Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 26th 2008
     permalink
    Nie łażę cały dzień na golaska ale nie robię problemu z nagości. Przebieram sie przy dzieciach, zresztą jak kąpie się o normalnej godz to w łazience mam całą świtę towarzyszy bo wtedy najlepiej im się rozmawia ze mną. Bardziej wstydliwy jest mój małż. Jednak mimo tego kąpał się z maluchami i przed Kubą sie nie krępuje, przed Anią i Gabi już tak. Aneczka jest starsza więc inaczej to widzi ale nie stanowi dla niej problemu rozebranie się przy nas (to mąż się czerwieni a nie ona) Ja staram się by pokazanie "pupy" było tym samym co pokazanie pleców czy ręki - to taka sama część ciała jak inne. Przez pewien czas był problem z przebieraniem się - tzn Gabi i Kuba pomimo gości biegali na golaska ale rozmowa i zasada przebieramy się w swoim pokoju lub łazience wystarczyła bez tłumaczenia dlaczego :)
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeOct 27th 2008
     permalink
    a u mnie w domu nagość to sfera intymna, nie wchodzimy sobie z M do łazienki. Nie mówię, że przytulanki to w ciemną noc i pod kołdrą, bo nasza nagość nam nie przeszkadza. Ale jakoś oboje uznajemy, że łazienka i nagość w niej, to sfera intymności. Nie potrafię też się załatwić w obecności męża i vice-versa. Jak będzie z Kamilem na razie nie wiem, ale myślę, że w kwestii łazienki będzie tak samo. Póki co oczywiście towarzyszy mi w czasie kąpieli i ubierania
    --
    • CommentAuthorfmartunia
    • CommentTimeOct 27th 2008
     permalink
    Harpijko,na pewno jest lepiej, bo wczesniej Ala po zalozeniu szyny sie wybudzala, ale ostatnio ma takie nocki że ma zamkniete oczka i placze przez sen.
    Chyba ma zle sny:(
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 27th 2008
     permalink
    Jesteśmy po kontroli pediatrycznej - mój Szymek zdrowy - brakuje słów by opisać szczęście jakie mnie ogrania. Szczepienie O/Ś/R nie wcześniej jak za 6tyg - czasem dobrze, zaczerpnąć opinii innego pediatry ...
    • CommentAuthorfmartunia
    • CommentTimeOct 27th 2008
     permalink
    Izunia brawo!!!
    Jasne że warto!
    --
    •  
      CommentAuthormarta50000
    • CommentTimeOct 27th 2008
     permalink
    Izunia ciesze sie razem z tobą!!!
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 27th 2008
     permalink
    Dzięki dziewczyny :D
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeOct 27th 2008
     permalink
    Izunia i super więcej radości w domu i mniej cierpienia dla maluszków. Oby tak zostało i dali odpocząć sobie i wam od chorób. Buziole dla kseróweczek
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeOct 27th 2008
     permalink
    Izunia, super wieści, oby te choróbska dały wam spokój.
    aaaaaaaaaaa i ogromne gratulacje dla Bartka za pierwsze kroczki, bardzo wcześnie zaczyna ten twój syn Marta. Ale z tego co pamiętam, to on od początku i duży był i jakoś tak wcześnie siedział
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeOct 27th 2008
     permalink
    Izunia to super że z chłopakami już lepiej!
    Gratulacje dla wszystkich maluchów!!!
    A my nadal nie możemy znaleźć niekapka chyba wylądował w koszu -tak myślę gdyż dzisiaj w jego ślady o mało nie poszla rękawiczka.... pewnie dwie łyżki do zupy też tam się znalazły... A ostatnio mnie przeraziła wchodzę do pokoju a ona użądza sobie woltyżerkę na koniku bujanym :shocked: normalnie mnie wmurowało.... na szczęście sama zeszłai wszystko było ok!
    --
    •  
      CommentAuthormarta50000
    • CommentTimeOct 27th 2008
     permalink
    No Bartek od poczatku był taki ze wszystko chcial szybko!!Widac juz taka jego natura!!!Ja do niczego go nie zmuszam i nie pomagam mu w jego nowych osiagnieciach!!!
    Ostatnio moja sasiadka powiedziala ze probowala nawet swoje dziecko popychac zeby zaczelo chodzic a jak to uslyszalam to myslalam ze sie przewroce!!!Nie rozumiem takich ludzi a to dziecko ma 13 miesiecy i wdocznie to jeszcze nie jego czas!!!
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeOct 27th 2008
     permalink
    Ja też nie rozumiem i z pewnym rozrzewnieniem wspominam czasy, gdy miałam dziecko w jednym miejscu...
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 28th 2008 zmieniony
     permalink
    czegóż ci ludzie nie wymysla... dla fanek suwaczkow PIERWSZE ZĄBKI
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 28th 2008
     permalink
    Ania uhahahałam się :bigsmile::shocked::bigsmile:
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeOct 28th 2008
     permalink
    eeeetam, autor się nie wysilił, myślałam, że będzie jakieś ustawienie czasu dochodzenia kolejnych ząbków
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 29th 2008
     permalink
    a dzisiaj syn mnie zrobil w jajo. pieklam ciacho a on chodzil w zasiegu wzroku. dalam mu klocki w przedpokoju zeby moc na niego zerkac no i na chwile sie odwrocilam poszukac kakao patrze a jego niet. oblecialam cale mieszkanie, wolalam i nic... sprawdzilam pod biurkiem lawa w lazience. no nie ma. nagle slysze chichot dobiegajacy z szafy - Krzys siedzi i trzyma od srodka drzwiczki i smieje sie wrecz do lez ze ja go latam szukam... no to zaczely sie zabawy w chowanego :))
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 29th 2008
     permalink
    Ania no to faktycznie Krzyś zrobił Cię w jajo :P
    Chciałabym go zobaczyć takiego śmiejącego się do łez! Łap matka za aparat i uwieczniaj te chwile :DDD
    •  
      CommentAuthorstokrotk_a
    • CommentTimeOct 29th 2008
     permalink
    No to Krzyś zaczął mamę w lewo robić :) AniuM nie daj się!

    Ogromne gratulacje dla Bartka. Wcześnie zaczyna :bigsmile:

    Tomek leżąc na brzuszku usiłuje się posuwać do przodu, na razie raczej pełznie do tyłu, ale to kwestia czasu. Nich tylko wymyśli, że trzeba się nóżkami odpychać a nie rączkami :bigsmile:
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeOct 29th 2008 zmieniony
     permalink
    stokrotk_a
    a Tomuś już siedzi?
    Ania
    wyobraziłam sobie Krzysia jak chichrał w tej szafie hehehe:bigsmile:
    Nie wiem czy uda mi się wkleić link, zrobiłam film a nawet dwa
    http://madamagda.wrzuta.pl/film/yD4kWZ2URn/hania
    http://madamagda.wrzuta.pl/film/qoQynQOLrN/nie_chce_smoczka
    --
    •  
      CommentAuthorstokrotk_a
    • CommentTimeOct 29th 2008 zmieniony
     permalink
    Nie nie siedzi, ale też próbuje. On chce wiele umiejętności posiąść na raz :bigsmile: A ma tyle w sobie zaciętości, aż miło patrzeć

    Haneczka jaka słodka :) I jaka silna :)
    --
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeOct 29th 2008
     permalink
    Mada,Hania jest przesłodka i przeurocza;))) buziaczki dla Niej:****
  1.  permalink
    mały słodziak:) Haneczka urocza :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 29th 2008
     permalink
    Aga to co za numer odwinela Hania dzisiaj?

    Mada - fajny filmik. a propos - wracasz teraz do arcy czy wychowawczy?
  2.  permalink
    Oj ania- nie bedę się przyznawała publicznie ;)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 29th 2008
     permalink
    no to chyba faktycznie musial to byc niezly numer :D


    dziewczyny czy u was place zabaw tez tak opustoszaly? mamy sie na mnie dzisiaj krzywo patrzyly ze ja moim dzieciom pozwalalam po drabinkach grasowac... pomijam ze juz mnostow dzieci smiga w kombinezonach i kozaczkach a na termometrze w ciagu dnia dalej ok tych 9-12 stopni jest... i juz nie wiem czy ja taka dziwna czy to ludzie poglupieli :confused:
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeOct 29th 2008 zmieniony
     permalink
    Aniu
    ja też jak idę do parku to pustki niesamowite i sobie myślę jak to jest, może to tylko ja się wygłupiam i spaceruję jak jest tak "zimno":shocked:
    Nie wracam do pracy, kończe wypoczynkowy 4 listopada i idę na wychowawczy 3 lata, rok przed zakończeniem wychowawczego planujemy kolejnego dzidziusia i w ten sposób "wycyckam" troszkę mojego pracodawcę skoro przejawia taką postawę wobec mnie, tzn. dał mi do zrozumienia że nie mam po co wracać, bo stanowisko będzie już zajęte lub zlikwidowane :angry:
    --
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeOct 29th 2008
     permalink
    Wiecie co, u mnie ze spacerami jest to samo:confused:, patrzą się an mnie ja kan wariatkę:shocked:, bo ja to anwet w mżawce czy deszczyku spaceruje (no w ulewie nie:) )..a ostatnio ciągle zagladaja mi w wózek i słyszę, o mój boze, tożto Pani dziecko przeziebi i to jak, przecież ona tylko polarek ma a nie kombinezon i tylko kocyk na to i robią wieeeelkie oczy..a moje dziecko nawet rączek zimnych nie ma, nie mówiąc o karku, który jest cieplusi..to po co mam ją smażyć w kombinezonie?? ehh. a w parkach czy na osiedlu puuuustki, tylko ja taka wariatka wędruje sobie:bigsmile:, hehe
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 29th 2008 zmieniony
     permalink
    Mada no to w sumie masz racje. jak on burak to zagraj jego kartami.

    a jesli idzie o mamusie wozkowe to z tego co patrzylam dzisaij to jesli juz jakis dziec byl to w rekawiczkach i cieplych butach a te takie niemobilne brzdace obiowiazkowo kombinezony i koce lub nawet spiwory i przykrycia od wozka!!! fakt zima jak sa przymrozki to u nas na ulicy wozka nie uswieci. moja mama wielokrotnie mowila ze ludzie sie ze mnie beda smieli ale mi to akurat lata...
    u Gabrysi w przedszkolu dzieciaki tez juz w botkach smigaja i zimowych kurcinach. moja mloda dzisiaj miala zimowke bo bluza na misku w praniu ale tak to bym jeszcze kurki nie wyciagala. chodzi dalej w adidasach i skarpetkach a mowila ze dzisiaj jak na gimnastyke sie przebierali to prawie wszystkie dziewcznynki w rajstopach juz byly... w co te ludziska dzieci zima ubiora????
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeOct 29th 2008 zmieniony
     permalink
    W kożuchy hehehe, no własnie teraz kombinezony zimowe i zimą też te same kombinezony mimo ze różnica -15 stopni, głupota ludzka.:shocked:
    Szkoda w takim razie że nie mieszkamy dziewczyny w tych samych miastach, miałabym z kim spacerować.
    --
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeOct 29th 2008
     permalink
    Też się Aniu nad tym zastanawiam, nie mówiąc o tym,że do zimy jeszcze kawałek jest:)hehe
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeOct 29th 2008
     permalink
    Idę lulu:updown:DOBRANOC
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 29th 2008
     permalink
    ja mimo deszczu nawet duzego wychodze codziennie bo musze odebrac core z przedszkola w samo poludnie wiec nie ma opcji ze ktos mnie zastapi... w sumie daleko nie mam bo tak ok 10min w jedna strone. jak jest ladna pogoda to spacerujemy 2-3godziny jak leje to tylko do przedszkola i po drodze po chleb i do domu. mzawka i mroz nam nie straszne :)
  3.  permalink
    tu w \Norwegii deszcz codzennie wiec nie ma opcji zebym w domu sieddziała.folia na wózek i heja
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeOct 30th 2008
     permalink
    Dziewczyny, wcozraj w Carrefour widziałam zestawy Bobovita zupka + obiadek + deserek za 5 zł. Może któraś będzie zainteresowana.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 30th 2008 zmieniony
     permalink
    slowa lubianych PIOSENEK i WIERSZYKOW dla maluchow, mi tam sie taka sciaga przyda moze i ktorejs z was tez :)
  4.  permalink
    AniuM dzieki ogromne za ta sciage...wlasnie dziennie sobie obiecuje ze znajde jakas taka stronke i poucze sie rymowanek....i dziennie zapominam albo czasu nie starcza...teraz juz nie musze szukac i wymowek nie mam ze czasu malo bo ile to zajmuje nauczenie sie paru wersow:)))
    --
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeOct 30th 2008
     permalink
    Aniu dzieki, stronka suuuuper:))
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 31st 2008
     permalink
    no stronka super,a co do spaceròw ,to tu jak dla mnie pogoda super i VEVE ,SPOKO normalnie ubrana a dzieci wloskie,to sigmy!!!!!!!!opatulone strtasznie...
    • CommentAuthorfmartunia
    • CommentTimeOct 31st 2008
     permalink
    u nas wszystko okej, tylko jakoś nie mam czasu pisac
    ale czytam was na bieżąco.
    Ala wędruje w łóżeczku!!
    hehe
    --
    •  
      CommentAuthorstokrotk_a
    • CommentTimeNov 2nd 2008
     permalink
    A u nas pierwszy ząbek się pojawił!!!!!!! Tomek troszkę marudny, ale i tak dzielnie to wszystko znosi :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormarta50000
    • CommentTimeNov 2nd 2008
     permalink
    Gratki dla Tomusia!!!
    My dalej bez zebolkow
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 4th 2008
     permalink
    dla mam ktore maja zaciecie i same pieka lub zamierzaja piec torty

    TORTOWNIA.PL
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 4th 2008
     permalink
    Osz kurde Aniu super to brzmi! Taką książkę mogłabym mieć :) Ale to może kiedyś :P Najbliższy tort jaki mnie czeka to 26.12 (Kubuś) no i nie wiem jak to zrobię bo przez świeta nie zamawiam gotowego (musiałabym to zrobić 23-24 a jednak 2 dni w lodówce hmmm to chyba nie przejdzie :wink: pomijając że sie zepsuć może ale i magicznie zniknąć) Więc chyba 26 wsadzę biszkopta w piekarnik ale na dużej blaszce i pobawię sie w jakieś kształty
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeNov 4th 2008
     permalink
    W swoim czasopiśmie przeczytałam, że stosowanie antybiotyków w czasie ciąży zwiększa ryzyko przedwczesnego ząbkowania u dzieci.
    --
    • CommentAuthorfmartunia
    • CommentTimeNov 4th 2008
     permalink
    Boże moje dziecko jest nie do poznania
    czy to skok rozwojowy???
    Po prostu nie moge ani na chwile zostawic jej samej, co chwile tylko cos robi,jak nie brzuch to na na plecy i tak w kółko.
    zawsze spokojnie zasypiala, sama od razu- a teraz lazi po calym lozeczku,wszedzie jej pelno
    jeju,masakra
    jestem przerazona
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeNov 4th 2008
     permalink
    Spokojnie, Marta, to dopiero początek :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 4th 2008
     permalink
    Marta pociesze cie... bedzie jeszcze gorzej jak zacznie raczkowac a co tu mowic jak zacznie chdozic :tooth:
    • CommentAuthorfmartunia
    • CommentTimeNov 4th 2008
     permalink
    to mnie pocieszylyscie :(
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 4th 2008
     permalink
    Marta takie życie, my dajemy radę to Ty też :D
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 4th 2008
     permalink
    A ja to już w ogóle mam przewalone :tooth::tooth:
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.