Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    ja sie chetnie wymienie samochodami z jakas mamą chłopca-wszystkie zabawki sa sprawne i niezniszczone-poprostu sie Pitowi znudziły i leza w szafie,nawet wyciagane po jakims czasie wogóle go nie interesuja
    --
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeJul 20th 2010
     permalink
    a masz jakieś autka z bajerami - dźwiękami, światełkami itp?
    --
  2.  permalink
    Kako raczej nie,przewaznie sa to auta takie z otwieranymi drzwiami -tez małe modele samochodów i traktory z przyczepami:) z dzwiekiem to mam moze dwa :)
    --
  3.  permalink
    no i u nas sa na czasie hot wheeles -pierunsko drogie małe samochodziki
    --
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeJul 20th 2010
     permalink
    hee, cóż - Pit już prawie 3 latka ma to i wymagania i rządania potrafi postawić, nie?:) a jakies panele może takie z dźwiękami, światełkami? Telefony, pady itp?
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJul 20th 2010
     permalink
    ciasteczko1984: no i u nas sa na czasie hot wheeles -pierunsko drogie małe samochodziki
    to w Carrefur będą od jutr po 6,48 przy zakupie dwóch trzeci za grosz - co mnie bardzo ucieszyło bo Jakub je też lubi
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJul 20th 2010
     permalink
    Ja zabwek do wymiany nie posiadam bo te lepsze zostają dla maluchów a autkowo - chłopaczkowe to u nas bardzo kiepsko bo Kuba mało się bawił a teraz bawią się baby, no i dla Małego musze zostawić :P
    --
  4.  permalink
    łe to super ,pojade mu kupic wychodzi na to ze za 13 zł beda trzy autka-super
    --
  5.  permalink
    Agunia w sumie to Ty pewnie za jakis rok bedziesz tez kupowała samochody hihih
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJul 20th 2010 zmieniony
     permalink
    Ciacho ja co jakiś czas kupuję Kubie :) Tylko że on mało teraz autami. Hoty i owszem ale bardziej wolał lego
    Takie plastikowe większe - te pierwsze mam bo naszykowałam do oddania ale dopadły je dziewczynki i tak fajnie się bawią że az nie miałam serca im zabierać by oddać innemu dziecku :) a teraz po prostu nie oddam :)
    --
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeJul 20th 2010
     permalink
    LEGO to wspaniała zabawa! BMój brat zbierał, zaczynał jakw PEWEX sie kupowało:) Ale sie nabawiliśmy. Nawet całkiem neidawno dostał jeszcze zestaw bo z koszykówką się nowy pojawił a on koszykarz ;) I ma schowane szczelnie zamknięte wszystkie. Może kiedyś siostrzenicy da się pobawić;)
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJul 20th 2010
     permalink
    Oj LEGO z Peweksu też znam :P kupowane za bony hehe i znajoma na zamówienie mojej Babci kupowała nam w Niemczech. Było dla mnie bezcenne i nawet moja Ania sie nim bawiła i stąd Kubi podłapał bakcyla - jeszcze kilka klocków ćwierćwiecznych jeszcze jest w domu hihihi
    --
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeJul 20th 2010 zmieniony
     permalink
    A ja kupiłam dzisiaj małej mazaki. Super się faktycznie zmywają z ciała – już sprawdziłam:) A tunikę pomazaną wrzuciłam do wody z proszkiem i wszystko samo zniknęło:)))POLECAM BARDZO!

    --
    •  
      CommentAuthorLivia
    • CommentTimeJul 20th 2010
     permalink
    Drogie Mamusie - czy początki ząbkowania mogą się objawiać nachalnym wgryzaniem się w grzechotki (tylko plastikowe) i we własne palce? Dziąsła nadal blade, nierozpulchnione, nie łapie się za uszy, temperatura w normie...
    --
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeJul 20th 2010
     permalink
    Livia, tak może być i równie dobrze ząbek może wyjśc lada dzień a równie dobrze te peirwsze objawy mogą poprzedzać go o kilka ładnych tygodni:)
    --
    •  
      CommentAuthorLivia
    • CommentTimeJul 20th 2010
     permalink
    Kako i mówisz, że z takich bladych też może coś wykiełkować?
    Mi pierwsze zęby wyrosły jak miałam około 14 miesięcy, więc mam nadzieję, że to akurat odziedziczył ;-)
    --
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeJul 20th 2010
     permalink
    łooł! 14 miesięcy?!? nieźle;) Małgosia nie miała jakoś specjalnie czerwonych, ani opuchniętych, wiec może tak być;) Ale takie wgryzanie się w grzechotki może trwać długo przed wybiciem się ząbka, więc spokojnie:) Generalnie pięciomiesięczniak tak czy siak ma prawo żuć, gryźć, ślinić sie na potęgę, więc spokojnie;)
    --
  6.  permalink
    a dlaczego masz nadzieje?chcesz żeby późno ząbkował? to tez nie jest dobre-nam stomatolog dzieciecy powiedział ze jak później wyrastaja może to być bardziej bolesne.
    Pit miał objawy na zabki juz od około 5 mca życia-wydałam majatek na masci żeby mu ulżyc a pierwszy ząb pojawił sie jak miał 10 mcy
    --
    •  
      CommentAuthorLivia
    • CommentTimeJul 20th 2010 zmieniony
     permalink
    Już prawie sześciomiesięczniak :-)
    Ciacho - ja podobno przechodziłam to niezauważalnie i liczę na to (pewnie głupia ja), że Młody też będzie :-)
    --
  7.  permalink
    no i taka ciekawostka zebowa-Pi ma komplet zebów oprócz jednego -górna dwójka wogóle nie wyrosła.ale widze ze zaczyna sie przeijać:) nie wiem czy ma tam tyle miejsca,moze czasem urosnac krzywo.zobaczymy w trakcie póki co jest biała kreska-łomatko czuje sie jakbym miała w domu niemowlaczka hahah
    --
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeJul 20th 2010
     permalink
    hehe, Pit ząbkuje, no nie mogę;P SPoko - moja przyjaciółka w ogóle nie miałam dwóch trójek! I to ani mlecznych ani stałych! Ale współczesna stomatologia potrafi zdziałać cuda i śladu po tych brakach nie ma;)
    --
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeJul 21st 2010
     permalink
    w Realu promocja - ZEGAR i SŁUCHAWECZKA FISHER PRICE za 120zł... i nie wiem - zastanawiam się - kupić? TO dobry zakup...? hmmmm
    --
  8.  permalink
    Hania ma tę słuchawke i wg mnie jest beznadziejna. Ale ja juz mam dosyć tych jednakowych fiszerprajsów- więc mogę być nieobiektywna.
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeJul 21st 2010 zmieniony
     permalink
    a dlaczego beznadziejna? W sklepie oglądałyśmy, mała aż mi piszczała do niej... Wydaje mi się mieć sporo funkcji...Małgosia lubi takie zabawki tego typu... Ale może napiszesz coś wiecej?
    __
    a jeśli Hani sie nie podoba, moze odsprzedasz za grosze? :bigsmile:
    --
  9.  permalink
    Dlaczego beznadziejna? Juz mówię.Hania dostała to coś w prezencie od dziadków. Słuchawka w teorii ma uczyć liter i cyfr. Po przyciśnięciu klawisza pokazują się one na wyświetlaczu. Wg mnie sa zbyt nieczytelne, aby dziecko mogło je rozpoznac( składają się z takich jakby kropek). Poza tym to zabawka dobra dla dziecka 1-2 lata. Starszego raczej takie wzornictwo nie pociąga- starsze dzieci lubią, gdy zabawki odwzorowują prawdziwe przedmioty. A uczenie roczniaka liter..? Dla mnie bezsens.
    No ale to tylko moje zdanie.
    Kako- nie sprzedaję ani nie wymnieniam sie ubraniami ani zabawkami. Moja przyjaciółka za miesiąc rodzi- ona dostanie w spadku te rzeczy. Kupujemy raczej zabawki porządne i trwałe więc bawi się nimi kilkoro dzieciaków z naszej paczki.
    •  
      CommentAuthorJoy
    • CommentTimeJul 21st 2010
     permalink
    Kako napisałam Ci pod wykresem o tym telefonie, Julek go nie lubi, bardzo szybko się znudził, a do tego to co Aga pisze, na wyświetlaczu nic nie widać,
    Aga to może polecisz jakieś fajne zabawki, które nie nudzą się po minucie?
  10.  permalink
    u nas hitem od pół roku jest gawędziarka ale to dlatego ze moje dziecie muzykalne bardzo jest
    a od roku rzadzi niezmiennie laptop ale taki własnie dla najmłodszych z obrazkami gdzie sa odgłosy zwierzat i innych rzeczy i naciskajac na guzik mówi "to jest pies" i takie tam.Pit dzieki temu nauczył sie wielu słów
    --
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeJul 21st 2010
     permalink
    ciacho, właśnie też szukałam laptopa...jakiego masz?
    --
  11.  permalink
    ten mój laptop to jest no name.kosztował 56 zł moge jedynie zarzucic fotki -po roku Pit zerwał troszke naklejke ale tak to wszystko jest ok


    Uploaded with ImageShack.us



    Uploaded with ImageShack.us
    --
    •  
      CommentAuthorJosaris
    • CommentTimeJul 22nd 2010
     permalink
    Jaśko też ma ten telefon FP. Potwierdzam - nie warto. To nie to co garnuszek :).
  12.  permalink
    Pandy- teraz u nas królują naklejki, plastelina i słomki, więc wiesz... :)
    Ale jak Hania była w wieku Twojego synka to uwielbiała wszelkie zabawki do ciągnięcia i pchania.Lubiła fontannę z piłeczkami,garnuszek na klocuszek, pieska na sznurku FP, wózek, filiżanki do herbaty... I piłka zawsze hitem była :)
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeJul 22nd 2010
     permalink
    zobaczcie co tez znalazłam w temacie zabawek
    AMBULANS-FILMIK PREZENTACJA

    AUKCJA

    Ten autobus też mi się podoba


    I CO WY NA TO? :D
    --
    •  
      CommentAuthorJoy
    • CommentTimeJul 23rd 2010
     permalink
    laptopa też mamy od kilku mieś. i jest hitem, mały codziennie się nim bawi:) tylko nasz ma kilka funkcji w tym jedna "uczymy się muzyki" i pod każdym przyciskiem jest inna melodyjka i Julek ciągle tańczy:)
    Aga dzięki za podpowiedzi:) następnym razem kupię coś w tym stylu:)
    •  
      CommentAuthorJoy
    • CommentTimeJul 23rd 2010 zmieniony
     permalink
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJul 23rd 2010
     permalink
    Było o Elmie :) już nie pamiętam gdzie ale chyba tutaj: ZABAWKI DLA DZIECI - od noworodka.... i tu ciut o zabawkach PREZENTY
    i nieśmiało wątek zabawkowy proponuję przenieść na zabawki :)
    --
    •  
      CommentAuthorJoy
    • CommentTimeJul 23rd 2010
     permalink
    Agunia a to ja nie wiedziałam, że o Elmo już było, nie czytam wszystkich wątków:) na rozpakowanych i tak nic się nie dzieje;P
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJul 23rd 2010
     permalink
    Pandy ale chodzi mi o to że robi się bałagan :( Wymieniane są tu fajne dosyc pozycje dla dzieci ale ja sama jakbym szukała czegoś to czytałabym "zabawki" a tam cisza. Sama wiesz że czasami cos ciężko znaleźć nawet w wątku do tego tematu przeznaczonym a co dopiero przeszukiwać kilka wątków
    --
    •  
      CommentAuthoragulina5
    • CommentTimeJul 24th 2010
     permalink
    Mojemu dzieciowi górna lewa jedynka wyszła a ja byłam przekonana że dolne jako pierwsze wyłażą
    --
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeJul 25th 2010
     permalink
    Gratulacje Agulina:) Jak widać od każdej reguły są wyjątki. Znam dziecko, które urodziło się z górną jedynką i takie, któremu pierwsze ząbki wyrosły jak miało niecałe 3 mieś;) MIŁEJ NIEDZIELI
    --
    •  
      CommentAuthoragulina5
    • CommentTimeJul 25th 2010
     permalink
    Eh tęskno mi za moją ferajną:( Musiałam wyjechać do pracy sama bo niestety nie ma warunków tutaj dal Haneczki teraz jak widzę rodzinki na wakacjach z dzieciakami to normalnie aż płakać mi sie chce! masakra taka praca
    --
  13.  permalink
    Dziewczyny od kiedy Wasz pociechy zaczynały ząbkować?
    Moja mała ma niecałe 3 miesiące a ślini się jakby jej zęby miały wychodzić, do tego jeszcze wpycha piąstki do buzi, aż mi się wierzyć nie chce żeby tak szybko coś zaczynało się dziać?
    ----
    Napisze że córcia mojej sąsiadki któa 29 będzie miała 3 miesiące od tygodnia zaczęła się przewracać z pleców na brzuszek i odwrotnie - kurczę aż się boję że te dzieci teraz tak szybko wszystko zaczynają.
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJul 25th 2010
     permalink
    •  
      CommentAuthorlarkaa
    • CommentTimeJul 26th 2010
     permalink
    Widzę, że rozmowa o zabawkach :)
    <strong>kako </strong>my mamy tą słuchawkę FP, jak dla mnie niewypał, mamy ją od pół roku, córka miała ją w rękach może 5 razy.
    U nas na obecną chwilę rządzi lalka z wózkiem spacerówką, klocki Little People do budowania i klocki Duplo jak narazie do noszenia :)
    <strong>margaretka </strong>ślinienie się to nie reguła. Moja córa od 3 miesiąca gryzła wszystko i się śliniła, natomiast pierwszy ząb wyszedł jej jak miała 11 miesięcy.
    --
    •  
      CommentAuthormarianna27
    • CommentTimeJul 26th 2010
     permalink
    dziewczyny! czy ciagniecie sie za ucho to tez objaw zabkowania?
    dodam, ze ucho nie boli, a dziec moj wgryza sie we wszystko bardzo zapalczywie wlacznie z tetrowka i moja dlonia; wszystko slina zalane, ale nie goraczkuje cale szczescie :)
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJul 26th 2010
     permalink
    No u nas to nie był objaw ząbkowania ale zapalenia ucha... Mała łapała się za ucho, ciągła dotykała je jakby chciała pokazać "nie słucham Was" przy czym była lekko upierdliwa
    --
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeJul 26th 2010
     permalink
    Małgosia ma już 16 ząbków, ale nie łapała się za ucho przy żadnym... moze lepiej do lek. podejść?
    --
  14.  permalink
    mam taki problem ze Pit odmawia jedzenia...jesli to chwilowe to ok ,ale juz drugi dzien zyje na połówce kotleta i herbatce.czasem w sklepie dziubnie troche suchej bułki,odmawia ziemniaków po tym jak raz po nich zwymiotował.Nie wiem czy zostawic tak to czy poczekac az zacznie miec ochote na jedzenie
    --
  15.  permalink
    dodam ze juz przestał pic mleko wieczorami ale przygotowuje je znów zeby wypił przed snem,wypije troszke,reszte podaje mu na spaniu bo iczej by mu burczało w brzuchu cała noc
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJul 26th 2010
     permalink
    ciasteczko moi chłopcy mieli tak niedawno nic jesc nie chcieli potem jeszcze wirusa zoładkowego złapali Kacperek schudł dwa kilo a teraz buzia mu sie nie zamyka nic tylko by jadł.. Mik zreszta tak samo..
    --
  16.  permalink
    Mojej Majce pierwszy ząbek wyszedł jak skończyła 4 miesiące i 10 dni drugi tydzień później.
    marianna u nas łapanie się za ucho oznaczało, że Maja jest śpiąca
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.