Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 29th 2008
     permalink
    100krociu u nas Krzys mial takie podraznienie od pieluch po prostu - jak sie nie myle to byly do huggies
    •  
      CommentAuthor100krocia
    • CommentTimeJul 29th 2008 zmieniony
     permalink
    ja jade cały czas na pampkach 3 i zawsze bylo ok, raz w tamtym tygodniu założyłam jej 4, może od tego?
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJul 29th 2008
     permalink
    100krociu póki co posmaruj Sudokremem albo alantanem obie maści są przecież lecznicze i nam pomagają na większość krosteczek różnego gatunku i rodzaju
    --
  1.  permalink
    a my nadal bez ząbka:(ale jeszcze troche pewnie poczekamy bo nic nie widac,była kreska teraz nie ma
    --
    •  
      CommentAuthorAnetusia
    • CommentTimeJul 29th 2008
     permalink
    Julka dobiła do 6 kg. Cały czas ją zmuszam do jedzenia. Dostaliśmy skierowanie na badanie hormonu tarczycy bo może ma niedoczynność dlatego z niej leniuszek i niejadek.
    • CommentAuthorfmartunia
    • CommentTimeJul 29th 2008
     permalink
    Wow,niezle.Anetusia moja Ala jest miesiac starsza i wazy 5100
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeJul 29th 2008 zmieniony
     permalink
    Hejka dziewczyny.
    Dawno mnie tu nie było, ale korzystamy ze słońca. Wylegiwałam się na materacu i nie wychodziłam z wody, uffff tak gorąco, Hania siedziała w leżaczku w cieniu. Teraz już mam dosyć, jestem bardzo opalona i chyba już wystarczy.
    Kurcze zapomniałam wziąść tabletki, jestem w połowie listka dopiero.
    A propo wagi to Hanutek jak skończyła 6 tyg ważyła 6040 g:wink::shocked:
    --
    •  
      CommentAuthorAnetusia
    • CommentTimeJul 29th 2008 zmieniony
     permalink
    No właśnie Julka powinna ważyć więcej ale tak jakoś nie po drodze jej po mleczko. a jej waga urodzeniowa to 3700g
    mada to Ty teraz seksi mamuśka jesteś:)))
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeJul 29th 2008 zmieniony
     permalink
    Hehe już byłam blada jak ściana.
    Walczę właśnie z nowym odkryciem Hani, piąstka w buźce, nałożyłam jej łapkę niedrapkę i już tak nie smakuje hihihi..Ssie ją nadal, ale się denerwuje i wyciąga.
    --
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeJul 29th 2008
     permalink
    Fmartuniu, Ala pewnie mniej waży, bo ona od początku laska i ciągle ćwiczy:)) to i figurka super:))

    Moja Hania jak miała niecałe 8 tygodni to ważyła 4800 20.08 mamy szczepienie to zobaczymy ile przybrała:)

    Mada, ale tobie ro dobrze:))) my się w mieście w kawalerce kisimy:( ale niedługo do rodzciców i non stop będę z Hanią w ogródku siedzieć, no tylko my z dala od słońca:) i nadrabiać brak powietrza:)
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeJul 29th 2008
     permalink
    OOO tak, moja Hania też odkryła że ma piastkę i zawsze przed zaśnięciem do buźki i ciągnie;)) i ja od razu wiem że za chwilkę zaśnie;)
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeJul 29th 2008 zmieniony
     permalink
    Tak ale jak sobie przypomnę co w tamtym roku się napracowaliśmy żeby ten basen wykopać, nigdy więcej takich pomysłów hehe.
    Trawę dzisiaj tak zjechałam wózkiem że praktycznie jej nie ma, jeździłam tam i z powrotem żeby Hania usneła a ja mogła sobie poleżeć.
    A z tą piąstką to ja musze co 15 sek wyciągać i tak cały dzień potrafi, ale ja jej nie pozwalam, potem ciężko będzie oduczyć.
    --
    •  
      CommentAuthorAnetusia
    • CommentTimeJul 29th 2008
     permalink
    o kurcze! Hania ma juz 2 miesiące? gratulacje!!!! ale ten czas leci
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeJul 29th 2008
     permalink
    Leci strasznie, dopiero co się urodziła, jakby to było wczoraj.:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeJul 29th 2008
     permalink
    No faktycznie:)) Wszystkiego NAJ dla Hani w dwumiesięcznicę:kissing:
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeJul 29th 2008 zmieniony
     permalink
    Dziękujemy. A Hania własnie śpi w leżaczku i robi piękną żabkę, wcześniej jak z nią nie ćwiczyłam nie potrafiła tak rozstawić nóg, cały czas trzymała je prosto:bigsmile::bigsmile:
    Dodam że nie pieluchuję podwójnie, bo jest takie gorąco że zaparzyła by się w tym. Jednak używamy Pampers 3 które sią ciut wieksze i ładnie nogi ustawiają i dają ten sam efekt co dwie pieluchy.
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJul 29th 2008
     permalink
    Anetusia: Julka dobiła do 6 kg
    Weronika mając około 10m ważyła 7kg waga wyjściowa 2650Zdaniem Pani dr taka jej uroda i nic z tym nie zrobimy bo dziecko ładnie je
    --
    •  
      CommentAuthorAnetusia
    • CommentTimeJul 29th 2008
     permalink
    And ale właśnie Julka nie je, zmuszam ją bo dla niej jedzenie to zbędna czynność. Jak nie chce z butelki to strzykawką jej polewam. Idzie to mozolnie ale co mam zrobić.
    • CommentAuthorzelkowa
    • CommentTimeJul 29th 2008
     permalink
    Wpadam sie przywitac i powiedziec ze moja corcia od wczoraj raczkuje :) i teraz wszedzie jej pelno. Ja pomalu sie pakuje bo w piatek lecimy z Julka do polski na wakacje .Juz nie moge sie doczekac :)
    --
    • CommentAuthorfmartunia
    • CommentTimeJul 29th 2008
     permalink
    Madamagda a ja pozwalam swojej brac raczki do buzi bo to taki etap rozwojowy.
    Ona poznaje siebie
    --
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeJul 29th 2008
     permalink
    Fmartuniu, no ja włąsnie też wyszłam z takie założenia:) że Hania poprostu wszystko poznaje:))
  2.  permalink
    dziewczyny mamy postep:)
    Pietruszka sam sie dzisiaj usiadł :crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy: bez zadnej pomocy WOW !
    nauczył sie robić kosi kosi łapki chociaz czasem nie trafiają rączki w siebie ale wie o co kaman:)
    --
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeJul 29th 2008
     permalink
    Na to brawo dla Pietruszki:clap::clap::clap:..super:)
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJul 29th 2008
     permalink
    Ciacho super !! Fajnie się patrzy jak dziecko usamodzielnia się :wink:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJul 29th 2008
     permalink
    Ja to teraz zaczynam tracić nerwy - DOSŁOWNIE !!
    Nie nadążam za moimi urwisami ...
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeJul 29th 2008
     permalink
    No to ja też się pochwalę:wink:

    Moja Hani dzisiaj przewrócia się na prawy boczek-sama i sobie po chwili wróciła na plecki:)) skubaniec od kilku dni próbowala, aż wkońcu dopieła swego:))..i zaczyna już kombinować jakby tu na lewy..cwaniak:)
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeJul 29th 2008
     permalink
    Izunia..hihi..niom, u Ciebie to podwójnie:))hihi..oj trzeba mieć energii żeby nadążyć:wink:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJul 29th 2008
     permalink
    BRAWA dla Hani !!

    No to ja też pochwalę dziś moich chłopaków - potrafią w 100% przesadzać kwiatki :rolling:
    Wystarczyło odwrócić głowę i już miałam w domu dwóch małych ogrodników :tooth: Ehhhh ...
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeJul 29th 2008
     permalink
    Hihi..a podejrzewam Izunia, że to dopiero początek ich eksperymentów i to podwójnych:bigsmile:..hihi
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJul 29th 2008
     permalink
    Beata chyba tak :D
    No cóż podołamy z M - nowy dzień nowe niespodzianki :P
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeJul 29th 2008
     permalink
    no pewnie, że tak:)) no i podwójne szczęście:bigsmile:
  3.  permalink
    ooo to Hania sprytna jest:) moj Pietruszek jednak najlepszy jest w skrzeczeniu i złoszczeniu sie ii tez czasem kończy mi sie cierpliwośc...a no i oczywiscie super umie wczesnie wstawac tzn po 5
    --
    •  
      CommentAuthorAnetusia
    • CommentTimeJul 30th 2008 zmieniony
     permalink
    brawa dla nowych osiągnieć naszych pociech :clap:
    Izunia, przesadzanie kwiatków to super zabawa. Pamiętam z dziecinstwa jaka mieliśmi miękną cytrynkę i mama kiedyś wspomniała, że chce ją do większej doniczki przesadzić. Chciałam zrobić jej niespodziankę i jak była w pracy to ją przesadziłam :) skutek jest taki ze do tej pory mama mi to wypomina :shamed: a cytrynka w przeciągu tygodnia uschła :tongue:
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeJul 30th 2008
     permalink
    Witajcie dziewczyny!
    Pożegnam się na parę dni, jestem spakowana i wyjeżdżamy do Boszkowa nad jeziorko. Rzeczy co niemiara, ale część i tak już mam w domku, inaczej bym się nie zabrała.
    Zobaczymy jak malutka zniesie taką podróż i nowe warunki. Musze ją przyzwyczajać bo będzie tam jeździć kilka razy w roku .
    Więc PAPA
    --
  4.  permalink
    Jezu- magda- zazdroszcze :D Uwielbiam Boszkowo:D
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeJul 30th 2008 zmieniony
     permalink
    aga
    no my tam mamy swój domek, uwielbiam tam jeździć. Coś zbiera się na deszcz, a to dobrze bo droga łatwiejsza będzie jak minie ten upał. Czekam jeszcze na męża i w drogę :bigsmile::bigsmile: Buźka
    --
  5.  permalink
    madamagda szkoda z enie dałąs znac wczesniej
    do boszkowa mam 20 min drogi
    --
  6.  permalink
    My mamy ponad 400 km- ale uwielbiam tamte rejony:)
    • CommentAuthorfmartunia
    • CommentTimeJul 30th 2008
     permalink
    ja jeszcze nigdy nie bylam ale wlasnie wspomnialam mezowi ze mozemy sioe tam wybrac nma wycieczke
    --
    • CommentAuthorfmartunia
    • CommentTimeJul 31st 2008
     permalink
    witamy wszystkich z samego rana.
    Zjedliśmy sniadanko (dżemik morelowy mniam) i bierzemy sie za "fitness" :D jak to mówi nasza rehabilitantka.
    Miłego dnia wszystkim życzyny
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeJul 31st 2008
     permalink
    My juz w domku z Dusia dopadl nas rotawirus i Dusienka lezala w szpitalu masakra myslalam ze dostane do jobla ale coz czasam taka potrzeba ptyska dostawala kroplowki i dzis juz spokoje jestesmy w domu tyle tylko ze schudla nam kilogram i ma silna niedokrwoistosc musi brac Ferrum przez miesiac a potem kontrola tyle co u nas pozdrawiamy serdecznie i przesylamy buziaczki
    --
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeJul 31st 2008
     permalink
    Ojej Mamodusi:(( ale najważniejsze, ze jest już lepiej:bigsmile:..dzielna dziewczynka:kissing:
    •  
      CommentAuthorAnetusia
    • CommentTimeJul 31st 2008
     permalink
    o kurcze! dobrze, że już w domku jesteście :smile: a Dusia była szczepiona? bo ja to nie wiem czy dobrze robie wydając tyle kasy na szczepionkę rotawirusową...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJul 31st 2008
     permalink
    Mada to udanego wypoczynku :P
    • CommentAuthorfmartunia
    • CommentTimeAug 1st 2008
     permalink
    Jeju biedna malutka dzidzia.
    Dobrze ze juz po wszystkim.
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeAug 1st 2008
     permalink
    Dusia nie byla szczepiona narotawirusy bo nasza pani doktor powiedziala ze szczepienie jest na jednego rotawirusa a odmian tego jest 3 wiec nie wiem czy to cos da
    --
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeAug 1st 2008
     permalink
    Nasza lekarka powiedziała tak samo..że nie ma sensu szczepić bo to i tak raczej nic nie da..no i że to ewentualnie może pomóc jak dziecko chodzi do żłobka..i bodajże szczepi się też cośok 6-7tygodnia..no i Hani lekarka powiedziała, że skutecznośćtej szczepionki jest mała, bo ona doustna a z tak małymi dziećmi to różnie bywa z tymi doustnymi..często ulejąalbo najzwyczajniej zwymiotują..

    Moja koleżanka zaszczepiła synika a i tak zachorował na rota..i wylądował w kiepskim stanie w szpitalu..
    •  
      CommentAuthorAnetusia
    • CommentTimeAug 1st 2008 zmieniony
     permalink
    no właśnie tak sądziłam ale skoro już raz dostała to drugą dawke też muszę jej dać.
    Julka waży 6060 g i ma się dobrze. za 1,5 miesiąca ma ważyć 7400 g i ciekawe jak to zrobi :))) od 17 sierpnia mamy wprowadzić kaszke sinlac to dopiero będzie zabawa :))) pediatra jej nie poznaje, takie grzeczne dziecko się zrobiło. Wszystko dlatego że wiecej dostaje bebilonu pepti niż mojego i dlatego będziemy jeszcze 2,5 miesiąca dawać jej pepti a później spróbujemy na jakieś hipoalergiczne przejść.
    Dziś w nocy dałam jej mleczko z piersi i pociągnęła jak dawniej haha mama też jest cwana :))) ale rano już jej się przypomniało, że butelki istnieja…
    buziaki dla wszystkich
    • CommentAuthorfmartunia
    • CommentTimeAug 1st 2008
     permalink
    Anetusia ale twoja dzidzia Ladnie wazy.
    Dlaczego martwisz sie waga?
    Tak jak pisalam moja Ala ma 4msce i wazy 5100
    --
    •  
      CommentAuthorAnetusia
    • CommentTimeAug 1st 2008
     permalink
    fmartuniu bo Julka ładnie jadła od urodzenia, jadła jadła i jadła. Taki pultasek z niej był i przy tym była silna a teraz się to zmieniło. Nie chce jeść i to jest największy problem.
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.