w buzi konewka zabawka zrobil jakieś ała i wył ale nie przeszkodziło mu to w ponownym wsadzeniu zabawki do dzioba.
    --
    •  
      CommentAuthorJustusia
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    no i co my mamy począc trzeba to jakoś przeżyć, tylko tak człowiek chciałby ulżyć swojemu maluszkowi albo maluszkom, moja Zuzia narazie się zatrzymała na etapie przejścia wzdłuż kanapy, w środku w łóżeczku i trochę przy meblach, od czasu do czasu puszcza się do nas bo dobrze już ocenia odległość albo czasami stanie sama i robi kosi, kosi, ale to przemieszczanie się już nie jest cały czas na 1 miejscu bo teraz nastał czas kiedy ogląda dokładnie zabawki i potrafi się zabawić po kilkanascie minut piszczac przy tym i gadając, wczesniej tylko raczkowanie wstawanie i dreptanie.....;-)
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    myszorka ja bardzo reagowałam na stres - pod przymusem nie mogłam odciągnąc mleka
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    Jemma ja juz nie wiem bo nie mam się czym denerwować, piję herbatke mlekopędną, zobaczymy czy się cos poprawi
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    trzymam więc kciuki
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    No Myszorka ja również zaciskam kciuki :D
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    Dzięki dziewczyny :kissing::kissing:
    --
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeJun 5th 2008 zmieniony
     permalink
    Dziewczyny, a ja mam WIELKĄ PROŚBE:) napiszcie mi prosze jak wkleić zdjęcia:)

    dzisjiaj mąz jest w domu to wkleiłabym w końcu zdjęcia małej:))
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    Beatko dokładnie krok po kroku jest wytłumaczone tutaj : jak wklejac zdjecia
    --
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    Dzięki:)) właśnie jakoś nie mogłam tego dzisiaj znaleźć:(
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    a phi:(((( chlip chlip:( nie chce mi się wkleić:((
    •  
      CommentAuthorstokrotk_a
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    jak tak czytam o zmaganiach Waszych dziciaczków z ząbkami, to zaczynam się bać. Biedaczki, muszą się nieźle męczyć. Muszę się przygotować psychicznie na takie akcje... Serce się kraje jak widzi się cierpienie takiego maleństwa i ta bezradność okropna...

    November czy to napięcie mięśniowe czymś jeszcze się objawiało? Czy to leczy się jakimiś ćwiczeniami? Jak sprawdzić czy maluch cierpi na coś takiego? Ale pytań nazadawałam, ale bardzo mnie to zainteresowało. Mam nadzieję, że Tomcio jest naprawdę zdrowy i że to podnoszenie główki to oznaka siły a nie jakiegoś napięcia...
    --
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    Kurcze stokrotka ale mnie nastraszyłaś:(( moje Hania też podnosi główkę i kombinuje:( mam nadzieję, że to tylko od tak ją podnosi:))
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    Dziewczyny podobno szczepionki na ospę i pneumokoki będą refundowane, wiecie coś więcej ?
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    nie zuza ja nie wiem....

    Beate 23 ja obrabiam zdjęcia tutaj http://imageshack.us/ a potem wklejam link który zaczyna się tak < a ....> chyba 4 od doły i na dole pod tą ramką co piszemy zaznaczasz Html
    --
    • CommentAuthorfmartunia
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    Alicja ma niestety szmery nad płucami i musimy podac antybiotyk.Myslalam ze jest juz zdrowa bo na taka dzis wyglada.Katar znikl, mniej kaszle...niestety pozory myla.
    no coz,walczymy.
    --
    •  
      CommentAuthorJosaris
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    Mamuski, jaki krem z filtrem polecacie? Mam penaten, ale zostawia potworne białe slady... (może wiecie, jak je zmyć?)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    fmartunia dużo zdrówka dla Aluni... oby szybciutko z tego wyszła!
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeJun 5th 2008 zmieniony
     permalink
    Moje maleństwo:))

    Free Image Hosting at www.ImageShack.us

    QuickPost Quickpost this image to Myspace, Digg, Facebook, and others!
    Free Image Hosting at www.ImageShack.us

    QuickPost Quickpost this image to Myspace, Digg, Facebook, and others!



    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    MAGG ogromniaste dzięki:)))) jupi w końcu się udało..



    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    Josaris..ja mam krem mustella z filtrem 50 dla noworodków, niemowląt i dzieci..polecony przez położne i pediatrów w szpitalu i sprawuje się super, fakt że 50ml kosztuje ok 60 zł ale wydatek się opłaca, bo krem (z tego co mówią osoby które używały) starcza na bardzo długo:)



  1.  permalink
    Dziewczyny co z tą kupka.w nocy była luźniejsza taka jakby biegunkowa,teraz słyszę że znów robi.Dziś piątek nie wiem co mam podać jakby co bo jutro to mnie nikt nie przyjmie.Mam nadzieje ze to na ząbki bo nic nowego nie zjadł.Co polecacie oprócz podawania duzej ilosci płynów?dodam ,że ma apetyt w miare i zachowuje sie normalnie i nie ma gorączki



    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    Ciacho podaj dicolfor albo lakcid coś na florę bakteryjnę
    dużo zdrówka dla Alicji



    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    ciacho 2 kupy to nie tragedia,ja bym nic nie dawala i poczekala,po co faszerowac tak od razu...
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    Ewa wiem ze nie jest to tragedia, ja np kazda kupke ogladasm i sprawdzam czy nie ma śluzu albo nie daj panie krwi.



    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    Lakcid czy inne osłonowe preparaty nie szkodzą maluchom !! To tylko dla unormowania flory bakteryjnej jelit :D



    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    Fmartuniu przytulam - mam nadzieję, że Alicja szybciutko wyzdrowieje - powodzenia !! :D



  2.  permalink
    Myszorka ja tez tak oglądam bo u nas kupy różne rózniste...dlatego jak juz widze wodnite to juz sie boje odwodnienia.Podałam przed chwila ryżową kaszke taka gęstą i wypił dosc dużo herbatki.Kupie ten Lakcid a to sie dodaje do mleczka???

    Dużo zdróweczka dla Alicji,oj te nasze dzieci ciągle coś....mój to chyba wszystkie dolegliwości niemowlęce przechodzi:)ale nie łamiemy sie,biegunka to w zasadzie pierwszy raz.



    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    ja dawałam do herbatki ale wówczas np do 50ml bo miałam pewność ze wszystko wypije i lekarka powiedziala ze mam to miec zawsze w domu a tym bardziej na weekend



    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    Ciacho Lakcid tak jak Myszorka pisze - miej zawsze pod ręką :D
    To jest taka zawiesina - ja podawałam bezpośrednio do pyszczka - miałam pewność, że wypiły :P
    Co do kup - u nas też było ciągłe podglądanie zawartości pampersa - jeśli coś dolega maluchowi to pierwsze co Ci się lekarz zapyta to właśnie o kupę. Teraz niby z kupami jest ok - nocnikujemy się więc jest im wygodniej zrobić i jak ja to mówię "do końca" a nie po troszku ...
    Ciacho kupa jest biegunką, jeśli jest wodnita, strasznie śmierdzi a czasem nawet się pieni - no rozpoznasz od razu - no tak jak u nas przewijałam chłopaków prawie 20x w ciągu dnia !! Wtedy już trzeba podawać elektrolity - Smectę, Orsalit itd.



    •  
      CommentAuthor100krocia
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    ja daję sam lakcid na łyżeczce. Natalko o dziwo nawet go ładnie pije, a np. po syropkach wymiotuje



    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    Teraz przy ząbkach znowu jest troszkę rozwolniona - ale ładnie "musztardowo-pomarańczowa" hehehe :P



    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    Beate super że się udało!!! a maleństwo śliczne jejku kiedy moja taka była.....
    Ciacho koniecznie Lakcid od razu się lepiej młodemu zrobi....
    Fmartunia zdrwka życzę:wink:



    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    100krociu - u nas jest to samo - tzn. prawie bo jest odruch wymiotny po syropach - po prostu są gęste !! Dlatego właśnie lepiej zaaplikować maluchowi zastrzyk niż podawać leki doustne ... O wiele szybsze działanie i nie obciąża tak żołądka malca.

    Ciacho dobry też jest Acidolak :D



  3.  permalink
    Ok dziewczyny dziękuje za odpowiedzi ,jak tylko mały sie obudzi to sie wybierzemy do apteki po któryś z tych wspomnianych przez Was leków.



    --
  4.  permalink
    Czesc :bigsmile:
    o rany ale mnie tu na forum nie bylo :shamed::shocked: nawet nie wiem co u kogo slychac :shamed:

    Pozdrawiam wszystkie goraco
    :bigsmile:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.