Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeNov 13th 2009
     permalink
    misia, jeden MAXI COSI jest na tej czarnej liście :(
    --
    •  
      CommentAuthorJoy
    • CommentTimeNov 13th 2009
     permalink
    ja zastanawiam sie nad kupnem fotelik 9-36kg,bo taki 0-18kg nie zalatwi sprawy na dlugo za pol roku znowu bede musiala kupic fotelik
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeNov 13th 2009
     permalink
    Nie przesadzajmy.
    Moje dziecko już ponad rok jeździ w foteliku do 18kg. Wciąż się mieści, a mały nie jest (ok. 14 kg, 100 cm wzrostu).
    --
    •  
      CommentAuthorJoy
    • CommentTimeNov 13th 2009
     permalink
    NovemberRain nie bierz wszystkiego doslownie,ja naleze do ludzi ktorzy jak maja cos kupic to chca zeby to sluzylo na dlugo nawet jesli maja wiecej zaplacic
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeNov 13th 2009
     permalink
    pytać rzecz ludzka - a tym bardziej nam nie doświadczonym mamom
    --
    •  
      CommentAuthorkaty222
    • CommentTimeNov 13th 2009
     permalink
    zagląda tu jeszcze AniaM? Bo mam fotelik od niej i jestem ciekawa, ile Krzyśko ważył nim przesiadł się do większego.
    -- mama dwóch łobuziaków :)
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeNov 13th 2009
     permalink
    mamusie, a ja chciałabym jeszcze kupić śpiworek cieplutki do wózka, też może potem do uzycia na sanki... Któraś coś kupowała ostatnio fajnego?
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 13th 2009
     permalink
    Katy my przesadzilismy Krzysia do ramatti venus jak mial ok 9kg. nasze auto jest male z tylu i nozki mlodemu lezaly na oparciu tak do gory podniesione a my na dlugie trasy wyjazdy mielismy, mial ok 9miesiecy

    a ramatti tez polecam - przystepna cena i nawet przy trasach 400km sie sprawdzil bo maly nie narzekal zeby go wyjmowac etc.
    •  
      CommentAuthorkaty222
    • CommentTimeNov 13th 2009
     permalink
    dziękuję :)
    -- mama dwóch łobuziaków :)
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeNov 13th 2009
     permalink
    szkoda, ze ten ramatti venus nie ma żadnych punktów w teście :/
    --
    •  
      CommentAuthoralexi0
    • CommentTimeNov 13th 2009
     permalink
    ja nie kupiłam jeszcze ale wyglada na fajny bo mozna pasy wyciagnac zeby dziecko nie wypadlo


    http://allegro.pl/item812922098_spiwor_do_wozka_na_zime_polar_rozne_kolory.html
    --
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeNov 13th 2009
     permalink
    większość ma te otworki na pasy. Jest w czym wybierać, więc ciekawa jestem, czy któraś ma coś godnego polecenia
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 13th 2009
     permalink
    Hmmm mi się jakoś do auta nie sprawdzały śpiworki Zanim się auto nie nagrzało był sam ocieplacz czy kocyk na nogach, a potem rozbieranie spoconego potworka

    Co do fotelików wiele było maglowanych na wyprawce
    --
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeNov 13th 2009
     permalink
    my zazwyczaj ruszamy w dalszą drogę dopiero jak auto się nagrzeje i porozbieramy się
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 13th 2009
     permalink
    Kako przepraszam - nie doczytałam że to do wózka a nie fotelika!!
    Ja mam takie:
    http://photos03.allegroimg.pl/photos/oryginal/804/84/68/804846803
    Tak naprawdę Weronika nie da się wsadzić w śpiwór, Antosia jeszcze jeszcze. są ciepłe i nie przemakają
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 13th 2009
     permalink
    ten co pokazałam chyba nie ma wyciecia na pasy - moje maja ALE dziura od spodu jest tak mała że nie przełożę tego pasa z zapięciem w kroku w wózku Jedo :( Od góry jest szerokie i fajne
    --
  1.  permalink
    u mnie by sie nie sprawdził bo Pit co chwile albo wchodzi albo wychodzi z wózka
    --
  2.  permalink
    Też mam Ramatti. Teraz kupiłabym ten sam
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeNov 13th 2009 zmieniony
     permalink
    do wózka, do wózka. I musi mieć pięć otworów na pasy...ten AGNUNIA nie ma? Ja znalazłam np taki...moze kupię...
    Mam na oku tez sanki - chyba Małgosia dostanie w prezencie takie:)


    a ramatti to np. taki?
    a coś słyszałyście lub doswiadczałyście jeśli chodzi o te foteliki ?
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 13th 2009
     permalink
    Kako ja mam dokładnie taki:
    http://michal.czt.pl/spiwory/WELNA/11.JPG
    http://michal.czt.pl/spiwory/WELNA/OTWARTY.JPG
    --
  3.  permalink
    Kako dokładnie taki sam fotelik jak dałaś link
    ja mam szary-fajny bo naprawde sie nie czepia go a Pit z tych co jedzą w samochodzie
    łatwo można tapicerke tego fotelika wyczyscic i wygląda jak nowy
    --
  4.  permalink
    o fotelikach coneco nic nie wiem,wszyscy znajomi maja Ramatti:crazy:
    --
    •  
      CommentAuthoralexi0
    • CommentTimeNov 14th 2009
     permalink
    jezeli dobrze kojarze to coneco chyba ma Izunia79
    --
  5.  permalink
    Iza ma chicco :wink:
    --
    •  
      CommentAuthoralexi0
    • CommentTimeNov 14th 2009 zmieniony
     permalink
    wiedziałam ze cos na c :tooth: ale nie bylam pewna co:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeNov 14th 2009
     permalink
    ciasteczko, a jak z ustawianiem fotelika do spania? Da sie w czasie jazdy? Jak to w praktyce w tym foteliku wyglada?
    --
  6.  permalink
    fotelik przechylasz jednym kliknieciem i ciagniesz do siebie jesli chcesz zeby pospało.jak chcesz to dzisiaj zrobie ci fote jak to wyglada w aucie na siedzaco i na leżaco
    Pit raczej nie spi w czasie jazdy ale jak wracalismy z karpacza to sobie drzemał i widać było ze jest mu wygodnie i sie nie meczy
    --
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeNov 14th 2009
     permalink
    dzięki ciacho! chyba się zdecydowałam:) może uda nam sie przymierzyć fotelik dzisiaj w którymś sklepie, a kupię pewnie na allegro - najtaniej :)
    Mała często śpi w aucie - mam nadzieję, ze będzie jej wygodnie.
    --
  7.  permalink
    a jaki wybrałas kolor?
    --
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeNov 14th 2009
     permalink
    jeszcze nie wiem, ale pewnie żeglarski z racji zamiłowania męża;) mam już sklep do którego moze uda nam sie dzisiaj podjechać i przymierzyć - można nawet do auta tam przymeirzyć. Ale na allegro kupię - kilkadziesiat zł taniej
    DZIEKI ZA POMOC
    --
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeNov 14th 2009
     permalink
    więc udanych zakupów
    --
  8.  permalink
    no na allegro faktycznie taniej,u nas Ramtti mieli tylko w jednym sklepie dzieckowym i to w najdroższym niestety
    --
    •  
      CommentAuthoralexi0
    • CommentTimeNov 14th 2009
     permalink
    kako jak kupisz to podziel sie swoja opinia na jego temat:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeNov 14th 2009 zmieniony
     permalink
    bylismy w sklepie oglądać foteliki...kurcze, wiecie co? Bylismy w największym w Łodzi sklepie, który szczyci sie przeszkoleniem pracowników pod kątem wyboru fotelika. Faktycznie - facet super kompetentny... dobrze że zapytałam sama co sądzi o tym Ramatti... Kurde, powiedział, ze nie poleca, podobnie jak Coneco. No i pokazał dalczego - chodzi o mocowanie, o luzy. Przypięliśmy do fotela i...ramatti mimo maksymalnego napięcia pasów, tak na maksa - lata jak szalony. W ogóle nie stabilny! :/ Podobnie coneco. I facet polecił nam CHICCO, który sama też brałam pod uwagę ze względu na wyniki w testach. Takie.

    RÓżnica kolosalna! Dziecku było b. wygodnie a fotelik maksymalnie łatwo się zakłada i jest super stabilny. Facet powiedział, że w tej grupie cenowej, ten fotelik nie ma sobie równych. I rzeczywiście - sami też tak stwierdziliśmy. Kupimy przez allegro bo jest taniej. Ale już się na niego zdecydowaliśmy. Kurde, dobrze, ze pojechaliśmy i zaobaczyliśmy fachową prezentację...
    --
    •  
      CommentAuthorAnetusia
    • CommentTimeNov 14th 2009
     permalink
    mam ten chicco i jestem zadowolona :) Julka też :)
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeNov 14th 2009 zmieniony
     permalink
    kurcze, dobrze, ze pojechaliśmy - jakoś miałam nosa, zeby na żywo sprawdzić. No róznica w tych luzach masakryczna :shocked: trzeba samemu zobaczyć, żeby uwierzyć. Ten chicco troszkę droższy, ale co tam - to zakup nie na kilka miesiecy i bezpieczeństwo - bezcenne. No i fajny ten zagłóweczek - główka tak nie lata, wygodnie małej było widziałam.

    __

    ALEXI wszystkiego naj dla małej z okazji miesięcznicy:)
    --
    •  
      CommentAuthorJoy
    • CommentTimeNov 14th 2009
     permalink
    kurcze Kako dobrze ze pojechalas na tych testach chicco chyba najlepiej wyszedl?ja sie tez musze wybrac do sklepu zanim kupie
    a co do toksycznosci wozkow to skoro quinny speedi dostal ndst. ocene to pewnie buzz tez:( juz sama nie wiem co z tymi wozkami,powinni przetestowac wszystkie a nie tylko 15scie
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeNov 14th 2009
     permalink
    no ten chicco ma 3 gwiazdki - to dobrze. A cena przystępna jednak. TUTAJ TEST

    i to co widzielismy na własne oczy przekonało nas najbardziej. Ta stabilność nie do porównania.
    --
    •  
      CommentAuthorJoy
    • CommentTimeNov 14th 2009 zmieniony
     permalink
    wg tej listy przebadanych fotelikow w grupie 9-36kg najlepsze sa foteliki kiddy,fajnie sie montuje w samochodzie i zapina pasy na filmiku jest pokazane tutaj
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeNov 14th 2009
     permalink
    zgadza się pandy, ale w tej grupie wagowej to foteliki kiddy są w granicach 900 zł... To trochę za drogo dla nas. A ten CHICCO ma też db oceny i naprawdę fajnie wyglada i chyba wygodnie małej było
    --
    •  
      CommentAuthorJoy
    • CommentTimeNov 14th 2009
     permalink
    a chicco nie jest do 19kg?
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 14th 2009 zmieniony
     permalink
    Pandy - do 18kg
    --
    •  
      CommentAuthorJoy
    • CommentTimeNov 14th 2009
     permalink
    hehe agunia no do18stu:)
    znalazlam ten kiddy za ok 580zl
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 14th 2009
     permalink
    ja chyba bym nie chciała tego Kiddy - jakoś nie mam przekonania do zapięcia tylko w pasie
    Na filmiku jest że zwykły fotelik lata na boki itd - zależy od pasów i jeśli są porządne pasy to ani drgnie no i wiadomo że kształtu siedziska - kanapy w aucie. Ja mam stary (sprzed 5 lat) bebe confort iseos od 0-18kg i w 99%aut trzymał się super Nawet drgnął
    --
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeNov 14th 2009
     permalink
    no właśnie - ale wierzcie mi - ten ramatti latał przy barrrrdzo mocno naciagniętym pasie jak szalony - po prostu źle to jakos jest zrobione i niezlaeżnie od napięcia pasa, po prostu jest cholernie niestabilny.
    Ten kiddy...hm - tez jakoś mniej do mnie przemawia.
    Pozostaję przy tym CHICCO na 99% :)
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeNov 14th 2009
     permalink
    A Maxi Cosi też testowaliście?
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 14th 2009
     permalink
    kako: po prostu źle to jakos jest zrobione i niezlaeżnie od napięcia pasa, po prostu jest cholernie niestabilny.
    Kako to jest Twoje zdanie oki szanuje je, ale są dziewczyny które są nim zadowolone i im nie lata po aucie niezależnie od napięcia pasa. i może nie jest coś źle zrobione ale masz inny kształt kanapy
    Fiu nie testowałam ale słyszałam dobre zdanie o nim
    --
    •  
      CommentAuthorJoy
    • CommentTimeNov 14th 2009
     permalink
    ten kiddy dziwnie troche dla mnie wyglada no ale jesli jest bezpieczny? ja jesycye nie podjelam decyzji,znajoma poleca maxi cosi wlasnie podobno dobry
  9.  permalink
    kako naprawde dziwne to ze latał-może źle zapięty?
    nasz jest taki ze go nie poruszysz a ,ze tak zapytam w jakim samochodzie go mocowaliście? i na którym siedzenie tzn w którm miejscu
    nasz jest bardzo stabilnie przymocowany
    --
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeNov 14th 2009 zmieniony
     permalink
    testowany był na fotelu w sklepie. Własnie dziwiło mnie to, bo ciacho poleca, wiem... ale na własne oczy widzielismy. bylismy prawie zdecydowani ale jak zapytałam gościa co o tym foteliku sądzi to zrobił nam wykład dośc profesjonalny i pokazał - sami widzielismy. Ale pewnie - może w jakimś aucie dbrze sie trzyma. Nie podważam. Ale trudno, zebysmy sie zdecydowali po tym co widzieliśmy na niego. potwierdził to, co sama czytałam - że coneco to taka "chińszczyzna", i ten porównał też...że ciut lepszy, ale nie poleca. Ale itak jestem wdzięczna CIACHO za zangażowanie :) DZIĘKI

    --
    o maxi cosi tez mówił dobrze ten sprzedający
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.