Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 18th 2007
     permalink
    Izunia no wiesz meska do czasu :wink:
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 18th 2007
     permalink
    Hihihihi dokładnie AniuM :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 18th 2007
     permalink
    Jemma ukladaj malego sobie na kolanach, tak zeby kolano to co jest pod klatka piersiowa bylo ciut wyzej i delikatnie masuj mu plecki w miedzy czasie. maly bedzie wtedy podnosil glowke i nozki, jest to cwiczenie ktore pomaga w wycwiczeniu miesni karku ale takze zalecane przy wzmozonym napieciu miesniowym czy asymetrii takze malemu nie zaszkodzisz
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 18th 2007
     permalink
    Jemma a czego sie boisz? zeby odciagac czy tego ze nie odciagasz??
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeOct 18th 2007
     permalink
    boję się odciągać
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 18th 2007
     permalink
    Jemma a co do ulozenia - to raczki wyciagasz zeby nie byly wzdluz tulowia i pamietaj ze najwazniejsze jest zeby maly nie byl wykrzywiony a lezal prosto
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 18th 2007 zmieniony
     permalink
    Jemma ja mysle ze warto chociaz co jakis czas... jak maly sie pomoczy to delikatnie mozesz obsunac skorke w dol az zobaczysz dziurke. jesli bedziesz czula opor to nie rob nic na sile ale jak odsuniesz 1 raz to mysle ze zobaczysz jak duzo tam sie tego bialego zbiera.
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeOct 18th 2007
     permalink
    ok :wink:
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 18th 2007
     permalink
    Ojjj zbiera się zbiera - my nie robimy tego dziennie, ale co drugi-trzeci dzień - wystarczy, ale myślę, że naprawdę warto. Oszczędzi to dziecku cierpienia na przyszłość :wink:
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeOct 18th 2007
     permalink
    Aniu nasza lekarka sprawdza Matusiowi siusiaka i podczas każdej kąpieli mój M się zajmuje higieną pulocka :bigsmile:.
    Zaczyna sie trochę marudzenie przy wychodzeniu tych ząbków, żel pomaga na krótko, chyba dziś będzie czopek.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 18th 2007
     permalink
    no u nas tez przy kapieli wiec to wychodz wlasnie co 2-3 dni :)

    Myszorko a zmrozone gryzaczki nie pomagaja? a propos czopkow - ja jeszcze ich nie kupowalam ale zapytam na zas - z jaka zcestotliwoscia mozna stosowac viburol??
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeOct 18th 2007
     permalink
    Aniu niestety nie pomagają gryzaczki, a viburcol muszę sprawdzić w domu, bo nie pamietam.
    --
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 18th 2007 zmieniony
     permalink
    Myszorka jakoś to będzie - w końcu nasze pociechy też to czeka już niebawem :confused:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 18th 2007
     permalink
    Myszorko a jakie zele na zabkowanie stosujesz i ktory wg ciebie jest najlepszy?
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeOct 18th 2007
     permalink
    Ja mam ten calgel, na początku był ok, ale teraz jest chyba za słaby i dziś po raz pierwszy Matuś zasnął ze smoczkiem. Teraz spróbuje inny kupić.
    --
  1.  permalink
    z tego co wiem od moich kolezanek najdłuzej i najsilniej działa baby orajel
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeOct 18th 2007
     permalink
    a ja mam takie pytanko :) jak tam u was w mieszkaniu z podłogą ?? bo ja mam w przedpokoju kafelki a wszedzie mam gumolit i nie mam zadnego dywanu i zastanawiam sie wlasnie jak to bedzie jak mały zacznie siadac czy raczkowac? chcemy kupic taki sredni dywan do duzego pokoju czy to wystarczy ?? bo nie wiem czy nie bedzie mu za znimno biegac tak po podłodze... jak to u was?? pytanie zwlaszcza do doswiadczonych mamus ;)
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeOct 18th 2007
     permalink
    AniuM viburcol do 6 miesiąca podaje się 2 razy dziennie po 1 czopku.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 18th 2007
     permalink
    Myszorko dzieki za sprawdzenie. chce kupic tak na wszelki wypadek. Dzisiaj Krzys ma szczepienie i mam nadzieje ze tak samo jak po poprzednich nie bedzie zadnych przebojow.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 18th 2007
     permalink
    Kfiatuszku w starym mieszkaniu przy Gabrysi mielismy wszedzie parkiet i na tym dywany i przyznaje bylo cieplo takze na bosaka mozna bylo smialo biegac. teraz mamy panele w pokojach a w przedpokoju i kuchni plytki no i jest znacznie chlodniej. dywan mamy tylko w duzym pokoju i bardziej chodniczek u Gabrysi ale mysle ze rozejrzymy sie za czyms na wiosne do przedpokoju wlasnie ze wzgledu na raczkowanie... nie chce zeby maly smigal po betonie bo o przeziebienie stawow latwo a wiadomo w 1 pokoju sie go nie utrzyma
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 18th 2007
     permalink
    A tak w ogole to sie pochwale (i mam nadzieje ze mlodego nie przechwale) bo zaczal przesypiac nam nocki mimo ze jest na cycku tylko... juz przez pewien czas budzil sie po 4rano a teraz ostatnie kilka dni to juz w ogole rarytas - spi do 6 a dzisiaj nawet do 6:45 .. szkoda mi troszke nocnego karmienia bo ponoc jest najbardziej kaloryczne ale z drugiej strony jak sobie przypomne historie z Gabrycha (ktora majac 2 lata budzila sie jeszcze o 4rano!!!) to jestem wdzieczna ze takie szczescie nas teraz spotkalo :wink:
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeOct 18th 2007 zmieniony
     permalink
    Aniu nie ma za co i gratulacje dla Krzysia, i fajnie jakby mój Matuś tak spał. Wczoraj spróbowałam mu dać kaszkę ale robił takie miny że ja w końcu to zjadłam a Matuś zadowolony że dostał cyca.

    Mam prośbę o głos:
    http://www.zlotedzieci.pl/zobacz.php?i=130
    Głosować można co 4 godziny, dzięki za wsparcie
    --
  2.  permalink
    Macie mój głos:)
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeOct 18th 2007
     permalink
    dzięki aga
    I jak mogę prosić o głosiki częściej, bo można co 4 godzinki. Wiem że Matuś ma teraz małe szanse w porównaniu z innymi, ale w listopadzie jak będzie głosowanie od początki miesiąca może się nam uda.:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 18th 2007
     permalink
    Ja tez juz zaglosowalam :)

    Myszorko a moze wstaw link w stopke co?? wtedy szybciej bedzie go znalezc i kliknac :)
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeOct 18th 2007
     permalink
    Aniu ale jak w stopke? mam nowy topic otworzyć
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 18th 2007
     permalink
    Myszorko nie nie w preferencjach tu gdzie suwaczek masz to wrzuc linka jeszcze :)
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeOct 19th 2007
     permalink
    chyba nie umiem bo dałam tam gdzie mam wpisany adres suwaczka, i się nie zmieścił cały link
    --
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 19th 2007
     permalink
    U nas na swędzące dziąsełka również stosujemy calgel - ale u nas to początki więc pomaga :wink:
    Ale strasznie duuuuuużo się ślinimy :shamed:
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeOct 19th 2007
     permalink
    Ja wczoraj zamówilam sobie w aptece internetowej kinbaby żel zobaczymy, jak się sprawdzi to wam polece.
    --
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 19th 2007
     permalink
    Myszorka ok - a swoją drogą drogi też żel ??
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeOct 19th 2007
     permalink
    kin baby żel kosztuje 12zł i jest tego 30ml, dziś zrobie próbę i jutro napisze, jaki był skutek
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeOct 19th 2007
     permalink
    myszorka mój głos tez juz masz - na razie 1 :wink:
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeOct 19th 2007
     permalink
    dziękuję Wam bardzo, ale tak jak pisałam wcześniej, bardziej Was pomęczę w listopadzie, o ile będę mogła:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 19th 2007
     permalink
    Jemma ten link od ciebie ze stopki nie dziala :confused:
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeOct 19th 2007
     permalink
    Myszorka wklej to za suwaczkiem w sygnaturce w moim profilu
    [url=http://www.zlotedzieci.pl/zobacz.php?i=130]ZAGŁOSUJ NA MATUSIA[/url]
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeOct 19th 2007
     permalink
    Aniu bo kombinowałam :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 19th 2007
     permalink
    Jemma ty kombinatorko :P

    sluchajcie jaki krem na zime dla maluchow planujecie kupic?
    przy Gabrysi mialam NIVEA na kazda pogode ale ja uczulal wiec teraz nie chce ryzykowac. myslalam o bambino bo w sumie z kremow takich to wiem ze jeszcze mustela jest ale to piekielnie drogie
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeOct 19th 2007
     permalink
    Jemma dziękuje :kissing:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 19th 2007 zmieniony
     permalink
    o teraz dziala :)

    spadam na szczepienie z Mlodym. mam nadzieje ze nie bedzie tej pediatry co poprzednio bo jakos po jej blednej diagnozie nie palam do niej juz sympatia i moze sie roznie wymiana zdan skonczyc ;)
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeOct 19th 2007
     permalink
    Nie zastanawiałam sie jeszcze nad kremem ale u mnie to nie będzie problem bo mały nie jest skłonny do alergii. Myszorka teraz przy każdym twoim poscie będzie nam się przypominało, żeby zagłosować :wink:
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 19th 2007
     permalink
    Myszorka zrobione i będę głosowała dalej - a swoją drogą bardzo ładnie mu to wychodzi :wink:
  3.  permalink
    dziewczynki mamusie chłopczyków-mam pytanie.Bo czytałam wyżej ,że trzeba co jakiś czas przy kąpieli dokładnie oczyscic pulusia.Moja mama też mówiła że najlepiej we wodzie przy kapieli ale czy to dziecko boli?Bo że trzeba to robić to wiadomo-zawsze sie tam zbierze pod skórką ale czy to będzie go bolało?


    ubranka dzieciece
    free glitter text and family website at FamilyLobby.com
    ślub, wesele
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 19th 2007 zmieniony
     permalink
    Ciasteczko ja nie zauwazylam zeby Krzys sie krzywil takze nie wydaje mi sie zeby go bolalo. Robie to w trakcie zabaw kapielowych i jak juz troche w wannie posiedzi zeby nie tak na sucho odciagac.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 19th 2007
     permalink
    czy ktoras z was ma w domu krem BAMBINO??? Jesli tak to mam wielka prosbe czy moglybyscie sprawdzic czy w skladzie jest woda?? na necie nie udalo mi sie znalezc skladu, zauwazylam tylko ze krem pielegnacyjny pisza ze nawilza a ochronny ma wit E i faktor 4.
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeOct 19th 2007
     permalink
    Ciasteczko mój Matuś to się nawet uśmiecha podczas czyszczenia siusiaka.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 19th 2007
     permalink
    Myszorko na link masz klikane podwojnie u nas z domu i u M z pracy hehehe trzeba podbic "ziomala" buehehehe


    a propos usmiechania i radochy... czy Mati ma czesto erekcje??
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeOct 19th 2007
     permalink
    Aniu dziękuje za głosy, a Matuś teraz już nie ma tak często erekcji, ale jak miał miesiąc to wiedziałam że jego siusiak jest sprawny i śmiesznie to wyglądało że taki malusi a już potrafi:bigsmile: A jak Krzyś?
    Żel nie dotarł jeszcze do apteki, więc nie powiem na razie nic na ten temat. Dziś kupiłam nowy śpiworek na 100cm z firmy feretti, mam nadzieję że będzie mu cieplutko.
    Aniu a jak ubierasz Krzysia na codzień, bo ja zakładam cienkie śpiochy i kaftanik i na to spodenki z dresu i jakiś sweterek.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 19th 2007 zmieniony
     permalink
    Myszorko no ostatnio czesto wlasnie mu sie zdarza. znacznie czesciej niz wczesniej :wink:

    a co do ubierania to u nas sa 2 wersje domowe (mamy ok 21stopni)
    jak fundujemy sobie dzien lozkowy (czyli mama ma lenia co zdarza sie w sumie rzadko) to wtedy mlody smiga w body z krotkim rekawem i pajacyku. ale ze mam malo tego typu rzeczy to z reguly chodzi w body na krotki rekaw + bluzeczka / koszula + spodenki (bawelniane lub welurowe rzadziej jeansy bo guma cisnie) + skarperki
    gdy wychodzimy na spacer i temp jest ponizej 10 to wtedy zakladam mu na to co po domy sweterek / bluze i kombinezon misiowy. jak jest slonce to na to kocyk polarowy a jak temp jest ok 5stopni i duzy wiatr (albo mzawka jak dzisiaj) to wkladam go w polarowy spiworek.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 19th 2007
     permalink
    Myszorko a pozwol ze zapytam... ile macie stopni w domu? ja wychodze z zalozenia ze maly powinien miec tyle warstw co i pozostali domownicy. ja osobiscie nie nosze podkoszulek nawet zima ale pilnuje zeby Gabrysia miala koszulke na ramiaczka a Krzysiowi zakladam body.
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.