Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    kako ja dostalam ten paracetamol juz po przebiciu pecherza jak mialam juz dosc silne skurcze...co do znieczulenia to rodzilam w zzo i nie zaluje...tutaj kazdy typ znieczulenia jest daromowy ale gdybym miala za nie zaplacic to pewnie bym to zrobila...ale fakt moj porod do najlatwiejszych nie nalezal...pomimo zzo w pewnym momencie darlam sie jak opetana...nie wyobrazam sobie przezyc to na zywca...chociaz wiem ze podobno sie da...:)
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMar 6th 2009
     permalink
    Kako, nie mogę powiedzieć, że jestem za albo przeciw.
    Sama do porodu szłam z mega pozytywnym nastawieniem, spokojem, który drażnił mojego męża, ale w trakcie porodu po prostu wymiękłam i poprosiłam o znieczulenie. I szczerze powiedziawszy, w naszej sytuacji finansowej lepiej by było gdyby było refundowane :confused:
    --
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeMar 6th 2009 zmieniony
     permalink
    ja staram się zrozumieć każdego i na pewno każdy ma inny poziom bólu i wytrzymałości. ja np. na fotel dentystyczny nie siadam bez znieczulenia... :shamed:i nawet po porodzie bez znieczulenia nadal bede u dentysty się znieczulać... to silniejsze ode mnie. Ale uważam po prostu że w takiej sytuacji służby zdrowia, kiedy ludzie, dzieci czekają na zdrowie, czy życie i nie mogą sie doczekać, bo brak kasy, to wstyd robić kampanię aby refundowane były znieczulenia... No nie mogę tego zaakceptować. Boli jak cholera - nie da sie ukryć, ale jeśli wybór - komfort a czyjeśc zdrowie czy życie? Ja się nie ośmielam dyskutować, gdzie powinna iść kasa...

    a całe to rozdmuchiwanie sprawy moim zdaniem wpływa źle na dziewczyny, boją się bardziej. No bo skoro taka walka o znieczulenie, to myślą - Boże to to musi być ból nie do przeżycia. A JEST DO PRZEŻYCIA I MOŻNA MIEĆ PIĘKNE WSPOMNIENIA mimo bólu. Dla mnie (choć każdy ma prawo mieć swoje odczucia - nie neguję!) ból był elementem porodu tak naturalnym, ze moze to nie pasuje, ale jednak powiem - w pewnym sensie PIĘKNYM...
    --
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeMar 6th 2009
     permalink
    My po szczepieniu maly wazy 6990 i 68 cm :bigsmile:

    Co do znieczulenia to ja uwazam ze powinno byc darmowe na zyczenie pacjentki koniec kropka :bigsmile:
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeMar 6th 2009
     permalink
    maja, a argument, ze brakuje kasy na ratowanie zdrowia i życia...? nie przekonuje, ze to nie czas niestety na darmowe znieczulenia? Mi to nie daje spokoju
    --
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeMar 6th 2009
     permalink
    Kako im ciagle na cos brakuje :devil: bezwzgledu na czas :devil:
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
  2.  permalink
    kako no w sumie maja ma racje...a jaka masz gwarancje ze ta kasa jesli nie pojdzie na znieczulenia to pojdzie na ratowanie zycia???
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeMar 7th 2009 zmieniony
     permalink
    od kiedy Hania wstaje i można powiedzieć większość dnia spędza w pionie bo albo stoi albo drepcze przy meblach, tapczanie itd..to jest duuuuuuuuuuuuuużo lepiej..więc może faktycznie wyrośnie

    Beata to tak jak u nas, Hania w pionie, Bebiko 2R (zagęszczone kleikiem) i jest o wiele lepiej. Wczoraj wogóle nie ulewała.
    No ale dzisiaj dałam jej zwykłe nie zagęszczone Bebiko i od razu chlust. Także zmienię na stałe mleczko.
    --
    •  
      CommentAuthoremkaf
    • CommentTimeMar 7th 2009 zmieniony
     permalink
    powiedzcie jak moge uchronic wloski Oli przed klaczkami... czesze 2-3 razy dziennie, po kapieli smaruje oliwka ( rano po niej sladu nie ma:devil:) a i tak na drugi dzien z tylu glowki mamy niezla plontaninke... sa na to jakies sposoby? myje jej taczuprynke J&J szamponem- moze to to wysusza?
    --
  3.  permalink
    emkaf a moze sprobuj odzywki do wlosow J&J...widzialam w tesco...:)
    --
    •  
      CommentAuthoremkaf
    • CommentTimeMar 7th 2009
     permalink
    dla maluchow:shocked:? chyba to przegiecie:)
    --
  4.  permalink
    emkaf no dla maluchow...:) ja nie uzywalam bo nie mam takiej potrzeby...ale tylko taka mysl wpadla mi do glowy...:wink::confused::wink:
    --
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeMar 7th 2009
     permalink
    emkaf moj maly tez ma sporo wloskow i te najdluzsze mu sie plataly ale zaczelam myc szamponem Oilatum i sie juz nie placa :bigsmile:
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeMar 7th 2009 zmieniony
     permalink
    Mada ja od wieeeeeeelu miesiecy zagęszczam mleko nutritonem (ale nie na tekie bardzo gęste, tylko minimalnie,żeby żadziutkie nie było)..bo inaczej chlusta dalej niż widzi:(( ja się najbardziej cieszę z tego, że już od kilku miesięcy picia nei wymiotuje, bo wcześniej co nie wypiła ( cokolwiek jak żadkie było) to chlustała strasznie;((

    MAda..heh wreszcie mamy jakieś światełko w tunelu:))) może te nasz Hanie WRESZCIE przestaną tak chlustać;((
    •  
      CommentAuthoremkaf
    • CommentTimeMar 7th 2009
     permalink
    sprobuje tego szamponu, dzieki Maju
    --
  5.  permalink
    co do znieczulenia...ja najwieksza panikara tutaj ,bojaca sie nawet wypowaidac słowo poród i beczaca na kazdej wizycie u gina tez rodziłam bez znieczulenia...u nas w szpitalu poprostu go NIE MA
    kako i nie mam pięknych wspomnien z porodu,nadal uwazam ze nie było to nic pieknego a takze moment połozenia syna na brzuchu nie wzbogacił mnie o jakies przypływy szczęscia i radosci-wierze ze gdyby mniej bolało moze bym inaczej na to patrzyła
    ale sa takie porody gdzie nie mozna podac tego znieczulenia,jednak jesli mozna i nie jest to groźne dla dziecka to ja tez jestem za
    wiem teraz juz jak to jest i wiem ze mozna dac rade ale przy nastepnym dziecku bede błagacv a anwet zapłące za cesarke-moze bede załowac ale musze sie sama przekonac
    --
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeMar 7th 2009 zmieniony
     permalink
    tez tak ciasteczko uwazm o tym powinna decydowac kobieta :cool:

    Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    http://www.kraina.hipp.pl/:shamed:
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    •  
      CommentAuthoremkaf
    • CommentTimeMar 8th 2009
     permalink
    powinno byc za darmo- mamy do tego prawo... ciaza to jedyny w swoim rodzaju stan i mezczyzna niestety nas w tym nie zastapi... my musimy znosic hormonalne zmiany, bole mega wielkiego brzuszka, pozniejsze zmiany (czasami nieodwracalne) naszego ciala i bol porodowy, ktory nie rowna sie z zadnym innym ktorego moze doswiadczyc mezczyzna- jestem za wolnym i darmowym wyborem (jak w uk) znieczulenia
    --
    •  
      CommentAuthoremkaf
    • CommentTimeMar 8th 2009
     permalink
    i nigdy nie da sie tego skontrolowac 'na co poszly te pieniadze jak nie na znieczulenia', a my tez jestesmy wazne
    --
    •  
      CommentAuthorMilena
    • CommentTimeMar 8th 2009
     permalink
    Ja chcę zapłacić i co? Nie mogę, bo nie ma kto podać znieczulenia...Trzeci świat...to jest moja sprawa i mój wybór i powinnam mieć do tego prawo...
    -- FRANEK, ZOSIA i ...
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMar 8th 2009
     permalink
    Podobno atak kamicy nerkowej można porównać z bólem porodowym - tak przynajmniej twierdzi moja teściowa, która przeżyła i jedno, i drugie.
    --
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeMar 8th 2009
     permalink
    NR..o ja dziękuje..kamica nerkowa przy porodzie (przynajmniej moim to pikuś)...z bólu mdlałam i oddychać przestawałam;( a do panikar mi meeeeega daleko..widocznie tak musiałam trafić..poród ciężki, skutki porodu beznadziejne:((..

    ale ja nie o tym..

    chciałam napisać, że każdy poród przechodzi inaczej..moja sąsiadka urodzila w pół godziny a panikara nie z tej ziemi, ja absolutnie nie z tych panikujących a rodziłam ok 30 godzin (z lejkami, i innymi cudami)..

    i uważam,że znieczulenia powinny być bezpłatne (akurat w szpitalu gdzie rodziłam nie płaci się) ale w to że pieniądze pójdą na coś innego-ratowanie życia czy coś- absolutnie nie wierzę;)
  6.  permalink
    Ja mam bardzo mieszane uczucia.
    Uwazam,że każda kobieta ma prawo rodzić godnie i "po ludzku". Kazda powinna w tym momencie czuć się pewnie, bezpiecznie i spokojnie.
    Nie wiem jednak, czy stwierdzenie ,że ZZO "nalezy się". To droga impreza- nie ma co ukrywac. Uważam,że powinny byc ogólnodostępne inne( tańsze) środki - czyli czopki czy chociażby maska z tlenem, która bardzo pomaga. W znoszeniu bólu porodowego także ( a może przede wszystkim) może pomóc wykwalifikowana połozna- i własnie zatrudnienie na oddziałach polozniczych ludzi, którzy czują powołanie do tej pracy jest dla mne priorytetem.
    Tez jestem kobietą, wiem co to ból porodowy i strach o malucha. Tylko wiecie... przeraża mnie postawa roszczeniowa. Zewszad słychac- nalezy mi się zasiłek, nalezy mi się pomoc, nalezy mi sie zwolnienie ciążowe...
    Kurcze- ktos za to musi zapłacić :/
    •  
      CommentAuthoremkaf
    • CommentTimeMar 8th 2009
     permalink
    co do zwolnien ciazowych w PL to sie w pelni nie wypowiadam, bo mam zdanie BAARDZO krytyczne- uwazam ze duzo lasek przesadza;) na moje zakonczenie pracy w 38tyg wiekszosc znajomych robilo wielkie oczy...' to nie bylas na zwolnieniu??' - nie, i zyje:)
    --
  7.  permalink
    Dokładnie... Niektóre planują juz kilka miesięcy wczesniej, że bedą chore... Ech........
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeMar 8th 2009
     permalink
    a pewnie, że macie rację zgadzam się z Wami w 100%..ALEEEEEEEEEEE

    jestm po nowotworze złośliwy-mój ojciec płaci niemałe podatki tyra jak wół , byłam na jego ubezpieczeniu jak chorowałam i co WIELKIE GÓWNO (za przeproszeniem) za wszystko musiałam bulić (badania itd..łaskawie jednana trzy operacje bez problemu miałam na NFZ) bo ianczej gryzłabym trawę od spodu..no niestety..człowiek tyra a nic nie ma w naszym pięknym kraju..opłacane mam od 12 roku życia ubezpieczenie (dodatkowe) i co..stwierdzili,że nowotwora złośliwego nie obejmuje..ekstra-i za wszystko musiąłam buolić, GROSIKA NIE DOSTAŁAM..ale kasę z podatków koszą, z wypłat i za całą piękną resze...

    NA CO?? na merole którymi jeżdżą..na mega wysokie pensje??? NIC NIGDY ALE TO NIGDY NIe DOSTAŁAM OD NASZEGO PIĘKNEGO PAŃSTW..NA WSZYSTKO CIĘŻKO I UCZCIWIE ZAPRACOWAŁAM I JA I MOJA RODZINA..a na dodatek jeszcze kupę kasy wybuiliśmy na to co powinnam mieć-głupie badania kiedy człowiek ma raka złośliwego??? kpina normalnie kpina..

    teraz byłam taka mądra, pracowałam w ciąży bo isę uniosłam honorem,że nie bedę braa zwolnienia żeby odpocząć ja nei z tych i o mały wołos przepłaciłabym to z ćórkążyciem....i teraz jak bym zaszłą w drugą ciążę-przeleżę do góry dupą całąc ciążę a dlaczego NIE>> kurde raz nie mogę sobie ot tak poprostu coś mieć????????????

    za to wszystko co płacimy należy się nam napewno dużo wiecej niż dostajemy od naszego cuuuuudownego rządu-państwa..nie chcę dawać-to neich nam tyle nie zabierają i już..

    wściekła jestem jak nic...ale co tam..w naszym wspaniałym kraju zawsze tak bedzie i nigdy nic się nie zmieni..
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeMar 8th 2009
     permalink
    a najczęśćiej kasę dostają ci co im się nie należy (piajcy, menele, kryminaliśći..w więzieniach za zabójstwa-mająjedzenia jakie nie jeden czowiek w domu nie ma bo go nie stać..dziennie utrzymanie więźnia jest kolosalne..a ci co potrzebuję często nawet nie proszą bo poprostu mają honor..i najzwyczajniej jest im wstyd prosić..

    nie ma sprawiedliwośći nigdy nie było i nigdy nie będzie..ja nie miałam ZZO bo nawet nie poprosiłał, zacikałam zęby i mdlałam..bo głupia jestem i już..mogłam drzeć się ze chcę jak inne..a nóż by się to wszystko ianczej potoczyło..

    dobra już nie truję..tak tylko wywaliłam co mi na sercu leży..
    •  
      CommentAuthorlarkaa
    • CommentTimeMar 9th 2009
     permalink
    ja też jestem za znieczuleniem

    rodziłam bez znieczulenia i efekt jest tego, że nie chcę mieć więcej dzieci

    a moment kiedy położyli mi dziecko na brzuchu był dla mnie totalnie obojętny, chciałam wręcz żeby ją zabrali i dali mi święty spokój
    --
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeMar 9th 2009
     permalink
    Ja rodzilam ze znieczuleniem bezplatny az 2 dawki i kazda kobieta powinna miec do tego prawo !!!!
    Ja moglam pracowac do konca jak bylam w ciazy ale lekarz powiedzial ze cos od Panstwa nalezy i jeszcze inne czynniki zadecydowaly ze po 4 miesiacach poszlam na zwolnienie i tak do konca i jak bym byla 2 raz w ciazy zrobilambym to samo a nawet jeszcze wczesniej :bigsmile: oni o mnie nie dbaja to ja tez mam ich gdzies :bigsmile:

    And dzieki za glosik

    Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    http://www.kraina.hipp.pl/
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    •  
      CommentAuthorMilena
    • CommentTimeMar 9th 2009 zmieniony
     permalink
    No niestety nie zawsze można pracować w ciąży...ja, kiedy tylko wracałam po L4 do pracy, to lądowałam po 2-3 tygodniach u lekarza lub w szpitalu z plamieniem lub skurczami...a że pierwszą ciążę poroniłam, to po tych przykrych wydarzeniach bez wahania poszłam na chorobowe...

    Porodu boję się strasznie...myślę, ze możliwość zaaplikowania ZZO pozwoliłaby podejść mi do tego spokojniej...powtarzam: jestem skłonna za nie zapłacić...z drugiej strony, przez całą ciażę chodziłam do gina prywatnie, badania robiłam prywatnie, etc...mimo, że składkę płacę regularnie od dobrych kilku lat...ale długie oczekiwanie na termin w przychodni i kiepska obsługa skutecznie mnie do tego zniechęcają...a niby mi się należy, bo za to płacę...
    -- FRANEK, ZOSIA i ...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMar 9th 2009
     permalink
    ja od pierwszego dnia ciazy ,siedzialam na zwolnieniu,pierwsza ciaze poronilam w pracy i chociaz ,wcale nie bylo powiedziane ,ze to przez prace ,to drugioej nie ryzykowalamm...
  8.  permalink
    ja pracowalam mniej wiecej do 36 tygodnia ciazy...nie bylo latwo...pozniej pojawily sie problemy z cisnieniem i poszlam na zwolnienie...gdyby byla mozliwosc zwolnienia tak jak w PL to pewnie bym skorzystala...tutaj poprostu mi sie to raz ze nie oplacalo...a dwa watpie zeby ktokolwiek wypisal mi zwolnienie na cala lub polowe ciazy...co do znieczulenia...wlasnie przez moje problemy z cisnieniem polozna nawet mi je polecala...malo tego...dzieki temu ze mialam juz podane nie bylo problemu ze zwiekszeniem dawki kiedy wyladowalam na bloku operacyjnym...ale ja zreszta odkad ujrzalam dwie kreski na tescie ciazowym wiedzialam ze bede rodzic wlasnie w ten sposob..o ile oczywiscie bedzie taka mozliwosc...i napisze jeszcze raz ze pomimo znieczulenia w pewnym momencie darlam sie w nieboglosy....i nie wyobrazam sobie przezywac tego na zywca...
    --
    •  
      CommentAuthorsylwunia
    • CommentTimeMar 9th 2009
     permalink
    Jestem sprzedawcą w sklepie. Chciałam pracowac do końca ciązy, ale okazało się to nie możliwe. Problemy w pracy, brak zrozumienia dla mojego stanu i stres. Kierowniczka regionu powiedziała mi, że w ciązy moge robic wszystko oprócz wynoszenia mebli z magazynu. Moja praca polegała na wykładaniu towaru na półki, noszeniu kartonów z towarem, ścieranie kurzy na całym sklepie. Gdy stałam na kasie do moich obowiązków należało zapakowanie wszystkich towarów w reklamówki lub ogromiaste worki, w zależności od gabarytów towaru. Nie mogłam prze 4 godziny zejśc z kasy, nawet na siusiu. Nabawiłam się zapalenia pęcherza. Od tej pory jestem na L4. Dzidzia jest dla mnie ważniejsza. Jak będą mnie chcieli wylac po maciezyńskim to i tak to zrobią, newet jak się będę zazynac.
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeMar 9th 2009 zmieniony
     permalink
    Larka, poczekaj z opiniami na temat kolejnych dzieci tak ze 2-3 miesiące. Ja przez pierwsze tygodnie byłam PEWNA, absolutnie PEWNA, że Kamil będzie jedynakiem i co więcej mój mąż też tak uważał - po tym co przeżył i widział. Jemu przeszło wcześniej, mnie po ok 2 m-cach zaczęło się zmieniać. Teraz jestem PEWNA, że kolejne dziecko będę mieć, choćby poród miał być tak samo ciężki.
    Rodziłam bez ZZO, nie było takiej możliwości, gdyby była - też bym go nie brała. Większą część porodu spędziłam w wannie - ogromna ulga. To co było najtrudniejsze, to po pierwsze bóle z krzyża, a zzo na nie chyba nie pomaga, a po drugie długa ostatnia faza i zablokowanie się małego. Byłam wyczerpana i zmęczona próbami wyparcia go w dół. A na to zzo też nie pomaga, a wręcz przeszkadza, bo po zzo ma się nogi z waty i raczej trzeba leżeć, a na leżąco Kamil nie zszedłby nigdy w życiu. Zgadzam się z Agą, że powinien być znacznie większy dostęp do innych środków pomocniczych.

    no i chciałam jeszcze wrócić do tematu z poprzedniej strony - to bardzo zgubne myślenie, że mogę brać to samo co bierze dziecko. Niestety, ale tak nie jest. Większość środków farmaceutycznych jest zabroniona nie dlatego, że one zaszkodziłyby dziecku, gdyby je podać doustnie maleństwu, ale dlatego, że nasz organizm je przetwarza i do mleka w większości przypadków docierają w zmienionej formie, często jako środki toksyczne, trujące.

    trochę mnie nie było, od 2 tygodni pracuję w nowej firmie, jest suuuuuper, tylko pracy dużo, dlatego nie mam czasu tu zaglądać. Bardzo jestem zadowolona z nowej pracy, z ludzi, z atmosfery, mniej z krótkiego dnia z Kamilem :((( ale coś za coś....
    --
  9.  permalink
    OOO- Harpijkowa :) Dawno Cię nie było- polowałam na Ciebie wczoraj, bo chciałam złożyc Ci zyczenia imieninowe:)
    Spóźnione - ale szczere, babo- dużo miłości, spokoju i szczescia rodzinnego :flowers:

    A co tam robisz w nowej pracy? Chwal się ;)
  10.  permalink
    no welcome back harpi...i chwal sie ta praca...:)

    dziewczyny poradzcie cos na odparzenia...bo juz mi rece opadaja i wszystko inne tez...maly strasznie mi sie od jakiegos czasu odparza...ale tylko w pachwinach i na jaderkach...smaruje czym sie da...daje mu polatac z gola dupka (pozniej piore dywany) czasami zakladam tetre i majteczki...takie zwykle bawelniane...i nic nie pomaga...macie jakis zloty srodek???
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMar 10th 2009
     permalink
    Pati nie wiem jak tam u Was ... przede wszystkim czy zmieniałaś pieluszki (choćby nawet i rozmiar)?? u nas okazało się ze Antosia jest uczulona na Happy 2 gdzie na 0 było wszystko ok. do smarowania - sudokrem, alantan, "Clotrimazolum" ewentualnie mąka ziemniaczana ...
    --
    •  
      CommentAuthoremkaf
    • CommentTimeMar 10th 2009
     permalink
    Pati ja uzywam Linomagu- moge Ci podeslac, bo mam 1 zapasowy, a 18 i tak bede w Polsce to sobie zapas zrobie:)
    --
    •  
      CommentAuthoremkaf
    • CommentTimeMar 10th 2009
     permalink
    na mega odparzenie tormentiol- baardzo skuteczny;
    --
    •  
      CommentAuthorMilena
    • CommentTimeMar 10th 2009
     permalink
    Harpi, przy ZZO możesz chodzić i nogami ruszać...to po podpajęczynówkowym masz "nieczynny aparat motoryczny"...mądra jestem, bo miałam ostatnio zajęcia z anestezjologiem podczas SR...Pozdrawiam!
    -- FRANEK, ZOSIA i ...
  11.  permalink
    emkaf linomag mam i nie skutkuje...a ten tormentiol to da sie tutaj kupic???? wczoraj jeszcze skads wygrzebalam bepanthen....
    AND ja caly czas uzywam Huggies...i nie zmienialam rozmiaru...ale moze rzeczywiscie pomysle o zmianie pieluch...dzisiaj juz na tym odparzeniu pojawily sie kropeczki jakby krwi...przeraza mnie to...on nigdy sie nie odparzal a tu nagle takie cos...

    Milena ale moze sie zdarzyc ze po zzo nog nie czujesz...mi sie zdarzylo...ale i tak jestem jak najbardziej za....:)
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMar 10th 2009
     permalink
    Pati to typowy odczyn pieluszkowy, fajna by była maść antygrzybkowa właśnie cos w stylu Clotrimazolum. pepanten "od biedy" może być ale wątpię by on wyleczył :( Umyj go dokładnie nawet i sama wodą lub mydłem dzieckowym wysusz ręcznikiem pieluszką tak by nie trzeć po tym i oprósz mąka ziemniaczaną
    z ziołowych to kora dębu taka do zaparzania - może to uda ci się kupić :/
    --
  12.  permalink
    AND dzieki za rady...chyba przejde sie do apteki tam powinni mi cos poradzic....bede mogla i przy okazji o to szczepienie na wzw typu B zapytac...:)
    --
    •  
      CommentAuthoremkaf
    • CommentTimeMar 10th 2009
     permalink
    tez mialam te kropeczki krwi- wlasnie od pieluszek; tormentiolu nie mam zapasowego, ani raczej nie da sie go tutaj kupic; ALE dalam jeden ostatnio znajomej i miala oddac jak tesiowa przyjedzie- tesiowa juz jest, wiec jak tylko bede miala to dam Ci znac.
    --
  13.  permalink
    emkaf dzieki wielkie....bylismy w aptece...a nawet dwoch...odeslali nas do lekarza...o szczepienie pytalam...mam isc do lekarza i poprosic o wypisanie recepty...jesli nie place nic za leki to za to szczepienie tez placic nie bede...tak wiec jutro wybieramy sie do naszego GP...napewno zdam relacje co i jak...poki co kupilam malemu zapas majteczek takich zwyklych...i tylko latam i zmieniam na suche i czyste...
    --
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeMar 10th 2009
     permalink
    dziewczyny, wejdźcie do mnie pod wykres... MA PROBLEM - pomóżce proszę :(((
    --
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeMar 11th 2009
     permalink
    problem się wyjaśnił - mleczko wróciło :bigsmile:
    --
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeMar 11th 2009
     permalink
    Mam pytanie do mam karmiących mlekiem modyfikowanym - a szczególnie dzieci alergiczne - kiedy wprowadzałyście swoim dzieciom inne posiłki niż mleko???
    Julka kończy 19marca 4 mce i nie wiem czy już jej coś wprowadzić czy poczekać na konsultacje z pediatrą do 1 kwietnia????

    Czytałam wątek dot karmienia - ale nie wiele się dowiedziałam bo suwaczki są aktualne - a wypowiedzi archiwalne - a mi się nie chciało liczyć :)
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMar 11th 2009
     permalink
    Aga ja bym poczekała na konsultacje pediatryczną
    --
    •  
      CommentAuthorlarkaa
    • CommentTimeMar 11th 2009
     permalink
    patrycja219 moja mała też na huggiesy jest uczulona, przy zmianie pieluszek problem zniknął jak ręka odjął :)
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.