Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 27th 2007
     permalink
    mam na kompie i JEZYK NIEMOWLAT i JEZYK DWULATKA napisane przez Tracy Hogg wiec kto chetny niech mi szeptem posle adres to podesle :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 28th 2007
     permalink
    Jemma obszukalam wsyzstkie znane mi zrodla ksiazek z pdfem i niestety zaklinaczki z tym tytulem nie ma. jest tylko jezyk niemowlat.. jak dorwe to dam znac. no chyba ze ty znajdziesz wczesniej :)
    zaraz zabieram sie za lekture tego rozdzialu ktory zlinkowalas
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 29th 2007
     permalink
    Dziewczyny w piątek nas nie zaszczepili bo późno niby się stawiliśmy - a dziś nie pójdę bo M nie może się urwać z pracy - no tak to już jest. Sama się nie zabiorę niestety więc w grę wchodzi środa - M będzie po służbie więc nam pasuje. Myślicie, że będą "sapać" w przychodni, że chodzimy kiedy chcemy ?? W sumie nie kiedy chcemy a kiedy nam pasuje :shamed:
    Aaaaa już nie mam sił się przejmować ...
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeOct 29th 2007
     permalink
    Izunia nie przejmuj się, czasem tak jest że się nie układa jak chcemy, ale na pewno chłopaków zaszczepisz, a tymi marudami w przychodni się nie martw,one są zawsze zmierzłe.
    --
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 29th 2007 zmieniony
     permalink
    Myszorka dokładnie, im wiecznie coś nie pasuje :devil:
    Podjedziemy z M do przychodni w środę i basta - łaski nie robią !!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 29th 2007
     permalink
    Izunia i tak trzymac!!! to one sa dla was a nie wy dla nich!!
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 29th 2007
     permalink
    AniuM czasem tracę za dużo nerwów na naszą służbę zdrowia.

    No a wracając do wprowadzania pokarmów to my już spróbowaliśmy skrobanego jabłuszka - ale minki trzaskali hihihi i gotowaną marchewkę - jak na razie nie ma jakiś niepokojących objawów uczuleniowych :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 30th 2007
     permalink
    Izunia no to jesli 3dni z rzedu bylo ok to mozesz dorzucic kolejna nowosc ;)

    ja wczoraj jedzac jablko dalam troszke malemu (doslownie ziarnko grochu) no i bylo straszne plucie. wiec mysle sobie dam mu jeszcze troszke i znowu to samo. jablko bylo slodkie "wiejskie" no i widac Krzys na takie rarytasy po prostu jeszcze gotowy nie jest wiec spokojnie jeszcze poczekamy te 1.5miesiaca
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 30th 2007
     permalink
    Moje maleństwo wcina już "Złociste jabłko" ale lepszym powodzeniem cieszy się działkowe jabłko od Teściów hihihi kolejny raz dałam jej surowe starte jabłuszko i się nim zażerała. Wczoraj dostała jabłuszko z niewielką iloscią biszkopta i jadła to po południu - było syte na tyle że o 22 zjadła cyca i popiła tylko 80 mleka sztucznego a nie 120. Muszę znaleść coś co pozwoli nam wyeliminować całkiem butelkę sztucznego. Daje jej sok jabłkowy BoboFruta i zastanawiam sie nad sokami typu jabłko-marchew-banan przecierowymi, ale z tym poczekam jeszcze chwilkę chyba.
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeOct 30th 2007 zmieniony
     permalink
    Ja dałam któregoś dnia Tosi odrobinę jabłka to tak się oblizywała i wzrokiem zjadała resztę mojego jablka że chyba jej będę po troszku dawała ....

    Wiecie co od kilku dni ta moja Czarownica pokazuje język, pluje piszczy a najgłośniej jak zaczynam Frankowi czytać książkę no okropna jest... zaraz Wam pokarzę jak język pokazuje, Wasze też tak mają?

    Właśnie dostałam paczkę z HIPP-a ale fajnie najpierw z BOBO VITY teraz to super o taka właśnie

    Image Hosted by ImageShack.us

    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 30th 2007
     permalink
    a skąd masz z Hippa? Ja dostałam Bobo-Vitę i nawet te gazetki pampersa mi nie przychodzą :( widać przy kolejnym bobasie nie zasługujemy na gadżety hihihi
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeOct 30th 2007 zmieniony
     permalink
    Nie pamiętam może na stronie się logowałam :confused: nie wiem albo w szpitalu jak tysiące kartek wypełniałam a pampersa też nie dostaję :sad:
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeOct 30th 2007 zmieniony
     permalink
    O tak pokazuje jęzor Czarownica jedna...
    zdjęcie na NOWYCH DZIDZIACH
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeOct 30th 2007
     permalink
    :thumbup: super mała !
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 30th 2007
     permalink
    Superaśny Kudłacz :) Moja mała jęzorem trze o zęba i dziąsło i też robi "żmije" więc to chyba normalny etap w życiu Małego Człowieka
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeOct 30th 2007
     permalink
    I chyba na zęby co myślisz And?
    --
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 30th 2007
     permalink
    Magg no proszę jaka "kudłata żmijka" ale jaka fantastyczna i kochana :clap::cheer::clap::cheer:
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeOct 30th 2007
     permalink
    Kochana to ona jest ale przy tym psotnik jakich mało Zuza, And, Izunia :crush:
    --
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 30th 2007 zmieniony
     permalink
    Magg no i długalaśny ma ten jęzorek - moi chłopcy tak nie robią - na razie hihihi :wink:
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 30th 2007
     permalink
    Myszorka jak sprawdza się nowy żel na ząbki - jak Matuś marudzi jeszcze ?? U nas to Filipek ma takie już rozpulchnione dziąsełka - sama nie wiem czy to już tuż tuż :shamed: Z resztą Szymon też ciągle wkłada rączusie do buzi - obie naraz no i te potoki ślinki :confused:
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeOct 30th 2007
     permalink
    Magg ta twoja Tosia nieźle tym ozorkiem wymiata, mój Matuś gra w plujki czyli robi pfupfu, i cały obślimtany.
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeOct 30th 2007 zmieniony
     permalink
    Żebyś wiedziała mówimy na nią " mały jaszczur" do tego tak głośno piszczy z takim diabełkiem w oczach - no i Franek ją trochę prowokuje - moje gagatki hihihihi
    Plujki też są i bańki... ona chyba uczy się pluć na odległość ale to też Franek ją nauczył :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 30th 2007
     permalink
    Magg :wink:
    Myszorka oj tak - chłopaki też robią tfu tfu i ślinka jest już na bródce - a ja ciągle wycieram :wink:
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeOct 30th 2007
     permalink
    Izunia nowego żelu nie kupiłam bo była awaria w aptece internetowej, więc kupiłam ten sam czyli calgel, ogólnie jest już dużo lepiej bo fajnie ząbki widać.Wkłada wszytsko co się da do buzi, a jak mu się da palec to nieźle boli jak ścisnie.
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeOct 30th 2007
     permalink
    A ja używam DENTINOX_GEL i uważam że świetnie działa bo dziąsło robi się takie jakby drętwe - sprawdzałam na ustach hihihihih
    --
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 30th 2007
     permalink
    Magg a jaki koszt ?? Chyba kupię bo calgel chyba na nich już nie działa buuuu :neutral:
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeOct 30th 2007
     permalink
    nie wiem bo to M kupował :shamed: ale chyba coś ok 17 zł ale głowy nie dam...
    --
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 30th 2007
     permalink
    Ok - dzięki :winkkiss:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 30th 2007
     permalink
    Magg niezly ęzorek ;)
    Krzys na razie tylko banki puszcza i do buzi wysztsko wklada. odcien dziasla delikatnie sie zmienil ale jeszcze czekamy na uzebienie ;)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 30th 2007
     permalink
    co do paczek gratisowych to ja w szpitalu nic nie dostalam ale o tym juz pisalam
    przyszly z hippa ulotki na poczatku jak ankiete online wypelnilam i jakeis 2 herbatki takie na 100ml wody
    dostalam za to paczke z poradnikiem i probkami z NUTRICIA po wypelnieniu tej ankiety do ktorej linka wam tu kiedys podawalam - byly 2 probki kaszek i deserek frutaputa czy jak mu tam
    •  
      CommentAuthorInez
    • CommentTimeOct 30th 2007 zmieniony
     permalink
    AniaM: Inez a skad pewnosc ze to byly pneumo a nie meningokoki??

    Tak stwierdzili lekarze z WCM w Opolu, którzy ratowali te osoby no i pracownicy Sanepidu. Może o tym słyszałaś, kilka miesięcy temu to była głośna sprawa, z uwagi na fakt, że wyglądała jak epidemia sepsy. Trąbili o tym w wiadomościach, a nawet Polsat był u nas i nagrywał reportaż.

    Dawno mnie nie było i nadrabiam zaległości w czytaniu. Wystarczy Was zostawić na kilka dni i już nawał postów :tooth:

    Ja jak na razie nie dostałam jeszcze żadnych przesyłek reklamowych :sad: Chyba o mnie zapomnieli :sad:
    --
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 30th 2007
     permalink
    No to ja muszę się zalogować - w szpitalu również wypełniałam pełno ankietek, ale to na stary adres do teściów :devil:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 30th 2007
     permalink
    babole sio z fotami na NOWE DZIDZIE :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 30th 2007
     permalink
    jesli idzie o paczke z NUTRICIA to wystarczy wypelniC ankiete i poczekac 3tyg :)
    •  
      CommentAuthorInez
    • CommentTimeOct 30th 2007
     permalink
    AniaM: babole sio z fotami na NOWE DZIDZIE :)

    Ok, ok, już mnie nie ma :tooth:
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeOct 30th 2007
     permalink
    Tosieńka jest rewelacyjna, jest moja ulubienicą :wink:
    Bastek też jest super - a jakie ma ekstra skarpetki
    :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 30th 2007 zmieniony
     permalink
    A jak wychodziłam ze szpitala to dostałam pełno próbek kremów i dwie butelki AVENT ze smoczkami :wink:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 30th 2007
     permalink
    Izunia w tym szpitalu gdzie rodzilam uznali ze dziecko nie bylo na ich oddziale. bylysmy 3 ktorych dzieci odwieziona do centrum zdrowia dziecka i na pytanie jednej z dzeiwczyn pani powiedziala ze paczka startowa nam sie nie nalezy.
    napisalam do tej firmy co te paczki przydziela i przyslali mi ankiete zgloszeniowa. wypelnilam odeslalam ale na razie cisza...
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 30th 2007
     permalink
    Oj AniuM to bardzo nie ładnie się zachowali - jak to się nie należy - :devil::devil::devil:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 30th 2007
     permalink
    ostatnio z takich probek probowalam podac Krzysiowi herbatke HIPP jabllko z melisa no i ze smoczka nie pocaignal, z lyzeczki nie chcial wiec probowalam z tej strzykawki z nurofenu i niestety tez plucie... chyba na razie dalej tylko cyc mamy sie liczy
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 30th 2007
     permalink
    A moim chłopakom bardzo smakuje ta herbatka HIPP'a jabłko z melisą - lubią ją bardzo. No a Krzyś może jeszcze troszkę poczeka na degustację w napojach i potrawach innych niż maminy cycuch :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 30th 2007
     permalink
    Teraz podaję im też herbatkę z BoboVity "Na suchy nosek" i również im smakuje i tak fajnie składają usteczka i smakują sobie jak już pusto w buteleczce - a piją parę łyczków może 15ml :wink:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 30th 2007
     permalink
    Izunia dokladnie. nie bede przyspieszala skoro on sam nie chce to znaczy ze jeszcze nie czas, zreszta lekarka powiedziala ze dopiero 10grudnia ustalimy jak jedzenie bedzie wprowadzane. w sumie to nie to ze chcialam mu zaczac podawac jedzenie bo takiego zamiaru do ukonczenia pol roku nie mam ale z ta herbatka to chcialam tak awaryjnie sprobowac w razie jakby mnie w domu nie bylo... podobnie z mlekiem modyfikowanym - prowboalismy mu podac BEBIKO 2 ale niestety plucie i placz straszny plus odruch wymiotny... coz musze ktoregos dnai wypic wiecej wody plus karmi i odciagnac troche zapasow.
    •  
      CommentAuthorInez
    • CommentTimeOct 30th 2007
     permalink
    Bastek pije tylko koperkową od czasu do czasu, właściwie podawałam Mu ją w największe upały :wink: Mleko modyfikowane też żłopał bez żadnych problemów (jak byłam w szpitalu) :bigsmile: To jest taki głodomorek, że zjadłby konia z kopytami. Pcha do buzi wszystko co Mu wpadnie w ręce i woła o cycka w dzień co godzinę.
    --
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 30th 2007 zmieniony
     permalink
    AniuM ostatnio jak byłam w Łodzi ta neonatolog poradziła mi, abym profilaktycznie podawała maluchom pól saszetki na dzień acidolac'u [probiotyk i prebiotyk] na regulację jelit - bo u nas kupka zawierała śluz - nie dużo, ale był :wink: Co o tym myślisz ??
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 30th 2007
     permalink
    A ja podalam Krzysiowi mleko modyfikowane jak byl juz porzadnie glodny bo w dzien jada co ok 1-1.5godz a wtedy to juz byla grubo ponad 2 godz przerwa i nic po prostu mu nie pasi... zreszta z Gabrycha bylo to samo a nawet gorzej po pary lykach modyfikowanego strasznie wymiotowala ze az z niej na odleglosc chlustalo
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 30th 2007
     permalink
    Izunia ja swego czasu podawalam Krzysiowi codziennie LAKCID a pozniej przerzucilam sie na LACIDOFIL bo to polecila nam neonatolog, dziala nie tylko na trawienie ale wlasnie tez na wszelkie problemy z kupa - na kolor konsystencje i sluz takze mysle ze spokojnie mozesz im podawac
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 30th 2007
     permalink
    Ok, ciekawe czy będą chciały pić :wink:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 30th 2007
     permalink
    Izunia mozesz im to podawac z mlekiem, troche ciezko sie np lacidofil rozpuszcza i troche proszku czasami sie jeszcze trafia ale Krzys nie protestowal... powodzenia z podawaniem nowego specyfiku!!!
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 30th 2007
     permalink
    AniuM no właśnie czytam, że można go podawać bezpośrednio lub uprzednim wymieszaniu z wodą, jogurtem lub mlekiem - wiadomo jogurt odpada :wink:
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.