Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeOct 22nd 2007
     permalink
    o Wrzuć AniaM namiary ja też lubię Gap...
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 22nd 2007 zmieniony
     permalink
    Magg aukcje u tego facia wygralismy w sumie jak zliczylam przesylke i podzielilam na ilsoc sztuk to po 24zl wyszlo za sztuke wiec taniej niz na uzywaku u nas gdzie za t-shirt GAPa trzeba zaplacic ok 30zl
    zastrzegam ze aukcje typowo meskie ale ja sobie 2 tshirty tez wzielam :D
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 22nd 2007
     permalink
    A ja już dostałam paczki z ALLEGRO - jestem mega zadowolona :crazy::crazy::crazy:
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 22nd 2007
     permalink
    Jejuniu mój Filip własnie zauważył, że ma NÓŻKI i zaczął się nimi bawić - przyciąga stópki di buziuni - hurra coś nowego :clap::cheer::clap::cheer::clap::cheer:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 22nd 2007
     permalink
    Izunia tych rzeczy co ostatnio zamawialas??
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 22nd 2007
     permalink
    Izunia to czekaj az palec duzy do buzi wpakuje :D
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 22nd 2007
     permalink
    AniuM cały zeszły tydzień listonosz przynosił paczki i dziś znowu przyszły urocze bluzy dla chłopaków :bigsmile:

    No i z niecierpliwością czekam na ten palec w buzi :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 22nd 2007
     permalink
    Izunia allegro jest jak narkotyk, jak sie raz sprobuje to czlowiek jest juz uzalezniony :)
    ja mam szlaban na rzeczy dla malego, sama sobie go zrobilam a i maz przetlumaczyl... w sumie ledwo mi sie w szafie miesci ale przynam ze jakbym trafila pajacyki welurowe 9-12 miesiecy (na 80cm) to bym kupila bo te co maly ma teraz sa juz tylko tylko no ale i bez tego sie obedzie
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 22nd 2007 zmieniony
     permalink
    AniuM wiem o czym mówisz - ja jednak kupuję czasem na zapas chyba taka ze mnie "chomikowa" mama - uppss :shamed:
    Oczywiście wszystko z głową i zasobem portfela - :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 22nd 2007
     permalink
    Jemma dużo zamawiasz rzeczy przez Allegro ??
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeOct 22nd 2007
     permalink
    nie zamawiam duzo bo mam ciuszki od tej kuzynki męża co ma bliźniaki :wink: i jeszcze od jednej kumpeli więc w sumie dużo nie potrzebuję
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 22nd 2007
     permalink
    Ja mam mnostwo rzeczy od sis a i tak sie nie moge oprzec pokusie i dokupuje na allegro. a juz w ogole moja najwieksza zguba jest PEPCO :D
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeOct 22nd 2007
     permalink
    Izunia moj Matuś też już je nóżki i śmiesznie to wygląda:bigsmile:A jak z siadaniem, bo tak jak Matuś leży to się dźwiga a jak mu daje ręce, to mu się nie chce ruszać.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 22nd 2007 zmieniony
     permalink
    ale Wam zazdroszczę tych ilości ciuszków :(( u mnie krucho z nimi a jeśli będę kupowała to muszę na już teraz mieć
    Julka ma 4 pary śpioszków wrrr 3 bodziaki i 4 pary rajstopek no i 3 bluzeczki i jeden sweterek poza tym jesienny komplecik polarkowy no i komplecik co dostała od znajomej taki na zimniejsze dni ale bardzo duży... jeden kombinezon na zimę a reszta to jesienne były dresiki... ot jej szafa... piorę na bieżąco ręcznie! Wczoraj byłam w sklepie ale nic nie było a jeśli już coś znalazłam to cenowo po 40 złotych wrrrr
    \

    MOżeCIE SIę NA ALLEGRO ZALOGOWAć ???
    •  
      CommentAuthorInez
    • CommentTimeOct 22nd 2007
     permalink
    Jemma, zielonymi kupami się nie przejmuj. Bastek ma je dość często, ale pediatra twierdzi że przy karmieniu piersią jest to normalne. Poza tym ja sobie niczego nie żałuję, więc pewnie to moja wina. Z drugiej strony lekarka twierdzi, że do 3 m-ca życia powinnam wprowadzić wszystko, więc sobie nie odmawiam :bigsmile:
    Niestety Bastek też ma problemy z zatkanym kanałem łzowym, na razie Mu masuję i przemywam solą fizjologiczną, ale z czasem pewnie będzie musiał przejść zabieg, o którym mówiłyście. Strasznie się tego boję, choć wiem, że to rutynowa czynność.
    Dziś byliśmy na szczepieniu, więc tak jak i poprzednio Bastek grzecznie śpi przez cały dzień, z przerwami na cycka oczywiście :bigsmile: Waży 6250g i rozwija się prawidłowo.
    Dostaliśmy też skierowanie na kontrolne badanie moczu oraz posiew moczu, by sprawdzić co z tymi gronkowcami, które Bastek w sobie nosi. A także na USG nerek, bo pierwsze (po urodzeniu) wykazało, że Jego nereczki są mniejsze niż powinny być. Lekarka jednak pocieszała nas, że może taka jest właśnie Jego uroda, żeby na razie nie panikować z tego powodu. Tak czy siak martwię się tym, bo to przecież normalne, że matka martwi się o swoje dziecko.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 22nd 2007
     permalink
    Lady allegro dalej nie dziala
    co do ubran to ja mimo ze mam od sis to jak kupuje to labo w pepco gdzie ceny na maza 20zl albo na allegro jakies uzywane firmowki. wole miec duzo ubarn z 2 reki niz kilka nowych. recznie nie piore a dzieki sporej ilosci ciuszkow pranie Krzysiowe jest raz w tyg biale i raz kolorowe
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 22nd 2007
     permalink
    Inez super ze Bastek tak ladnie przybiera na wadze. 3mam kciuki za usg
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 22nd 2007
     permalink
    Aniu pytałaś jaka jest różnica między niemieckimi produktami a polskimi. Bubchen niemiecki mnie nie uczulał - kupowałam i dla dzieci i dla siebie - po polskim niestety ale plamiak byłam. Tak samo mam z proszkami niemiecki Wizir i Ariel owszem ale polski już nie

    Na allegro nie mogę wejść - tzn nie mogę się zalogować właśnie od około 14 i dzięki temu zakończyła się aukcja na którą licytowałam i niestety przelicytowano mnie o 50 gr :(
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 22nd 2007
     permalink
    Ehh ja bym też chciała by mi ktoś dał ciuszki dla Weroniśki czy Kuby a tak to buuu
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 22nd 2007
     permalink
    And a te kupowane w PL to byly takie z naklejka polska na niemieckim opakowaniu czy jakies inne? w ROSSMANIE widzialam ze wlasnie jest ta wersja i nie wiem czy mam brac na allegro czy najpier u nas kupic w sklepie
    •  
      CommentAuthorInez
    • CommentTimeOct 22nd 2007 zmieniony
     permalink
    And222s niestety u nas to samo. Wszystko co mamy kupiliśmy sami, za wyjątkiem kilku rzeczy, które Bastek dostał w prezencie od naszych znajomych, niestety z większości z nich już wyrósł. Moi rodzice jeszcze nie odwiedzili Bastka, choć mieszkają bardzo blisko. Siostra również jeszcze u nas nie była :sad: Cóż... Bastek widocznie nie jest długo wyczekiwanym, upragnionym wnukiem/siostrzeńcem :cry: A w drodze kolejny maluszek w naszej rodzinie, siostra jest w 11tc.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 22nd 2007
     permalink
    matko dziewcyzny wlasnie wyczytalam ze laska z innego forum aplikowala swojej 2.5miesiecznej corce tantum verde do gardla 4 rozpylenia dziennie!!!!!
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 22nd 2007
     permalink
    O kurde ja mam głupie pomysły (np jabłka) ale takich leków bym dziecku nie dała !!

    Inez inaczej jest ubrać 1 Bobasa a inaczej 4 - no niestety taka jest prawda :( Właściwie wszystkie małe rzeczy po 3 oddałam za darmo... ehh trudno - poradzimy sobie :)

    Co do rodziców.. moja mama była raz tylko dlatego że miała "sprawę", mój brat tak samo ... jakoś się tym nie przejmuję a przynajmniej staram się
    --
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 22nd 2007
     permalink
    Inez ja również trzymam kciuki za Bastusia - niech mu zdrówko dopisuje !!
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 22nd 2007
     permalink
    Ja również musiałam kupować ciuszki dla bliźniaków - nie koniecznie takich samych - troszkę dostałam w prezencie, ale jak same wiecie, pociechy szybki rosną - z jednej strony to przecież dobrze i prawidłowo, z drugiej wiadomo - wydatek :neutral:

    AniuM to chyba jakaś nienormalna kobieta :devil:
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 22nd 2007
     permalink
    And a te kupowane w PL to byly takie z naklejka polska na niemieckim opakowaniu czy jakies inne?
    Aniu szczerze nie pamiętam :sad: a nie chcę skłamać
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeOct 22nd 2007
     permalink
    Ja się cieszę, że mam od kogo dostać ciuszki, jestem za to bardzo wdzięczna i dlatego wszystko po Maksiu (łącznie z łóżeczkiem, wózkiem itd...) tez zamierzam oddać :bigsmile:
    I zupełnie nie mogę pojąć jak najbliższa rodzina może nie chcieć odwiedzić maleństwa :sad: I tutaj nie mogę narzekać: na najbliższą rodzinę zawsze moge liczyć
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 22nd 2007
     permalink
    No ja również mogę liczyć na moją mamę tyle tylko, że mieszka prawie 190km ode mnie :neutral:
    Oczywiście jak jej tylko praca na to pozwoli to widujemy się, a to ona nas odwiedza ato my jedziemy do babci !!

    Inez współczuję z powodu braku wizyt Twojej rodzinki - jakoś to będzie :grouphug:
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 22nd 2007
     permalink
    Jemma Maksiu już śpi ??
    U mnie Filipek śpi a Szymon wojuje - wiadomo ząbki - hmmmm cierpliwości - to sobie ciągle powtarzam !!
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeOct 22nd 2007 zmieniony
     permalink
    zawsze koło 19.30 już śpi, zdążyłam już zrobić ciacho :bigsmile: (poprawiłam byka :shamed:)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 22nd 2007
     permalink
    ja tez na rodzinke nie narzekam, Gabrysia dostaje troche ubran w spadku po mojej chrzesniaczce a Krzys po maluchu sis ze stanow. KUzynka ma synka z marca ale z nia widzialam sie tylko raz bo ona ogolnie na cala rodzine sie wypiela i tylko z rodzina meza kontakt utrzymuje wiec jakiejs tam wymiany nie ma. Ja rzeczy po Gabrysi wyprzedalam juz w znacznym stopniu, troche rozdalam kolezankom.. po Krzysiu wszystko sprzedam bo ani u znajomych ani wsrod rodziny wiecej maluchow sie nie kroi w najblizszym czasie.
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 22nd 2007 zmieniony
     permalink
    Jemma ale masz się fajnie - no i narobiłaś mi smaka tym ciachem :wink:
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 22nd 2007
     permalink
    Hmmmm jutro mamy w domciu MAŁE i DUŻE święto - z M obchodzimy 3 rocznicę ślubu a nasze kochane SZKRABY kończą pół roczku - jejuniu jak ten czas leci szybko do przodu - nie sposób go zatrzymać :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 22nd 2007
     permalink
    Izunia na mniam mniam wrzucilam przepis na 3bita, szybko sie robi pysznie smakuje wiec mozesz meza zaskoczyc :)
    GRATULACJE juz dzisiaj z okazji 3 rocznicy slubu i polroku maluchow. My rocznice mielismy w sobote :rainbow:
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeOct 22nd 2007
     permalink
    fajnie się złozyło :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 22nd 2007
     permalink
    AniuM dzięki za życzonka :kissing: Wy również z M październiczaki - to dla Was również wszystkiego dobrego - pociechy z dzieciaczków i samych pogodnych dni !!
    Jemma ano tak jakoś wyszło - dla mnie 23 to szczęśliwa liczba :wink:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 22nd 2007
     permalink
    dziekujemy :grouphug:
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeOct 22nd 2007
     permalink
    a ja wczoraj miałam urodzinki i jednoczesnie pierwsza rocznice zobaczenia 2 kreseczek ;)
    --
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 22nd 2007
     permalink
    No to Kfiatuszku dla Ciebie również wszystkiego naj naj naj :flowers::flowers::flowers:

    Ja pierwszą rocznicę ujrzenia 2 krech na teście będę obchodziła w 25.10.07, a Magg 26.10.07 bo pamiętam, że testowała po mnie - jejuniu a nasze SZCZĘŚCIA już śpią w łóżeczkach :crazy:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 22nd 2007
     permalink
    Kfiatuszki NAJLEPSZEGO
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeOct 22nd 2007
     permalink
    dziekujem ;)
    --
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 23rd 2007
     permalink
    Witam wtorkowo - ja już biegam do WC, już mną nerwy szarpią :shamed:
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeOct 23rd 2007
     permalink
    Izunia będzie dobrze,
    U mnie też nerwówka bo czekamy z M na telefon w sprawie pracy, nie wiemy co to będzie i jak szybko uda mu się uciec z szkół w których pracuje
    --
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 23rd 2007
     permalink
    Myszorka dzięki za pocieszenie, ale ja już jestem taką osobą, że martwię się na zapas a teraz jak zostałam mamą to podwójnie - oby ten dzień nam zleciał z dobrymi nowinkami :wink:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 23rd 2007
     permalink
    Izunia dzisiaj masz juz 2 powody do swietowania, rocznica slubu i pol roczku chlopakow a dojdzie jeszcze i trzeci powod - dobre wiescie od lekarza :) zobaczysz :D
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 23rd 2007
     permalink
    Aniu dokładnie, wieści od lekarza będą 3 powodem oby do świętowania a nie do płaczu - jednak jestem optymistką i wierzę, że będzie dobrze :wink:
  1.  permalink
    Iza- usciski dla chłopaków z okazji ich świeta :flowers::flowers:
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 23rd 2007
     permalink
    Aga1976 uściskane - dziękujemy :rainbow::rainbow:
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 23rd 2007
     permalink
    AniuM masz jakiś wzór wniosku o urlop wychowawczy ??
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeOct 23rd 2007
     permalink
    Izunia hura :crazy::jumping::rolling::swingin: wszystkiego naj, naj z okazji pół roczku - ale ten czas leci- i oczywiście rocznicy ślubu!!!! A wiesz że Tosia też będzie kończyć pół roku w naszą rocznicę ślubu 28. 12 ale 11 :)))))
    Ale ty jesteś niesamowita ja zapomniałam kiedy testowałam a Ty proszę hihihihih dzięki za pamięć pamiętam że początek przeżywałyśmy razem :rainbow::twosome:
    Będzie wszystko dobrze po dzisiejszej wizycie musi być!!!!!
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.